Jump to content
Dogomania

togaa

Members
 • Content Count

  16,483
 • Joined

 • Last visited

About togaa

 • Rank
  Bielsko-Biała

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Bielsko-Biała

Converted

 • Location
  bielsko-biała
 • Interests
  góry, przyroda

Recent Profile Visitors

4,374 profile views
 1. Nic się ten gałgan nie starzeje....Nic a nic. A to nasze zapasy... i to...
 2. Sama wiesz jak trudne są to decyzje. Sunia ma apetyt, płuca czyste, bez przerzutów , wyniki nie najgorsze. Wycinek poszedł do badania. Irenka nasza kochana weźmie Ją "na dożycie" . Gdy 2 lata temu interwenc. trafił do Stowarzyszenia Dużak, pierwszy wet. ,zobaczywszy co pies ma pod ogonem, sugerował eutanazję. W B-B , w Asie, Dużak został zoperowany i żyje już u Irenki 2 lata .
 3. Początkiem lutego pofrunął do Duszeńka zapas Kreonu ( 230,00 zł). Buziaki wielgachne dla naszej MikaAgi ,która pamięta o Dusiowych wydatkach. (Dwie wpłaty po 50,00 zł - 8.03 i 14.02.2019r.) .Dziękuję, kochana. Pani Wioletta przysłała w podzięce nowe fotki.Wstawię przy okazji.;-)
 4. I kolejne wyzwanie, spadek po zmarłej Pani. Te psy nie znają przestrzeni, słońca, człowieka, życie spędziły w piwnicy. Dwie sunie i chłopczyk. Na razie trzeba zaszczepić i szukać dt lub hoteliku by je nauczyć życia. I wysterylizować, oczywiście… Psów jest więcej, ale te ‘przypadły” naszemu stowarzyszeniu. Resztą zaopiekuje się inna fundacja.
 5. Zniknęłam z powodów osobistych ( ciężka choroba męża) ale to nie znaczy że nic się w Stowarzyszeniu nie dzieje. Dziewczyny działają , choć z kasą dramatycznie krucho a ja ubolewam że niewiele mogę im pomóc. Przynajmniej na razie… Tym bardziej dziękuję wszystkim, którzy pamiętają o naszych bidach; Poker, za wpłatę 235,00 zł (31.12.2018r.), MikaAga, czyli Aguni z Mikusią za wpłaty dla Duszka – 100,00 zł ( 14.02. i 8.03. 2019), Anetek100 za pracowity bazarek – 230,00 zł ( wpłata 15.02.2019) I oczywiście Mamie Alfika która wspiera nas comiesięczna wpłatą 50,00 zł. Jesteście bardzo kochane. A to najnowszy nabytek, jeszcze bezimienny. Sunia wyciągnięta z rowu. Szkielet, choć tego na zdjęciach nie widać a w uchu nowotworowy, cuchnący guz. Od kilku dni w Lecznicy AS w B-B, już po zabiegu…Co dalej, nie mamy pomysłu ?
 6. Kochana OneczkaO3, zawsze taka akuratna, pamiętającą. No, kochana po prostu !!!! Strasznie się na mnie zwaliło w tym roku. Posypaliśmy się zdrowotnie, zwłaszcza mąż który od 2 m-cy jest w szpitalu a ja jeżdżę prawie codziennie tam i z powrotem. Nawet Loluś się pochorował ( ale już zdrowiusi), no koszmar jakiś…. Bella wycofała pieluchy które Lolo do tej pory nosił. Wprowadziła nowy, ‘ulepszony” model .Niestety, pielucha jest krótsza i nie nakrywa siusiaka. Z Oneczką zrobiłyśmy akcję wykupienia resztek starej wersji Happy 5 dostępnej w necie, na co poszedł prawie cały fundusz transportowy… Resztę, mam nadzieję dopiszę wieczorkiem . Pozdrawiam wszystkie Lolusiowe ANIOŁY, Bez Was nie wiem jak przetrwalibyśmy te 10 lat.
 7. Dla wszystkich naszych przyjaciół, sympatyków i dobrodziejów...
 8. Witamy po świątecznej przerwie .... ;-)
 9. Smyczku, próbowałam..... ;-) Mogą być ? A wszystkim, dziękujemy za życzenia i pozdrawiamy poświątecznie . Najlepszego, kochane !
 10. I zdrowo się czuje. A to m.inn. dzięki naszej MikaAga, która dba o finanse Duszkowe, by było na niezbędny Kreon. Dziękujemy Aguniu. !!! 50,00 zł z Twojej grudniowej wpłaty , już na koncie Duszkowym.
 11. Wybuziakowany Smyczku . Od blisko 2 tyg. Lolo dostaje ten sam preparat co Twój Tobiaszek. Oneczka03 kochana zafundowała z bazarku ;-).
 12. Dziękuję Eluniu.... A dzisiaj; wzruszenie, wdzięczność i uśmiech na twarzy Pana Czesława było reakcją na dary jakie dzisiaj z Irenką przywiozłyśmy do Niego od ‘dobrych ludzi”. Pokerku, jeden z ‘Twoich kartonów z art.trwałymi zostawiłyśmy ‘na potem”. Opał na razie Pan jeszcze ma.
 13. Od naszej mamy-Alfika , przyszła do Irenki zapowiedziana paczka dla Pana Czesława. ;-) W sobotę ją Mu przekażemy, tak jak i dary od Pokerka. :-). Przy okazji , Poker pięknie dziękujemy za listopadową wpłatę 120,00 zł (21.11.2018). :-) na nasze psiaki. Wielkie podziękowanie również dla MikaAgi z Mikusią za mikołajkowy prezent dla stowarzyszeniowych bidulek. Całe 100,00 zł sfrunęło na nasze konto 3.12.2018 i tradycyjnie 50,00 zł dla Duszka na Kreon. Dziękujemy kochana Aguniu.
 14. W internecie jest wszystko, Pokerku.;-). Podobno szybko można je utuczyć, co im szkodzi na zdrowiu, ale jak tu nie dogadzać maleństwu? Kiedyś ,dawno, przechowywałam jeża w szopie, ale był większy i trochę podsypiał zimą, a wiosną odzyskał wolność. ;-) Pewnie tak, Smyczku . Wszystkie pociągają nosami pod drzwiami szopy. W lecie, pod schodami urodziły się małe jeżątka. Gdy wieczorem wychodziły na spacer, bohaterski Lolo obchodził je wielkim łukiem ;-). Lolo nawet przed muchą zwiewa... Zima u nas...
×