Jump to content
Dogomania

togaa

Members
 • Content Count

  16,477
 • Joined

 • Last visited

About togaa

 • Rank
  Bielsko-Biała

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Bielsko-Biała

Converted

 • Location
  bielsko-biała
 • Interests
  góry, przyroda

Recent Profile Visitors

4,251 profile views
 1. Dla wszystkich naszych przyjaciół, sympatyków i dobrodziejów...
 2. Witamy po świątecznej przerwie .... ;-)
 3. Smyczku, próbowałam..... ;-) Mogą być ? A wszystkim, dziękujemy za życzenia i pozdrawiamy poświątecznie . Najlepszego, kochane !
 4. I zdrowo się czuje. A to m.inn. dzięki naszej MikaAga, która dba o finanse Duszkowe, by było na niezbędny Kreon. Dziękujemy Aguniu. !!! 50,00 zł z Twojej grudniowej wpłaty , już na koncie Duszkowym.
 5. Wybuziakowany Smyczku . Od blisko 2 tyg. Lolo dostaje ten sam preparat co Twój Tobiaszek. Oneczka03 kochana zafundowała z bazarku ;-).
 6. Dziękuję Eluniu.... A dzisiaj; wzruszenie, wdzięczność i uśmiech na twarzy Pana Czesława było reakcją na dary jakie dzisiaj z Irenką przywiozłyśmy do Niego od ‘dobrych ludzi”. Pokerku, jeden z ‘Twoich kartonów z art.trwałymi zostawiłyśmy ‘na potem”. Opał na razie Pan jeszcze ma.
 7. Od naszej mamy-Alfika , przyszła do Irenki zapowiedziana paczka dla Pana Czesława. ;-) W sobotę ją Mu przekażemy, tak jak i dary od Pokerka. :-). Przy okazji , Poker pięknie dziękujemy za listopadową wpłatę 120,00 zł (21.11.2018). :-) na nasze psiaki. Wielkie podziękowanie również dla MikaAgi z Mikusią za mikołajkowy prezent dla stowarzyszeniowych bidulek. Całe 100,00 zł sfrunęło na nasze konto 3.12.2018 i tradycyjnie 50,00 zł dla Duszka na Kreon. Dziękujemy kochana Aguniu.
 8. W internecie jest wszystko, Pokerku.;-). Podobno szybko można je utuczyć, co im szkodzi na zdrowiu, ale jak tu nie dogadzać maleństwu? Kiedyś ,dawno, przechowywałam jeża w szopie, ale był większy i trochę podsypiał zimą, a wiosną odzyskał wolność. ;-) Pewnie tak, Smyczku . Wszystkie pociągają nosami pod drzwiami szopy. W lecie, pod schodami urodziły się małe jeżątka. Gdy wieczorem wychodziły na spacer, bohaterski Lolo obchodził je wielkim łukiem ;-). Lolo nawet przed muchą zwiewa... Zima u nas...
 9. I ja też, chociaż jestem noga fb i zapodział mi się gdzieś w laptopie przyjazny mi program 'zdjęciowy" i jakimiś dziwnymi sposobami , pierwszy raz w życiu, powstawiałam tam zdjęcia.:-)
 10. Bardzo, bardzo dziękuję Eluniu. 41,00 zł. już na koncie Stowarzyszenia !( 30 listopada 2018). Kochana jesteś że o nas pamiętasz.
 11. I doleciał Iwonko. Całe 200,00 zł sfrunęło wczoraj na konto Stowarzyszenia. To ogromna pomoc. Dziękuję raz jeszcze !!!!
 12. Tipi obłędne !!! Pomysł, estetyka wykonania, dobór materiałów, no niesamowita jesteś Iwonko ! Dziękuję za wszystko !!!! Tak właśnie myślimy,Anulko. Rozeznamy wszystko przy okazji odwiedzin z paczkami.
 13. Południe, temperatura – 5 C a do miseczki z zamarzniętym jedzeniem przytuptało jeżątko. Było to przy kocich domkach, no to ja jeża w koci kocyk i pod pachę…Myślałam że podrzucę malucha Panu Specjaliście od dzikich zwierząt, a tam okazuje się tłok ; 20 jeży na głowie, nie mają kasy, nie mają mocy przerobowych i w ogóle…Ja to rozumiem. Wpakowałam tuptusia do kartonu ze słomą i siedzi w szopie. Latam do niego 3 razy dziennie z coraz to nowym jedzonkiem i podtykam…Może urośnie i zaśnie?
 14. Ta ogromna waliza ‘odzieżowa” i dwie paki art.spożywczo-higien. przyjechały do mnie zeszłej soboty z Wrocławia od kochanej Poker. Czekamy jeszcze na buty od MamyAlfika by wszystkie te dary w najbliższym czasie zawieźć p.Czesławowi. (Żywność od Poker podzielimy na dwa razy.) Natomiast wciąż nie wiadomo co z opałem, czy uda się coś załatwić przez pomoc społ. ? Jak nic się w tej sprawie nie podzieje, będę wtedy prosić o wsparcie finansowe i przypomnę się kochanym deklarowiczom . Jeszcze raz ogromnie Wam dziękuję, za tak duży odzew i chęć pomocy człowiekowi w biedzie.
×