Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. NikaEla

  Książki, książki i jeszcze raz książki

  41 Kt 2zł 42 43 44 Kt 3zł 45 Kt 2zł
 3. Bazarek w gorze i co ja teraz pocznę ?
 4. NikaEla

  Książki, książki i jeszcze raz książki

  16 17 18 19 20
 5. Na konto Maxa wpłynęło 100zł od konfirm31 i 100zł od Gabim. Z całego serca dziękujemy!! To ogromna pomoc dla neszego chorutka Maxiutka!!
 6. Za godzinę wybieramy się z kicia do weta, a przy okazji zakupy. Wczoraj prawie cały czas była poza klateczką. Zamknęłam taras i kocie wejście/wyjście, żeby z niego nie skorzystała i cały dzień chodziła swobodnie. Ładnie utrzymuje czystość, siusia tylko do kuwetki. Z psami powoli się oswaja. Mogę stwierdzić, że moje psy po stanowczym - Nie rusz, nie wolno - bardziej się jej boją, niż ona psów :) Chcę ją przyzwyczaić do obecności psów, bo może trafi się jej dom z psem? Takie kocio-psie domy, to fajna sprawa. Sama zostawiłabym ją sobie, gdybym miała z 10 lat mniej. Ona jest ogromnie miziasta. Ciągle chce ocierać się o moje nogi i jak tylko gdzieś się zatrzymam, to zaraz kładzie mi się na stopach :) Muszę bardzo uważać, patrzeć pod nogi, żeby jej nie nadepnąć. Kto zgadnie gdzie jest kicia? Leży na plecach mojej Masi :) Masia spała i nie czuła, że kocia leży za nią. Jak się zorientowała, to zeskoczyła z łóżka jak poparzona :) Dzisiaj kicia zjadła ciutek parówki, napoiłam ją 2 ml mleka z wodą i ona sama doprawiła potem wodą z psiej miski. Ma wodę w klateczce, ale widocznie to za mały pojemniczek, jak na jej potrzeby :) Muszę na razie kończyć, bo o 12-tej zaczyna dyżur "nasza" wetka, a że są do niej kolejki, to lepiej jechać wcześniej, zanim żar z nieba się poleje. Już zaczyna być gorąco. Wczoraj po burzy było bardzo przyjemnie, ale dzisiaj znowu zaczyna być jak w piekarniku.
 7. Dziękuję za zaproszenie, rozejrzę się :)
 8. Nie moge z telefonu skasowac cytatu, ale chciałam napisać , ze Pani Jola to cudowna, madra i kochana osoba. Z takim uczuciem opowiada o suniach, z takim zrozumieniem podchodzi do Nadii. Jestem zachwycona tym domkiem:)
 9. Today
 10. Nie widzę cegiełek.
 11. Paula&Kokonut

  Bazarek dla Tobiego do 02.08, zapraszamy :)

  Zapraszamy serdecznie :)
 12. w pierwszym i ostatnim poście , i gdzieś po drodze też dorzuciłam fanty od Patrycjii
 13. Dobrze czytałaś, kiedy dobierzesz zazwyczaj starszego, spokojnego, i towarzyskiego psa twoja suczka powinna troszkę się uspokoić i być spokojniejsza jeżeli chodzi o agresje w jego otoczeniu. Proponowałbym także zapraszać dosyć często jakiś znajomych albo gości do domu albo chociażby na spacery. Chodzi o to żeby zobaczyła, że inni ludzie nie mają złych zamiarów, więc nie ma potrzeby na nich szczekać ani atakować.
 14. dorzuciłam fantów od Patrycji (Sunia2000) zapraszam nieustannie
 15. Piesio852

  Chora suczka :(

  Przez cały ten czas myślałem, że zwycięży z ta chorobą ale coraz bardziej widzę, że nie. Macie rację może dzisiaj uda mi się z nią pojechać do stolicy i zrobię wszystkie badania. Dziękuję za odpowiedź :)
 1. Load more activity

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×