Jump to content
Dogomania

togaa

Members
 • Posts

  16804
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by togaa

 1. Mojej 17 letniej koteczce, u nasady uszka wyrosło coś, co wygląda jak otorbiony kleszcz. Doktor pooglądał , stwierdził że to gruczolak i jeśli koteczka nie drapie tego, dać temu spokój.
 2. Mogłabłym mu zrobić ogłoszenie na olx i wyróżnić, tylko czyj nr. telefonu podać ? Wykorzystałabym zdjęcia z dogo (o ile mogę)? I w jakim wieku może być Misio?
 3. Gdyby to tylko ode mnie zależało, to kto wie Pokerku, kto wie? Przez sentyment do szpiców, chciałabym temu psiakowi jakoś pomóc, choćby ogłoszeniami.
 4. Nie dziwię się Państwu. Będą mieli świetnego psa.
 5. Czy te psiaki nadal są w Schronisku ? Szczególnie interesuje mnie psiak w typie szpica wilczego.
 6. Dobry wieczór. Godzina młoda a na dworze ciemno jak w ......;-)
 7. Lolo znacznie skrócił sobie spacery. Niby wszystko dobrze, wychodzimy w podskokach, co kilka kroków obwąchiwanie ,’posikiwanie”, po czym po przejściu 200 m. staje i robi w tył zwrot. Żadna perswazja, żadne przeczekanie. Lolo wraca . Została mi jeszcze do spacerów Igunia, ale Lolo wpada w taką histerię jak Iga wychodzi bez Niego, że w obawiam się o Jego serducho. Szkoda wielka, bo spacer z psem to wielka , często niedoceniana przyjemność . ;-) I skręt z leśnej alejki w uliczkę do domu...
 8. Dziękuję pięknie za kolejny bazarek dla Stowarzyszeniowych bidulek.
 9. Fajny, fajny pies, to szelmowskie spojrzenie. Podejrzewam że nudno z Nim nie będzie. :-)
 10. Lolusia fryzurka ślicznie odrasta, a że przez kilka ostatnich dni w domu i na dworze było nieco chłodniej, Lolo paradował w kubraczku. ;-)
 11. Taka właśnie jest Nasza Oneczka03, perfekcyjna w każdym calu.
×
×
 • Create New...