Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 08/18/2019 in all areas

 1. 6 points
  Hej .Pozdrawiamy wszystkich na Dogo. Posłałam parę fot i mam nadzieję,że ktoś je wstawi bo ja antytalent komputerowy. Mia i Boksi mają sie dobrze . Po wcześniejszym strachu przed wodą Mia pokonała i tą barierę. Teraz lata do wody za patykiem bez problemu. Ile jest szaleńczej radości skutków na naszej garderobie ... sami wiecie. Coś jak sztafeta ,ale Mia nie ogarnia dlaczego my nie bierzemy kijka do ..pysia i nie lecimy w błotko;) Poza tym bardzo pilnowała pana jak nadchodziła burza.Pan siedział na werandzie, a Mia bezpiecznie z boczku. No nie ,że się boiii...nieee. Ale stada trzeba pilnować!!
 2. 5 points
  Murka

  HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)

  Kolejna, mam nadzieję, udana adopcja: Gacek wybył aż w okolice Bytowa (właściwie to ma aż dwa domy szczęściarz, bo Państwo prawie cały rok spędzają w domu z ogrodem pod Bytowem, a na zimę przyjeżdżają do mieszkania w Gdyni). Państwo mają już suczkę adoptowaną 2 lata temu z Pogotowia dla Zwierząt w Trzciance.
 3. 5 points
  No i na koniec wspaniała wiadomość:) Malwa ma dom - zostaje na zawsze u p. Justyny w Mysłowicach Pani Justyna powiedziała, że teraz już wie, ze Cola nie może być sama, bo czułaby się bardzo samotna, a ponieważ bardzo polubiły się z Malwą, więc czemu nie Malwa;). No i Malwa akceptuje koty, szczura i chomika:)
 4. 4 points
 5. 4 points
  Murka

  HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)

  W końcu coś ruszyło z adopcjami:) W piątek do DS do Lublina wybyła Aza. Byłam pewna, że sunia skazana jest na dożywocie u nas, bo to niepozorna, średniej wielkości grubcia, trochę lękliwa i w dodatku 10-letnia... A tu niespodzianka. Pani ma już staruszka adoptowanego z lubelskiego schroniska i stwierdziła, że dobrze by mu zrobiło towarzystwo, bo bardzo garnie się do psów:) On też taki grubasek niskopodwoziowy. Aza była u nas ponad 1,5 roku.
 6. 3 points
  Elu,dziękuję. Pracy oczywiście było całe mnóstwo i specjalnej uwagi Moris dalej wymaga, ale móc widzieć na co dzień jaką przemianę ten pies przeszedł/przechodzi jest warte każdej poświęconej mu sekundy, słowo Ci daję! Moris miał trochę farta,że spotkaliśmy się w czasie gdy, mogłam tylko nim się zajmować i nieustannie wspólnie spędzany czas bardzo nam zaprocentował. Ale powiem Wam szczerze, że widząc jego początki oswajania nie wierzyłam,ba, nawet nie marzyłam osiągnąć etapu na którym z Morisem teraz jesteśmy. Trzeci roczek razem,drobnymi kroczkami i jakoś nam idzie powolutku do przodu. Sowo,dziękuję. Za żadne skarby nie wezmę szczeniaka (nie jestem miłośnikiem maluchów), natomiast lubię psy stare i lubię wyzwania .Kiedyś w przyszłości, jeśli mi tylko zdrowie i przede wszystkim czas pozwoli, chciałabym podjąć się znów opieki nad dzikim psem , spróbować jeszcze raz choć kropelkę jakieś Życie odmienić. Takie sobie założenie postawiłam ,..że kiedyś. My się nie nudzimy nigdy :) A Moris?....najbardziej ze wszystkich psów na świecie jest Super Psem!
 7. 3 points
  Mala Usia już po sterylce. Jeszcze lekko otumaniona po narkozie, ale czuje sie dobrze. Nie znam jeszcze kosztów, ale 100 zl powinno oddać schronisko, więc dopłata nie będzie chyba wysoka:)
 8. 3 points
 9. 3 points
  Dawno nas tu nie było, a są dobre wieści! Szysia pojechała do domku na Tarchomin. Wczoraj była na sterylizacji u naszej dr Magdy i od razu wróciła "do siebie". Jest przeuroczym, grzecznym, cichutkim psem :) Tajga też ma wybrany już dom - niedaleko nas, u miłej pani, znajomej od dawna. Jest jeszcze u nas, bo po sterylizacji ( w piątek, tez u Magdy) - okazało się, ze była w ciąży, aż 8 płodów około 3-tygodniowych.... Od jakiegoś czasu, jak mówią na wsi, od 3 miesięcy, ludzie próbują złapać małego dzikusa. Jak się uda, to trafi do nas.
 10. 3 points
 11. 3 points
  Sowa

  Owczarek niemiecki-szczenięta

  Jeden miot to też jest hodowla. Rozmaite stowarzyszenia kynologiczną maja różne regulaminy hodowlane, różne wymagania wobec zwierząt przed dopuszczeniem do hodowli - prześwietlenia, oceny z wystaw, testy charakteru. Zwróć się do organizacji, która wystawiła rodowód Twoich psów. Jeśli to Związek Kynologiczny w Polsce, to regulaminy hodowlane znajdziesz na ich stronie.
 12. 3 points
 13. 3 points
 14. 3 points
 15. 3 points
  To zamiast na kwiaty zróbmy zbiórkę na Znajdki. A kwiatki czy znicze niech będą symboliczne.
 16. 2 points
  Rozstania są bardzo trudne, wiem bo sama przerabiałam, nie raz łapałam się na myśleniu, że może jednak Państwo się rozmyślą...Trochę to głupie bo z jednej strony radość, że ktoś chce dać dom, a z drugiej jednak nadzieja, że może jednak nie... Moje dzieciaki mają super domki, nie żałuję, że je oddałam. Myszka będzie miała dobrą opiekę u Twojej przyjaciółki, na pewno na początku będzie jej trudno, ale z czasem pokocha, zaufa...Ty musisz teraz myśleć o swojej suni, ona będzie bardzo Cię potrzebować. Strasznie mi przykro, że to wredne raczysko wróciło, mocne kciuki, żeby i tym razem Wam się udało. Dużo ciepłych myśli przesyłam Twojej suni, niech będzie silna i niech nie boli.
 17. 2 points
  dzielny Morisonek - ma namiastkę wolności i to mu wystarcza!
 18. 2 points
  Zgłosił się dobrze zapowiadający się dom dla Megan w miejscowości Krzyków pod Wrocławiem. Oboje Państwo w wieku dojrzałym (tak określił to pan) - dom z ogrodem, posesja ogrodzona. Niedawno stracili psa (odszedł na nowotwór), bardzo chcieliby adoptować Megan, ich poprzedni pies był typowo domowym pupilem. Państwo są gotowi pokryć koszt przejazdu Megan z Katowic do Wrocławia. Ponieważ wyjeżdżają w poniedziałek na tydzień gdzieś na urlop do własnego domu, sunia mogłaby do nich przyjechać po ich powrocie (rodzina chciała zabrać sunie już teraz, ale powiedziałam, ze to nie jest dobry pomysł, to byłby za duży stres dla Megan). Zaraz napiszę do Poker, wiem, że jutro wyjezdza, ale może po powrocie mogłaby tam podjechać...
 19. 2 points
  Oj Marlonku, ależ Ci się fuksło :)))))
 20. 2 points
  proszę o dane do przelewu dla Sary.
 21. 2 points
  Suuuper. Może jednak Fajka zwycięży i będzie leżeć na kanapie .
 22. 2 points
  Murka

  HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)

  Dziś do domu do Wieliczki pojechała Roxi:)
 23. 2 points
 24. 2 points
  Długo dziś rozmawiałyśmy z panią od Szanty, przepraszała za milczenie, ale miała ostatnie bardzo zajęte, a wieczorami padała zmęczona szybko. Z Szantulą wszystko ok, zakochane z panią w sobie nawzajem, rozumieją się bez słów. Gorzej z panami, których Szanta już raczej nie wielbi i nie wykazuje chęci blizszego poznawania się. Od synka chętnie przyjmuje smaczki, chętnie do niego przychodzi, ale nie wykazuje wciąż radosci, jak on do niej podchodzi. Syn oczywiście nie narzuca się jej, mąż pani też nie, czekają aż Szanta bardziej się do nich przekona. Szanta uwielbia spacery, tylko pierwszy spacer nad morzem był straszny, a teraz... ..szaleństwom nie ma końca ;))
 25. 2 points
 26. 2 points
  Czy wrzucałem już zdjęcia zaspanej Gajulki? Nie mogę sobie przypomnieć. Jeśli wrzucałem, to dzisiaj będzie odświeżenie;) Tak wygląda zaspany Gajulec.
 27. 2 points
  Chętnie zamówię szampon dla suni. Poproszę tylko adres do wysyłki.
 28. 2 points
  Dzięki Guccio. I tym razem Ofiarodawcy nie zawiedli ! Bazarek już zamknięty. Kochani Dogomaniacy, dziękuję, że nie ustajecie w niesieniu pomocy skrzywdzonym zwierzętom. Dzięki Wam, udało się zebrać potrzebną kwotę na transport Sary do hotelu i dodatkowo jeszcze na specjalistyczną karmę dla niej. Bez Was żadna psia bida nie miałaby szans na zmianę życia. Dziękuję !!!
 29. 2 points
 30. 2 points
 31. 2 points
 32. 2 points
  Wspaniale,że lost pozwolił Wam zaadoptować Mię. Jak widać i z tego co piszesz dobrze na tym wyszły nie tylko sunie ;))) Pan zyskał osobistą adoratorkę :)))
 33. 2 points
 34. 2 points
  Dziękuję za zaproszenie i poproszę 15 km.
 35. 2 points
 36. 2 points
  Udało się! Szczeniaki znalazły wspólny DS dzięki ogłoszeniu DT. Duży ogrodzony teren, Państwo psiarze, powinno być im dobrze:). DT podpisał z nimi umowę, Pan początkowo krzywił się na wymóg kastracji, ale potem dał sobie wytłumaczyć dlaczego ten warunek... tłumaczył mu DT i jego małżonka i zrozumiał ;) Dom jest niedaleko DT, mają obiecany stały kontakt. Już są pierwsze relacje. Uff!
 37. 2 points
 38. 2 points
  Jestem i 20 km poproszę dla maluchów. Pozdrawiam;)
 39. 2 points
  Z całego serca szczerozłote podziękowania dla Was wszystkich i podwójne dla Ciebie Eluś. Kiedy rozmawiałyśmy o tym bazarku, że taka duża kwota, że termin krótki, zaledwie kilka dni do rozpoczęcia podróży przez Sarunię, to żadna z nas, a przynajmniej ja, nie marzyła, że odezwie się tyle wrażliwych serduszek, a w dodatku tak prędko i tak hojnie zareagują. Wielka jest potęga zgodnego, życzliwego współdziałania. Oby jak najwięcej takich wspaniałych akcji tu na dogo i nie tylko, ale tu szczególnie jest to potrzebne. Życzę wszystkim miłego poniedziałku, jak również całego tygodnia.
 40. 2 points
 41. 2 points
 42. 2 points
 43. 2 points
 44. 2 points
 45. 2 points
  Nadziejko, moze jak Panstwo nie wpuszczaja nikogo-zostawic Im list w skrzynce jakies cieple slowa i wyrazenie checi pomocy od siebie, ze nie masz Ty ani ta Fundacja zlych zamiarow, jak Im pomoc zapytac,moze nr tel zostawic...cos trzeba zrobic moze sie uda skomunikowac, zachecic do wspolpracy, tylko nie wiem co Oni przezyli i czy zaufaja :( ale sprobowac mozna
 46. 2 points
  Aureliusz pojechal do swojego domu, stala 50 zl od wrzesnia
 47. 2 points
  Bardzo dziękuję za odwiedziny :). Wuzetka/Neska rozkręca się powoli:
 48. 2 points
 49. 2 points
  Ten filmik jest niestety bardzo ciemny ale przy ustawieniu w odpowiedniej pozycji ekranu kompa,można oglądnąć :)
 50. 2 points
  Na ogródek. Na razie nie ma opcji, by wyjść poza posesję, a na ogródku też tylko na smyczy

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...