Jump to content
Dogomania

Nette

Members
 • Posts

  4357
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Nette

 • Birthday 07/17/1979

Profile Information

 • Gender
  Female

Converted

 • Location
  Białystok

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Nette's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

171

Reputation

 1. Po zapłaceniu 82 zł za hotel w kwietniu, z majątku Flory zostało 58 zł, co po zaokrągleniu do 60 zł przekazuje na konto jej następczyni, Esty. Rozliczenia Esty będę prowadzić w jej wątku na fb: Esta w hoteliku. Wciąż szukamy domu!
 2. Flora otrzymała ostatnio wpłaty od Mirosławy K. (20 zł), Alli Chrzanowskiej (50 zł) i Agnieszki K. (30 zł) oraz 270 zł z bazarku na fb. Jednocześnie oznajmiam wszem i wobec, że zmienia się status Flory w Szamańskim Kręgu. Będzie tam ona mieszkać na zasadzie dt, które może kiedyś przerodzić się w ds. Jeżeli potrzebna będzie jakaś pomoc finansowa, oczywiście nadal zamierzam Florę wspierać. Jednak wspólnie z Gretą doszłyśmy do wniosku, że pomimo tego, że Flora doskonale wpisała się w domowy klimat, jej postępy w socjalizacji nie wskazują, by kiedykolwiek mogła zostać adopcyjnym psem. Flora nie ufa ludziom i są jej oni potrzebni jedynie do podawania jedzenia i wypuszczania na dwór. Trudne, jeśli nie niemożliwe, byłoby znalezienie takiemu psu domu, a jeśli nawet by się znalazł, przeprowadzka na pewno spowodowałaby cofnięcie się wszelkich postępów, które Flora zrobiła. Flora jest szczęśliwa w Szamańskim Kręgu i jestem dozgonnie wdzięczna Grecie, że zgodziła się ją u siebie zatrzymać. Nie wyobrażam sobie lepszego miejsca na ziemi dla niej. Na miejsce Flory w hotelu przyjedzie w niedzielę inna bezdomna sunia, na której konto przekażę pieniądze z konta Flory.
 3. Wziąłeś niezsocjalizowanego psa, który zapewne nigdy w życiu nie był w mieszkaniu. Pewnie nigdzie nie był poza kojcem. Niczego nie zna i wszystkiego się boi. Długa droga przed Tobą. Poszukaj jakiegoś dobrego szkoleniowca, im szybciej tym lepiej.
 4. Florcia póki co zdrowa i zadowolona z życia :) Dostała ostatnio dwie wpłaty - od Alli (50 zł) i Agnieszki K. (30 zł) - bardzo dziękuję :) Zapłaciłam tez za hotel 350 zł.
 5. Dziękuję za deklaracje lutowe Annie D. (30 zł) i Mirosławie K. (20 zł) :)
 6. Flora dostała comiesięczną deklarację od Alli (50 zł) i 30 zł od mojej przyjaciółki Agnieszki K. - dziękuję wam bardzo :) Otrzymała też 280 zł z bazarku (https://www.facebook.com/events/385921451834727/). Tradycyjnie 350 zł zapłaciłam za hotel w styczniu.
 7. Flora ma dwie nowe deklarowiczki :D Pani Anna D. wspomoże ją kwotą 30 zł miesięcznie, a moja ciocia Mirosława 20 zł miesięcznie. Bardzo, bardzo dziękuję :) To dla mnie wielka pomoc :)
 8. Flora dziękuję Alli Chrzanowskiej za styczniową deklarację (50 zł) :) Hotel za grudzień opłacony (350 zł).
 9. Flora życzy wszystkim samych dobrych rzeczy w Nowym Roku :)
 10. "Myślałam później że to ze strachu bo partner w słowach nie przebierał, więc mogła negatywnie reagować na krzyki lub delikatne klapsy (wcześniej była rozpieszczana)" Tego nie skomentuję, bo szkoda słów. "Delikatne klapsy" to też bicie i tak, może powodować lęki. Bardzo dziwne, dlaczego lekarz nie zalecił badania moczu i krwi. Od tego trzeba zacząć.
 11. Dziękuję Alli za grudniową wpłatę :) Flora dostała też 500 zł z bazarku na fb (https://www.facebook.com/events/129768534402548/), zapłaciłam za hotel w listopadzie.
 12. Biedna... Wierzę, że się otworzy i będzie lepiej. Na razie jest w szoku zmianą otoczenia... A jak z jedzeniem?
 13. Florce wpadło 75 zł (w zaookrągleniu) z bazarku i 175 zł z drugiego bazarku na fb (https://www.facebook.com/events/1499166033530021/?active_tab=about), od Alli dostaje też 50 zł deklaracji listopadowej (wielkie dzięki :). Jednocześnie leci 350 zł na hotel.
 14. Być może pies ma zwyrodnienie kręgosłupa - wtedy nosidło jest tylko maskowaniem problemu. Ja bym poszukała przyczyn i jeżeli trzeba suplementowała psa, zmieniła mu legowisko na ortopedyczne, a przede wszystkim pomyślałabym o fizykoterapii.
×
×
 • Create New...