Jump to content
Dogomania

Poker

Members
 • Content Count

  58,088
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  55

Everything posted by Poker

 1. 172, 279 za wywoł., 256 za 6 zł I mam kilka pytań : 34 na jaki mniej więcej wzrost czy wiek, 44 jakiego jest koloru i ile w pasie po lekkim rozciągnięciu, 112 letnia czy zimowa?
 2. Sansewierie to faktycznie mocne dziewczyny. Jeżeli to są papiruski , to prosiła Jo37 o włożenie do twojej przesyłki. Mam nadzieję ,że włożyłaś je do wody.
 3. Współczuję Wam i rozumiem sytuację. Takie decyzje są zawsze trudne i długo bolą. Moją wpłatę przeznaczyłam dla tego psa i niech tak pozostanie.
 4. bo to stolyca. Do Zamościa i Mińska mazowieckiego dotarły na drugi dzień.
 5. Poker

  W trakcie !! Długopisy

  16. Oryginalne karteczki do zapisków , większe niż zwykle, jest ich co najmniej 1000. KT 6 zł 17. Kołonotatnik wielkości jak zeszyt , ok. 50. kartek KT 6 zł
 6. Dlaczego jesteś zmuszony go oddać?
 7. Witam wielbicielki roślinek . Dochód z ich sprzedaży chcę przeznaczyć na opłacenie drugiej operacji Mysi i kolejnej u Fabii.Pieniążki podzielę 50/50% https://www.dogomania.com/forum/topic/348845-mysia-po-operacji-i-bardzo-prosi-o-wsparcie-dwie-suczki-dwa-życia-i-jeden-wspólny-schroniskowy-los-spróbujemy-go-odmienić-cola-już-w-ds-mysia-nadal-czeka/?page=22 https://www.dogomania.com/forum/topic/349609-maleńki-rudy-drobiazg-fabia-sunia-z-guzem-i-chorym-oczkiem-w-schroniskupomóżcie-jej-proszę/ Oneczka03 zakończyła z wielkim sukcesem swój przemiły bazarek z przecudnymi roślinami ogrodowymi , to ja mogę teraz zahandlować roślinami całorocznymi , doniczkowymi. Wszystkie wyhodowałam własnoręcznie u siebie w domu. Wszystkie są ukorzenione. Będę je wysyłać starannie zapakowane , aby doszły w całości i mogły cieszyć oczy nowych właścicieli. Zasady bazarku: Roślinki kupujemy w opcji KT, cena BEZ DONICZEK na wpłaty czekam 5 dni od momentu wysłania danych do przelewu koszt przesyłki rejestrowanej , zaokrąglony do pełnych złotówek na opakowanie , pokrywa kupująca. Możliwość odbioru we Wrocławiu.
 8. Fajnie ,że mała pojechała . Ale głaskanie po głowie przeraża ją, widać to po tym jak się odsunęła od człowieka no i branie na ręce te jest bardzo złym pomysłem. jest Chyba trzeba będzie informować nowych właścicieli,że nie wolno tak robić. A już na pewno nie na dzień dobry. To nie są moje wymysły. Tak uczy Sowa , bardzo mądra głowa.
 9. dzięki za potwierdzenie . gdzie te ochy i achy za to jak ładnie spakowałam? Mam nadzieję ,że dotarły całe.
 10. Poker

  W trakcie !! Długopisy

  1. Pingwinki chcą się dostać do dobrego domku , ale nia ma niczego za darmo , więc sztuka kosztuje 5 zł a. b. c. 2. Łódkeczki chcą dopłynąć bezpiecznie do przystani , a to kosztuje 5 zł od każdej a. b. 3. Były sobie miśki 2 , każdy po 5 zł a. b. 4.I znowu dwa misie czekają na beczki miodu co kosztuje 5 zł od sztuki a. b. 5. Krówka i żyrafka chcą dobrej trawki pojeść, każda woła o 5 zł a.krówka b.żyrafka
 11. Poker

  W trakcie !! Długopisy

  rozliczenie
 12. Wpłaciłam, ryczeć się chce. Dobrze,że chociaż nie ma mrozu i spy zostały wypuszczone z boksów. jest szansa ,że się nie potopią.
 13. Małżowi spodobał się kot w ciemnościach, więc daję za niego CW.
 14. Dopóki nie wypadnie z ręki , a zdarza się dość często , i pies nie będzie jak szalony uciekał przed goniącym go potworem. Wielokrotnie brałam udział w poszukiwaniu psa , który właśnie z tego powodu sposób zaginął.
×