Jump to content
Dogomania

konfirm31

Members
 • Content Count

  10,200
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

konfirm31 last won the day on November 5 2018

konfirm31 had the most liked content!

4 Followers

About konfirm31

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

3,222 profile views
 1. Strasznie smutno :(((. Koszmarny ten rok od samego początku :(. Wyrazy współczucia dla Rodziny.
 2. Pamiętałam, że coś na "S" ;) i krótkie. Faktycznie, był podobny do Soni. Ile lat to już jej nie ma..... :(
 3. Starość ma swoje plusy ;). Nie tylko, że nie uciekała przede mną, ale nawet zjadła z ręki okruchy ciasta :). Zapomniała, że ma się bać ludzi.
 4. Niekończąca się historia..... Malagosku, czy już kiedyś nie było u Was jakiegoś Sułka? Duży, łaciaty? Tak mi się coś kojarzy?
 5. Dodam jeszcze, że Orion, a obecnie chyba Orest (jedna z propozycji nowego imienia), jest naprawdę dużym, pięknym i bardzo sympatycznym i wesołym psem. Bardzo się cieszę, że go poznałam i życzę mu dużo szczęścia we własnym domu :)
 6. U mnie też niby miasto, ale małe - 10 tys mieszkańców. Wrony, żyją podobno głównie w dużych miastach. Maluszki są słodkie, krukowate mądre.
 7. Niedobrze :(. Może Marzena znajdzie mu DT, który będzie z nim pracował? I to nie będzie łatwe :(((. Bo z tego co piszesz, to on trudniejszy od Czarusi :(
 8. Do góry, bazarku! Śnieg u mnie jeszcze leży, więc ptaszki nakarmione, ale mniej niż w czasie mrozu. Duże jedzą z trawnika przy balkonie, małe z kuwety na balkonie. Na zmianę słyszę świergot i krakanie. Lubię wszystkie krukowate i żałuję, że u nas nie ma wron. Wczoraj byłam w Stolicy, to je zobaczyłam.
 9. Asiu, 50 zł wpłaciłam na Maksia jednorazowo w grudniu, a w styczniu wróciłam do starej stałej, czyli 30 zł, więc to pewnie pomyłka w dacie. Za to kupiłam mu różne preparaty na skórę i sierść. Oby pomogły.
 10. Hopsamy o poranku. Witam wszystkich i idę nakarmić ptaszki. U mnie mazurki, sikorki ubogie i bogatki, gawrony, kawki i kosy. Te ostatnie, nie jedzą ziarenek, ale oskubują owoce dzikiego wina, które zarasta balkon. Miłego weekendu i udanych zakupów :)
×