Jump to content
Dogomania

bou

Members
 • Posts

  4642
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by bou

 1. Uważaj,żeby gadać samemu ze sobą - trzeba się przelogować.😄🤣 A może nie pisać na raz na kilku forach?
 2. skończyć szkołę (jak się uda),stać się samodzielnym finansowo i wtedy nikogo przekonywać nie trzeba.Czyli - dorosnąć.
 3. Możliwe też,że ma początki niewydolności narządowej i do rana nie dożyje. DO WETA! Są dyżurujące gabinety,bierz psa i jedź.
 4. Mam nadzieję,że oczy zareagują na leczenie,z całego serca tego życzę małej i Tobie.Odezwij się za jakiś czas,może być na maila...
 5. poczytaj: https://nosem.pl/pies-w-domu/szczeniak-w-domu/
 6. Też zadzwoniłam,ale skoro napisałas,to juz nie będę się powtarzać.Dowiedziałam sie tego samego.I niczego nie musiałam tłumaczyć..wszystko od razu było jasne./... Jedna rzecz nie ulega kwestii - pies jest chory,to prawda,był leczony w innej lecznicy,już został zabrany do domu,nie jest hospitalizowany...a reszta,to już inna historia.(bajka)🙃
 7. I co słychać?Jest poprawa u ślicznoty?Napisz.
 8. No to jeszcze jedno: skoro tu zagladasz nawet kilka razy dziennie (ostatnio pół godziny temu),ale nie odpowiadasz,niczego nie wyjasniasz,to powody założenia tej zbiórki stają się jeszcze bardziej wątpliwe. Nie moją sprawą jest informowanie Cię jakie dane powinny znaleźć się w treści zbiorki,ale uważam,że nadaje się do zweryfikowania.I tak własnie zamierzam zrobić. EOT.
 9. Proszę nie odebrać żle mojego pytania,ale.. sunia ma poważny problem z nerkami,jeśli jest to sprawa ostra,to jest nadzieja,że wyzdrowieje,jeśli będzie to przewlekła niewydolność,to może być trudniej. Poza tym,w zatruciach najistotniejsze jest ustalenie stanu wątroby - nie widzę tych parametrów... A pytanie brzmi - na jaki cel zbierane są te kolosalne pieniądze? 17 tysięcy złotych to ogromna kwota,jak ma być spożytkowana w przypadku suni,na co jest przeznaczona?
 10. zrobiłabym to samo z tym pożal się boże..."behawiorystą" Znajdz porządnergo trenera,popytaj w tym przedszkolu,bo zmarnujesz psa,na dodatek płacąc za to.Biedny mały.... Poczytaj sobie,warto. https://nosem.pl/pies-w-domu/szczeniak-w-domu/
 11. Takie leczenie na telefon,to nawet biegunki nie wyleczy. :] A jeśli w oczach jest podniesione cisnienie (jaskra),to pies oślepnie... Idź z nim do weta,który sie zajmuje okulistyką!Pies mlodziutki, śliczny,szkoda byłoby,gdyby przestał widzieć... Poczytaj: https://www.psy.pl/artykuly/porady/zamglone-oczy-u-psa
 12. Ogromnie Ci współczuję,bardzo mi przykro...Trzymaj się jakoś,siły Ci życzę.
 13. Niezbędne jest wykonanie prób wątrobowych (badanie krwi) oraz oznaczenie parametrów nerkowych.Wymuś to na wecie,gdyby Cię zbywał.
 14. Przecież przed rokiem miałaś owczarka,potem buldoga,teraz teriera...:))) Skąd taka rotacja psów pod Twoja opieką? 🤫 We wszystkich twoich wątkach jest reklama sklepu,a właściwie dwóch..(oprócz tego najświeższego). Jesteś trollem,katarzynko 44,zgłaszam Cię do admina.
 15. https://www.krakvet.pl/forum/choroby-i-leczenie-f7/daroplastyka-t17730.html
 16. A dlaczego rasowego psa (każdego innego,zresztą też) chcesz na noc zamykać w kojcu?W nocy dzieje się - z pkt.widzenia psa,dużo ciekawych rzeczy,więc będzie szczekał domagając się wolności,żeby dobrze stróżówać,trzeba wiedzieć kto jest intruzem. Jakoś inaczej myślisz,niż większość włascicieli psów stróżujących - na noc wypuszczać,żeby pilnowal.Jeśli o mnie chodzi - buda niech sobie jest,a pies niech do niej włazi,jak zechce. Jakakolwiek rasa by to nie była - trzeba psa uczyć i trenować,samo się nie zrobi... A czemu nie myślisz o jakimś biedaku,który siedzi w schronie i można dać mu dom i miłość...?
 17. Tutaj znajdziesz świetne porady i wskazówki,powodzenia! https://nosem.pl/pies-w-domu/szczeniak-w-domu/
 18. Beka,to z Ciebie,bohaterze,ale szkoda kopać się z koniem. No to lecę do starbucksa! 😄
 19. A dużo już tych ras kupiłeś? A te funkcje - to jakie niby mają być? Ludojad,kotojad,czy cos w tym stylu?(na własnym podwórku,np.?) Jak widzę przed sobą psa,którego z jakiegos powodu sie obawiam,to ostatnią rzeczą jest patrzenie na to,jakie ma uszy. " końcu lepiej żeby sprawiać psu więcej cierpienia niż to wymagane" W Y M A G A N E???????? np.przez kretynów,którzy szpanują "agresywnym psem",a sami są mięczakami? Ktos wyżej już to Ci powiedział - wiedzą kynologiczną nie jesteś obdarzony. Żałosne...
 20. Nie można! Masz niezłego weta,wygląda na to,że wie,co robi.Trzymaj się jego zaleceń. Pies chce być blisko Ciebie,bo nie czuje się najlepiej. Napisz jak z chodzeniem,co z tylnymi łapkami.
 21. Więc nic masz już nie zmniejszać,skoro to wet zmienił (zmniejszył) dawkę. Zobaczysz po dwóch,trzech dniach,czy te tylne łapki sie stabilizują. Problem moze byc w chorobie,nie w leku,trudno powiedzieć.
 22. Prawdopodobnie...Pies jest seniorem,ustalenie przyczyn epilepsji byłoby b.trudne.Przyczyn moze byc kilka,w tym guz mózgu.Przy niewydolności nerek mogą pojawić się ataki padaczkowe.Próbuj kombinować (z wetem,oczywiście) z lekami.Skuteczny bywa Phenoleptil,pogadaj z wetem.Tomografii nie robiłabym...Natomiast teraz,przed weekendem zmniejszyłabym dawkę Luminalu - na noc 1 tabletka,na dzień pół.Zwiększyć - zawsze możesz.(gdyby to był mój pies,oczywiście.) Powodzenia,odzywaj się.
×
×
 • Create New...