Jump to content
Dogomania

guccio

Members
 • Content Count

  983
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

guccio last won the day on January 7

guccio had the most liked content!

About guccio

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

3,942 profile views
 1. Dla mamy czytanie.

  Anna Szatkowska

  "Był dom...."

  1. uxmal

   uxmal

   O!  Super  :)))))

 2. Maciuś po 5 latach życia na wolności i po 10 miesiącach w klatce dopiero małymi kroczkami zaczyna ufać człowiekowi.To tylko miesiąc jak zabrałam go wraz z Czarkiem z lecznicy w Izbicy.Płochliwość pomału przechodzi,Ja też muszę działać po maleńku. Obie szczotki mam.I jeszcze furminator. Bardzo dziekuję za podpowiedzi.
 3. Dziękuje bardzo za radę.Tak mi się zdaje,że ten sposób będzie najlepszy.Nie będzie to szybko bo Maciuś to wypłoch.
 4. Właśnie tak szybko poczytałam o kołtunach.Nic tylko specjalista.W przypadku Maciusia odpada.Musimy czekać. Nie miałam jeszcze takiego problemu z kotem.To co wyczytałam-nie można próbować rozczesywać Dziękuję SUE za linki.
 5. Mam furminator ale Maciusia nie będę płoszyć i próbować rozczesać.Potrwa to jeszcze długo zanim da coś przy sobie zrobić. Nie widać w jego zachowaniu,żeby to na grzbiecie mu dokuczało. Poczekamy.
 6. HURA!!! !Maciuś dał się dzisiaj wygłaskać.Wymyział się,pomruczał.To było przy jedzeniu. Straszne ma kołtuny na grzbiecie 5 lat wolnożyjący,10 miesięcy w klatce zupełnie wycofany. Musimy czekać żeby z futerkiem zrobić porządek. Co się z takimi kołtunami robi?Wycina?
 7. A ja napiszę trochę o Maciusiu. Zadomowił się na całego.Przed nogami już nie ucieka.Przycupnie sobie koło nas i mocno obserwuje co się dzieje.Łepek tylko chodzi to w jedną to w drugą stronę.Zawędrował nawet do mnie do spania.Zwiedza nowe miejsca,podchodzi.Rąk nie bardzo można używać bo się płoszy.Nie skrada sie już podczas przemieszczania.Pewniej chodzi po domu.
 8. Zwierzyniec się kłania.

  1. andegawenka

   andegawenka

   Dziękuję .Zawsze odwiedzam Susiec :)

 9. Z samego serca Bydgoszczy przeniosłam się na Roztocze.To było dawno,dawno temu. Wkoło las,Roztoczański Park Narodowy. Mogę napisać-0ddycham.
 10. Na szczęście Maciuś dużo się rusza i pomimo dużej wagi jest bardzo sprytny.Nie jest też łakomy.Czy mokre,czy suche jedzonko je z umiarem.Ma też dużo futerka.Przyjdzie czas,że wyczeszę.Ale kiedy to będzie?
 11. A my czekamy cierpliwie.Chociaż dzisiaj przy psach dał mi się pogłaskać.Zaczął też reagować na kici kici.Sporo po domu wędruje.Przyda mu się ruch.
 12. Czwarty tydzień kocurki(Maciuś i Czarek)są z nami. Maciuś małymi kroczkami przyzwyczaja się do nas ludzi.Podchodzi coraz bliżej,zagląda w różne kąty.Mniej się płoszy.Dzisiaj rano jak w miseczce dawałam mokrą karmę nie cofnął się.Dał postawić miseczkę pod nos.Z psami wielka komitywa.Mruczando,ocieranie,ogon w górze.Jak się moja noga znajdzie między futrzakami to i o mnie się otrze. Czarek przypomniał sobie,że był wychodzący.Ma takie momenty,że przerażliwie miauczy na drzwi.Na szczęście nie trwa to długo.Mizianiem do ludzi,uroczym mruczeniem nadrabia za Maciusia.
 13. Witam serdecznie.

  Nie doszła do mnie książka z bazarku.Zaginęła w drodze czy przeoczyłaś wysyłkę?Nic się nie stało jak jeszcze u Ciebie.Gorzej jak wysłana nie doszła.Sprawdż proszę.

  Pozdrawiam.

  1. NikaEla

   NikaEla

   Wysłałam wiadomość z numerem przesyłki

×
×
 • Create New...