Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/21/2019 in all areas

 1. 3 points
  w taki upał tylko domowe pieszczoty :) Maks na brak miłości narzekać nie może :) Milusiek zresztą też :) choć zapytany, może by narzekał - spragniony czułości miziaczek nigdy nie ma dość przytulania, głaskania.... łakomczuszek dostał dzisiaj NexGard Spectra - w przeciwieństwie do swojego ogromnego, czarnego kolegi zamojszczaka exCzarusia czyli Maksa - połknął sporą, mięsną tabletę chyba nawet nie rozgryzając ;)
 2. 2 points
  Kasja pojechała w poniedziałek na swoje. Pewnie jeszcze trochę potrwa, żeby przełamała swoje lęki, ale wierzę, że będzie dobrze.
 3. 2 points
  Są,są...:) Wiadomości i zdjęcia przesłane dzisiaj przez p. Patrycję :) U weta nasiedzielismy się długo ze względu na ilość pacjentów... Lekarz obejrzał go "z grubsza", założyliśmy kartę. Kupiliśmy foresto i dostał probiotyk na ładniejsza kupkę. Czip zarejestrowałam sama. Ponoć weterynarze już tego nie robią... Bezik zmienił imię na Leszy. Już reaguje. Zwłaszcza na ton. Bardzo boi się ulicy z autami. Podejrzewam jakaś traumę. Unikamy ulic. Kiedy trzeba przenosimy go na rękach.Waży 13kg Obok naszego domu i tak ich nie ma. Już się u nas bardzo zadomowił. Dom jest broniony a Bezik w nocy robi obchód po mieszkaniu czy wszystko na miejscu :) I chrapie tak słodko... Bardzo go kochamy :):)
 4. 2 points
  Dawno nie pisałam o Monie , mimo że co jakiś czas dostaje mejl ze zdjęciami. Dziś dostałam o takiej treści. Witam serdecznie. Trzymamy kciuki by adopcja Kofi doszla do skutku. Holandia to daleko, ale jesli pokochaja ja bardzo, to wszystko bedzie dobrze. Monusia jedzie z nami za 2 tygodnia nad morze. Juz byłysmy u weterynarza na konsultacji i przed wyjazdem dostanie preparat przeciw kleszczom. Jedziemy do Międzyzdrojów a nocleg mamy tak na obrzeżach gdzie jest cisza i spokoj. Mamy wykupiony domek na terenie ogrodzonym i pelno trawy. Do plazy mamy 20 minut i jest to plaza dla psów. Tam bedziemy chodzic o 7 rano do 9 kiedy nie ma ludzi, na dlugie spacery. Ale bedziemy tez chodzic wsrod ludzi , po molo i promenadzie. Po konsultacjach ze zwierzolubami, zdecydowalismy sie na zakup wózka dla Monusi, aby nie miala stresu i w tych miejscach gdzie jest więcej ludzi bedzie w wozku. Wozek zaakceptowala. Bo juz kupiony i oswajamy ja z nim. Ma w nim zabawki i smaczki. Bedzie z nami wszedzie. Oczywiscie podzielimy sie wrazeniami z wakacji i bedzie fotorelacja. Pozdrawiamy serdecznie!!! Czy domek nie zbzikował przypadkiem? :) Od dawna wiem ,że państwo mają w Monie córeczkę , ale żeby aż tak ?
 5. 2 points
  Dziewczyny (i Chłopaki), anica od lat podrzuca wszystkim bazarki, pomaga, a teraz otworzyła swój malutki z igielnikami, nie ma czasu o niego dbać, i nikt tam nie zagląda, nawet igiełki za złotówkę nie kupi...
 6. 2 points
 7. 2 points
  Dziadziuś pozdrawia spod lodówki ;)
 8. 2 points
  Witaj! Wysłałam 110 zaproszeń, może ktoś jeszcze przybędzie ;)
 9. 2 points
  Dziękuję Martusiu :) Po raz pierwszy od wczoraj, uśmiechnęłam się na myśl, jak to Twoja Rodzina żyje sobie bezmyślnie :) To prawda, czasem konieczne jest wyłączenie myślenia, które niczego już nie zmieni, a tylko dołuje coraz bardziej. Tak właśnie musiałam zrobić wczoraj wieczorem. Wyłączyłam kompa i zabrałam się za rozwiązywanie krzyżówek, co bardzo lubię, a na co od dawna nie miałam czasu. Myślę, że kolorowanie mandali pochłania jeszcze bardziej, ale do tego trzeba mieć polot, którego ja niestety nie posiadam. Za to już wiem skąd bierze się Twój polot artystyczny :)
 10. 2 points
  Dziękuję :) A i Czikunia od soboty w swoim własnym domku :).

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×