Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

konfirm31

Members
 • Content count

  9363
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About konfirm31

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

2539 profile views
 1. Oj, Gosiu! Żeby te domki dla Waszych psiaków wreszcie się pojawiły! Z ogłoszeń Tyśki i Havanki, też pewnie cisza.....
 2. Strasznie mi szkoda i rezydentów i Pokerostwa. Że też Wam taka cholera się trafiła! Może ona i trochę demencyjna jest, a z racji złego wzroku i słuchu, może się czuć stale zagrożona. Może warto pogadać z wetem o tej melatoninie, a przynajmniej dawać stress out, czy zylkene?
 3. Może to dobry pomysł? Może warto zamienić Pysię na Dropsa(jak Koleżanka się zgodzi) , bo chyba w tym DT, w którym teraz jest, nie ma innego zwierzaka?
 4. Wrzuciłam sunię na grupę adopcyjna owczarków.
 5. Kurcze, nie klawo :(. Może Sowa coś poradzi, szczególnie, że Pysia głucha, a rezydenci źle widzą, no i jeszcze kot..... Ja bym dała Pysi melatoninę na wyciszenie, bo żadnych pomysłów behawioralnych nie mam :(.
 6. Gosiu, a może Tosię zaproponować, lub Tinka? One chyba łatwiejsze dla początkujących w psach? Jak ktoś z nich się spodoba, to może warto pomyśleć o bazaru transportowym?
 7. :((( U mnie też brak odzewu na ogłoszenia Czary=Lary, Tosi i Tinka :(. Są wyróżnione od miesiąca, który kończy się 4 kwietnia.....
 8. Dzisiaj jest Dzień Wróbla. Dla mnie Tobi, to taki wróbelek.
 9. Naszemu Maxowi brakuje kasy, a domku nadal jeszcze nie widać :((. Moja córka też chce się przyczynić do jego utrzymania w hoteliku i w tym miesiącu wpłaciła 60zł, a w następnych po 30. Trzymamy kciuki za dom dla Owczusia, a póki co, pomagamy jak możemy :). Krabeusz znalazł swój dom, to Max też znajdzie :)
 10. HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)

  Cieszę się, że są tacy ludzie, dla których odległość nie jest problemem. Dobrze to rokuje na przyszłość :).
×