Jump to content
Dogomania

Poker

Members
 • Posts

  76132
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  111

Everything posted by Poker

 1. Miękka gula to raczej tłuszczak. Loczka miała takie na ogonie i czaszce. Nakłuwałam grubą igłą, tłuszcz się wylewał jak fontanna. I tak kilka razy, aż zaschły.
 2. Jaki on jest piękny, ale największy zachwyt budzi we mnie jego kita. Uwielbiam takie fontanny z sierści.
 3. Tabletki z rowkami można dzielić. Leki weterynaryjne mają częściej rowki niż dla ludzi. Kapsułki czasem wolno wysypywać , a niektórych nie wolno. .
 4. Są tabletki, które muszą dotrzeć w całości do jelit, więc pogryzione nie będą właściwie działać, tzn. gorzej albo w ogóle nie. Tabletki bez rowka stanowią mieszaninę niejednorodną i np. w jednej połówce może być cały lek, a w drugiej wypełniacz. I może dojść do przedawkowania albo nie podania leku.
 5. Pipi ostatni raz była na sioo po g.23, a rano i tak nalała i była koo w pokoju. Dziś po długim spacerze nalała w domu. Myślę, że ona ma za dużo nowych zapachów, wrażeń i nie ma kiedy zrobić co trzeba. Jest bardzo przyjazna, wszystkich radośnie wita. Mam nadzieję, że złapie rytm dnia i przestanie brudzić.
 6. Jeżeli ma przyjąć całą tabletkę, to można podzielić na kawałki i wszystkie podać, bo dostaje całą dawkę. Nie wolno dzielić i podawać na porcję tylko część.
 7. Niech kupi mu pluszaka. Wyróżniłam ogłoszenie za 24,93. Oby był pozytywny efekt. Aż dziw,że nie ma sensownych telefonów o niego.
 8. A ile lat ma sunia? I dlaczego jej nie chcą, chociaż dla niej to dobrze.
 9. Dobry pomysł. I zauważyć ich na drugi dzień. Biedna sunia. Skąd się biorą takie bestie? Masz na nią kasę?
 10. Dzwoniłam do DS. Pipi zjadła, popiła i bawiła się z córką. Na jej widok cieszyła się on jakby ją już znała. Ale i tak chodziła za panią. Pipi została wykąpana, bo nie dało się wytrzymać zapaszku. Była bardzo grzeczna. Na spacery rano i wieczorem będzie chodził pan potem pani , a po szkole córka. Pipi już zdążyła pocałować pańcia w usta. No i wlazła na kanapę.
×
×
 • Create New...