Jump to content
Dogomania

Tola

Members
 • Posts

  43267
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  206

Tola last won the day on June 9

Tola had the most liked content!

10 Followers

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Zamość

Recent Profile Visitors

40621 profile views

Tola's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Posting Machine Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

10.7k

Reputation

 1. Melduje, że para rudzików wychowała potomstwo na naszej werandzie - dzisiaj maluchy wyfrunęły z gniazda🙂
 2. Poker, ja też Ciebie podziwiam jak i wszystkich, którzy bezinteresownie pomagają zwierzętom, bo w obecnej sytuacji i przy obowiązującym prawie łatwo nie jest, trzeba nam wszystkim dużo siły i uporu, aby móc polepszyć los bezdomniaków. U nas może jest o tyle trudniej, że wszystkie te smutki, problemy przynosimy też do domu, ale inaczej się nie da. Robimy jednak to, co kochamy, chociaż z racji pogarszającego się stanu zdrowia męża i innych ograniczeń tej naszej pomocy będzie na pewno mniej, zwłaszcza wyjazdów na interwencje.
 3. Zrobiłam OLX na Opole, u mnie Cudny jest Cekinem https://www.olx.pl/d/oferta/pokochaj-cudnego-cekina-CID103-IDPJOU4.html?bs=olx_pro_listing
 4. Pani dostała informację, że w poniedziałek jest sterylizacja, nie poruszyłam tego tematu, a właściwie mogłam, Jaaga chyba też nie... Zea opłaci zabieg i badanie krwi, tym bardziej że w ogłoszeniu była informacja, że suczka będzie wysterylizowana. Tylko teraz się zastanawiam, co ze szczepieniem wirusówek, powinno się chyba zaszczepić przed zabiegiem? Wnusio lepiej, ale było nerwowo, bo bardzo gorączkował, nie chciał jeść ani pić, córka miała problemy z podaniem syropu przeciwgorączkowego, a w tych nerwach zapomniała, że można wtedy podać czopek. Lekarka nic więcej nie zaleciła, bo gardło tylko lekko zaróżowione. Dzisiaj już nie gorączkował. Dziękuję, że pytasz.
 5. Na koncie ZEA są kolejne wpłaty dla Rudego - 50zł Magdalena P. Tarnogóra ♥️, 15zł Anna P. Nowa Wieś ♥️
 6. Chyba się już dzieje, będziemy się uśmiechać do kado i prosić o wizytę Opolu🙂
 7. W sprawie Rity kolejne zapytania, mam dwie ankiety - z Rybnika i z Opola. Jestem w kontakcie z Jagną, ma też porozmawiać z zainteresowanymi; napiszemy więcej o rodzinach, ewentualnych wątpliwościach i czy coś sensownego wykluje się z tych zapytań.
 8. Maleńka kocia znaleziona wczoraj na parkingu w Zwierzyńcu to dziewczynka, na ok. 6 tyg. Jest już bezpieczna, przebadana pomimo późnych godzin, odrobaczona, testy ujemne, a co najważniejsze być może będzie miała domek stały, musimy tylko poczekać, poobserwować czy nie rozwinie się kk.
 9. Bardzo wszystkim dziękuję za zainteresowanie i chęć pomocy, przepraszam za brak wieści. Mój wnuczek zachorował, bardzo wysoka gorączka przeraziła nas, chociaż przecież z własnymi dziećmi nieraz to przechodziliśmy. Suczka i szczeniak są zabezpieczone u starszej pani na wsi w kojcu, tam nie mogły zostać, bo teren nieogrodzony. Są zaopatrzone w karmę, mają wodę. Dzisiaj jak dam radę zrobię maluchowi wstępne ogłoszenia i zobaczymy, co się zadzieje, jak będzie problem poproszę o pomoc. Tak jak napisała Jagna, pomimo że staramy się tak gospodarować pieniędzmi, aby starczyło na cały rok pomagania, to jednak ten ostatni miesiąc zawsze są problemy i w tej chwili nie jesteśmy w stanie opłacać hotelowania.
 10. Dom w Krakowie zrezygnował - pani zaczyna urlop za tydzień i wtedy chcieliby przyjąć do domu nowego członka rodziny. Miałam jeszcze dwa zapytania o Ritę w ciągu ostatnich dni - z okolic Rybnika i z Wrocławia, ale to tylko zapytania i nie ma dalszego ciągu.
 11. Florcię czeka czyszczenie ząbków, ale stres😏
×
×
 • Create New...