Jump to content
Dogomania

bou

Members
 • Posts

  4850
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

bou last won the day on June 26 2018

bou had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  mazowieckie

Recent Profile Visitors

22507 profile views

bou's Achievements

Rising Star

Rising Star (9/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • Very Popular Rare
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

976

Reputation

 1. Proponowałabym Ci znalezienie kilku hodowli w necie i poczytanie opinii o nich.Na dogomanii raczej nie znajdziesz odpowiedzi,to raczej portal ratunkowy,no ale...może.
 2. Nie. będzie jej zdecydowanie lepiej w stabilnych warunkach u odpowiedzialnych ludzi.To młody szczeniaczek,szybko przyzwyczai się do nowego opiekuna.
 3. Idz konieczie do weta,trzeba jej zrobić chocby podstawowe badania,poza tym sprawdzić,czy to nie jest ropomacicze,czy też ciąża urojona. Z całą pewnością jest chora - resztę musi ustalić wet.
 4. Nie wystarczy.Na wszelki wypadek zrób zdjęcia tym pasożytom w sierści,bo do jutra mogą się gdzieś zaszyć. Daj znać co to za jedni :), ci goscie u Twojego psa.
 5. jest ziołowy preparat - ForCalm.Na lęki u moich psów działał fenomenalnie.Ale trauma Twojej suni trwa 9 lat.Ogromnie długo!Poradz się specjalisty. Poza tym jest taki wynalazek- siatki przeciw owadom na okna.Niedrogo i na lata.A muchy to owady,które roznoszą paskudne choroby (na ludzi). Poniżej przyklad siatki - jeden z wielu. https://oslonaokna.pl/moskitiery/?gad_source=1&gclid=CjwKCAjwgpCzBhBhEiwAOSQWQTqsoSXHNOtpO4loiFiwhfmEbgaIbH_rfawiCOV7uaVL2s18m05TWRoCfsIQAvD_BwE
 6. Aśka...jak bardzo Cię rozumiem... :(((
 7. Tylko do tego się odniosę -Szelki są przeznaczone dla każdego psa,przede wszystkim dla psów dużych ras i takich, które mają tendencję do ciągnięcia na smyczy. Szelki rozkładają siłę szarpnięcia i naprężenia, dzięki czemu nie obciążają kręgosłupa i nie nadwyrężają okolic szyjnych psa.(np.tarczyca). np. https://johndog.pl/kategoria-produktu/pies/akcesoria-dla-psa/szelki-dla-psa/guard/?_gl=1*186ydm7*_up*MQ..*_ga*MzAwOTIzODY4LjE3MTczNTcxODk.*_ga_B5FHFZF3TR*MTcxNzM1NzE4OC4xLjEuMTcxNzM1NzI2MC4wLjAuMA.. p.s - a te ewentualne kolczatki,to za karę dla psów,że nie były od szczeniaka wyprowadzane na spacer?? Wstyd...
 8. http://www.jackrussellterrier.fora.pl/ https://www.facebook.com/groups/jack.russell.terrier.forum/?locale=pl_PL
 9. Załatwione...pies jedzie rano do Wieliczki,a X jedzie własnie karetką do szpitala.Kochane dziewczyny - z całego serca dziękuję Wam za odzew.💖
 10. tak,ale w okolicach Rabki.trzeba go jakoś dostarczyć ,a to trudne,bo chora tego nie zrobi.
 11. Sredniej wielkości,12 letni,strachliwy,łagodny.Tyle wiem,nigdy go nie widzialam,tylko na zdjęciu. Zadbany,zdrowy.
 12. 40 letnia kobieta wymaga natychmiastowej pomocy psychiatrycznej,MUSI znaleźć się w szpitalu,ma psa wziętego ze schronu.Jej matka nie godzi się na opiekę nad nim,na czas nieobecności córki.W tej sytuacji,ta rezygnuje ze szpitala,co poważnie grozi jej życiu. Czy znacie jakiś DT,lub kogoś,kto otoczy tymczasową opieka tego biedaka?Okolice Rabki Zdroju.Koszt nie ma znaczenia.Proszę...pomóżcie.
 13. bou

  Plamka na oku

  i napisz tutaj co orzekł,ok? Powodzenia Wam:)
×
×
 • Create New...