Jump to content
Dogomania

togaa

Members
 • Content Count

  16762
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

676 Excellent

4 Followers

About togaa

 • Rank
  Bielsko-Biała

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Bielsko-Biała

Converted

 • Location
  bielsko-biała
 • Interests
  góry, przyroda

Recent Profile Visitors

6013 profile views
 1. Też mamy liczyć oddechy ,plus leki UpCard i Cardalis i za 10 dni zdać relację .
 2. Imponujący wynik. !!! Iwonko, pszczółko Nasza pracowita, Królowo !!! Lolo bardzo, bardzo Ci dziękuje za ogrom pracy , wiedzę merytoryczną i elegancję z jaką prowadzisz bazarek. Piękne podziękowania dla Was kochane ogrodniczki za zakupy roślinek oraz buziaków , a Pokerkowi za dołączenie z kwiatami ‘domowymi”w poprzednim bazarku. Wszyscy tutaj jesteście bardzo kochani i jesteśmy z Lolusiem niezmiernie wdzięczni.
 3. Lolo dzisiaj wesolutki , zjadł z apetytem i nie kaszlał ani razu. Nawet myślałam o małym spacerze, żeby wynagrodzić Mu wczorajsze stresy, ale grad zaczął padać i strasznie zimno się zrobiło.
 4. Lolo wprawdzie na chodzie, ale marudny. Może Go boli ? Za to z apetytem zjadł mięsko z ryżem i rosołkiem. Dzisiaj nie kaszlał. Tak, dostaje Enrotron a ten odwadniający to Libeo. Doktor mówił że po tych 10 dniach się zobaczy czy zmodyfikować dawkę albo całkiem odstawić. Mam Lolusia obserwować. Pokerku, a jak się minerały uzupełnia u psa? Jestem zielona w temacie psiej kardiologii. Strasznie się dzisiaj zdenerwowałam, jak Lolusia leczyć,bo ja przecież mało mobilna jestem, ale potem pomyślałam że przecież diagnostykę można zrobić tu w B-b, a konsultacje ewentualnie e-mailowo. S
 5. Jesteśmy w domu. Rtg wykazał niewielki obrzęk i powiększenie serca, też b.niewielkie. Dostał lek odwadniający na 10 dni i potem kontrola.No cóż , bierzemy się za diagnozowanie i leczenie Lolusiowego serducha. Echo serca robią w kilku tut. lecznicach. Pytałam doktora, ale powiedział by zaczekać te 10 dni. A ząb dobrze że został usunięty.Pod nim nadal było pełno ropy.:-(
 6. Za godzinę odbieram Lolusia Ma mieć bardzo lekkie znieczulenie. Ciekawe co wykaże rtg serca? W Bielsku lepszej lecznicy niż AS i dr.A.Wątroba, nie znajdę. Loluś jest w dobrych rękach. Kiedyś do innej bielskiej lecznicy przyjeżdżał na konsultacje dr.Niziołek z W-wy.Kardiolog. Rozeznam, czy to aktualne.
 7. Kłopot mamy. W minioną sobotę Loluś odwiedził ‘naszego” wet. , bo jakoś tak unikał dotykania po mordce. Jeść ,jadł ale z namaszczeniem. Doktor zajrzał do paszczy i jest przyczyna. Stan zapalny ,trzeba zęba trzonowego usunąć. Dostał lek antybakter. a jutro o 7,30 zabieg. Martwię się, bo Lolo coraz częściej pokasłuje. Osłuchowo niby wszystko dobrze, ale ...?. Przed znieczuleniem będzie miał jeszcze rtg serca. Jak "coś" wyjdzie to co wtedy? Co z zabiegiem ?
 8. Oj zasypało, teraz deszcz dołączył, jak przymarznie będzie wesoło.
 9. Jeśli ktoś jeszcze nie rozliczył 1%, będziemy bardzo wdzięczni za przekazanie go 'Mniejszym"
 10. Duszek zaopatrzony w kolejną porcję Kreonu. Pani Violetta jak zawsze dziękuje nowymi zdjęciami, a ja dziękuję MikaAga za finansowe wsparcie. Buziaki Aguniu.
×
×
 • Create New...