Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Zawsze są jakieś nadpłaty. Miałam wujka Zdzisia i leży w rodzinnym grobie ale nie spodziewała bym się takiego obrotu sprawy.
 3. Znowu z doskoku :) Iwonko czemu miałabym zostawić sprawę w połowie. :) Oczywiście powiadomię p. Klaudię o Twojej decyzji, ale jutro, dzisiaj jest już trochu za późno. Kiciunia jest przesłodka, z resztą jak wszystkie małe zwierzaczki :)
 4. pw poslane od Nadziejki i Koki99 z kontem Koki prosimy odpowiedz na naszym bazareczku dla Felunia jaka wysylka ? list zwykly 7 zl 30 gr paczka ekonimiczna 13 zl wysyleczka od naszej Koki dziekuje Kokuniu z calego serca
 5. wolalabym nie, bo w poniedzialek wyjezdzam do piatku i boje sie o dostep do neta. I tak bedzie chyba dluzej
 6. Postanowienie nr 1: z racji ogromnego zaangazowania Aska7Cierpliwosc i jest zwyciestwa w glosowaniu w sensie liczbowym postanowilam przeznaczyc z wlasnych funduszy 40 zeta na cel, ktry wskazesz. Tylko wskaz w koncu ten cel.
 7. Kamilko, a nie możesz Ty zbierać, a potem rozesłać na 3 konta? Zwłaszcza, że chcesz dołożyć coś od siebie, a może i inne nadpłaty jakieś będą...
 8. Beneficjenci to: FADO, SZCZEBRZESZYNSKIE ZWIERZAKI I BANDA U MESTUDIO. Proponuje, aby wszystkie pieniadze poszly do jednej z wygranych, a ona odesle po 200 zeta bezposrednio na dwa inne cele. Mysle, ze agat21 bylaby odpowiednia, jako, ze peiwrsza zgadla. Agato, moze tak byc? Trudno bowiem, aby kazda z nas dzielila zrzutke na 3 przelewy(np. te, ktore wysylaja po 5 zeta).
 9. Kto chętny zapraszam na bazarek cegiełkowy na opłacenie operacji połamanej kici Esmeraldy. Koszt 2500 zł. Link do bazarku
 10. Trafiłam Zdzicha! :) Będzie trochę kasiorki dla Bandy! :))
 11. Wg mnie uzbieralismy jakies 568 zlotych, za kazdym razem, jak licze wychodzi mi inny wynik. Ale to niewazne, doloze od siebie do rownych 600 zl, zeby bylo po 200 zeta na kazdy cel
 12. Strasznie biedna. Chuda i ma takie wielkie oczy. Dobrze idzie zbiórka na sterylizację. Czyli potrzeba 100 zł , mamy 80 zł. Kto dołoży 20 zł?
 13. Gratuluje wszystkim, ale glownie Cioteczkom, ktore wygraly: agat21, która pierwsza zgadla [email protected] inka33 - rzutem na tasme.
 14. wlasnie nie... dlatego pisalam, ze pytanie o wiek nie ma sensu
 1. Load more activity

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...