Jump to content
Dogomania

malagos

Members
 • Content Count

  42523
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

malagos last won the day on January 4

malagos had the most liked content!

Community Reputation

2276 Excellent

4 Followers

About malagos

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  10498341
 • Skype
  domalagos

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  ok. Makowa Maz.

Converted

 • Location
  Okolice Makowa Maz.

Recent Profile Visitors

14977 profile views
 1. Przyjaciele mojej córki Agi chcą adoptowac psa. Najlepiej z domu tymczasowego, z Warszawy lub pobliża, bo chcą psa poznać, wziąć na spacer itp. Wymarzyli sobie czarnego, niewielkiego, do 10 kg, wiek bez znaczenia. Mamy jakiegoś kandydata?
 2. To mam dobrą wiadomość - moja Siostra Anna przelała mi 100 zł, bym zadysponowała wg uznania, to wpłacimy na koty :). DORA, zaraz przelewam na Twoje konto :)
 3. Co on prz4szedł w zyciu, to tylko on wie... Bardzo ładny chłopaczek z niego niedługo będzie :) no, może nie chłopaczek, ale senior, ale i tak uroczy :)
 4. Wiecie, ze Kama reaguje na komendy? Stój, do mnie, wróć, siad! I na "podaj łapę" się kładzie!! W poniedziałek umówieni jesteśmy u dr Magdy na szczegółowe badanie, o 17.00
 5. Łapki nadal biedne, te tylne widziane od tyłu stykają się guzami piętowymi, a stopy skierowane są na zewnątrz. Przednie łapki też stawia tak miękko, po niedźwiedziemu :( Ale rzeczywiscie, jest kochana, spokojna, cichutka, posłuszna, tuli się i domaga głaskania :)
 6. Zamówiłam w Zooplusie karmę Fitmin, ale taki: 15 kg 168,80(11,25 zł / kg) Fitmin Program Maxi Maintenance Karma sucha dla dużych psów, jakość super premium, zawiera chondroitynę i glukozaminę, by wzmacniać stawy, optymalna zawartość białka, 50% świeżego mięsa z kurczaka, kwasy tłuszczowe omega c.d. opisu
 7. Taki mamy śliczny ryjek :) Rozmawiałam z dr Magdą, zrobi wszystkie badania Kamie. Zostaje tylko ustalić termin wizyty, bo problem w braku auta :(
 8. Dziś "wzorowy dzień" :), wszystko i dużo zostawione na śniegu na porannym spcerze :)
 9. Tu mamy dorosłego psa, i sztuką jest cokolwiek zmienić w jego przyzwyczajeniach :(
 10. Było wypróznienie, dwa razy po niewielkiej ilości. Moj Boże, watek zdominowały psie kupy..... Musze jeszcze raz pogadać z dr Magdą, czy i jakie badanie proponuje, rtg z kontrastem np. i czy ta wiedza pomoze w prowadzeniu Kamy.
 11. No i Lilek nie jest wielkości owczarka, dla którego trzeba 2 osób do wsadzenia na stół operacyjny :)
 12. Konfirmie - w punkt! Pies musi dać opiekunowi zrobić wszystko koło siebie, założyć szelki i smycz, wziąć na ręce, przyciąć pazurki.
 13. Tak, i od wczoraj rana nie było żadnego wypróżnienia :( Fakt, ze malutko jadła, leki - tanina podziała, ale znów się boję tego poprzedniego zatwardzenia. Wieczorem próbowała cos zrobić, chodziła w kucki, ale bez rezultatu. Dziś rano też. To jak tamto to była sraczka, to teraz jest urok? Że tak zapytam....
×
×
 • Create New...