Jump to content
Dogomania

malagos

Members
 • Content Count

  41,572
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

malagos last won the day on August 12 2018

malagos had the most liked content!

About malagos

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  10498341
 • Skype
  domalagos

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  ok. Makowa Maz.

Converted

 • Location
  Okolice Makowa Maz.

Recent Profile Visitors

11,877 profile views
 1. malagos

  Nieaktualne

  czy to jeszcze aktualne?.............
 2. malagos

  Nieaktualne

  U mnie w bdt jest Bazia - jest niewielka, do pół łydki, waży 8 kg, ma ok. 2 lat. Bazia zgadza się z kotami (mam dwie koteczki) i innymi psami. To cudowna, przekochana sunia, włazi na kolana, pcha się pod rękę do pieszczot, ale nie jest nachalna. Mieszkamy koło Makowa Maz., 100 km od Olsztyna.
 3. malagos

  Fajny domek dla malutkiej suni-Małpolska

  Milo Cię, Wandziu, widzieć :) U mnie w bdt jest Bazia - jest niewielka, do pół łydki, waży 8 kg, ma ok. 2 lat. Bazia zgadza się z kotami (mam dwie koteczki) i innymi psami. To cudowna, przekochana sunia, włazi na kolana, pcha się pod rękę do pieszczot, ale nie jest nachalna. Mieszkamy koło Makowa Maz., ale to nie problem.
 4. pies mojej przyjaciółki też tak skończył, mimo że był w tym mieszkaniu 12 lat, i powoli tracił wzrok. Wypadł przez szparę w szczebelkach...i tu mogę dac wiarę w taki scenariusz.
 5. Dostaliśmy prezent od Aga76 - dwie paczki wędzonych łapek kurzych :) Dzięki, Aga76! A tak Kasja zajada ze smakiem łapkę:
 6. Jak dobrze, ze jesteś z nami :) Ja odwrotnie, zawsze zajmowałam się maliznami ze różnych schronisk, takie ratlerki, pudelki, cziłały - a teraz niechcący przeszłam na duże gabaryty, ale to nie moja wola, tylko sytuacja w naszej gminie :) Aga76 - bardzo dziekuję za wstawieni tej poczciwej mordzi :)
 7. Rano powitała mnie merdaniem ogonka i zaczepianiem do zabawy! Nawet podgryzała rękę, i bardzo się ucieszyła na widok miski z jedzeniem w mojej ręce. Sprzątnęłam kupki, zmieniłam wodę i poczekam na Tomka, jak wróci z Warszawy, by ją wyprowadził. Bo jednak to silne zwierzątko, a na naszego kota, który sobie bezczelnie siedział przy kojcu, nakrzyczała. Ma w sobie jakieś cechy, chociażby ten duży łepek i małe oczka, z molosa.
 8. A ta sunieczka malutka, znalazła dom? Pytał ktoś o nią z ogłoszenia?
 9. Rezydentka nadal obrażona. Gajka zaczepia ja do zabawy, a ta nie chce:(
 10. Wieczorem zadzwonił pan Marek - mówi, że wyczesał porządnie Gajkę, wyspacerował, i .... że jest bardzo z niej zadowolony :)
 11. Kochane Moje Dziewczyny:) Wieści na razie dobre. Podróż minęła spokojnie, Gaja na tylnym siedzeniu (razem z Panem Markiem) przespała większą część, ale ma parkingu bardzo bała się przejeżdżających aut, tego ruchu, hałasu. Uspokajał ją dotyk ręki i głaskanie. Rezydentka przyjęła Gajkę "dość chłodno", czyli jak powiedział pan Marek "dziewczyny pokazały sobie zęby i pierwsza odeszła Etna". To dalej czekam na rozwój wydarzeń.
 12. Jednak pan jeszcze raz zadzwonił, ze Gaja nie daje mu spokoju, i zapytał,czy może przyjechać w niedzielę poznać suczkę. Będzie u znajomych w Przasnyszu, a to 20 km od nas. No i zobaczymy. Dziś 5 dzień po sterylizacji - ranka mała, ładnie wgląda. Gaja poza kojcem rozbiegana, takie ADHD. Ale teraz mam trochę więcej czasu dla niej, gdy Pusia pojechała wczoraj do domu.
 13. Szczerze?........no, ma olx na Warszawę... nikt nie dzwoni, ale może to lepiej?......no wiesz, to taki cudowny pies, taka moja kochana przyjaciółeczka, że..., no, sama rozumiesz.......
 14. Już napisałam na wątku Skarpety :) Bardzo dziękuję konfirmie, za pomoc, bardzo!
×