Jump to content
Dogomania

togaa

Members
 • Posts

  16921
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Bielsko-Biała

Converted

 • Location
  bielsko-biała
 • Interests
  góry, przyroda

Recent Profile Visitors

6828 profile views

togaa's Achievements

Collaborator

Collaborator (7/14)

 • Dedicated Rare
 • Very Popular Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

834

Reputation

 1. Zdjęcie jest zrobione poza ogrodzeniem. Jak tylko otworzyłam bramę i znalazł się na ulicy, natychmiast przyśpieszył i ani myślał zawrócić. Cały Loluś. 😉
 2. "Pani Basiu kochana, oczywiście Kreon doszedł, bardzo dziękujemy i pozdrawiamy również wszystkie Duszkowe Ciocie" To liścik p.Violetty, Duszkowej mamusi. W styczniu wysłałam Duszkowi 2 fiolki Kreonu. Na recepcie były napisane 3 opakowania, niestety pani wet. wpisała złe dawkowanie i apteka wydała mniej. MikaAga kochanej dziękuję po stokroć za wspomaganie Duszka i wpłatę 50,00 zł (13 luty 2023). Z Duszeczkiem Śnieżek, do niedawna kocia bida. Pewnego dnia przyszedł i został.
 3. Przed wczoraj Loluś miał w Lecznicy zrobiony pedicure, wczoraj ile się dało oskubałam Lolusiowe piórka a wszystko po to by w końcu zacząć spacerować. Loki Lolusia wplatały się w te wszystkie zatrzaski, zaczepy. Teraz jest znacznie lepiej, choć pewnie Iwonka załamała by ręce gdyby przyjrzała się z bliska. 😉
 4. Bez zmian, Haneczko. Bardzo Ci kochana dziękuję za pamięć o naszym Stowarzyszeniu.( czytaj; Lolusiu) 😉
 5. Bo to oszust jest. Matrymonialny. Wszystkie nas tak omotał minkami , ślepiami, nawet tą pieluchą na tyłku. Sterroryzował i zawłaszczył. I tak od 14 lat. Wieczorny Lolo. W kuchni nie ma kierowniczego fotela. By mieć mnie na oku, musi zadowolić się posłankiem.
 6. Ach, ile miłosnych serduszek spływa na Lolusia. Dziękujemy, dziękujemy.
 7. Loluś siedzi głównie na lewej kości kulszowej ,przy czym tylnie łapki ma wyprostowane i skierowane do przodu. Niestety, ma w tym miejscu na pupie wytarte włoski , ale ciałko smaruję Sudokremem i nic się nie dzieje. Natomiast nie mogę patrzeć jak ta chuda dupina podskakuje po twardej podłodze. [email protected], podziwiam Pikunię, jak sprawnie porusza się na wózku, jak się nim cieszy. Super sunia !
 8. https://allegro.pl/oferta/slizgacz-dla-psa-niedowlad-tylny-admiral-l-13077972543?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_uzsd_supermarket_animals_pla_pmax&ev_campaign_id=17299905007&gclid=Cj0KCQiAic6eBhCoARIsANlox86ZjCZBKuHVEImzoPTBFkUMN0wvgo4v35x5h_n0GdnIk6PwS6w9I90aAksGEALw_wcB Taki worek. Grube to, sztywne, wąskie. Rozmiarowo niby pasuje ale nie leży jak trzeba.
 9. Miła pani Beata zafundowała Lolusiowi tzw. ślizgacz. Lolo przebiera przednimi łapkami i nic. Ciężko ruszyć. Trzeba by to jakoś zmodyfikować. Na razie brak pomysłu.
 10. MikaAga kochana, wielkie dla Was podziękowania za pamięć o Duszeczku i partycypowaniu w zakupie Kreonu. Dziękujemy słoneczko za wpłaty po 50,00 zł w sierpniu, październiku i grudniu 2022r. Duszeczek jak zawsze przysłał nam życzenia; Zdrowych, radosnych Świąt życzy Dusio z rodzinką.25.12.2022 r.
 11. Na zdjęciu już tego nie widać, ale Lolusiowi tylko łepek i przednie łapki z worka wystawały. Ta nasza bida kochana godzi się na najgłupsze przebrania.
 12. Wiem, wiem, strasznie to wygląda. Trzeba jakoś chronić Lolusiowe dupsko, a że pod ręką był foliowy worek ....😉
 13. Dopiero co odkryłam ten wątek, a mała fruu... już jedną nogą w nowym domu. Pokerku, masz niesamowitą rękę do adopcji.
 14. Cieszę się, że trafiłam na ten wątek. Czytam z wypiekami na twarzy.😉 Pozdrawiam serdecznie,b.
 15. Na dupince podwójna pielucha, co by się Księciunio nie podziębił i nie poobcierał. 😉 A śniegu u nas było co niemiara. I mrozik ściskał. Tak mi przed Świętami brama wjazdowa zamarzła że przez 2 dni nie mogliśmy się ruszyć z domu.Żadna gorąca woda i działania siłowe nie pomogły. Wnusio. Tydzień przed Świętami.
×
×
 • Create New...