Jump to content
Dogomania

mari23

Members
 • Content Count

  16605
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

mari23 last won the day on April 14

mari23 had the most liked content!

Community Reputation

2099 Excellent

8 Followers

About mari23

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  pomiędzy Wrocławiem a Legnicą

Recent Profile Visitors

9199 profile views
 1. Sprawdziłam - ogłoszenie Niki było na Opole, zaraz zmienię :) A "Runo leśne" przecudne! <3 <3 Ogłoszony na Legnicę :) https://www.olx.pl/d/oferta/sliczny-runo-wspanialy-pies-czeka-na-swojego-czlowieka-CID103-IDJBWsP.html
 2. czyli dokładnie tak, jak popularne powiedzenie mówi: "dobre było, tylko czemu tak mało" ;) ;)
 3. Ja również bardzo się cieszę i serdecznie gratuluję !!!!! Wielu lat w zdrowiu i wzajemnej miłości życzę ! <3
 4. Krecik cudny ?) <3 A z ogłoszeń, oberwało mi się -jakim prawem żądam sterylizacji suczki jako warunek adopcji, skoro sama nie wysterylizowałam i szczeniaki rozdaję....ale wytłumaczyłam ( choć w treści ogłoszenia to było) że to szczeniak bezdomny i pan przeprosił.
 5. Na Opole to chyba moje ogłoszenie. Ma promowanie MAXI do 30 maja, muszę podmienić na innego pieska...na kogo? Kto ma za mało ogłoszeń? Może Runo?
 6. U mnie dotąd problemu nie było i nagle gdzieś"doczytali", że nie mają obowiązku zajmować się kotami bezdomnymi..... i nie da się nic "wynegocjować" :( :( Jak dobrze, że pomoc się znalazła! :)
 7. Ten biedak to po prostu wspaniały pies - tak długo "dzielny i spokojny" był w schronisku - kompletnie niewidomy w boksie pełnym różnych obcych psów.... To właśnie najbardziej mnie bolało i dlatego tak bardzo chciałam żeby go stamtąd zabrać. Wiedziałam, że jest niewidomy, ale taki opis okulisty i słowa "wada nieodwracalna" sprawiły, że zanim to piszę przez łzy - już się wypłakałam,aż mi słabo.
 8. Jak cudownie!!!! Wspaniały dom dla wspaniałej suni. "Złote cudo" - jak pięknie i trafnie ją określiłaś <3 Bądź szczęśliwa, Nikusiu!!! Jej kolega Adin też ma domek, więc nie będzie smutny po "utracie" przyjaciółki :)
 9. Myślę, że tylko dzięki temu Fenisiowi dane były te 23 dni...bo albo by wyjazdu nie dożył, albo byłyby to może tylko 3 dni :( :( Asiu - DZIĘKUJĘ !!!!! mówię Ci ja i mówi Ci Feniś <3
 10. Zakupiony przez agat21 la Feniksa i nawet nie otwarty worek karmy "Atopic" i 4 zgrzewki puszek Intestinala i gumowa podkładka - czy przyda się to Franiowi lub Bonuskowi? Czekam, kiedy Basia będzie jechała w kierunku kikou, by darmowym transportem przekazać to spadkobiercom Fenisia.
 11. My już na wątku Niki "dwupak" chciałyśmy proponować :) Dobrze, że trafi do domu w taki sposób, bo z ogłoszeń "cyrk" mógłby być podobny, jak u Niki.
 12. Nie "trudnych", tylko najbardziej pomocy i serca potrzebujących :)) czyli wybór jak najbardziej trafny! <3 Wieści z domku dobre, bo domek wspaniały - i tu wybór niezwykle trafny :)
 13. Może wyjadą z dwójką? Byłoby...nie, nic, nie zapeszam....ale co szkodzi zaproponować już na miejscu?
 14. Ja też później do Ibiska dołączyłam, z wątku Pelikanka nieodżałowanego. Czasy Kajtka i Dino, których nigdy nie zapomnę.....
×
×
 • Create New...