Jump to content
Dogomania

bou

Members
 • Content Count

  4204
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

bou last won the day on June 26 2018

bou had the most liked content!

Community Reputation

784 Excellent

1 Follower

About bou

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  mazowieckie

Recent Profile Visitors

14383 profile views
 1. Zadzwoń do hodowcy (mam nadzieję,że to ZKwP!) i wszystkiego sie dowiedz.Spójrz na strone internetową,może trzeba np.rezerwować szczeniaka. Popatrz jak wygląda strona hodowli (przykładowej) i ile informacj zawiera: https://hodowla-bernenskich-psow-pasterskich-bernevirtus.business.site/
 2. Multiwet na Gagarina,dr Alicja Wieczorek,świetna specjalistka.(trzeba się zapisać). http://www.multiwet.pl/
 3. Bardzo współczuję Twojej suni...choruje tak ciężko juz bardzo długo...Rozumiem,że jej stan sie pogarsza,tak?Wiesz...nie ma specjalizacji w weterynarii,niektórzy weterynarze zajmuja sie jedną dziedziną i sa specjalistami,ale poddziału stricte na specjalizacje - nie ma.O wecie laryngologu w W-wie - nie słyszałam... Ja,na Twoim miejscu poszukałabym kogoś zajmujacego się geriatrią,ci weci mają wiedzę skierowana na pomoc zwierzęcym seniorom,bo u starszych zwierząt wysępuje zwykle zespół objawów i chorób i opieka musi być kompleksowa....np: https://www.lecznica.org.pl/geriatria
 4. idz stąd trollu.
 5. Poczytać:) www.nosem.pl https://nosem.pl/szkolenie-psa/
 6. Wszystko wskazuje na to,że pies ma problemy natury neurologicznej,a opisane przez Ciebie zachowania są klasyczne dla epi.(nie pojmuję,jak wet mógł zanegować ewentualną padaczkę...)Pozostaje ustalic przyczynę.Zmień weta,idz do dobrej kliniki,badania krwi nie mają dużej wartości diagnostycznej w takich przypadkach.Znajdz neurologa,wielokrotne pojawianie sie takich ataków może zagrażać życiu psa.
 7. Chodzi Ci o zmiany patognomoniczne,jak sie domyslam? Przecież żaden opiekun psa,który nie ma wykształcenia kierunkowego - nie jest w stanie odpowiedziec na to pytanie.I tak - jak sądzę, dwbem wyjaśniła to b.dobrze.Btw - sekcja jest w stanie dokładnie odpowiedzieć na pytanie,jaki patogen wywołał chorobę.
 8. Jak wyżej - weź ze sobą to zdjęcie i skonsultuj się z innym wetem.O ile wiem,na tym forum nie ma ortopedów,ani radiologów.
 9. Nie bardzo wiem, o co pytasz.Jest juz pozamiatane,skoro zabieg wykonano.Nie rozumiem też,dlaczego odbyło się to jakby poza Twoja wiedzą.Rtg w narkozie i wio - na salę operacyjna?Zgodnie z umową? Czy to zdjęcie rtg na pewno jest 4 miesięcznego szczeniaka?Czy szczeniak był na czczo? Samego zdjęcia oceniać i komentować nie będę,w tej sytuacji to niepotrzebne.Zyczę piechowi zdrowia,stosuj się do zaleceń pooperacyjnych,poproś też o karte zabiegu ,a ze zdjęciem możesz póść do innego weta w celu konsultacji.
 10. Trzymam kciuki,daj znać,proszę. M.
 11. Nie ma się co zastanawiać...trzeba z nim jechać do weta i zapomnieć o zabiegu,zanim się nie pozna przyczyny krwawienia z przewodu pokarmowego,zo zawsze związane jest z duzym zagrożeniem życia.
 12. Dzwoń po lecznicach,tych całodobowych,to znacznie skuteczniejsze niz niedzielny post na forum... Zyczę piesowi z całego serca wyzdrowienia,trzymam kciuki!
 13. Myślę,że to własciwy adres: (całodobowo) http://otoz-lodz.pl/jak-zglosic-interwencje/
×
×
 • Create New...