Jump to content
Dogomania

guccio

Members
 • Content Count

  801
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

guccio last won the day on May 27

guccio had the most liked content!

About guccio

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

3,474 profile views
 1. Na samego Arusia do sierpnia wpłacałam 20 zł,Na sarunię dodałam 10 zł od września.!3-tego wpłaciłam na  psiaki 30 zł.Coś nie tak w poście rozliczeniowym.I

  Pozdrawiam.

 2. Ferduś na przednich łapkach ma białe króciutkie skarpetki a na tylnych długie białe podkolanówki.Na razie nie udało się zrobić żadnej fotki.Chyba będzie dużym kotem bo ma wysokie łapki.
 3. Za dużo nie mogę ale grosik bym podesłała.Na jakie konto?
 4. A mogłabym wysłać do Ciebie mailem?Na dogo niestety nie umiem.Jeśli tak to proszę na pw adres.
 5. Kociaczek wyjątkowo przytulaśny,W ciągu kilku godzin zaprzyjażnił się z moim kotem ,z psami i z nami.Wie gdzie kuweta,jedzonko.Z jednym z psów bawi się,zaczepia.Nie sposób opisać tego widoku.Jest bardzo mruczaśny.Zrobić zdjęcie to sztuka bo kiciuś ciągle w ruchu.Jedno mi się udało na spaniu ale nie umiem wstawić.
 6. Widocznie tak miało być.Sarunia nie miałaby szansy na szybką pomoc gdyby nie nieudana adopcja Arusia.Teraz dwie psiny urocze kurują się skutecznie u Kikau.Radosne,zzaopiekowane.Lezka w oku się kręci.
 7. Same dobre wiadomości!Strasznie martwiłam się o psinę.Po cichu zadawałam sobie pytanie-co tak nagle?Jestem przekonana,że gdyby pani ściśle przestrzegała zaleceń byłoby z Arusiem o.k. Pod opieką Kikau nic złego się nie działo . Jest dobrze.Psiak u świadomej i odpowiedzialnej osoby.
×
×
 • Create New...