Jump to content
Dogomania

mari23

Members
 • Content Count

  16597
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

Everything posted by mari23

 1. Myślę, że tylko dzięki temu Fenisiowi dane były te 23 dni...bo albo by wyjazdu nie dożył, albo byłyby to może tylko 3 dni :( :( Asiu - DZIĘKUJĘ !!!!! mówię Ci ja i mówi Ci Feniś <3
 2. Zakupiony przez agat21 la Feniksa i nawet nie otwarty worek karmy "Atopic" i 4 zgrzewki puszek Intestinala i gumowa podkładka - czy przyda się to Franiowi lub Bonuskowi? Czekam, kiedy Basia będzie jechała w kierunku kikou, by darmowym transportem przekazać to spadkobiercom Fenisia.
 3. My już na wątku Niki "dwupak" chciałyśmy proponować :) Dobrze, że trafi do domu w taki sposób, bo z ogłoszeń "cyrk" mógłby być podobny, jak u Niki.
 4. Nie "trudnych", tylko najbardziej pomocy i serca potrzebujących :)) czyli wybór jak najbardziej trafny! <3 Wieści z domku dobre, bo domek wspaniały - i tu wybór niezwykle trafny :)
 5. Może wyjadą z dwójką? Byłoby...nie, nic, nie zapeszam....ale co szkodzi zaproponować już na miejscu?
 6. Ja też później do Ibiska dołączyłam, z wątku Pelikanka nieodżałowanego. Czasy Kajtka i Dino, których nigdy nie zapomnę.....
 7. Widać od człowieka niczego dobrego nie zaznał, nie wie, że człowiek może być dobry :( :( powoli sie nauczy i zaufa, ale pewnie sporo czasu musi upłynąć :(
 8. Jeżynkę przypomina? ;) ;) he he ;) "Takich czupiredeł się nie oddaje....." <3 trzymam za słowo ;) prześliczna jest!!! Biedulka!
 9. Staruszki dziękują ! <3 jedno posłanko "same" sobie zagospodarowały, Tina ściągnęła z półki a dziadeczki szybko się ułożyły <3 Puszysty, na którym opiera głowę Kajtuś to zamojski Milusiek <3 Drugi materac - ten ortopedyczny, z którego korzystał Feniś - dostanie zamojszczak Kubuś, on chyba ze wszystkich ma największe problemy z kręgosłupem i łapkami. I nie lubi spać razem ze wszystkimi, choć blisko, to jednak osobno. Odpowiadając na pytanie wiolhelm170 - Kubuś całkiem dobrze się czuje, tylko kuleje na przednią łapkę i słabiutki jakiś jest, dużo śpi, kaszle (serduszko!) Ale dobrze,
 10. Mysle, że to akurat nie jest przeszkodą...mam nadzieję :) Taki uśmiech Mony Lisy ;) dobrze mu, szczęśliwy pies...oby jeszcze zdrowie dało się podreperować na dłużej.
 11. Jednak szczęściara z Suvi, mało, że ją ze schroniska zabrali, to jeszcze taka wspaniała matka chrzestna jej się trafiła :) Czyli i w sercu, i w portfelu :) :)
 12. Może "nie honor" dla psa w kociej budce siedzieć ;) ;) To jego spojrzenie łamie serce...patrzy, chciałby kontaktu, ale nie może pokonać "blokady" :( potrzebuje czasu..... ale jeszcze będziemy się tu cieszyć z fotek radosnego, szczęśliwego psa - wierzę w to mocno!
 13. Może zbiórkę Tola by zrobiła, takiemu biedakowi na pewno wiele osób pomoże...no i nas ma Timuś, na dogo już tyle "cudów" się dzieje, że i tutaj "finansowy cud" się zdarzy. Bo koszty i badań, i zabiegu będą naprawdę duże, potem leki jakieś.... zbiórka naprawdę jest uzasadniona i potrzebna bardzo.
 14. O pomoc dla Ajeczki poprosiłam Skarpetę im. Talcott. Poproszę też nr konta, wpłacę coś jednorazowo. Stałych mam dużo i boję się deklarować, ale pomagać Ajeczce będę.
 15. I znów przychodzę z prośbą o pomoc - sunieczka stara, watek też, sytuacja trudna..... bardzo proszę o pomoc dla Ajki:
 16. Zagojony pięknie, za to uszy sobie gdzieś skaleczyła, identycznie oba koniuszki i musiała brać antybiotyk. Miluś rozczulił mnie bardzo, bo leżącej, wyciągniętej "jak długa" Tinie lizał te rany na uszkach....odwdzięczał się dziadziuś za codzienną pielęgnację oczek <3 bo Tina to taka pielęgniarka w "domu starców" ;) <3 Dzisiaj równo dwa miesiące, jak dzięki wspaniałej Asi przyjechały do mnie Kubuś i Feniks[*]
×
×
 • Create New...