Jump to content
Dogomania

Tola

Members
 • Content Count

  34,084
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  101

Tola last won the day on December 9

Tola had the most liked content!

About Tola

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Zamość

Recent Profile Visitors

23,315 profile views
 1. Psy - straszny widok - wciąż te same starsze mordki , latami w schronisku, bez szans na adopcję:( Znowu wróciłam ze ściśniętym sercem:(
 2. Nieduża buraska, była juz, jak zabierałam Nussi Bardzo ładna, mała sunia
 3. Mała, drobniutka, sunia na długich nóżkach z puchatym ogonkiem Bardzo ładna suczka Niestety nie ma więcej zdjęć z tego boksu, było sprzątanie, przyszedł pracownik i wszystkie suczki uciekły. Oprócz tej malizny z poprzedniego postu.
 4. Byłam dzisiaj w schronisku, porobiłam parę zdjęć, może chociaż jedno psie życie uda się zabrać na święta zza tych krat... Nie byłam u wszystkich psów, bo właściwie w dalszych boksach nic się nie zmieniło, przerażająco smutne psie oczy, wciąż te same:( Najmniejsza sunia w schronisku, wielkości mojej Zulci, więc około 6 kg, niedawno po sterylizacji. Najbardziej domagała się uwagi, błagała wzrokiem, aby się zatrzymać; ona jedna została i nie uciekała przed pracownikiem
 5. Pięknie dziękuję, tylko pomyliłam się, Bakalia na 3,5 mies. A nie roku
 6. Ja też przyszłam tutaj z zamojskiego dowiedzieć się czegoś więcej. Trzeba Elu uzbroić się w cierpliwość, bo przed Wami trudny czas, ale wszystko będzie dobrze. Najważniejsze, że Alficzek operację ma już za sobą, teraz powolutku będzie z "górki". Trzymam kciuki, życzę spokojnej rekonwalescencji, przytulam Was oboje.
 7. W najbliższym czasie poprosze pana o zdjęcia Malwinki, mam nadzieję, ze sunia już się zadomowiła. Zmieniłam tytuł wątku, Malwinka ma dom:) Bardzo dziękuję wszystkim, którzy byli tutaj z suczkami, odwiedzali wątek, wspierali dobrym słowem i ciepłymi myślami. Dziękuję za bazarki, wpłaty i ogłoszenia - bez Waszej kochani pomocy nie byłoby takiego zakończenia. Jagnie dziękuję bardzo za opiekę nad dziewczynami, za rozmowy i pomoc w organizowaniu transportów.
 8. Przepraszam ponownie, wybacz, ze wczełniej nie odpowiedziałam, nie zaglądałam tutaj, zupełnie wyleciało mi to z głowy:( Oczywiście - przeznacz te pieniążki na wyróżnienia dla wybranego przez Ciebie psiaka/ psiaków, wg włąsnego uznania. Dziękuję za pomoc!
×
×
 • Create New...