Jump to content
Dogomania

mari23

Members
 • Content Count

  14,532
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

mari23 last won the day on October 12 2012

mari23 had the most liked content!

About mari23

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  pomiędzy Wrocławiem a Legnicą

Recent Profile Visitors

5,133 profile views
 1. Również zaglądam i udanego urlopu Ci życzę, Moniko! <3
 2. też nie słyszałam, nawet przez chwilę pomyślałam, żeby wypróbować..... ale chyba bym wdową została, mąż w szoku zawału by dostał :)
 3. a niby z Wrocławia do Zamościa tak daleko :) u nas w okolicy sporo "importów" z zamojskiego schroniska :) ostatnio Czaruś-Maks, Miluś, Nelcia, kiedyś Cytrynka.... i pewnie więcej by się znalazło :) Nelunia miała w piątek operację - zerwała sobie więzadło krzyżowe w łapce, wszystko dobrze, państwo w gorszym stanie, niż Nela z tego powodu :)
 4. głupie serce, ale dzięki temu ratujące życie!!! przecież jemu nie można nie pomóc! Już sam widok "urządzenia" do uwięzienia biedaka na łańcuchu budzi we mnie instynkty mściciela bezbronnych stworzeń.... Dorzucę coś do jego skarbonki a Masza to żywy mój Łatek w wersji żeńskiej - jeśli i z charakteru Maszeńka tak cudna, jak on, to gratuluję ludziom, którzy ją adoptowali i jej łaciatej małej koleżance :)
 5. oj, i na moją głupotę lek by się przydał ;) dzisiaj trzy wspaniałe rodziny zabrały trójkę szczeniąt, naprawdę dobre domy i mądre.... a ja zamiast się cieszyć rozpamiętuję wtulone w nowych państwa przestraszone spojrzenia sunieczek.... i nieustająco utkwione we mnie spojrzenie ich mamy.... nadzorująca adopcje pani Kinga śmieje się, że Kropka znęca się nade mną psychicznie..... a ona wciąż patrzy..... i ja we wtorek mam przekazać pani Kindze ostatnie z dzieci Kropki.... miałam szczenięta w DT, ale takie podrzucone w kartonie, wywalone pod płotem, raz mama z córeczką, ale starszą.... a tu takie dzieci muszę zabrać dla dobra ich mamy, ona potrzebuje nie tylko sterylki, ale mastektomii :( ta do wtorku z mamusią ta dzisiaj pojechała i ta dzisiaj pojechała Kropka koniecznie też chciała fotkę, to jeszcze przed oddaniem szczeniaków, teraz jest smutna :( a ten jednooki jegomość na szczęście wrócił do swojego domu, rozpoznałam go po braku oka, nie pierwszy raz odbierali ode mnie jego i drugiego - yorka też bez oka,,, ech, ludzie...
 6. Będzie dobrze, inaczej być nie może :) tyle kciuków, ciepłych myśli i dobrych życzeń - MUSI być dobrze :)
 7. właśnie to spojrzenie prosto w serce najbardziej kocham u Pelikanka <3
 8. Uwaga, uwaga! Dobre wieści od Czarisia - Maksa. Pierwsza taka, że się odważył i śpi już w łóżku z Klaudią i Nyjką :) Druga jest taka: Ania - Maks poznał dzisiaj mojego brata, miłość od pierwszego wejrzenia. Ja - Maks to maksymalnie mądry pies, zna się na dobrych ludziach ;) ileż szczęścia i miłości otrzymuje ten pies.... a ja zaobserwowałam wygojone rany w pachwinach :)
 9. u nas zimny wiatr wieje cały dzień, suszy to, co nie zostało zmoczone obiecanym deszczem ;) ale susza i zimno to na szczęście zmartwienia nasze są, Peliś radosny, spokojny i szczęśliwy :)
 10. po prostu cudnie :) i to niech będzie pociechą, bo adopcja to obok radości z takiego domku - także rozstanie i tęsknota.....
 11. jakbym o moim starym Misiu czytała - ma u mnie przydomek "zakapior", kochany, cudowny pies, ale u mniej cierpliwych wywołuje mordercze zamiary ;) na początku gryzł nawet, teraz prawie przytulak z niego, ale obce psy, gołębie na drzewie czy sikorki na słonince....nie przepuści!
 12. niestety tak... jest kilka wpłat dla Argusia, czerwiec się skończył, postaram się jutro zrobić rozliczenie
 13. u mnie bezdomna sunia z siódemką szczeniąt - w tym chłopczyk tylko jeden i 6 suczek - jestem na skraju załamania, chyba przy zdrowych zmysłach trzyma mnie świadomość, że muszę im pomóc, nie tylko im :( nie bez podstaw piszę "przy zdrowych zmysłach".... mam czasem ochotę strzelać do ludzi! dobrze, że broni nie mam, a chęć do dalszego życia zastępuje świadomość, że one maja tylko mnie, więc muszę żyć :( nawet nie wiem, jak Wam pomóc, zamiast pomocy jeszcze narzekam....przepraszam... poproszę nr konta, choć drobna kwotą wspomogę, Jo37 ma rację - musi się udać !
×