Jump to content
Dogomania

Poker

Members
 • Content Count

  59,496
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  58

Everything posted by Poker

 1. Jest, próbki pojechały dzisiaj. Zaraz podam na PW rozliczenie.
 2. trzymam kciuki za tua, żeby serducho było grzeczne, nie mówiąc o rudej szatance.
 3. Trzeba ten obrazek zaznaczyć na niebiesko i skasować.
 4. Ciężko Ci. Nie dziwię się. Zwierzaczki zabierają ze sobą kawałki naszych serc.
 5. I poradzić się w fundacji Judyta w jaki sposób one łapią sunie ze szczeniakami.
 6. Od razu napiszę , że nie mam na myśli eutanazji w tej chwili. Zadam natomiast pytanie co to jest cierpienie? W większości bierze się pod uwagę cierpienie fizyczne, a wydaje mi się , że gorsze jest psychiczne. Dopóki Fado je, biega , to znaczy , że w jakiś sposób życie go cieszy. Myślę , że przenoszenie go z miejsce na miejsce zadaje mu ból psychiczny i tego dobrze by było uniknąć , mimo wielu trudności.
 7. Dokładnie. Zazwyczaj duże psy świetnie dogadują się z małymi suniami. Właściwie to one owijają sobie wielkopsy wokół łapki.
 8. Mi kiedyś oba barki wysiadły. Bolało przez kilka miesięcy jak licho . A potem przestało. Jak nie którzy mawiają, samo przyszło i samo poszło.
 9. zapisuję ,że kupiłaś przepis na sos. A dlaczego się tak dzieje u Ciebie z logowaniem, to nie mam pojęcia. Może uxmal coś będzie wiedziała.
 10. guccio, straszne. Bardzo współczuję. ewu skądś miała zapas surowicy , ale chyba psiej. Ja miałam więcej szczęścia niż rozumu. U mnie była sunia z parwo w ciężkim stanie. Cudem moje futrzaki się nie zaraziły. Ani potem tymczaski.
×
×
 • Create New...