Jump to content
Dogomania

Poker

Members
 • Content Count

  60,473
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  60

Everything posted by Poker

 1. Zajrzałam na FB ,ale zupełnie nie wiem o co w nim chodzi. Kosmetyczki nie znalazłam. Nikt też do mnie nie zwracał się z prośbą o wysyłkę.
 2. Niestety, prędzej czy później starość jest nieuchronna. Nasz Dolarek zachowuje się jak Zulka tylko jest agresywny na starość , bardzo trudny do obsługi . Ale musimy dać radę do końca. Życzę Wam jeszcze dobrych dni.
 3. Rozliczenie wstępne Elf i Mango 57zł Gruba Berta 56 zł Jo37 10 zł koja 25 zł Magdarynka 22 zł Negra&Anna 72 zł NikaEla 15 zł Nuncek 20 zł ona03 12 zł Smyku 44 zł ================== razem : 333 zł
 4. Trudno będzie znaleźć DT dla niego. Opiekunowie muszą mieć dużo czasu , by z nim jeździć. i odpowiednie warunki, bo chyba trzeba go nosić. Ale cuda się zdarzają. A co z finansowaniem zabiegów?
 5. Lipemiczna surowica to naprawdę za mało by podejrzewać Cushinga. Ja płaciłam za test znacznie mniej .
 6. kiyoshi , już pisałyśmy , że zrobiłaś ile mogłaś , a nawet więcej. Nie miej do siebie pretensji . Od takich osób jak ta kobieta trzeba uciekać gdzie pieprz rośnie. Szkoda tylko malutkiej. Czy to ta, która miała jechać do mojej koleżanki? Ciekawe jakie ma plany wobec niej. Może jednak dałoby się podstawić kogoś jeszcze ,żeby zabrał małą? Nie masz nikogo zaufanego z pobliża?
 7. Irysek ? super. Miałam psiaczka o tym imieniu. Kwiatuszek i cukiereczek w jednym ciałku.
 8. Domek dla Fionki zapowiada się bardzo dobrze. Młode małżeństwo z 5,5 letnią córcią. Do psa przymierzali się od dawna ,ale dopiero teraz warunki pozwoliły na podjęcie decyzji. Oboje mieli w domach rodzinnych psy. Siostra pani ma 2 psy i jest totalnie zakręcona psiarą. Brat pana ma psa. Wszystkie psy bywają u państwa , więc córcia ma częsty kontakt z psami. W razie potrzeby zarówno rodzeństwo jak i obie mamy zaopiekują się sunią. Na razie państwo będą jeździć na kempingi i zabierać Fionkę. Od świąt od 6 stycznia pan będzie w domu i planuje wtedy stopniową naukę suni do zostawania w domu. Na tyłach domu jest spory dziedziniec i zaproponowałam , żeby na początku na niego chodzić na spacer . Zaraz obok budynku zaczynają się też ogródki działkowe, więc też jest gdzie spokojnie spacerować. Uprzedzałam o możliwościach wpadek na początku , poradziłam , by jednak pochowali wartościowe rzeczy z zasięgu Fionki. Wszystko przyjęli ze zrozumieniem. Nawet podziękowali mi za poświęcony czas, co nie jest częste.
 9. Żeby była jasność do końca. Smyku, kupujesz konika i fotel , a GB żyrandol?
 10. kiyoshi , a może uprzedzić ludzi o swoistym sposobie bycia tej pani, żeby nie byli zaskoczeni i nie zrazili się.
×
×
 • Create New...