Jump to content
Dogomania

mari23

Members
 • Posts

  19706
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  46

mari23 last won the day on February 27

mari23 had the most liked content!

8 Followers

Converted

 • Location
  pomiędzy Wrocławiem a Legnicą

Recent Profile Visitors

14409 profile views

mari23's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

 • Dedicated Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Reacting Well Rare
 • Very Popular Rare
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

4.3k

Reputation

 1. Andzia...też o tym pomyślałam, ale.... Myślicie, że moja córka Anna się nie obrazi? 😉 postaram się zrobić jej zdjęcia, to dostałam od nich jeszcze przed oddaniem, wygląda na nim lepiej, niż w rzeczywistości.
 2. Wg "właścicieli" sunia ma 2 lata. Oczywiście to nie tak, że oni jej nie chcą, tylko.... alergia u dziecka! Patrząc na stan suni cieszę się z tej "alergii". Sterylki nie było, tylko krew pobrana do badania, bo sunia chudzinka z mizerną sierścią i ogromem dredów, więc dobrze to nie wygląda, wetka nie zdecydowała sie na zabieg bez uprzedniego sprawdzenia stanu zdrowia malutkiej. Czy ktoś ma pomysł na imię brzmiące podobnie do: "pańcia" ? Piszę z małej litery bo dla mnie to nie jest imię, a kpina, zwłaszcza w perspektywie jej wyglądu - obraz nędzy i rozpaczy 😞
 3. Nawet z nią nie weszli, stali na chodniku przy furtce. Zostawili jej tylko szelki i smycz.... jest nadzieja, że następnego psa nie wezmą. Naprawdę nie spodziewałam się, że sunia z mieszkania w bloku może być aż tak zaniedbana 😞 poproszę wetkę, żeby przy sterylce wycięła dredy z jej sierści. Co do kasy - wczoraj na konto stowarzyszenia wpłynęła od pańci Atoska kwota 200 złotych, więc może na sterylkę wystarczy :) Kiedyś była na dogo taka sterylkowa skarbonka, szkoda, że już nie działa 😞
 4. Zakrapiamy Milusiowe oczko i wydaje mi się, że widać niewielką poprawę... oby tak dalej!
 5. Muszę się komuś pożalić...sorry, myślę, że tylko Wy mnie zrozumiecie ❤️ Sunia york/shihtzu wczoraj wieczorem dopiero dotarła do mnie, okazuje się, że jest bardzo zaniedbana, z dredami, brudna 😞. "Szczepiona była ale bez książeczki"... zagotowało się we mnie, ale "grzecznie" zabrałam małą i poryczałam się w sekundę po ich odjeździe.... bo oni nawet się z nią nie pożegnali..... i była w przeszłości raz sytuacja, że "nagle zauważyli szczeniaki, które urodziła"....no i na imię ma "Pańcia".... Nie napiszę tego, co mi się na język (i klawiaturę) ciśnie.... Jedyne, z czego się cieszę, to fakt, że już u nich nie jest.
 6. oj, wiem i ja ile radości daje każdy włosek u "łysiolka", a Promys tak słodko wygląda, że żal obcinać :) może tylko troszeczkę skrócić? :) tak ostatnio zrobiłam u mojego "golaska"
 7. I mnie też... bardzo, bardzo się cieszę ! Zdejmuję ogłoszenie, choć do soboty jeszcze jest promowane :)
 8. dziękuję za zaproszenie, poproszę nr 12 CW, jeszcze rozejrzę się w wolniejszej chwili...
 9. Ta pełna miseczka nie jest mu wskazana bo choć nie je dużo, to jednak wazy 12,5 kg i łapki są obciążone. On od początku był grubiutki a po kastracji jeszcze troszkę przytył i cały czas tak mu się waga trzyma, sprawdzałam tarczycę, ale jest OK, więc to tylko "taka jego uroda" - dużo Milusia do kochania i przytulania :)
 10. Nadziejko, nie trzeba !!! Właśnie koleżanka znalazła "sponsora", który chce pomóc w kosztach leczenia staruszków, ma skontaktować się z moją wetką, więc na razie damy radę, a jest wiele bardziej potrzebujących piesków na dogo :)
 11. "ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka" :) A 65 złotych to nie takie małe "ziarnko"! Jeszcze raz dziękuję !!!
 12. Ona i tak na trzech łapkach chodziła i być może pogruchotane kosteczki raniły i sprawiały ból. Ale rację ma Poker, że szansa na adopcję maleje i rację na [email protected] szkoda, że nie da się choćby "niepełnosprawnej" łapki zostawić Balbince 😞
 13. Z całego serca dziękuję Nadziejce i wszystkim kupującym za pomoc moim chorującym staruszkom. Kwota 65 złotych wpłynęła wczoraj na konto SHA. DZIĘKUJĘ !!! maarit - Tobie też całym sercem dziękuję ❤️
 14. Z całego serca dziękuję Nadziejce i wszystkim kupującym za pomoc moim chorującym staruszkom. Kwota 65 złotych wpłynęła wczoraj na konto SHA. DZIĘKUJĘ !!!
×
×
 • Create New...