Jump to content
Dogomania

Tola

Members
 • Content Count

  31,769
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  72

Tola last won the day on April 24

Tola had the most liked content!

About Tola

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Zamość

Recent Profile Visitors

18,007 profile views
 1. Elu - poproszę Jo37, bo jest skarbnikiem i będzie najszybciej, jak to zakupi karmę, ale nikt nie ustalił wcześniej, ze to Jo37 ma kupować karmę.
 2. Moim zdaniem karmę powinna kupować jedna osoba, bo inaczej robi się bałagan i trzeba to ustalić jak najszybciej. Zaraz zadzwonię do skarbnika Miłej Jo37, aby zakupiła kolejny worek, bo szkoda suni, ale trzeba na przyszłość ustalić co dalej.
 3. Przejrzałam wątek od tego pierwszego zakupu karmy: wrzesień 2018 - zamawia Tola na prośbę Onaa (sponsor agat21 i Zea) - Brit Care Sensitive Venison&Potato 12kg listopad 2018 - zamawia Jo37 na prośbę Onaa (z konta Miłej) - Brit Care Sensitive Venison&Potato 12kg grudzień 2018 - zamawia Tola na prośbę Onaa (sponsor Agat21 i Onaa) - Brit Care Sensitive Venison&Potato 12kg styczeń 2019 - zamawia agat21 (sponsor agat 21, bakusiowa, elik) - Bosch Soft Senior Kozina 12,5 kg luty 2019 - zamawia Tola (sponsor agat21 i Onaa) - Bosch Soft Senior Kozina 12,5 kg marzec 2109 - zamawia Jo37 na prośbę Onaa (z konta Miłej) - BOSCH Plus Senior Kozina Ziemniak 12,5kg
 4. "Czy dotarłeś bezpiecznie, kochany, po drabinie z bielutkich obłoków do tęczowej, świetlistej bramy? ...Uchylona, choć nie słychać Twych kroków. Wsuń łapeczkę w szparę - w tę niebieską, teraz główkę; widzisz most? – piękny pewnie! Nie bój się, podążaj jak ścieżką, drugi brzeg to Twój dom, choć beze mnie. No a ja, chociaż serce mi pęka, myślę tutaj o Tobie z uśmiechem, przecież wiem, kto na Ciebie tam czeka. Znam ich, wiedzą że idziesz. Już lepiej? Bądź szczęśliwy w tęczowej krainie, ja swą miłość Ci czasem podeślę, - zbieraj ją, gdy do Ciebie dopłynie, ale czasem odwiedź, choć we śnie"
 5. Gabi - tak bardzo mi przykro :( Wiem, że to okrutnie boli, ale nie można było inaczej:( Dałaś Misiulkowi być może najpiękniejsze lata jego życia, pamiętaj o tych najpiękniejszych chwilach. Mocno przytulam.
 6. Karmę pierwszy raz ja kupowałam - na prośbę cyba Onaa, myślałam, że ktoś to dalej kontroluje, zaraz przejrzę wątek. Oczywiście, ze tak nie może być, bo cierpi na tym suczka. Wiem, ze wyrożniasz ogłoszenia Miłej, bo to moje też dzieki Twojej pomocy było wyrożniane.
 7. Tak - ja jestem wnuczką od jednej siostry, p. Mirella od drugiej. Ich losy związane były z tragiczną historia Kresów, po ucieczce z tamtych terenów utrzymywały kontakt tylko poprzez listy, dzieliło je wiele granic, spotkały się tylko raz po wojnie w Polsce. Ale gdzieś tam w opowieściach rodzinnych pojawiały się nasze imiona, więc p. Mirella Zamość kojarzyła z rodziną siostry swojej babci... W trakcie jednej z przedaopcyjnych rozmów zapytała Alaskan o moje panieńskie nazwisko, które znała z opowieści ... Niesamowita historia, ale prawdziwa:). A wszystko m.in. dzięki temu wątkowi...
 8. O masz:( Czy jest tutaj osoba, która zobowiązała się do zakupu karmy? Moje ogłoszenie wrzuciłam znowu na Warszawę, wędruje już tak po Polsce po raz kolejny i nic... Może ktoś mógłby wyróżnić? https://www.olx.pl/oferta/najmilsza-z-suczek-malaga-wciaz-czeka-na-swojego-czlowieka-CID103-IDmFpQa.html
 9. I ja bardzo się cieszę::) Dzięki tym wszystkim tak wspaniale zakończonym adopcjom wątek stał się bardziej radosny :) A ja dołożę jeszcze jedną szczęśliwie zakończoną historię, która ma związek z tym wątkiem - w pewnym momencie adopcji Mini okazało się, że p. Mirella to moja dosyć bliska rodzina; dawno temu tragiczne losy wojenne i powojenne rozdzieliły dwie siostry i dopiero teraz, dzięki miłości do zwierząt, odnalazły się ich prawnuczki :)
 10. Dzielna sunia i bardzo mądra, od razu poczuła, ze nigdzie nie będzie jej tak dobrze jak we własnym domciu :)
 11. To chyba jutro zabieg kastracji, bardzo mocno trzymam kciuki za maluszka. Tymczasem wstawiam link do zbiórki, bardzo proszę o rozsyłanie do rodziny, znajomych, a fejsbukowe Cioteczki o udostępnianie https://www.ratujemyzwierzaki.pl/porzuconypekinczyk
 12. Tola

  Miniaturowa sunia na stałe w DT

  A tak było 2 lata temu
 13. Tola

  Miniaturowa sunia na stałe w DT

  Mieliśmy dzisiaj rocznicę - 2 lata temu TZ przywiózł z zamojskiego schroniska Florkę:)
×