Jump to content
Dogomania

Tola

Members
 • Content Count

  36773
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  134

Tola last won the day on January 21

Tola had the most liked content!

Community Reputation

6659 Excellent

About Tola

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Zamość

Recent Profile Visitors

28644 profile views
 1. Bardzo Ci dziękuję:). Poczekam jeszcze na kolejne zdjęcia i spróbujemy szukać tego jedynego domku. Sunia ideał to i dom taki by się przydał;). Mam nadzieję, że spokojnie poczekają, aż sunia wydobrzeje po sterylce.
 2. Pomagamy dzięki wpływom z 1 % Jesli nie macie jeszcze wybranej organizacji, prosimy o wsparcie, z góry dziękujemy!
 3. Amika, teraz Mia, przyjechała do Wrocławia i niestety zaczęły się problemy, ujawniły się jej dawne lęki - dawne demony powróciły. W domu rodziców p. Wiktorii było spokojnie i stabilnie - te same psy, ci sami ludzie, a Wrocław zaskoczył sunię ciągłymi zmianami. Winda, nowe otoczenie, wciąż nowi ludzie na spacerach, w bloku.... Mia w sytuacjach lękowych szczeka, a tych leków ma sporo... Pani Wiktoria pisze, ze sunia robi postępy, ale jest jeszcze wiele spraw do przepracowania. Za zgodą Sowy przekazałam Jej tel do kontaktu. Zobaczymy, co dalej.
 4. Bardzo się cieszę, że wszystko tak wspaniale się ułożyło i nie trafiła do schroniska, że mogła dojechać w tym kontenerku do Was:)
 5. Quatro przytulał się w boksie do Burego, który we wtorek jedzie do Jaaga. Rudy od Livka jest z innego boksu, za niego chował się Marcelek, który teraz jest u anecik...
 6. Tak, 250 + 200 zł za sunię od Onaa, która jedzie do szafirki. To chyba zależy, ile psów będzie na pokładzie...
 7. Jak Ci wygodniej. P. Maciek ma mi dać znać, jak będzie miał zamówioną trasę przez Lubelszczyznę i wtedy trzeba z nim ustalić resztę. Cenę też, ale chyba w tych granicach, taką podał za Burego., który jedzie do Jagny.
 8. Jutro jadę do schroniska, żeby sprawdzić, czy psy przygotowane do wtorkowej podroży. Z p. Maćkiem jestem umówiona we wtorek o 10.00.
 9. Jutro jadę do schroniska, żeby sprawdzić, czy psy przygotowane do wtorkowej podroży. Z p. Maćkiem jestem umówiona we wtorek o 10.00.
 10. Pięknie dziękuję:)Ta sunia bardzo zapadla mi w serce, pojawiała się na zdjęciach na zamojskim już dawno. Wiem, że nie ma deklaracji, więc taka pomoc na pewno bardzo się przyda.
 11. Tak, on bardzo podobny do Suzi, tylko krótkowłosy. Nr konta podeślij do MikAga, ona na pewno też się tutaj wpisze.
×
×
 • Create New...