Jump to content
Dogomania

togaa

Members
 • Content Count

  16681
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

601 Excellent

4 Followers

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Bielsko-Biała

Converted

 • Location
  bielsko-biała
 • Interests
  góry, przyroda

Recent Profile Visitors

5423 profile views
 1. I krzaczki owocowe.Koniecznie. Nie ma większej przyjemności niż tak sobie skubać coś w ogródku.
 2. Elutku, widzę że złapałaś bakcyla i Twój pociąg ogrodniczy nabiera rozpędu. I wcale Ci się nie dziwię... Przechodziłam ten etap w życiu i był fascynujący z racji coraz to nowych dla mnie odkryć. Mimo ton literatury fach.(Internetu wtedy nie było), popełniłam mnóstwo błędów, a najwięcej w planowaniu nasadzeń. Nie wiem czy Twoja działeczka jest rekreacyjna czy budowlana ale jaka by nie była, dobrze przemyśl obecność „leśnych” drzew na niej. Za 20 lat (a to ino mignie), będziesz miała ‘Enty” wielkości komina elektrociepłowni. To jedna z moich malutkich kiedyś „sosenek”, a
 3. Oneczka o3 prosi by przekazać iż od rana nie ma internetu. Mają oddać za 48 godz.
 4. Dziękuję kochana Malgoska że i o nas pomyślałaś. No fajne ciuszki. :-) Ale się napstrykałaś i na wstawiałas zdjęć.
 5. Ja też wszystkie kaktusowate zbyt troskliwie podlewałam , więc stapelię umieściłam w tzw. starej kuchni gdzie mało kiedy się zagląda. Niestety, to też nie wyszło jej na zdrowie, a po zimie zmarniała jeszcze bardziej.Same takie sznureczki szare. No to wystawiłam ją do ogródka i tak się odwdzięczyła . Zapachu nie czuję, muchy w normie ;-) W locie... ;-)
 6. Zeszłej nocy odrabiałam Tycine zaległości.( od kwietnia chyba) Ale się działo Pokerku, czytałam jak powieść sensacyjną . Trzymam kciuki za edukacyjne postępy dziewczynki. ;-)
 7. Takie mi cudo zakwitło, z Oneczkowej kolekcji "kaktusowatych". Czyż nie fascynujące ?
 8. Mikuś MikaAga. Waga 5 kg., grzeczność hmm... no grzeczny to On nie jest (zdaniem MikaAga). Docierają się. ;-) U Aguni;
 9. Pewnie że kochani... ;-) Ja też bardzo, bardzo dziękuję i w imieniu Stowarzyszenia Braci Mniejszych potwierdzam wpłatę 36.00zl ( 21.08.2020).
 10. Noooo..... ;-) A u Duszeńka wszystko dobrze. Tydzień temu dostałam zdjęcia Dusiowe z podziękowaniem dla Wszystkich za Kreon. W lipcu br. poszło 1 opakowanie a teraz w sierpniu kolejne 3, tak że do listopada Dusio jest zabezpieczony. Buziaki dla MikaAgi kochanej za comiesięczne wsparcie Dusiowego konta.
×
×
 • Create New...