Jump to content
Dogomania

auraa

Members
 • Content Count

  16,057
 • Joined

 • Last visited

About auraa

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Location
  Warszawa Ursus

Converted

 • Location
  warszawa ursus

Recent Profile Visitors

4,355 profile views
 1. Ja też się przeraziłam. U mnie w Ursusie też pojawiają się mewy a kiedyś na moich oczach jakiś drapieżny ptak porwał w locie gołębia :(
 2. Psy z Twojej okolicy mają swoje dwa anioły :)
 3. Nawet nie wiesz jak się cieszę czytając Twoje opisy .Jest w nich tak wiele miłości przelanej na te psiaki. NIE WYOBRAŻAM SOBIE LEPSZEGO DOMU NIŻ WASZ:) (Chyba tylko Krysia z Mackiem moga Wam dorównać ;))
 4. No to się nie nudzicie :( Ja dziś płaczę nad szczurkiem.. Poszłam do sklepu zoologicznego i przeglądałam karmy dla psów. Przy kasie stała para i robiła zakupy. Po chwili ekspedientka zawołała kolegę z prośbą, żeby przyniósł jakiegoś szczura "ale takiego najzwyklejszego bo idzie na karmę" Przecież taki zwykły szczur też może być przyjacielem. Został wychowany przez ludzi, daje się wziąć na ręce...... i zostanie wrzucony do terrarium ? ostatnie co zobaczy to wzrok węża? To niesprawiedliwe. Nie rozumiem jak można pozbawiać węża wolności a potem patrzeć jak pożera inne przerażone zwierzę :(
 5. Ślicznie :) Już wiesz w jakiej części Ursusa mieszkają? To spora dzielnica :)
 6. Śliczna sunia :) Gdzie ma ogłoszenia?
 7. Zdjecia szczęśliwego psa napawają dużą radością :).Dziękuję Ani, ze dala malej tymczas, chodzila z nia do lekarza i uczyla wiejskiego strachulca zachowania w mieście .
 8. Prawdą jest ze u mnie zostały zwierzęta, które sprawiały problemy i bałam się ze szybko wrócą. Bambo, kot który notorycznie obsikowal łóżko i drukarkę. Nutka z kolei jest bardzo głośna i bojaxliwa. W bloku były by z nią problemy.
×