Jump to content
Dogomania

bou

Members
 • Content Count

  3,226
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

bou last won the day on June 26 2018

bou had the most liked content!

5 Followers

About bou

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  mazowieckie

Recent Profile Visitors

10,064 profile views
 1. bou

  przemywanie oczu-czym i jak???

  Możesz delikatnie przecierać gazikiem nasączonym esencja herbacianą.Co to za piesek,duży,mały?
 2. bou

  Załamana

  Trzymaj się,Yoru...
 3. bou

  Nominacja u suk. Pomocy

  Skontaktować się z dobrym trenerem.
 4. bou

  pomocy to lamblia

  Patrycja...nie szalej.;) Z kanapą postąpiłas b.dobrze,cysty niszczy wysoka temperatura.Bingo moze miec rozwolnienie po kuracji antybiotykowej,poczekaj,za kilka dni powinno ustapić.Podaj mu także jakiś (może być 'ludzki') probiotyk. Natomiast nie podoba mi się biegunka u Ciebie i dzieci...jakoś niekoniecznie widzę związek z lambliozą,kiedy będziesz miala wyniki waszych badań? Na lamblie nie mozna sie uodpornić.Jeśli chodzi o króliki - nie jestem w stanie zdecydowanie na to pytanie odpowiedzieć,ale zasada jest taka,że w przypadku wystąpienia zakażenia u jednej osoby (osobnika) - leczy się wszystkich domowników. Czy możesz podać nazwę leku jaki dostawał Bingo?Metronidazolum?(nazwa substancji czynnej). Jeszcze jedno - nie ma znaczenia ((jeśli chodzi o pasozyty),czy odchody zwierząt sa sprzątane,czy nie - cysty pozostaną na podłozu.
 5. Mogłabys rozwinąć???? Poza tym - na pewno jest wiele literatury i informacji dotyczącej rozrodu zwierząt,jeśli tu,na Dogo, nie wypowiada sie doświadczony hodowca,to pozostaje Ci poszukać,lub jednak dogadać się z wetem. https://www.google.com/search?source=hp&ei=fFg7XJLFDoaSmgXZhKLYAg&q=jaki+poziom+progesteronu%2Czeby+pokryc+suke&btnK=Szukaj+w+Google&oq=jaki+poziom+progesteronu%2Czeby+pokryc+suke&gs_l=psy-ab.3...1389.18836..19096...0.0..0.270.4757.14j25j2......0....1..gws-wiz.....0..0j0i131j0i3j0i22i30j33i22i29i30j33i160j33i21.2a3YsQxMZG0
 6. bou

  Roxi odeszla ... Co sie stalo?

  Wspólczuję Ci bardzo,ale nikt po tej stronie monitora nie jest w stanie podać powodu tej tragedii.Najbardziej prawdopodobne są powikłania po babeszjozie(wcale nierzadkie),ale jedyną wiarygodną odpowiedz mogłyby przynieść wyniki sekcji zwłok suni...Trzymaj się.
 7. bou

  Z mieszkania do budy na zewnątrz?

  5 letnia domowa sunia,wychowana w cieple i na kanapie - nagle nie mająca wejścia do domu i dostępu do swoich ludzi...Po spacerkach zawsze wraca się do domu,a teraz..?Trzeba zostać na dworze,najlepsza buda nie zastąpi domu.To tak jakbys Ty miała sie przeprowadzić z mieszkania pod namiot....Myślę,że sprawa zdrowia nie jest tu najważniejsza,tymbardziej,że nikt nie przewidzi jak sunia dostosowałaby sie fizycznie do tak diametralnej zmiany warunków,natomiast łatwo przeidzieć jakim wstrząsem psychicznym to okupi.
 8. A co powiedział wet oglądając oczko?
 9. bou

  firma ponadubezpieczeniowa

  [email protected],takie posty,to spamerzy,boty etc.Nie daj sie nabierać. Dałbyś zdjęcie Twojego cudnego chrapacza,poprzednie świetnie pamietam:)Pozdrowienia,M.
 10. Twoj post jest bardzo zrozumiały,tak jak wynikająca z niego bezduszność...tak,napisałaś,że będziesz leczyć psa,ale to nie wszystko...napisałas znacznie więcej,ale to juz podsumował mój przedmówca.
 11. bou

  pomocy to lamblia

 12. Marcus,14 lat to długie psie życie.Byłes dobrym przyjacielem,dbałes o niego.Moze pocieszy Cię fakt,że starsze zwierzęta zwykle umierają na niewydolność nerek,to narząd,który 'zuzywa' sie' nieodwołalnie...i bardzo podstępnie.Nie obwiniaj się,podjąłęś dobrą decyzję,psisko biega za TM i zawsze będzie w Twoim sercu. Ogromnie Ci współczuje straty.....
×