Jump to content
Dogomania

konfirm31

Members
 • Content Count

  10,789
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

konfirm31 last won the day on November 5 2018

konfirm31 had the most liked content!

Community Reputation

1,511 Excellent

4 Followers

About konfirm31

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

3,940 profile views
 1. Śliczna dziewczynka :*). To wspaniałe, że do Was trafiła i pewnie szybko znajdzie dom:)
 2. Jakie dobre wiadomości :)). Ciepło Wam w domku? Bo dzisiaj rano, znowu było na minusie.....
 3. Poproszę 20 km i nr konta. Szerokiej drogi, psy i koty i kochających domów :)
 4. Mój mąż zawsze się w takim przypadku dopytuje, czy kogutowi też wytarłam....
 5. My z Tomkiem niebojaźliwi, trzeba było wpaść :). Na tę ewentualność, nawet kurze wytarłam :D i drożdżówki kupiłam. A tu Was nie było....Trudno, sami zjemy wieczorem ;)
 6. A czy Luna i Luka, nie brzmi zbyt podobnie? Na ile Luna reaguje na swoje imię? Może warto jej je zmienić na brzmiące zupełnie odmiennie?
 7. Czyli trafi do Was zaraz po operacji. To chyba dobrze, bo i Wasze będą się od niej dystansować, i ona będzie się czuła niepewnie. Będzie dobrze!. Trzymam kciuki i jestem dla Was pełna uznania i podziwu :*)
 8. Nie wiem, jaka jest Mała/ Łezka, tj czy nie jest podobna do Lerki i nie steruje Dużą Luką która może jest jej body guardem, tak jak u nas Bliss? Jeśli tak, to najpierw muszą się zapoznać duże sunie, a jak już będzie między nimi Ok, to można dołączyć małą. Dołączona Lerka, zaraz chciała napuścić Bliss na obcego, ale.... on nie był już dla niej obcy i to nie przeszło. U nas ten wariant, zasugerowany przez Panią behawiorystkę, która zna moje psy, sprawdził się bardzo dobrze przy dołączaniu Dropsa. A mnie się wydawało, że należy je zapoznawać całościowo, a jak osobno, to najpierw z Lerką.... Może Sowa coś doradzi?
 9. Superowo! Ale się cieszę! Szelka przyzwyczajona do ONków, a ten akurat chłopak i młody, będzie dobrze :)
 10. Też korzystałam z pomocy PatiC. Może się odezwie? Jest jeszcze jubu. Poszukam kontaktu do Niego. Edit. niestety, nie znalazłam. Może ktoś ma do Niego kontakt?
×
×
 • Create New...