Jump to content
Dogomania

GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.


Poker

Recommended Posts

Poczytałam,oglądnęłam i jestem pod wielkim wrażeniem postępów,jakie Gigunia zrobiła :) Ciągle mam przed oczami zdjęcie ze schronu i pierwsze z pobytu u Poker.Teraz aż miło oglądać metamorfozę jaką przeszła dzięki wspaniałemu dt,do którego miała szczęście trafić :)

Link to comment
Share on other sites

To małe rude to na pewno Gigunia. Ja używam Gigunia ,a nie Gigusia, bo mieliśmy tymczasię Gusię.

W sobotę ma do nas przyjechać na ok. 2 doby krewniaczka Loczki.Ciekawa jestem co to będzie. 2 strachulce w domu,to małe wyzwanie. Na wszelki wypadek nie robiliśmy zadnych planów poza domem.

Sama chętnie bym wysłała Gigę na 2 3- dni na ferie,żeby sprawdzić jak ona się zachowa na obcym terenie. Gdyby nie to ,że mam obawy co do jej kłapania ząbkami, to bym ją już ogłaszała. Musze mieć pewność ,że już zapomniała ,że można ludzi gryźć.

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Poker napisał:

Sama chętnie bym wysłała Gigę na 2 3- dni na ferie,żeby sprawdzić jak ona się zachowa na obcym terenie. Gdyby nie to ,że mam obawy co do jej kłapania ząbkami, to bym ją już ogłaszała. Musze mieć pewność ,że już zapomniała ,że można ludzi gryźć.

To może któryś weekend Giga spędziłaby u nas? Myślę, że dałoby się to zaaranżować :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...