Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. Super jest !!! Ja do czasu rozliczenia bazarku i tak tutaj jestem, więc miło mi, że nie jestem sama 🙂 Brawo - dla Autorek pomysłu 🙂 🙂 I dla Gości, że przychodzą 🙂
 3. Powtórzę za Onaa, że brązowa bluzka ma pod pachami 58 cm x 2 🙂
 4. Lindzie pojawiła się na środku głowy jakaś miękka gula. Obawialiśmy się, że to może być dirofilaria. Zamówiłam test i pojechaliśmy z nią. Test wyszedł ujemny, a zmiana jest do usunięcia. Wg lekarki to moze być włókniak, tylko umiejscowiony nietypowo. Fakture za test lekarz wyśle do Zea.
 5. Odkąd jest ciepło, to Luna przestała przychodzić do domu. Zamieszkała z wyboru z Greyem i zaprzyjaźnili sie. Razem śpią w jednej budzie lub leżą przytuleni na legowisku na zewnątrz. Grey miał otwartą furtke cały czas, więc ona nauczyła się tam wchodzić. Najpierw, jak bała się kogos obcego, potem już normalnie. O dziwo, zanim postawilismy zagrodę, to ta sama buda stała luzem dosłownie 2 metry dalej i Luna nigdy do niej nie weszła, czyli to ogrodzenie dało jej poczucie bezpieczeństwa. Luna wychodzi na ogód kiedy wychodzą psy z domu, ale potem z nimi nie chce wracać, tylko idzie do siebie. Chyba była wczesniej psem mieszkającym na zewnątrz, patrząc jeszcze po tym co robiła w domu z oknami zaraz po przyjeździe. Teraz poczuła się bezpiecznie i u siebie na wybiegu. Nie wiem tylko co z jej ewentualną adopcją? Może spróbować u niej przeciwlękowy Anafranil? Dostawał go Fado, teraz miał przepisany Grey, ale nie wykupiłam, bo Grey bardzo fajnie sie zachowuje. Nie mam pomysłu na Lunę. Ona nie boi się, nie czmycha, nie podkula ogona, nie unika patrzenia; podchodzi, chodzi spokojnie za mną, kiedy w ogrodzie cos robię, jest bardzo spokojna i zrównoważona, ale nie ma mowy o pogłaskaniu czy dotknieciu okolic obroży. Wtedy ucieka. W domu odchodziła na kilka metrów, teraz odchodzi do swojej budy. Może jej szukać jednak jakiegoś domu ze szczelnie ogrodzonym ogrodem, gdzie miałaby budę i mogła od jesieni do wiosny mieszkać do domu? Ma bardzo gęste futro, więc zewnętrzne warunki nie są jej straszne. Ma ok 8 lat, jest średnia i czarna, więc nie jest typem rozchwytywanego psa, a czas płynie. Tylko ktoś musiałby napisać fajny tekst, żeby nie dzwonili oszołomy, którzy chcą psa do kojca lub na łańcuch.
 6. Andżeli kupiłam obrożę Foresto, fakturę lekarz prześle do Zea. Jak Tola tu wstawi, to proszę o ujęcie w rozliczeniach na pierwszej, żeby się nie pogubić.
 7. Today
 8. Zamówiłam Greyowi obrozę Foresto, skoro teraz przebywa na zewnątrz oraz opakowanie przeciwbólowego i przeciwzapalnego Cimalgexu, bo na razie miał pożyczony od Lindy. Fakturę lekarz wyśle na maila Zea.
 9. Zawsze odsyłam do kontaku na podany w ogloszeniu numer telefonu. W ogloszeniu jest napisane gdzie Zew przebywa. Mialam promocję to wyróżniłam jego ogloszenie. Może akurat ktoś sensowny się odezwie...
 10. Przy okazji testu na dirofilarie, który miała robiony Linda, zabraliśmy też Barytona. Na szczęścienie ma już tego pasożyta. Fakturę lekarz prześle do Zea.
 11. To odpisz lub podaj proszę tel. Toli do pierwszego kontaktu. Jesli ludzie bedą sensowni, to przekaże wtedy do mnie. Rozmawiając we dwie, wiecej sie dowiemy. Wiedzą, że jest na Śląsku?
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...