Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. Jeszcze raz podziękuję.W każdej sytuacji można na Ciebie liczyć!
 3. Miło, że jesteś. Już miałam pytać Cię o obcasy botków :)
 4. No właśnie. Zastanawiałam się gdzie też Dusia-Duszka przepadła. Na szczęście odnalazła się. Parka ma nawet takie same podusie i sierść ma w podobnym kolorze.
 5. Ale chciałaś Pimpetę do niej zawieźć na trzy miesiące! na odchudzanie! Tyle samo masz w sobie uczuć, co ta baba, nic dziwnego, że się dogadałyście.
 6. Ogłoszenie dla burych kotek już nieaktualne, wczoraj pojechały do domu w Lublinie :) Tyśko, jeżeli możesz, to może Miłkę i Maniusia dodatkowo ogłosić? Tzn mam na myśli, na miejsce Figaro. Im będzie ciężej znaleźć dom, bo są nieśmiałe :( Nowe miejsce, nowi ludzie powodują u nich paraliż: siedzą skulone z położonymi uszami i najchętniej zapadłyby się pod ziemię. A wiadomo, że ludzie wolą miłe kotki bez żadnych lęków.
 7. Przywitam się. Z tą awarią dłuższa sprawa.Na telefon dokupiłem dane. Jola&Tina, dziękuję za pomoc.
 8. Nana ma się dobrze i pozdrawia! Pani Krysia trochę niestety choruje, ale mam nadzieję, że jeszcze dadzą radę. Natomiast u nas kiepsko. Niestety Reksio wrócił z adopcji. Ponieważ w styczniu wzięliśmy sunię z koszmarnego schroniska Green House, teraz mamy w mieszkaniu 4 psy. Co gorsza, Reksio musi być cały czas zamknięty w pokoju, bo Max go bardzo nie lubi. To nie koniec kłopotów. Wkrótce będę musiała pójść do szpitala i mój małżonek zostanie z 4 psami, czyli 6 spacerami dziennie. Córka nam teraz nie pomoże, bo jej sunia jest po bardzo poważnej operacji (w czwartek miała usuwanego opon
 1. Load more activity

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...