Jump to content
Dogomania

GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.


Poker

Recommended Posts

O 5.03.2016o20:37, anica napisał:

Ja również! glaszcze.gif wszystkie ciepłe myśli płyną do Ciebie, kochana! :zakochany2:tyle zrobiłaś dobrego!!! że teraz jest chyba TA chwila, żeby to dobro wróciło do Ciebie!

ja się modlę o to!!!!  .... aaaaa!.... a jeszcze więcej, PRZED TOBĄ!!!   do zrobienia ,oczywizda:-P

właśnie tak !!!!! I ja się do modlitwy przyłączam z całego serca życząc zdrowia !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Oby udało się przyspieszyć termin operacji.Trzymam za wszystko bardzo mocno kciuki!Poker bądź dzielna i mimo bólu i przeszkód nie daj się!Tak jak wielokrotnie tu na dogo,zawsze walczyłaś o wiele istnień i o wiele ważnych spraw,teraz walcz o swoje zdrowie! A my, choć w większości wirtualnie, jesteśmy myślami i sercem z Tobą! Przytulam....

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za tyle dobrych słów. To naprawdę wzruszające.

Od soboty nie miałam ataku. Ale stale się boję ,że mnie chwyci. Mam spakowaną torbę jakby co. Uważam na jedzenie, trzymam  ścisłą dietę. W środę idę na konsultację do chirurga, który zakładał mi protezę do przewodu żółciowego  i dzięki czemu uratował mi trzustkę.

A futrzaki nie opuszczają mnie ani na krok.

Giga u nas już się nie zmieni. Jak tylko wydobrzeję , to sterylka i intensywnie szukamy domciu.

Jak czytam o Zulce, to jakbym czytała o Gidze. Obie potrzebują nowych bodźców.

Link to comment
Share on other sites

Melduję, że kciuków nie puszczam!!!! Za dogodny termin, za pomyślność zabiegu, za powrót do zdrowia i chatę dla Gigi. Tak sobie właśnie pomyślałam, że i nasza Imka już u nas żadnych więcej postępów nie zrobi. Po 1,5 roku detowania chyba też już najwyższy czas na przeprowadzkę...

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za troskę i tyle życzliwości.

Pomału wracam do żywych. Nabieram sił ,ale prowadzę tryb życia jak małe dziecko. Jem  bardzo dietetyczne potrawy co 4 godziny, śpię w ciągu dnia ze 3 - 4 razy. Wczoraj pierwszy raz wyszłam z domu.

Mam nadzieję ,że dotrwam bez niespodzianek do 5 maja.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...