Jump to content
Dogomania

malagos

Members
 • Content Count

  41,616
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

malagos last won the day on August 12 2018

malagos had the most liked content!

About malagos

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  10498341
 • Skype
  domalagos

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  ok. Makowa Maz.

Converted

 • Location
  Okolice Makowa Maz.

Recent Profile Visitors

12,547 profile views
 1. Dawno nas tu nie było, a są dobre wieści! Szysia pojechała do domku na Tarchomin. Wczoraj była na sterylizacji u naszej dr Magdy i od razu wróciła "do siebie". Jest przeuroczym, grzecznym, cichutkim psem :) Tajga też ma wybrany już dom - niedaleko nas, u miłej pani, znajomej od dawna. Jest jeszcze u nas, bo po sterylizacji ( w piątek, tez u Magdy) - okazało się, ze była w ciąży, aż 8 płodów około 3-tygodniowych.... Od jakiegoś czasu, jak mówią na wsi, od 3 miesięcy, ludzie próbują złapać małego dzikusa. Jak się uda, to trafi do nas.
 2. Dwa telefony - jeden raczej na nie, bo dziecko 4 lata (nie wiem, jak Szysia reaguje na dzieci, ale może tarierowate pochodzenie nie szczególnie tu pasuje). Drugi - sympatyczny, z Targówka, młodzi ludzie. Umówiliśmy się na sobotę na poznanie Szysi.
 3. Witamy :) Szysia coraz fajniejsza, uśmiechnięta, spokojna, potulna, ale bardzo cieszy się na widok człowieka, na spacer po ogrodzie!.....
 4. Dziękuję, wiem, ze jesteście ze mną i Tomkiem. Jankamałpa, głowa do góry, będzie dobrze. Musi być.
 5. Dzięki, Asiu. W ciągu 4 miesięcy Tomek stracił Brata i Ojca.
 6. Szysia jest bardzo spokojną sunią. Podchodzi do mnie na pieszczotki, ale nadal się kuli ze strachu. Na smyczy trochę spaceru=jemy, trochę sobie stoi (zawsze przy bramie czy furtce...), do kojca nie bardzo chętnie wraca. Jej przydałby się dom, cierpliwy człowiek, nie kojec :( Jak to jest, że znajdują się domy tymczasowe dla psiaków wyciągniętych z Radys, Zamościa, Mysłowic i innych miejsc, a ode mnie żaden pies nie znalazł dt, mimo moich starań i próśb :(
 7. Szysi nie mogę umówić na sterylizację, bo ma cieczkę!.... Widać, ze jak zwykle - chodzi sobie suczka koło gospodarstwa, trochę się ją przepędzi, trochę rzuci chleba, ale jak się zaczyna cieczka, to suczka zaczyna przeszkadzać :( A sterylizacja? To puste słowo na wsi nadal :(
 8. Cudna ta rodzinka, przesłodka! A nasze koty, za które dziękować nie przestanę, tak czekają na deszcz (susza u nas okropna)
 9. To sklep ModBiS.pl - sukienki na różna okazje, szyte w Polsce, siedziba firmy w Bielsko-Białej. Zamówiłam 3 suknie, jedną odesłałam - pieniądze wpłynęły na konto po 5 dniach!
 10. Jestem, Kochane, jestem :) Rzeczywiście trochę wybyłam z domu, zastąpił mnie Tomek i Aga, która przyjechała na te kilka dni. Kasja pojechała do domu na swoje w poniedziałek. Codziennie rozmawiam z tymi znajomymi, i mam nadzieję, że sunia juz wrasta w nowa rodzinę. Z tymczasów mamy tylko nadal Bazię. Nie wyobrażam sobie rozstania z nią........ Nasze suczynki - seniorki trzymają się dobrze, apetyt dopisuje, dużo śpią, i trzeba je budzić na siusiu, i coraz częściej zdarza im się to załatwić w domu :(. Radość z mojego wczorajszego powrotu do domu była niewyobrażalna :) , choć Zulka chyba nawet nie zauwazyła, ze wyjeżdżałam. Ma swój maleńki starczy świat i nie bardzo już reaguje na cokolwiek, chyba ze to miska z jedzeniem. Kojec gminny pusty, nasz pusty. Pewnie do czasu.... A propos ślubu-kupiłam dwie sukienki przez internet. Kiedyś zaryzykowałam i musiałam te szatki oddać. Teraz - rewelacja! Śliczne, letnie, w jasne kwiaty, dostawa w dwa dni po zamówieniu! Jeszczetylko jakieś sandałki i torebka i jestem gotowa na ślub Pawła :)
 11. Czekam spokojnie, jutro pewnie się ten pan z nami skontaktuje.
 12. Kasja jest w kojcu, i jak ją wpuszczam na pobieganie, to zmykam domowe w domu. A suczki, jak zawsze, mają taki rytuał, że ze dwa, trzy razy dziennie Diana z Bazią biegną do kojca i przez chwilkę się handryczą z Kasją przez kraty. Z każdym tymczasowiczem tak robią :)
 13. U mnie w bdt jest Bazia - jest niewielka, do pół łydki, waży 8 kg, ma ok. 2 lat. Bazia zgadza się z kotami (mam dwie koteczki) i innymi psami. To cudowna, przekochana sunia, włazi na kolana, pcha się pod rękę do pieszczot, ale nie jest nachalna. Mieszkamy koło Makowa Maz., 100 km od Olsztyna.
 14. Milo Cię, Wandziu, widzieć :) U mnie w bdt jest Bazia - jest niewielka, do pół łydki, waży 8 kg, ma ok. 2 lat. Bazia zgadza się z kotami (mam dwie koteczki) i innymi psami. To cudowna, przekochana sunia, włazi na kolana, pcha się pod rękę do pieszczot, ale nie jest nachalna. Mieszkamy koło Makowa Maz., ale to nie problem.
 15. Jak dobrze, ze jesteś z nami :) Ja odwrotnie, zawsze zajmowałam się maliznami ze różnych schronisk, takie ratlerki, pudelki, cziłały - a teraz niechcący przeszłam na duże gabaryty, ale to nie moja wola, tylko sytuacja w naszej gminie :) Aga76 - bardzo dziekuję za wstawieni tej poczciwej mordzi :)
×
×
 • Create New...