Jump to content
Dogomania

mari23

Members
 • Content Count

  14,552
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

mari23 last won the day on October 12 2012

mari23 had the most liked content!

About mari23

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  pomiędzy Wrocławiem a Legnicą

Recent Profile Visitors

5,309 profile views
 1. Gdybym tak nagle i ciężko nie zachorowała - Sarunia byłaby u mnie razem z Milusiem, chciałam ja wziąć, bo bardzo zapadła mi w serce. Jednak lepiej, że trafiła do kikou - ona ma większe doświadczenie z psimi chorobami i bardziej dostosowany do ślepków dom czyli płaskie wejście, u mnie niestety tzw. wysoki parter. Znam ją osobiście i naprawdę lepszego miejsca dla Saruni znaleźć bym nie potrafiła.
 2. testy na boreliozę wyszły pozytywne, IgM 92,9, ale zanim otrzymałam ten wynik padła inna diagnoza, dr reumatolog poznawszy moją historię chorób od dzieciństwa uznała, że to toczeń, zabrała mnie do szpitala na badania, miałam też powtórkę testów w kierunku boreliozy, jutro się dowiem, jakie są wyniki i diagnoza. Poniedziałek: To nie toczeń, pani doktor wypisuje mnie z reumatologii. Wynik szpitalnego testu Elisse na boreliozę wysoki, niestety nie zrobili testu western-blot , muszę znów zrobić prywatnie. Kleszcza nie miałam, więc nie wiem skąd by się ta borelioza wzięła, ale wynik na to wskazuje i objawy też, niestety nerki po latach remisji choroby chyba się "odezwały" :( mam skierowanie do poradni nefrologicznej. Podzielę się zdjęciami Megi - jednej ze szczęśliwej siódemki szczeniaków:
 3. przepraszam za długą nieobecność, choruję byłam w szpitalu :( spieszę z wieściami finansowymi: wpłaty: 20,- Marek M. (17.06.) 30,- Aimez_moi (26.06.) 65,- ranias VII i lekarstwo (02.07.) 20,- Zachary (02.07.) 10,- dorota1 (04.07.) 20,- Marek M. (04.07.) 25,- mtf zalesie (08.07.) 150,- Aldrumka (16.07.) 50,- Aimez_moi (30.07.) 55,- ranias VIII + lekarstwo(01.08.) 20,- Zachary (06.08.) 20,- Marek M. (07.08.) 25,- mtf zalesie (09.08.) 10,- dorota1 (12.08.) 60,- AgusiaP (12.08.) 580,- razem wpłaty 763,- stan konta na dzień 12.08.2019
 4. cudowne wieści, cudowny domek :) balsam dla serca - przywraca siły i nadzieję...
 5. też nie słyszałam, nawet przez chwilę pomyślałam, żeby wypróbować..... ale chyba bym wdową została, mąż w szoku zawału by dostał :)
 6. a niby z Wrocławia do Zamościa tak daleko :) u nas w okolicy sporo "importów" z zamojskiego schroniska :) ostatnio Czaruś-Maks, Miluś, Nelcia, kiedyś Cytrynka.... i pewnie więcej by się znalazło :) Nelunia miała w piątek operację - zerwała sobie więzadło krzyżowe w łapce, wszystko dobrze, państwo w gorszym stanie, niż Nela z tego powodu :)
 7. oj, i na moją głupotę lek by się przydał ;) dzisiaj trzy wspaniałe rodziny zabrały trójkę szczeniąt, naprawdę dobre domy i mądre.... a ja zamiast się cieszyć rozpamiętuję wtulone w nowych państwa przestraszone spojrzenia sunieczek.... i nieustająco utkwione we mnie spojrzenie ich mamy.... nadzorująca adopcje pani Kinga śmieje się, że Kropka znęca się nade mną psychicznie..... a ona wciąż patrzy..... i ja we wtorek mam przekazać pani Kindze ostatnie z dzieci Kropki.... miałam szczenięta w DT, ale takie podrzucone w kartonie, wywalone pod płotem, raz mama z córeczką, ale starszą.... a tu takie dzieci muszę zabrać dla dobra ich mamy, ona potrzebuje nie tylko sterylki, ale mastektomii :( ta do wtorku z mamusią ta dzisiaj pojechała i ta dzisiaj pojechała Kropka koniecznie też chciała fotkę, to jeszcze przed oddaniem szczeniaków, teraz jest smutna :( a ten jednooki jegomość na szczęście wrócił do swojego domu, rozpoznałam go po braku oka, nie pierwszy raz odbierali ode mnie jego i drugiego - yorka też bez oka,,, ech, ludzie...
 8. Będzie dobrze, inaczej być nie może :) tyle kciuków, ciepłych myśli i dobrych życzeń - MUSI być dobrze :)
 9. Uwaga, uwaga! Dobre wieści od Czarisia - Maksa. Pierwsza taka, że się odważył i śpi już w łóżku z Klaudią i Nyjką :) Druga jest taka: Ania - Maks poznał dzisiaj mojego brata, miłość od pierwszego wejrzenia. Ja - Maks to maksymalnie mądry pies, zna się na dobrych ludziach ;) ileż szczęścia i miłości otrzymuje ten pies.... a ja zaobserwowałam wygojone rany w pachwinach :)
 10. u nas zimny wiatr wieje cały dzień, suszy to, co nie zostało zmoczone obiecanym deszczem ;) ale susza i zimno to na szczęście zmartwienia nasze są, Peliś radosny, spokojny i szczęśliwy :)
 11. po prostu cudnie :) i to niech będzie pociechą, bo adopcja to obok radości z takiego domku - także rozstanie i tęsknota.....
 12. jakbym o moim starym Misiu czytała - ma u mnie przydomek "zakapior", kochany, cudowny pies, ale u mniej cierpliwych wywołuje mordercze zamiary ;) na początku gryzł nawet, teraz prawie przytulak z niego, ale obce psy, gołębie na drzewie czy sikorki na słonince....nie przepuści!
 13. niestety tak... jest kilka wpłat dla Argusia, czerwiec się skończył, postaram się jutro zrobić rozliczenie
×