Jump to content
Dogomania

mari23

Members
 • Content Count

  14906
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

mari23 last won the day on December 1

mari23 had the most liked content!

Community Reputation

834 Excellent

8 Followers

About mari23

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  pomiędzy Wrocławiem a Legnicą

Recent Profile Visitors

6523 profile views
 1. Dwa zdjęcia i dwie natury Misia: - w domu wpatrzony w człowieka, ufnie wtulający się w głaszczącą rękę i bez zachęty wpełzający na łóżko - na spacerze wpatrzony w dal, jakby "zew pól" gdzieś go wołał, przy człowieku trzyma go tylko smycz Misio miał chętny domek, ale brak ogrodzenia i często otwarte drzwi domu niestety stwarzają duże prawdopodobieństwo ucieczki Misia (dom na skraju wsi, jak ten, przy którym Asia karmiła Misia ). Państwo sami przemyśleli, że nie dadzą rady... Tak więc domku nie ma, choć Misio to chłopak ugodowy bardzo, miski oddawał nawet kotom. Jedna z owczarek
 2. ostatnio coraz bardziej się nad tym zastanawiam - tylu obserwujących, pobranych numerów telefonów....a NIKT nie dzwoni....
 3. to ja dziękuję w imieniu mojej geriatrycznej gromadki !!!! Dziękuję Nadziejce i wszystkim Darczyńcom !!! Kwota 75,- złotych dotarła na konto SHA :) WSZYSTKIM Z SERCA DZIĘKUJĘ ZA POMOC !!!
 4. oj, bardzo, ból ucha naprawdę potrafi być silny :( nawet jej spojrzenie jest takie "zbolałe" ona jeszcze nie wie tego, co my wiemy - jej cierpienie dobiegło kresu, teraz już tylko będzie lepiej, coraz lepiej!
 5. Drugi dzień po operacji zawsze najgorszy. pamiętam i z własnej, i z licznych psich operacji.
 6. Adres mam, jutro wyślę :) A Kajtuś ma po tych tabletkach dziwną musztardowo-śluzowatą koopę, dostaje więc Heparegen. Moja deklaracja dla Krecika skromna, ale pani Marcie trzeba pomóc koniecznie, jakby brakowało - postaram się jednorazową jeszcze wesprzeć "fundusz" :)
 7. i mnie serce peka :( :( ale mam dwa ślepki i ósemkę innych starych, chorych.... jak pomóc?????
 8. Mam Hepatiale Forte, mojemu Kajtusiowi nie służy, dostaje inny lek, a mam jedno pełne, drugie rozpoczęte opakowanie, mogę wysłać na wskazany adres. Kastracja dość szybko rozwiązuje problemy z prostatą, u mnie ślepek Miluś tak miał, wetka była zdziwiona, że tak szybko prostata się obkurczyła.
 9. za 3 miesiace byłoby 2 lata w schronisku :( biedna :( ale za to nie stara wcale :) To my Wam dziękujemy za uratowanie Andzi!!! Pproszę nr konta, dorzucę cos do leczenia. Myślę o stałej deklaracji, ale "zaszalałam" ostatnio mocno z deklaracjami...rozsądek walczy z sercem
 10. piękna jest :) Pamiętam jak odbierałam po kastracji złapanego na pętlę Strażaka (Kajtusia) - ze strachu gryzł - kiedy wybudzał się z narkozy głaskany delikatnie, chyba zobaczył, że ręka człowieka nie stanowi zagrożenia - do dzisiaj nikogo nie ugryzł, teraz to już głuchy staruszek. Może i Aria "przy okazji" sterylizacji pozbędzie się lęku...oby!!!
 11. oj, pomaga ! Postęp ogromny! Aż trudno uwierzyć, że to ten sam Misio :) Koleżanka, która wspiera Asię w spacerach z psami przyniosła Misiowi smakowitą wątróbkę :) Dzisiaj rano była kąpiel i czesanko, zachwycony nie był, ale zniósł "z godnością" :) a nasze prawo może i dobre, ale prawnicy już niestety nie wszyscy :( dzisiaj składałam zażalenie na decyzję prokuratora o umorzeniu postępowania ze względu na "brak danych dostatecznie uzasadniających prawdopodobieństwo popełnienia przestępstwa". Są świadkowie, jak pan ładował psy do bagażnika samochodu, psy po prawie 2 tygodnia
 12. Krecika[*] miałam malutkiego, czarnego, krótkowłosego ślepka..... Kudłaczek może malutki, czarny nie jest, ale.... "ślepy, jak kret" - mówią, więc pasuje jak najbardziej :)
×
×
 • Create New...