Jump to content
Dogomania

bou

Members
 • Content Count

  3,537
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

bou last won the day on June 26 2018

bou had the most liked content!

6 Followers

About bou

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  mazowieckie

Recent Profile Visitors

11,371 profile views
 1. https://royalcanin.pl/blog/znecanie-sie-nad-zwierzetami-gdzie-zglosic/ https://animal-security.pl/interwencje/ http://toz.szczecin.pl/interwencje/ Znajdz oddział TOZ w swoim regionie. p.s - gdzie mieszkasz,że jest "okropny mróz"??
 2. bou

  Zdrowie psa

  Weź troszkę chleba,wymemlaj z masłem,wsadz do środka kapsułkę i podaj psu.(wielkość "kulki chlebowej jest zależna od wielkości psa).Możesz też wsadzić mu bezpośrednio do paszczy.
 3. Nie zauważylas,ale zadajesz pytanie komuś, kto wpadł na chwilę na forum - 4 (cztery ) lata temu... Warto zrobić zdjęcie rtg kręgosłupa - popytaj weta,co o tym myśli.
 4. Margo - jak sunia...aż się boję zapytać...
 5. No i super :) Dzięki za info.
 6. Malwi...czy Ty jesteś wetem? Podwyższona lipaza w ostrych stanach zapalnych trzustki spada po kilku dniach,w przewlekłym zapaleniu - utrzymuje się.Nieleczone zapalenie trzustki moze prowadzic do cukrzycy,(kontrola poziomu glukozy,tymbardziej,że twierdzisz,że pies się trzęsie...)Jak wspomniałam - masz bardzo chorego psa,porady internetowe niewiele wniosą,jej potrzebny jest dobry weterynarz. To tyle ode mnie,zdrowia dla suni.
 7. Malwi..dla niej to jest głowny problem.To bardzo schorowana psina,sam SC to powazna,groxna choroba,ma jeszcze zespół przedsionkowy,który powoduje ogromny dyskomfort... Sprawdziłabym poziom hormonów tarczycowych,tak na wszelki wypadek.Reszta - w gestii dobrego weta.
 8. Przecież ta sunia cierpi,część z tych schorzeń pwoduje ból...wybór lekow p/bólowych jest duzy, porozmawiaj o tym z wetem. Czy ona czerpie jakąś radosc z życia,czy tylko snuje się z kąta w kąt?Lubi spacery?Jedzonko?Zabawę?
 9. A jakieś leki p/bólowe ta biedula dostaje?
 10. No i? A co powiedział wet?Obejrzał dokładnie? Takie zmiany trzeba szybko diagnozować.(nie przez internet).
 11. Gabi,nie obraź się za tę wskazówkę,ale może Gackowi lepiej byłoby leżeć na miękkim kocyku,na podusi,on jest chudziutki,poza tym może być mu zimno,stąd taka podpowiedz.
×
×
 • Create New...