Jump to content
Dogomania

Tola

Members
 • Content Count

  31,049
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  60

Tola last won the day on February 12

Tola had the most liked content!

About Tola

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Zamość

Recent Profile Visitors

16,340 profile views
 1. Ja dopiero teraz zagląda i podziwiam Bajutka, jak zwykle najprzystojniejszy! Mamy szczeniaki z parwo i wszystko kręci się wokól ich ratowania:( Pozdrawiam wszystkich cieplutko
 2. Tola

  Miniaturowa sunia na stałe w DT

  Wczoraj mieliśmy rocznicę - 12 lat temu TZ przywiózł ze schroniska Zulcię, która teraz ma ok. 17 lat.
 3. Wczoraj mieliśmy rocznicę - 12 lat temu TZ przywiózł ze schroniska Zulcię, która teraz ma ok. 17 lat. Zulka dzisiaj Zulka 5 lat temu I
 4. Paczuszka dotarła dzisiaj i dopiero sobie uświadomiłam, ze nie przelałam pieniędzy:( Bardzo przepraszam, już się poprawiam. Ściereczki bardzo mi się podobają!
 5. Kenya i Mini były dzisiaj znowu z w gabinecie; Mini wraca do domu z p. Olą, a Kenya zostaje na kroplówkę, dzisiaj dla odmiany Kenya załatwiła się krwią.
 6. Na razie nie ma co planować, bo codzienność non stop weryfikuje te nasze plany... Jak pamiętacie, Kenya miała zostać w Dt Karmelka, takie były plany w chwili zabierania dziewczyn ze schronu; teraz nie wiemy, jak to będzie, p. Ola jest potwornie zmęczona nie tylko fizycznie. Musimy poczekać do momentu, kiedy dziewczyny uporają się ze skutkami parwo, będą całkowicie zdrowe i wtedy będziemy rozmawiać - decyzja należy do DT Karmelka.
 7. Cięzko jest, ale tragedię przezywa DT Karmelka; Ola jest z psiakami codziennie, opiekuje się nimi, cale noce jest przy nich, dwie sunie odeszły:( Dlatego teraz tak bardzo drżymy, jak któraś niedomaga... Oby to był już koniec tego koszmaru.
 8. Wszystko dobrze, jestem w stałym kontakcie z panią, dostały profilaktycznie Canglob, 20 kolejna dawka. Podobnie zabezpieczona została sunia rezydentka. Mam nadzieje, ze nic złego sie nie rozwinie.
 9. Ja też zapisuję się u pięknej suni, jak dobrze, ze jest juz bezpieczna. Tyle cierpienia i smutku tych oczach, ale teraz będzie już tylko lepiej.
 10. Bogusiu, ogromnie dziękujemy, popłakałam się z radości, bo malutka będzie z innymi pieskami, a nie sama w lecznicy! Oby tylko ta zła passa minęła, wszystko się jakoś uloży i wynagrodzimy malusim te wszystkie cierpienia.!!! Nie mam już lajków, ale posyłam serce
 11. Chciałabym, aby już nie było tych złych, wszyscy jesteśmy zmęczeni, a Dt Karmelki u kresy sił:(
×