Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Przeceniasz mnie. Zobaczyłam szylkrecię, skojarzyły mi się rude koty i przypomniały mi się te biedaki, bo tam był rudy kociak. Niezbadane są wędrówki myśli ludzkich. Natomiast przykro mi, że wszystko bierzesz za zadymę :) to musi być ciężko z takim spojrzeniem na rzeczywistość.
 3. Jak tak obserwujesz i wyciągasz dużo wcześniejsze posty to trzeba znaleźć wszystko odnośnie tej sprawy bo jest napisane a nie próbować robić zadymę.
 4. Cofnij sie i przeczytaj. Na wątku pisze jak została załatwiona sprawa z kotami. Nikt nie będzie drugi raz tłumaczył. Trzeba było byc na bieżąco.
 5. To dzieci piszą-po ile kot? Dzwonią np.-i gdzie mam odebrać kota? To ja -najpierw musi być wizyta przedadopcyjna. No i koniec rozmowy. Kilka lat temu miałam na dt u Bożeny Stark kiedyś na dogo Amadorka zabiedzonego kociaczka który miał już pół roku a ważył z pół kilograma. Bidak przyszedł po pomoc na portiernię. Miał potężny ropień na łapce. Po jakimś czasie zrobił się z niego piękny kot. Były telefony czasem kilka dziennie. Jednak przeszkodą była wizyta przedadopcyjna. Kiedy już zwątpiłam bo siedział w dt rok bez dwóch tygodni wtedy zadzwoniła ta właściwa osoba. Kot mieszka w Łodzi w kamienicy. Jednak żadnemu kotu nie życzę aby się tak zasiedział.
 6. Paragony za paliwo zużyte na transport Grzesia ze schronu do Nesiowata. Basia prosiła o wstawienie. Łączna kwota za transport to 125,03 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy za bezpieczne dowiezienie Grzesia do Nesiowata.
 7. sue

  Będzie bazarek

  Poz. 37 Spodenki dżinsowe KT 3 zł poz. 38 Spodnie dżinsowe KT 8 zł
 8. sue

  Będzie bazarek

  poz. 32 Spódniczka KT 5 zł poz. 33 Bluzeczka KT 3 zł poz. 34 Powłoczki na poduszki KT 4 zł poz.35 Topik KT 2 zł poz. 36 Bluzka KT 4 zł
 1. Load more activity

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...