Jump to content
Dogomania

auraa

Members
 • Content Count

  16,024
 • Joined

 • Last visited

About auraa

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Location
  Warszawa Ursus

Converted

 • Location
  warszawa ursus

Recent Profile Visitors

4,233 profile views
 1. Biedny ratlerek, moje śpią na podwyżkach i chowają się pod polarki
 2. Zobaczymy. ..Dobrze by było gdyby to był ten dom. Mała już trochę czeka na swojego człowieka.
 3. Sunia wygląda wspaniale:) Kiedyś zadzwoniła do mnie Pani, która adoptowaka odemnie kota.Jej tesciowie po stracie psa szukali nowego.Pani podała mój tel. Ale od razu zaznaczyła żebym ich zniechecila do adopcji psa bo w wypadku ich choroby czy śmierci żadne z dzieci psem się nie zaopiekuję. Sytuacja nie była fajna ale chyba udało mi się ludzi przekonać żeby nie brali zwierzaka. ....
 4. Dziadek porusza się inaczej i to ja niepokoi... Trochę podobna jest do mojego Fredzia:(
 5. Zdjecia szczęśliwego psa napawają dużą radością :).Dziękuję Ani, ze dala malej tymczas, chodzila z nia do lekarza i uczyla wiejskiego strachulca zachowania w mieście .
 6. Prawdą jest ze u mnie zostały zwierzęta, które sprawiały problemy i bałam się ze szybko wrócą. Bambo, kot który notorycznie obsikowal łóżko i drukarkę. Nutka z kolei jest bardzo głośna i bojaxliwa. W bloku były by z nią problemy.
 7. Królewna Cola :) . Rozmawiałam z Panią Coli i wszystko jest w porządku. Cola już jest po pierwszej cieczce i za trzy miesiące będzie wysterylizowana. Jeszcze zdarza jej się nasiusiać na podkład w domu ale już coraz rzadziej .Pani mówi, że to wielka pieszczocha! W stosunku do obcych w dalszym ciągu jest nieufna i boi się małych psów. Nie lubi mopsów i yorków :) ogólnie pani bardzo się cieszy z posiadania tego maluszka!
 8. To fatalnie :( Biedna malutka... Coraz częściej po sterylkach słyszę o jakichś problemach. Niby wszystko ok. apotem rana zaczyna ropieć i trzeba sunie leczyć.
 9. Nie rozumiem po co ludzie biorą psy.....
×