Jump to content
Dogomania

mari23

Members
 • Posts

  19054
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  38

Everything posted by mari23

 1. Chudy już po badaniach, był bardzo grzeczny i cierpliwy, dał się zbadać i pobrać krew, ma około 5 lat. Wychodząc spotkaliśmy na poczekalni....sunię z cieczką.... ech, wyciągałam psa, jak sanki na sznurku, a on "śpiewał", uśmiali się wszyscy i w gabinecie, i na chodniku przed gabinetem. Pies choć jednojajowy ( jest wnętrem), to instynkt prawdziwego psiego faceta ma 100-procentowy 😉 Dobra wiadomość jeszcze jest taka, że na kota uwagi specjalnej nie zwracał.... może jednak z powodu tej "cieczkówny"
 2. Jeśli serio traktować powiedzenie, że "wszystko dzieje się po coś".... to ostatnie wydarzenia były po to, by nasz Fafel trafił tam, gdzie powinien trafić od początku - do Jaagi. Aż mnie złapał ból w klatce piersiowej, jak czytałam kolejne posty... i ufff... ❤️❤️❤️ Dzisiaj Dzień Chłopaka podobno.... a ja napiszę: Dziewczyny, kocham Was!!!
 3. Potwierdzam otrzymanie fantów - właśnie odebrałam z paczkomatu :) Poproszę o nr konta do zapłaty :)
 4. Dotarłam i ja... dziękuję za bazarek ❤️ Pomyślałam, żeby może zmienić jego cel i pomóc Kwiaciarence... co Wy na to?
 5. pan to może chciał się dowiedzieć co to takiego "zespół końskiego ogona" 😉 oj, strasznie chudy i wygłodzony, jedzenie pochłania za 3 albo i 4 psy... Tak patrzyłam, że kogoś mi przypomina ten biedak, faktycznie Argusia (*) A Odiś strasznie dzisiaj rano ucho drapał, poobserwuję i może do wetki pójdziemy. Drapał ucho lewe i pysio po lewej stronie.
 6. U psa koleżanki Librella przestała działać po 3 zastrzykach, u mojego Kajtusia już po drugim nie ma poprawy, może i Makary podobnie na nią reaguje, oby jednak mu pomagała. Oby te problemy ze wstawaniem to było tylko osłabienie po "sensacjach", oby odzyskał siły ❤️
 7. W piątek "nowy" ma badania krwi i powtórkę wcierki leku na świerzb. W poniedziałek badania ma Pikuś, bo mam wrażenie, że coś mu dolega.... może to tylko starość i "wojtyszkowa" przeszłość, ale chcę to sprawdzić.
 8. Podpiszę się pod tym, bo i ja tak myślę. Nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć i sprawdzić.
 9. też pytam o zdrowie Florci ❤️ i wspominam datę 27-go....
 10. ależ nie trzeba, kochana ❤️ mają wszystko, są na dogo psiaki w większej potrzebie ❤️
 11. Odiś - śpiący królewicz ❤️ A to ten "nowy", mam nadzieję, że kolega Odisia będzie, nie wróg...
 12. A to ten, który "przyszedł" czyli szkielet spod mazurowickiego kościoła.... nie mam pomysłu na imię... i zdjęcie pt.: "W czasie deszczu pieski się nudzą" 😉 :)
 13. wtajemniczeni są pewnie wszyscy 😉 Gratulacje!!!!! Ja zakupiłam z konieczności u nas w składzie opału - jedną ( słownie piszę) tonę za 3.800,- złotych 😞 😞 Tym bardziej gratuluję zakupu w PGG :)
 14. Ja mam szczeniaka do adopcji i domku brak 😞 😞 znów zastój w adopcjach 😞
 15. mój wzrok najlepszy nie jest, też się zastanawiam :) 😉 ale słodko Michu wygląda ❤️
 16. rewelacja, to zdjęcie - mistrzostwo świata 😉 psiak piękny, słodki.... no cudo! ❤️
×
×
 • Create New...