Jump to content
Dogomania

Poker

Members
 • Posts

  71243
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  105

Everything posted by Poker

 1. Chodzi mi o to , że Karat drepcząc przy Michu nie pozbędzie się energii. A Michu z kolei nie jest w stanie dorównać Karatowi i dlatego napisałam, żeby najpierw wyjść z Karatem,a potem dołączyć się z Michem. Wtedy zmęczony Karat ma szansę iść spokojniej , a Michu mu dorówna.
 2. Spacery to duży problem, jeżeli psy różnią się możliwością utrzymania tempa spaceru. Obaj cierpią. Może wyjściem byłoby pójście najpierw z Karatem, a dopiero jak się zmęczy , dołączyć Micha z drugą osobą.
 3. Miałam się pytać czy doszło. Cieszę się , że przypadło do gustu.
 4. postaw zdjęcie rozi przed nosem i niech spokojnie przygląda się 🙂
 5. Michu wyłagodniał, bo po pierwsze ustąpił ból , a po drugie przyzwyczaja się do kumpli/
 6. Najprawdziwsza prawda. Są różne przyczyny zamykania hotelików.
 7. Nie dam głowy za nic, bo mam jedną. Pianka musi decydować.
 8. Pisz jak uważasz, jeżeli nie widzisz różnicy między schroniskiem , a hotelem.
 9. No ale 11 lat jest w hoteliku !! i od tylu lat nie jest bezdomny tylko nie ma swojego domu. A to różnica w odbiorze . Zna domowe życie.
 10. Nie można pisać o 12 latach bezdomności. Od 11 lat jest w hotelu. Jaki jest do kotów? Czy nadal ma tendencje do ucieczek ? Jaki jest stan jego zdrowia? Chyba najlepiej by było, gdyby jego charakterystykę w punktach napisała Murka. Trzeba napisać bardziej wzruszający tekst. rozi, czy naprawdę nie możesz skontaktować Pianki z " Twoim" DT? A jeżeli nie, to po co w ogóle pisałaś o nim ?
 11. rozi, Murka pisała , że likwiduje hotelik 😞 Zastanawia mnie tylko , że on przez tyle lat nie znalazł DS. Chyba jest rekordzistą.
×
×
 • Create New...