Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. A ja zapraszam na bezkonfliktowe zakupy w domowe ciszy.
 3. Witam dostałam paczkę ale nie swoją od guccio buty mam proszę o adres to ja odśle. Tylko zastanawiam się gdzie jest moja paczuszka. Alex
 4. A niby nie??? Przynajmniej ten z filmiku. Widziałaś jakie wielkopsy pokonał maluszek???
 5. iza121

  Witaminy

  Raz dziennie
 6. Odnośnie szeleczek to właśnie dlatego p.Magda miała problem z ich znalezieniem,ponieważ mają być zapinane pod szyją i na brzuszku,tak aby nie obcierały pachwinę.Hania mi podesłała zdjęcie,a ja je przesłałam p.Magdzie :)
 7. iza121

  Moja banda

  Maja (czarny pies) jeszcze nie tak dawno nie wiedziała, co to jest zabawa, teraz szarpak jest jej ulubioną zabawą, zarówno z człowiekiem, jak i jej kompanem Czarkiem.
 8. Today
 9. Witamy Cię Kasiu na naszym bazarku i bardzo dziękujemy za pomoc finansową dla Tycinki ! Ta kruszynka nawet nie wie, ile osób o nią walczy ! Życzę Ci wszystkiego, co najlepsze i pozdrawiam serdecznie !
 10. Soniu czekam na zdjecia od osoby która je podarowała i szyje - jak tylko otrzymam od razu wstawiam na bazarek :)
 11. Fantastycznie !!! Bukowa, dziękuję !!! Mamy kolejny zastrzyk gotówki ! Domek w górach już rezerwuję a Tobie jeszcze raz bardzo dziękuję !!! (Ale mi się "zrymowało"). Życzę Ci pięknego, udanego dnia !!! Dzień zaczyna się wspaniale ! Elficzkowa kochana, z przyjemnością przekażę serduszko dla Tyci ! Bardzo Ci dziękuję !!! Joasiu, coś mi mówi, że agitujesz w sprawie Tyci na forum Kompostownik? Jesteś kochana !!! A za wpłatę dziekuję. Dam znać, kiedy będzie już u mnie. Wszystkiego dobrego !!!
 12. Dzień dobry wszystkim w piątek ! Tycia podbiła wiele wrażliwych serc i nie sposób przejść obok jej cierpienia obojętnie. Zgadzam sie z Poker, że w zgranej grupie współpracuje się lepiej i wspólnie możemy zrobić dużo więcej niż w pojedynkę. Mam nadzieję, ze uda nam sie zebrać jeszcze trochę kasy, bo choć mamy już ok. 1500 zł, to jeszcze trochę brakuje.
 13. Anula, i tak do świat nic się nie zadzieje ze strony chirurga. Oprócz decyzcji Toli i pomocników potrzebna jest decyzja szafirków, bo to na nich spadnie wożenie suni, nie mówiąC o kosztach dowożenia.Trzeba rozpatrzyć wszystkie za i przeciw.
 14. Jeżeli obrożę ma to okey,przypiąć smycz,wziąć pod pachę i wynieść na dwór.Można założyć rękawice skórzane jeżeli masz obawę pogryzienia.Można też sunię zawinąć w kocyk i wynieść.Na dworze ocenić jej zachowanie.Klatkę zamienić na legowisko.Jeżeli sunia się porusza po domu to nie jest źle.
 15. Przeglądałam finanse Mimi i niestety nie wpisałam wpłaty z dnia 13.03.2020 : b-b - dla Mimi za III - 10 zł Bardzo, bardzo przepraszam. Jest tez wpłata z dnia 09.04.2020: jaguska - stała dla Mimi - 25 zł
 16. Tola powinna skupić się na wyborze najlepszego ortopedy,ponieważ musi być dobrze przeprowadzona operacja bez komplikacji.Warto nawet zrobić te 160km aby jednak Tycia trafiła do dobrego ortopedy. Oświęcim to dopiero byłaby eskapada i nie wiem czy do zrealizowania natomiast Wrocław jest jeszcze do przełknięcia. Z informacji w internecie dr Bieżyński ma bardzo dobre opinie natomiast nic nie wiemy o ortopedzie w Zielonej Górze. No nic czekamy na Tolę bo trzeba podjąć jak najszybciej jakąś decyzje,nie można czekać.
 1. Load more activity

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...