Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 12/22/2018 in all areas

 1. 5 points
  Oreo to wspaniały pogodny piesio :) O dziwo, obroża i smycz to dla niego nie nowość. Nie żeby ślicznie chodził na smyczy, ale bez problemu da sobie ją przypiąć i maszeruje przed siebie. W gabinecie zrobiliśmy porządek z największymi kołtunami z wbitymi rzepami - Tomek ciachał, ja karmiłam smaczkmi z ręki. Potem odrobaczenie, odpchlenie i zastrzyk z antybiotyku. Nosek się goi, już ta rana przyschnięta, i jedna warga opuchnięta, ze strupem. Od wewnątrz też opuchnięta ta warga - pewnie inny pies go złapał za pyszczek :( I sprawdzenie, czy nie ma czipa. Nie ma. Na porannym spacerze, i tym drugim lecznicowo-zabiegowym zrobiona kupa i każdy krzaczek oznaczony (moje biedne tuje........). Studzę teraz żarełko, i za godzinę kolejny spacer i jedzenie. Chcę, żeby kojec kojarzył z pełną michą i chętnie wchodził do niego po spacerze. Na razie wchodzi bez problemu. Ogólnie: młody, góra roczny, pies, przyjazny, posuszny, śliczny.
 2. 3 points
 3. 3 points
  Jedzie do mnie mały piesek z Rybienka, złapany przez dziewczyny do klatki łapki. Mieszkał na polu od jesieni.
 4. 2 points
  1649 - 1477 Ja wczoraj wieczorem porozsyłałam dużo. Jeszcze niecałe 10 godzin.
 5. 2 points
 6. 2 points
  Edytowałam pierwszy post - wpisałam 300kg zamiast 500, bo taki będzie faktyczny podział puli: zwycięzca dostanie 300kg, 2 miejsce 150kg, 3 miejsce 50kg. Znajdki dziś prowadzą.
 7. 2 points
  Nie wpadajmy w grunge'owy nastrój. https://m.youtube.com/watch?v=3mbBbFH9fAg
 8. 2 points
 9. 2 points
  A ja nie rozumiem jak można chcieć oddać psa po kilku miesiącach życia z nim. To nie jest przedmiot, który jak ma wadę się zwraca bo nie da rady się na nim zarobić. Nie widziałaś na zdjęciach od hodowcy, że z oczami szczeniaka coś jest nie tak?
 10. 2 points
  Lusia pozdrawia :) dostałam kilka nowych zdjęć i wieści- u suni wszystko super <3

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×