Jump to content
Dogomania

mari23

Members
 • Content Count

  17061
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

mari23 last won the day on July 22

mari23 had the most liked content!

Community Reputation

2434 Excellent

8 Followers

About mari23

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  pomiędzy Wrocławiem a Legnicą

Recent Profile Visitors

9866 profile views
 1. Skoro Olafek znalazł dom, to może "przekierujemy" pomoc na Feliksa - on wygląda na bardzo potrzebującego pomocy...albo inny psiak w pilnej potrzebie. Niech nie zmarnuje się zaczęta "akcja pomocowa" :)
 2. czytam, czytam...znów czytam.... nie mam halucynacji, Olafek pojechał do domu.
 3. Sporo go czeka w najbliższym czasie - resekcja zębów, wycięcie guzka...oby tylko tyle! Dość już wycierpiał...
 4. I ja też uwielbiam kaczeńce, w mojej rodzinnej miejscowości jest piękny "zamek na wodzie", a nad tą wodą - kaczeńce,mnóstwo kaczeńców, które jako dziecko podziwiałam idąc do szkoły. Agatko, oby Twoje słowa spełniły się co do jednej literki !!!!!!!
 5. Może wykorzystać tą propozycję? Piesek dopiero trafi do oddzielnego boksu, w tym czasie sunia mogłaby już opuścić schronisko i poczekać na miejsce u Murki.
 6. Biedna Andzia, oby to nie nawrót choroby. Tak pomyślałam czytając, że Andzia chyba spokojna, grzeczna i daje sobie przemywać ucho...bo mam owczarkowatego Pirata, który często na w znacznej części obcięte ucho choruje, ale mam problem przemywaniem, zakrapianiem...może dlatego, że to "facet" ;)
 7. Mam sporo deklaracji, ale wpłacę dla Amely choć 50 złotych, bo koszty naprawdę duże. Nie mogę sie napatrzeć na zdjęcie Amely z Borysem...cudne!!!
 8. Binguś i Lemonek i mnie mocno w serce zapadły. Myślę, że wszystkie razem tu na dogo jesteśmy, żeby wzajemnie dzielić się doświadczeniami "na własnej skórze" i wspierać się w często bardzo trudnych momentach, wspólnie łatwiej podejmować decyzje, od których zależy psie życie. Czasem można mieć odmienne zdanie, ale cel tylko jeden - szczęście psiaków skrzywdzonych <3
 9. Odwiedzam Lemonka...kolejny raz oglądam filmiki i rozklejam się nad czułością i przyjaźnią psiaków...rozdzielenie ich byłoby wielkim ciosem, zwłaszcza dla Lemonka.
 10. Cudna Kamusia, aż chciałoby się przytulić kochany pycholek <3 Od początku była ładna, ale u Was wypiękniała bardzo :)
 11. No i od razu widać, kto nad wszystkim czuwa i domu pilnuje! ;) ;) ;) Przyłączam się do prośby :)
×
×
 • Create New...