Jump to content
Dogomania

togaa

Members
 • Content Count

  16707
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

640 Excellent

4 Followers

About togaa

 • Rank
  Bielsko-Biała

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Bielsko-Biała

Converted

 • Location
  bielsko-biała
 • Interests
  góry, przyroda

Recent Profile Visitors

5702 profile views
 1. Oj zasypało, teraz deszcz dołączył, jak przymarznie będzie wesoło.
 2. Jeśli ktoś jeszcze nie rozliczył 1%, będziemy bardzo wdzięczni za przekazanie go 'Mniejszym"
 3. Duszek zaopatrzony w kolejną porcję Kreonu. Pani Violetta jak zawsze dziękuje nowymi zdjęciami, a ja dziękuję MikaAga za finansowe wsparcie. Buziaki Aguniu.
 4. Lilunia. Tyle to już lat. Pozdrowienia od Iwonki z Katowic .
 5. Wszystkim, którzy pamiętają i nadal wspierają nasze Stowarzyszenie, z całego serca dziękuję. To, że mnie tutaj nie ma, nie znaczy że nic się nie dzieje. Dziewczyny nadal ciężko pracują . Poniżej jeden z naszych aktualnych podopiecznych; Loczek. Już bardzo słabiutki, ale jeszcze drepcze, jeszcze je. Cushing.
 6. W końcu i Loluś dotarł na "swój" bazarek. Ciężko miał; same chaszcze i badyle. :-)
 7. Nie chcę nawet o tym myśleć, że to 12 lat . Bo w takim razie ile lat ma nasz Loluś ? Zmieniam temat, bo zaraz się zdenerwuję... Oneczko kochana, nasza ogrodniczko, Lolo jak zawsze dziękuje za piękny ,zielony bazarek. W Lolusiowym ogródku same chaszcze , aż wstyd.. Idealnie pasowały by tam taka grządka permakulturowa. ( o czym marzę ;-)). Żadnego przekopywania, bela słomy, trochę kompostu, w to wetknięte nasionka i rośnie aż miło. Pokerku, co Ty na to? Widzisz taką "belę słomy" w swoim ogródku?
 8. Chciałam Wam oszczędzić widoku zapuszczonego Lolusia, ale jak mus, to mus...Buziaki dla Wszystkich.
 9. Jesteśmy kochani, pozdrawiamy serdecznie . Taka monotonia zimowa u nas. Biało, szaro, zimno . Lolo po paru minutach w ogrodzie, zmyka szybciutko do domu. Rozhartował się na stare lata. A tu jak był piękny i młody....2012 r.!
 10. W grudniu, przed Świętami pofrunęły do naszego Duszka 3 opakowania Kreonu. Pani Violetta pięknie podziękowała i przesłała zdjęcia , a dla kochanej MikaAga buziaki za comiesięczne zaopatrywanie Duszkowej skarpety. ;-)
 11. Szczęśliwego Nowego Roku kochani , w zdrowiu i normalności.
 12. Jeszcze przed Świętami, przyszła do Lolusia wielka paka z pieluchami, chusteczkami itp. Bardzo, bardzo opiekunkom Czesterka za ten dar dziękujemy . Proszę też podziękować Pani Aldonie, za fatygę. Szkoda że tak smutne okoliczności temu towarzyszą. Żegnaj Czesterku.
×
×
 • Create New...