Jump to content
Dogomania

konfirm31

Members
 • Content Count

  10,401
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

konfirm31 last won the day on November 5 2018

konfirm31 had the most liked content!

4 Followers

About konfirm31

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

3,340 profile views
 1. I ja też :). Ale rano wstajesz :)
 2. I ja witam i zapraszam :). Nr 20 za CW poproszę :)
 3. Piękny bazarek :). Dzięki za niego w imieniu Maxa:). Na dobry początek, poproszę o 10 serduszek i idę się rozglądać :))
 4. Brzmi bardzo dobrze! Przyłączam się z kciukami :)
 5. Pikuś zdecydowanie damski. Póki co. Mądra Córka :) .No i czekamy, żeby się odetkał.
 6. Same dobre wieści :). Ja jako zabawki/gryzaki, stosuję wyłącznie sznury bawełniane, w postaci szarpaków i piłek. Nawet jak pies coś odgryzie i zje, to mu nie zaszkodzi. Wielkość proporcjonalna do psa. PS. Jeszcze oryginalne piłki do tenisa ziemnego. Nie do połknięcia i raczej trudne do pogryzienia. Kupuję używane na allegro. Jak Twój TZ wpadnie do nas, to mu dam że dwie
 7. To i my czekamy na wieści, z nadzieją i przekonaniem, że będą jak najlepsze :) Nieustająco kciuki z Pikusia, aż Malagos powie, że już można puścić :).
 8. Ładny ten Wasz Żwirek :). Lubię dropiatki i bardzo żałuję, że mi nie był sądzony. Trzymam kciuki za domek dla fajnego chłopaczka :).
 9. Podpisuję się pod Poker. Smutne są takie rozstania.... I też myślę, że to stress był u Pikusia. Trraz trzymam kciuki za szybką jego adaptację do nowego domku i Pańciostwa. I niech póki co, wychodzi na dwóch smyczach.
 10. To już dzisiaj! Też trzymam kciuki za Pikusia ! Tyś, do tej obroży, dołącz krople Vectra 3D, ale w takiej dawce, żeby nie przekraczała wagi psa. Tj np Lerka waży 10 - 10,5 kg i dostaje takie 5-10kg, a nie 10-20. Bliss na podobnej zasadzie, no i oczywiście, ma Kiltix, wepchnięty maksymalnie pod kudły. Tak je zabezpieczam przez trzy miesiące w zimie (kropię wg ulotki, tj co miesiąc, a Bliss i na koniec ogona ;)). To jest ten okres, kiedy daję im odpocząć od Bravecto, bo kleszcze niestety, są i w zimie..... :((((
 11. Foresto i w ogóle obroże, nie bardzo się nadają dla kudłatych psów, bo muszą być blisko ciała, a nie w kudłach. http://www.esccap.pl/obroze-przeciwkleszczowe-glowne-przyczyny-obnizonego-dzialania/ Pomimo tego, kudłata Bliss, nosi ciasno zapiętą obrożę Kiltix, bo w przeciwieństwie do Bravecto, oprócz działania bójczego, ma ona również działanie odstraszające. Poprzednio, przynosiła mi kleszcze do domu. Nie wiem też, czy preparat z obroży, dociera aż na koniec ogona ;). A tu, działania uboczne Foresto http://vogueswing.blogspot.com/2016/03/foresto-nie-dla-nas.html?m=1 Po prostu, staramy się wybrać mniejsze zło, które u każdego psa, może być inne.
 12. Jest nadzieja, że tym razem zostanie u Państwa, czyli że nie będzie prawdziwych ucieczek. Psy po operacji, nabierają zaufania do osób, które się nimi opiekują w okresie pooperacyjna. Trzymam kciuki :).
×