Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. NAPISZE PO RAZ SETNY NIE MA W NIM PROBLEMÓW. TO NORMALNY BARDZO FAJNY PIES TYLKO AKTYWNY. JEDYNA JEGO WADA JEST ZDOLNOŚĆ WSKAKIWANIA NA STOŁY, PARAPETY I. OTWIERANIA SZAFEK. JEST INTELIGENTNY I NIE LUBI SIĘ NUDZIC TO NIE Z PSEM JEST PROBLEM TYLKO Z LUDŹMI BO STO RAZY PRZED ADOPCJA SIĘ IM MÓWI ŻE PIES JEST AKTYWNY, ŻE MOŻE CIĄGNĄĆ NA SMYCZY. NIE PRZESZKADZA IM TO. POZA TYM JEST BARDZO. ŁAGODNY TOWARZYSKI DELIKATNY W KONTAKTACH Z DZIEĆMI RADOSNY POZYTYWNY MĄDRY. POTRAFI PODRÓŻOWAĆ SAMOCHODEM ZOSTAWAĆ SAM W DOMU CHODZIĆ PO SCHODACH NIE JEST SZCZEKLIWY DOGADA SIĘ Z KAŻDYM PSEM. NIE TOLERUJE KOTOW. JEST ZDROWY. WYMAGA CZESANIA CZY NAPRAWDĘ TO ŻE OSOBA ADOPTUJACA PSA W CHWILI DOWIEZIENIA GO DO DOMU ODKRYWA ŻE JEDNAK NIE CHCE PSA- OZNACZA ŻE Z PSEM JEST COS NIE TAK??? A NIE CZASEM Z LUDŹMI?? HOTELIK UWAŻA ŻE KORI TO. PIES IDEALNY. Z WIELKIM POTENCJAŁEM. KTÓRY ZASŁUGUJE NA OSOBE KTORA GO WRESZCIE DOCENI NA SMYCZY KORI CHODZI DOBRZE I NIE CIĄGNIE CO POTWIERDZAJĄ OBIE OSOBY Z HOTELIKOW CZYLI DEXTERKA U KTIREJ BYŁ WCZEŚNIEJ I. MONIKA. W NOWYM MIEJSCU BYĆ MOŻE SA NIWE BODŹCE KTÓRE GK ZACIEKAWILY. Napisałam już drukowanymi literami gdyby za chwilę ktoś znowu chciał o to spytać :) Do Korcia jak pisałam wybieram się WIOSNĄ. Dla mnie wiosna a zimą to duża różnica a mąż owszem- większość czasu jest sam bo ja ciągle zajmuje się psami.....Hotelikow w ki um mam psy nie odwiedzam regularnie bo nie m a m na to czasu. Bazuje na zaufaniu bo nie mam wyboru.
 3. Iwonko prosze o potwiedzonko i zapraszam na kolejny kramik najnowszy wstawiłam na watek sunieczek babulineczek
 4. Dzień dobry, poproszę w opcji KT nr 3 bluzeczkę i nr 20 granatowy sweterek.
 5. Kamilko zapraszam serduchem na nowy kramik odwiedz nas odwiedz iskierko
 6. Dzięki Gabi za wieści :). Juz dosyć dawno nie miałam wiadomości od Państwa, nawet wczoraj myślałam aby coś do nich napisać. Nie mam żadnych obaw jeśli chodzi o ten dom , chociaż fajnie by było jakby Państwo co jakiś czas dali znać co słychać u suni .
 7. Today
 8. nie wiem o co ci chodzi sama chciałaś jechać; a teraz piszesz - że nie masz czasu, bo masz męza - no to ok -nie jedz przecież - czy ja Cie zmuszam jechać do hotelu? tekst mogę napisać i napiszę i mogę poogłaszać; ale im więcej informacji tym tekst lepszy przecież -hop tez wspominała o planie dnia kori-go; jest jakiś problem, żeby się dowiedzieć o ten plan dnia w hotelu? jest z tym psem jakiś problem -bo ludzie biorą go i oddają i nie wiadomo o co chodzi ; a cos jest nie tak przecież -cos ludziom w tym psie nie pasuje, jak juz go mają; coś -czego nie widać na zdjęciach nie szpiegować, ale nadzorować - nie musisz jak nie chcesz przecież; to jest pies pod Twoja opieka - raczej normalne jest, ze się odwiedza hotel co jakiś czas, w którym sie ma psa -co w tym takiego szokującego ? tym bardziej, ze jak wiadomo i z dogo hotele bywają różne - a ten hotel jest w sumie nowy sto milionów razy opisywałaś Korioego -ale co z tego skoro go nie znasz zupełnie ; może by jego obecna opiekunka, z hotelu, opisała go porządnie z wadami i z konkretami - co z nim robi na co dzień -to jakiś problem? dlaczego jej zdaniem kori ludziom nie pasuje -co jest w nim nie tak?
 9. Dziękuję bardzo, zapisuję :) Cieszę się,że Misiu znalazł dom, bo u mnie mu źle :(
 10. To ma być forma "masażu", tak dla zdrowia? mam nadzieję, że nie będzie potrzebna. Udanego tygodnia życzymy wszystkim, jak najwięcej zdrowia a najmniej pracy. Trochę dziś późno, ale z samego rana musiałam jechać na badania. W środę mam wizytę u lekarza więc był najwyższy czas.
 1. Load more activity

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...