Jump to content
Dogomania

Poker

Members
 • Content Count

  66054
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  102

Everything posted by Poker

 1. Miałam pod opieką sunie Myszkę, która miała zaburzenia równowagi z powodu niedorozwoju móżdżku. Na pewno dostawała witaminy z grupy B , chyba nasze tabletki wit. B compositum i jakiś lek ludzki na poprawę krążenia w mózgu Pomagało.
 2. Ale superowy z niego psiul. Widać , że pro ludzki. I ciałka nabrał. Pewnie jeszcze trochę i domu trzeba szukać.
 3. Przepraszam ,ale kalendarza z konikami w drugim miejscu sprzedaży też już nie ma.
 4. Jej zaburzenia równowagi przemawiają za problemami w móżdżku. Albo był wylew do niego albo coś rośnie. Może dałoby się ją pokazać neurologowi ? Myśmy rozkładali chodniczki ,żeby łapki nie ślizgały się po panelach i płytkach.
 5. Ogon to jeden wielki filc. A ile takich biedaków nie widzimy i nie możemy pomóc? Strach myśleć.
 6. Będzie z niego super pies. Mazowszanko, zgodnie z tym co mój Sowa mądra głowa, pies naprawdę nie musi być brany na ręce. Więc się nie męcz i nie ucz go tego :) Loczka, która jest u nas już 6 lat nie znosi tej czynności, Dolar , który był u nas 13,5 lat też robił się sztywny.
 7. po 20 zł przez 5 miesięcy. Wpłacę jednorazowo, bo potem zapomnę.
 8. niestety były tylko 2 komplety zapisałam proszę bardzo HURRRA, jest nr 6 , wszystko się zgadza. 54 też zapisałam. Dzieci są niesamowite. Moja wnusia kiedyś pomyliła się i nazwała lewą rękę prawą. Córka mówi do niej , że jest odwrotnie , a ona na to , że nieprawda, bo ona przestawiła rączki.
×
×
 • Create New...