Jump to content
Dogomania

malagos

Members
 • Content Count

  42,174
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

malagos last won the day on May 21

malagos had the most liked content!

Community Reputation

1,966 Excellent

About malagos

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  10498341
 • Skype
  domalagos

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  ok. Makowa Maz.

Converted

 • Location
  Okolice Makowa Maz.

Recent Profile Visitors

14,150 profile views
 1. Ty wiesz, że Cię kocham! Nie dość, ze sama masz na utrzymaniu biedy, to jeszcze się dzielisz z innymi!........
 2. nie mam jak sprawdzić :( O dotknięciu nie ma nawet mowy. Dziś postawiłam miskę ze śniadaniem i nie wyszłam z kojca, tylko się odsunęłam do samej furtki. Aria wyszła, zaczęła jeść, a ja cichutko gadałam do niej. Szubko zmiotła jedzenie i uciekła do budy. Jak zaglądam do niej, to jeszcze bardziej chce się stać niewidoczna, chowa głowę (jak dzieciak, skoro ona nie widzi, to i jej nie widać..) Bardzo skrzywdzone psie dziecko :( A w nocy sobie wyje, poszczekuje.....
 3. Moja "ulubiona" wieś, między Przasnyszem a Ostrołęką, znów zgłosiła psa. Średniej wielkości, dzikus, porwał kurę z podwórka. Schronisko Canis nie łapie psów, przyjedzie, jak pies będzie złapany. Panowie z gospodarki komunalnej dwa dni "polowali" na rzezimieszka, poszedł w ruch dwukrotnie sedalin. W poniedziałek Tomek dostał wiadomość, że pies już w gminnym kojcu, i pojechał zobaczyć, kto zacz. Za chwilę dzwoni do mnie, że to...młodziutka sunia owczarek niemiecki. Przerażona, skulona... Jest u nas w kojcu, przywieziona w klatce. Jak wskoczyła do budy, to nie było jej widać. Wczoraj zrobiłam zdjęcie, jak wyszła do miski, a ja stałam niewidoczna za kwietnikiem. Dziś już lepiej, wyszła do śniadania, jak odeszłam na kilka kroków. Śliczna, drobniutka, piękne bielutkie ząbki, czujne oczy. Nazwałam ją Aria. Chętnie przyjmę kilka puszek karmy Junior.
 4. co to znaczy doświadczenie! :) :) Zobacz tez, co Toja gmina uchwaliła w uchwale w lutym/marcu w sprawie zwalczanie bezdomości zwierząt
 5. Raczej nie...teren dało miasto, burmistrz pokrywał też koszty leczenia i sterylek. Część odłowionych psów trafiała do schroniska, do Canis, a część do tego Punktu. Domyślamy się, że burmistrz i weterynaria po prostu chce mieć spokój, i działać zgodnie z prawem: odłowiony pies = schronisko. Nasza Krysia konfirm pośredniczy, uczestniczy w rozmowach, ale czy to coś da?...
 6. Dziś była kontrola PIW w czasowym punkcie przetrzymań w Makowie Mazowieckim - super miejsce, psy zadbane, 2 spacery dziennie, wielu wolontariuszy, sterylizacje, leczenie...ale pani powiatowa NAKAZAŁA NATYCHMIASTOWE ZAMKNIĘCIE!
 7. To tak jak u nas - kojec (jest tylko jeden, przedzielony dechami na pół...) stoi na terenie zakładu gospodarki komunalnej, ale że w dudynku są normalne mieszkania, brama zawsze jest otwarta.
 8. szkoda, ze taki olewus :( W naszej wiejskiej gminie to mój mąż sprawuje opiekę nad bezdomnymi zwierzakami w naszym gminnym kojcu, szczepienie, odrobaczenie, leczenie, kastracja - wszystko pokrywa urząd gminy. Przecież lepiej zapłacić za to wszystko (nasza opieka i szukanie domu to wolontariat :) ) niż 2 000 zł dac za wezwanie schroniska.
 9. i fajnie by było, żeby to gmina pokrywała koszty kastracji i sterylizacji. Może to umieścić w swej uchwale w sprawie zwalczania bezdomności zwierząt.
×
×
 • Create New...