Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Będzie dobrze :). Jak minęła noc?
 3. Livka

  O!Volumen do 23.01. godz. 21.00

  Dzień dobry :)
 4. Owczarek podhalański spani

  Gdzie wyznaczyć miejsce dla spania dla podhalana

  Witam. Mamy 11tyg. szczeniaka podhalana. Ponieważ jest zima, postanowiliśmy że zamieszka z nami w domu rodzinnym a na wiosnę przeprowadzi się do budy. Problem polega na tym, że nie umiemy wyznaczyć miejsca do spania dla psa. Hodowca zalecał zamknięcie na noc np.w kotłowni czy garażu. My zdecydowaliśmy się na spizarke i to się nie sprawdza. Pieski wyje, drapie, szczęka, robi kupę za kupa... Wypuściliśmy go zatem do salonu, barykadują wejście na górę do naszej sypialni i pokoju dziecięcego. Pół nocy przespal w salonie siejąc zniczszenia a o 4 nad ranem nie popuścił, i wszedł na górę. Efekt- maz wkurzony bo trzeba wstawać do pracy, dzieci niewyspani a za 3h szkoła. Poszłam z nim na dół do salonu. Poscielilam sobie na kanapie i kimam z psem u boku. Na kanapę nie pozwoliłam wejść, mimo że się pakował kilka razy. Zastanawiam się pijąc kawę w pociemku czy tak już zostanie - ja z psem na dole a rodzina za zamkniętymi drzwiami na górze. Nie wiem co mam zrobić z tym spaniem i staniem. Pomimo mrozu spędzam z psem dużo czasu na podwórku ale ubikacja i tak jest u nas na kafelkach w salonie. Help!!!
 5. Today
 6. Odpoczywaj psi dżentelmenie, dziś odpowiedni dzień na to. Niedziela, do tego zimowy poranek. Ciepłe posłanie jak najbardziej potrzebne.Do tego miłe towarzystwo i troskliwa opieka. A wszystko masz w zasięgu łap.
 7. Moich namawiać nie trzeba - o ile oczywiście nie jest mokro. Wypad za drzwi to radość. Witamy w niedzielę - oby spokojną, bez niepotrzebnych dodatków.
 8. Karma doleciała w piątek:) Czekam na zdjęcia.
 9. Za fatyge:) A 3 pozostale,sama przytulisz?To rzeczywiście po równo:))))))))))
 10. Yesterday
 11. Martuniu bardzo dziękujemy za pomoc w zrobieniu ogłoszenia :) Trzymam kciuki aby przyniosło dziewczynkom szczęście w postaci oczekiwanego domku :)
 12. Ja to zasłużyłam sobie na karę! Od kilku dni ani słowa nie napisałam w naszym FC. Ale bo to czasu ciągle mam za mało. Czasem to przyznam na własne życzenie, bo zajmuję się pierdółkami. Ale czasem muszę oderwać się od trosk i zmartwień i odlecieć gdzieś daleko, daleko, daleko... Kochana Nesiowata o 3 rano to ja dopiero na drugi bok się przewracam, jako że często gęsto kładę się spać dopiero po północy :) Nie wiem czy udałoby mi się namówić moje psy do pójścia na spacer o tej porze :)
 1. Load more activity

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×