Jump to content
Dogomania

togaa

Members
 • Content Count

  16695
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

621 Excellent

4 Followers

About togaa

 • Rank
  Bielsko-Biała

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Bielsko-Biała

Converted

 • Location
  bielsko-biała
 • Interests
  góry, przyroda

Recent Profile Visitors

5573 profile views
 1. W grudniu, przed Świętami pofrunęły do naszego Duszka 3 opakowania Kreonu. Pani Violetta pięknie podziękowała i przesłała zdjęcia , a dla kochanej MikaAga buziaki za comiesięczne zaopatrywanie Duszkowej skarpety. ;-)
 2. Szczęśliwego Nowego Roku kochani , w zdrowiu i normalności.
 3. Jeszcze przed Świętami, przyszła do Lolusia wielka paka z pieluchami, chusteczkami itp. Bardzo, bardzo opiekunkom Czesterka za ten dar dziękujemy . Proszę też podziękować Pani Aldonie, za fatygę. Szkoda że tak smutne okoliczności temu towarzyszą. Żegnaj Czesterku.
 4. Dziękuję kochane za pamięć , za życzenia. Wam wszystkim również życzę zdrowia i normalności. To wszystko takie nierealne. Co za czasy ! Lolo ma się dobrze, tylko ta łapka. Święta racja że fizykoterapia byłaby idealna, po Nowym Roku rozeznam jak by to było możliwe.? Często wspominam jak to Lolo ze złością podgryzał mnie podczas seansów rehabilitac. w p.Halinki, naście lat temu. Musiałam Go przytrzymywać a gad gryzł mnie po rękach . Świadkiem tego była Iwonka H. ( ihabe ) i mówi; "nie pozwól sobie na to, weź i ugryź Go w ucho..." W życiu bym się wtedy nie odważ
 5. Bardzo, bardzo smutna wiadomość. Przerażające że odszedł tak nagle. Kochane psiątko. :-(
 6. Dziękuję dziewczyny kochane. To takie miłe że pamiętacie.:-) Wzruszyłam się .... Żyjemy jakoś z Lolusiem. Takie życie ' na przeczekanie" . Któregoś ranka końcem lata , zamarłam, gdy nie stanął na tylnie łapki. Zwłaszcza prawa łapa była b.słaba i przykurczona .Myślałam że to jakiś skurcz, że rozchodzi, niestety nie. Cały dzień nie wstawał, nie był w stanie utrzymać tyłu. Wyglądało to tak samo jak wtedy, po wypadku . Byłam przerażona, czyżby miał nastąpić powrót do wózeczka?. Doktor też łączył tą ‘niemoc” ze starym urazem kręgosłupa. W końcu jest złamany. Leki wprawdzi
 7. togaa

  do usunięcia

  W imieniu Stowarzyszeniowych bidulek, potwierdzam wpłatę 135,00 zł ( 14.10.2020r.) i jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję za ten bazarek. :-)
 8. togaa

  do usunięcia

  i wieczoru ... :-)
 9. A miechunkę Iwonko masz? Kiedyś chyba była bardziej popularna a taka cudna.
 10. Mam dzisiaj to samo. Wlazłam wczoraj z sekatorem w ogrodowe haszcze.
×
×
 • Create New...