Jump to content
Dogomania

auraa

Members
 • Content Count

  16,149
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

296 Excellent

About auraa

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Location
  Warszawa Ursus

Converted

 • Location
  warszawa ursus

Recent Profile Visitors

5,808 profile views
 1. zazwyczaj dt sam się buja z takim kukułczym jajem :( Gorycz przez mnie przemawia, ale czasem mam dość być dt Tak , to niestety prawda. Wtedy suczke wzięłam od fundacji więc było trochę inaczej. Kiedyś jednak wzięłam też od jakiejś grupy dziewczyn na tymczas ratlerkowatą sunię, która okazała się około 10kg. psem. Przywiózł mi go hycel w drodze do schroniska. Co miałam zrobić? wzięłam. Na szczęście dogadał się z moimi psami. Wtedy nie miałam z kim rozmawiać. Jedna zrzucała odpowiedzialność za psa na drugą. Nie miał kto zwrócić ani za leczenie ani za szczepienia mimo, że to one miały pokrywać koszty leczenia.
 2. nie był to guz mózgu ale to nie znaczy że padaczka musi wywoływać taką agresję...
 3. Lady trafiła do mnie z Ostródy. To były dawne czasy i wtedy wolontariuszki z tego schroniska działały prężnie na dogomanii. Lady trafiła do hotelu pod Częstochowę. Tam było kilka trudnych przypadków. Po roku odeszła z powodu nowotworu. U mnie tak czy owak nie mogła zostać. Niespodziewanie atakowała moją córkę i to nie były żarty. . Dominika bała się wychodzić z pokoju. Wcześniej spały w jednym łóżku
 4. Ja niestety mam bardzo złe doświadczenia z psem z padaczką. Był to mój pierwszy tymczas i niestety musiałam ją oddać .Ataki były coraz silniejsze. U suczki nastąpiły zmiany w psychice i zaczęła atakować moje dzieci. Trzymam kciuki , żeby to był tylko jeden atak.
 5. zaglądam ale moja wnusia już troszkę większa :)
 6. Zgadzam się z elik, na tych zdjęciach psa właściwie nie widać :(
 7. Bardzo Ci współczuję. Przyszły na nas wszystkich ciężkie czasy a kłopoty rodzinne dodatkowo odbierają nam siły. Musi być lepiej! Ja też trzymam kciuki żeby Gucio miał dobry dom A Ty dużo satysfakcji i mniej kłopotów :)
×
×
 • Create New...