Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 02/24/2019 in all areas

 1. 5 points
  Pamiętacie Reksia, po którego przyjechała cała rodzina z Wrocławia? Reksio ma się jak pączek w maśle (to tak a propos dzisiejszego czwartku, he, he!), do tego do rodziny dołączył Batmanek (teraz Ori) od Kaśki Węgielkowej. Pani Gosia przesłała mi paczkę ze smaczkami i karmą dla kotów (dla 4 kotów 102-letniej kobieciny, pod opieką sąsiadów...) oraz pieniądze na dodatkowe puszki :) Aż nie wiarygodne, że są tacy ludzie! Pieniądze przeznaczę na Pikusia na powtórkę odrobaczenia i szczepienia
 2. 5 points
  Pierwszy raz zostałam psią matką chrzestną! :))) Wszystkie imiona są śliczne Niech Lunka świeci swym platynowym blaskiem w dzień i noc. Niech Maja tańczy z radości przez całe życie Niech Figa doznaje samych słodkich snów i smaków Niech Koko będzie uwielbiana i szanowana. Niech Lolusia piekne oczy i łatki hipnotyzują cały świat.
 3. 4 points
 4. 4 points
  Ellig

  Filigranowa Kami w cudownym DS

  Nie ma to jak spanko na ulubinej poduszcze.
 5. 4 points
  Lisiaczek pozdrawia :)
 6. 2 points
  Powyżej wszystkie wpłaty jakie otrzymał Henio - razem 185zł, nie są wliczone wpłaty za cegiełki zakupione bazarku - dzis podsumuje bazarek to wszystko dolicze. Teraz pytanie do wszystkich osób, które pomogły Heniowi - czy zgadzacie się, aby całośc przekazać Misiowi z powyżeszgo wątku? Misiu od wczoraj jest u Kasii, nadal ma biegunkę, więc czeka go porządna diagnostyka, a do tego dochodzą co miesięczne opłaty. Prosiłabym o odpowiedź kochane :) A tu wczorajszy Heniutek - nawet na zdj widać że ma poważne problemy z tylnymi nóźkami :( A tu Henio wita swojego kumpla ze schronikoswej izolatki :) Ciekawe czy się pamiętali? Bo poznać w schronisku na pewno się poznali :)
 7. 2 points
 8. 2 points
  Ależ my sie nie śmiejemy. Doskonale rozumiemy rozdarte serduszko.
 9. 2 points
  Jeszcze uxmal i ja:)Jak się Marta zgodzi to możemy iść obie:)
 10. 2 points
  Jak tylko pieniążki będą na koncie to oczywiście potwierdzę. Beza tak mniej więcej do połowy umyta chusteczkami dla niemowlaków. Dalej jeszcze ciężko idzie. Nie mogę się na nią napatrzeć, co tylko do niej zajrzę do wywija ogonem. Chyba lepiej się czuje bo zaczyna gwiazdorzyć :) A to mięsko nie takie, a po co w mięsku marchewka, a dlaczego miziasz mnie za lewym uchem - przecież ma być za prawym, a dlaczego to a nie tamto :)

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×