Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

bou

Members
 • Content count

  2423
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

bou last won the day on November 11 2015

bou had the most liked content!

3 Followers

About bou

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  mazowieckie

Recent Profile Visitors

6554 profile views
 1. DZIĘKUJEMY użytkownikom za poparcie,za podpisy :) DZIĘKUJEMY Adminowi za reakcję i 'czystą' Dogomanię. Wątek uznajemy za zakończony:)
 2. Cocarboxylaza

  Wet jest w błędzie.To JEST zamiennik. (pomoze). Poszukaj jeszcze tutaj: https://ktomalek.pl/
 3. Oj,coś Ci się z czcionką porobiło...nie da rady przeczytać. Zrót tak,jak radzi Joly.
 4. szczeniak sie boji prosze bardzo o pomoc

  Przecież to psie dziecko.Potrzebuje spokoju,poczucia bezpieczeństwa,kochającego człowieka I - czasu,żeby to wszystko ogarnąć. Poprzedni wlasciciel zapewne aniołem nie był...Mały nie jest nauczony bycia z człowiekiem,naucz go,że człowiek jest cacy,a nie be. A tę "wolność" może przypłacić życiem...Na początek smycz,potem przy nodze,potem swoboda,kiedy dostanie na nia przyzwolenie. Piesek mieszka w domu,czy na podwórku? (noce teraz zimne..)
 5. Cocarboxylaza

  To jest zamiennik,jest aktualnie dostępny - w przeciwieństwie do Cocarbo. https://www.i-apteka.pl/product-pol-48084-BENFOGAMMA-50mg-x-100-tabletek-drazowanych.html Ustal z wetem dawkowanie,bo Coca miała być w amp,a Benfogamma to tabletki.
 6. Fragment treści z linku poniżej: Jeśli zdecydujesz się na zakup psa pamiętaj o podpisaniu umowy jest to prosta czynność, która w razie późniejszych kłopotów może zaoszczędzić Ci wielu nieprzyjemności. W takiej umowie oprócz danych hodowcy i nowego właściciela powinny się znaleźć: dane psa, zapis o tym, że zwierzę jest zdrowe, zapis o tym czy jest to zwierzę przeznaczone do dalszej hodowli czy jest niehodowlane i oczywiście kwota jaką zapłacisz za szczenię. http://www.zkwp.pl/index.php/ct-menu-item-30
 7. to się upomnij.To hodowla ZKwP,czy spod znaku BURKAIKOCURKA?
 8. Kastracja PitBull

  Najwyższy czas,jeśli nie ma byc reproduktorem - to kastracja jest pożądana.
 9. Maturę mam...studia skończyłam...a za cholerę nie wiem o co chodzi w tym poście.O co chodzi w systemie RODO - a,to wiem. Ale może napisze tak: lekarz o nazwisku XY przyjmuje tu I tam,wszystkie dane w internecie mecenas XY urzęduje w kancelarii w mieście Z,godziny przyjęc - w internecie hodowca ratlerków XY ma hodowlę "Mały Piesek",zarejestrowaną w mieście V.(szczegóły w internecie,zdjęcia też) stolarz Q ma pracownię starych mebli "Rupieć" - I tu wszystkie dane ujawnione I dostępne. Jeśli polecam/nie polecam - weta Malinowskiego - to dane mam także z internetu jak I z własnego notesu. Jesli więc POLECAM lub NIE POLECAM usług kogoś z wyż/wym, lub ostrzegam przed brakiem fachowości,to nic 'nie popełniam' i niczego 'nie naruszam'. Ot,tyle w temacie.
 10. Kryształy Szczawiany Wapnia itp

  Niespecjalnie widzę związek ze złym wynikiem badania moczu,a karmą,ale w życiu róznie bywa.Napisz koniecznie co powie dr Marcinski.Poza Furaginą podałabym psu 1 tabl.Vit.C - 200 mg. dziennie
 11. Kryształy Szczawiany Wapnia itp

  Bardzo dobrze,że usg u dr Marcińskiego,w międzyczasie mogłabys poprosić o zrobienie posiewu moczu,14 dni to długo jak na infekcję dróg moczowych,a sama Furagina może okazać się mało skuteczna.Nadal siusia z krwią?A wet zmierzył temperature?Pies je jak zwykle I pije też normalnie?
×