Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates

 1. Yesterday
 2. Zgodnie z zapowiedzią, poproszę nr 112 w KT, a oprócz tego nr 60A za wywoławczą 🙂
 3. Więc nic masz już nie zmniejszać,skoro to wet zmienił (zmniejszył) dawkę. Zobaczysz po dwóch,trzech dniach,czy te tylne łapki sie stabilizują. Problem moze byc w chorobie,nie w leku,trudno powiedzieć.
 4. Rozliczenie bazarku na stronie 1. Muszę jeszcze sprawdzić, czy się nie pomyliłam, ale to jutro, bo dziś oczka zamykają mi się jak Wieczorkowi 🙂 Dobrej nocy.
 5. Tak podczytuję...biedna malutka... Dobrze by było, by pasożytów już się pozbyć, i miałoby małe ciut lżej. Sunia juz wymęczona od tego, co jej dolega, a do tego ciągle na lekach. To tez ja osłabia. Zdrowiej malutka :)
 6. Przepisali jej pół tabletki co 12h boję się sama zmniejszać bo jak wróci atak to obie zwariujemy Czy to normalne że piesek ma po tabletkach problemy z tylnymi nogami??
 7. Dziękuję wszystkim za udział w bazarku, miłe rozmowy, świetną atmosferę i wielką pomoc dla kotków. UliFeta dziękuję za pomysł, aby kotkom nadać imiona. Dzięki Tobie kotki nie są bezimienne 🙂
 8. 10.08. na konto Misia wpłynęła kwota 50,00 zł od ania75 deklaracja VIII Bardzo serdecznie dziękuję
 9. Huuurraa! Kotki już nie są bezimienne, mają imiona 🙂 Mama Chmurka 2 głosy Petronela 1 głos Sadza 2 głosy Zorza 1 głos Suszi 1 głos Iga 10 głosów Dziecko Pin 2 głosy Wieczorek 9 głosów Popiołek 1 głos Mgiełka 8 głosów Mama otrzymuje imię Iga - " rodzicami chrzestnymi" zostają Besia11 i Keyuta Dziecko otrzymuje imię Wieczorek - " rodzicami chrzestnymi" zostają uxmal i rozi Dalsze losy Igi i Wieczorka można śledzić na wątku Pomagamy. Zapraszamy!
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...