Jump to content
Dogomania

Poker

Members
 • Content Count

  67523
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  104

Everything posted by Poker

 1. Fajnie razem wyglądacie. Rudasek superaśny. Pazury można by usunąć, jeżeli piesio jest zdrowy.
 2. Świetne wieści. Pewnie Tysiu bardzo Ci ulżyło na serduchu. Dopiero teraz zobaczyła ,że łatka jest podobna do Wiwy z Ukrainy. Łatka chyba utkwiła mi w podświadomości i dlatego moje serce zabiło mocniej na widok Wiwy 🙂
 3. Gratulacje dla Sowy i dla Tito. Cieszcie się sobą jak najdłużej:)
 4. W niedzielę jedziemy z Mruczką odwiedzić nasze panienki i na wizytę do weta. "Moja" jest bardzo aktywna i niestety tłamsi Kenię przy misce i zabiera zabawki. Kenia jest bardzo łagodna. Płaczą za sobą, gdy dostają jeść osobno. Kenia ma niesamowite uszy, raz kłapciate na czoło , czasem na boki , a najśmieszniej wyglądają, gdy się złożą do środka.
 5. Dopiero przeczytałam O Tosi. Bardzo mi przykro. Pamiętam jak ja adoptowaliście tyle lat temu. A co się dzieje z Kado?
 6. Ja myślę, że opieka nad zwierzętami daje jej wielką radość. Przy takiej ilości futrzaków faktury zawsze będą duże.
 7. Pomyślałam , że jak wizyta dla Cynki wypadnie pomyślnie, to może chętni na są zmotoryzowani i mogliby zabrać ze sobą chętnych na Lili. Oba domki mieszkają na tym samym osiedlu. 2 ulice od siebie.
 8. 250 zł było na zamojskie psy ogólnie. Może niech Tola zdecyduje ile na którego piesia. Wizyta w niedzielę o 12. Pomyślałam , że jak wizyta wypadnie pomyślnie, to może ci chętni są zmotoryzowani i mogliby zabrać ze sobą chętnych na Lili. Oba domki mieszkają na tym samym osiedlu. 2 ulice od siebie.
 9. ale się cieszę, dzięki... Może ktoś w odpowiednim wieku zauważy
×
×
 • Create New...