Jump to content
Dogomania

konfirm31

Members
 • Content Count

  10,207
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

konfirm31 last won the day on November 5 2018

konfirm31 had the most liked content!

4 Followers

About konfirm31

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

3,226 profile views
 1. Obrożę trzeba niestety nałożyć. A do niej doczepić długą linkę.
 2. Jestem u Supełka. Imię lepsze od Sułka ale poczekam na zdjęcia ;). Bo... może to Sułek?
 3. Dzięki za wszystkie wypowiedzi :). Kupiłam Maxowi drugie opakowanie Sebostop spot on. Daj Murko znać, jak dotrze i myślę, że można go zaczynać kropić. I prosimy Ciebie o kupienie Bravecto :) u Waszego weta. Maxiu, zlituj się nad naszymi nerwami i... portfelami ;) i zdrowiej kochany :*). Precz z łojotokiem i wygryzaniem się!
 4. Bravecto ma wielu przeciwników, ale i zwolenników, zarówno wśród wetów, jak i wśród opiekunów psów. Ja należę do zwolenników, ze względu na najwyższą skuteczność przeciw kleszczom i szerokie spektrum działania przeciw różnym ektopasożytom. Moje psy, są od trzech lat (cały rok, z przerwą na 3 miesiące zimowe) na Bravecto. Wyniki badań krwi są ok i żadnych działań ubocznych nie było, co nie znaczy, że nie mogą się pojawić. Każdy lek ma działania uboczne. Co ciekawe, u moich psów, wystąpiły silne wymioty po kroplach Vectra 3d i po Fiprex spray. Po Bravecto, póki co, nic złego się nie wydarzyło. Pytałam Murkę, czy wet, który zna Maxa, nie widzi przeciwwskazań u niego i było info, że nie.
 5. Dzięki, Mureczko za wiadomości. Jak wet je zaakceptował, to kupię dzisiaj Maxowi kolejne opakowanie kropli Sebo stop on przeciwłootokowych, żebyś mogła kontynuować jego leczenie, nie czekając na możliwość kąpieli. Z resztą, znowu zapowiadają ochłodzenie. Alaskan, Cioteczki, czy możemy kupić Maxowi Bravecto z zebranych na jego koncie wpłat? Wet powiedział, że mu nie zaszkodzi, a myślę, że trzeba mieć pewność, że nic Maxa nie gryzie i nie podrażnia skóry. W dodatku tabletka, nie będzie kolidować z kąpielami i kroplami leczniczymi, co by miało miejsce w przypadku spot on.
 6. Z tego, co napisała Nadziejka wynika, że Jej sunia, to nie zwykła Burza, ale co najmniej Huragan :). Ale tak już jest, że z psami jak z dziećmi - im bardziej nieznośne, tym bardziej kochane :) Malagosku, a jak Oriona zastał Tomek, w czasie wczorajszej wizyty po adopcyjnej?
 7. Strasznie smutno :(((. Koszmarny ten rok od samego początku :(. Wyrazy współczucia dla Rodziny.
 8. Pamiętałam, że coś na "S" ;) i krótkie. Faktycznie, był podobny do Soni. Ile lat to już jej nie ma..... :(
 9. Starość ma swoje plusy ;). Nie tylko, że nie uciekała przede mną, ale nawet zjadła z ręki okruchy ciasta :). Zapomniała, że ma się bać ludzi.
 10. Niekończąca się historia..... Malagosku, czy już kiedyś nie było u Was jakiegoś Sułka? Duży, łaciaty? Tak mi się coś kojarzy?
 11. Dodam jeszcze, że Orion, a obecnie chyba Orest (jedna z propozycji nowego imienia), jest naprawdę dużym, pięknym i bardzo sympatycznym i wesołym psem. Bardzo się cieszę, że go poznałam i życzę mu dużo szczęścia we własnym domu :)
×