Jump to content
Dogomania

GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.


Poker

Recommended Posts

Kochane jesteście....

Jestem w domu, zapisali mnie na planowaną operację 5 maja, jak dotrwam.

Bólów silnych już nie mam , ale jestem osłabiona. Hemoglobina zjechała mi do 10 g% z 14 , a ,muszę być na ścisłej diecie.Na razie do końca tygodnia nie pracuję , muszę nabrać sił.A potem zobaczę.

Futrzaki oczywiście cieszyły się z mojego powrotu,ale Giga zachowuje się jakby mnie nie znała, no może prawie. Ucieka przed mną. O tyle dobrze ,że oswoiła się z naszą przyjaciółką, która przyjechała do pomocy.

Link to comment
Share on other sites

Ja również się cieszę :przytul: jasne ,że musisz dotrwać!  będziemy jak się da pomagać! dbaj teraz o siebie tak... bardzo, bardzo!usmiech.gif

Giga nie jest zdrajczyni!  ...raczej focha ma!... no jak to tak?!  sunię zostawić na parę dni?:-P

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za dobre słowa. U nas pochmurno.

Ze mną nie jest dobrze.Wczoraj miałam 3. godzinny ciężki atak kolki. Już byłam spakowana do szpitala. Nie wytrzymam do maja.Tak sie nie da żyć. Prawie nie jem. Ubyłam  na wadze w ciągu 2 dni 4 kilo. Z tego część to była woda ,a większa część to moje ciało.

Podjęłam działania zmierzające do szybszej operacji.

Moja kudłata straż przyboczna nie opuszcza mnie ,ani na chwilę.

Link to comment
Share on other sites

Dotarłam tutaj zaniepokojona informacjami o chorobie i operacji Poker, zmartwiłam się, to b. bolesna dolegliwość..

Przesyłam jak najwięcej ciepłych myśli i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia; teraz i ja dołączam do grona mocno trzymających kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...