Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Goraco pozdrawiam Sylwio zimnica straszna trzymajcie sie mocno mocno
 3. U nas na szczęście silnego wiatru nie było, tylko deszcz. Ale pogoda nie zachęca do wyściubienia nosa z domu.
 4. Poranek mamy dziś prawdziwie jesienny. Co zupełnie nie przeszkadza zaglądać na bazarek.
 5. Ogłoszenie Abi na Katowice https://www.olx.pl/oferta/abi-cudna-sunia-w-typie-teriera-szuka-domu-tymczasowego-albo-stalego-CID103-IDvLQtg.html Anulko, jak wyróżnisz to daj znać, pokażę to na wątku Abi :) Dziękujemy ogromnie
 6. Nie trzeba trzymać w lodówce,termin przydatności 3 msc od daty upieczenia, można odebrać w Warszawie w bud Focus ( 5 min od stacji Metra Politechnika )Można zamówić teraz a odebrać w październiku nie ma problemu :) :)
 7. Misie na obrazku już ubrane odpowiednio do pogody za oknem. Dobrego poniedziałku.
 8. U nas odwrotnie. Deszcz jest, wiatru brak:) Dobrego dnia, dobrego tygodnia.
 9. lo matuniu...strasna zimnica az bola lica ... pozdejmowalalm wczoraj wsyckie kwiateczki i wszytko z balkoniku wiatry noca okropne byly zapraszamy od samiuckiego ranka goraco zapraszamy spokojnego dzioneczka wszytkim
 10. Raneczkiem pare stopienkow na dworku wszedzie juz juz ...zima bedzie trzeba nasze ukochane lapenki ubierc juz w cieplutkie ubranka zapraszamy witamy
 11. Witamy witamy na dworku prawie zime mamy ... jeno 8 stopni goracoo zapraszmy
 12. Radek

  Dodane tytuły !!! O!Volumen do 28.09. godz. 20.00

  Pogoda taka, że nic tylko czytać:) W razie braku lektury można uzupełnić na bazarku. Dobrego poniedziałku, dobrego tygodnia.
 13. Today
 14. Witaj Grzesiu - unikaj dziś spacerów za wszelką cenę. Powoli musimy wszyscy przyzwyczaić się zgniłej jesieni, ale na razie to jest szok.Dzisiejsza pogoda zaprasza jedynie do długiego snu, bez konieczności robienia czegokolwiek. Wprawdzie to fizycznie niemożliwe, ale można chociaż pomarzyć. Zrezygnuj chwilowo z szukania skarbów i pilnuj swego posłania.
 15. I ten wspaniały obraz przejdzie do wieczności :) Likunia jest już w stu procentach domowym psem i nigdzie się nie wybiera!
 16. Nam nadzieję, że Łaciatka w dalszym ciągu wiedzie żywot szczęśliwego psa...
 17. "Podobno" stało się faktem. Mamy jesień w tym gorszym wydaniu, strach wystawiać nos za drzwi. Siedź aniołku w domu.
 18. U nas na razie nie pada deszcz, ale za to wiatr szaleje. Na chwilę przycichł, ale znowu daje koncert :( Strach będzie wyjść z psami na spacer.
 1. Load more activity

Announcements

×