Jump to content
Dogomania

bou

Members
 • Posts

  4600
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

bou last won the day on June 26 2018

bou had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  mazowieckie

Recent Profile Visitors

17179 profile views

bou's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • Very Popular Rare
 • First Post Rare

Recent Badges

926

Reputation

 1. No ale on ma rację.Po unormowaniu pracy tarczycy wiele parametrów wróci do normy,a badanie to jedynie pobranie krwi i wynik w ciągu dnia-dwóch.Natomiast na stabilizację pracy tarczycy po podaniu leków,trzeba poczekać 2-3 tyg. ech...no dobra..... do powtórki za miesiąc jest USg i ocena zmiany na śledzionie.Zrób to - to jest ważne. p.s - poszłabym do innego gabinetu,tak dla zasady wiarygodnosci interpretacji wyników.
 2. To powinno być pilne i kluczowe badanie w przypadku Twojego psa. Poza tym...konsultuj sie z wetami,tu - na forum nie ma weterynarzy,nikt nie moze konsultować wyników badań etc.oraz udzielac medycznych porad.Nie moze,bo nie jest kompetentny. Zdrowia dla suni.
 3. Zmień dealera,oraz mocodawcę.
 4. Poczytaj w necie jak postępować z psem,jak go szkolić,wychowywać,jest mnóstwo poradników o tej tematyce..Wejdź chocby na portal https://nosem.pl/szkolenie-psa/
 5. Dlaczego zatem sprawy nie trafiają do sądu? Bo nikomu nie chce się wikłać w procesy etc?.Łatwiej jest oskarżać w necie? Taki wpis niczego nie zmieni,a podjęcie kroków prawnych - owszem.Przytoczone przez Pana opinie są mocno zróżnicowane,jedni są zadowoleni,inni nie,jak to zwykle bywa w życiu. Nie,nie jestem adwokatem,wykonuję zawód,który również jest poddawany nieustannie ocenom i gdybym spotkała się z takimi zarzutami - z pewnością spotkalibysmy się w sądzie.Jest jeden warunek - ktoś musiałby mi takie zarzuty przedstawić,a nie wypisywać litanię w internecie.Co np. Pan, zrobił,żeby opisywany weterynarz nie miał okazji do potencjalnego wyrządzania krzywd?Gdzie zgłaszali swoje zażalenia jego klienci?Nigdzie?Wystawiali jedynie opinie,co zabierało im b.mało cennego czasu,bo na wszystkie procedury właściwe dla takiej sprawy, tego czasu nie ma? Milczenie i nic nierobienie jest przyzwoleniem i zgodą. Tyle ode mnie,nic więcej do powiedzenia w tym temacie nie mam. EOT.
 6. Super!To dobre wieści.Badania powtórzyłabym,jak zacznie Cię coś niepokoić.Trzymajcie sie dzielnie,Kat! 🙂
 7. Co u Was? Mam nadzieję,że sunia sie trzyma,napisz.
 8. To,co piszesz - kwalifikuje się pod pomówienie,jak pisałam do kogos wyżej - oddaj sprawę do sądu,podaj konkretny przykład,w przeciwnym razie grozi Ci odpowiedzialnośc sądowa. "Świadków zastrasza, napada i bije" I ci świadkowie cierpią w milczeniu,tak?Trochę to absurdalnie brzmi... opinie o lekarzu: (na dole strony) https://www.oferteo.pl/jaroslaw-paryzek-lekarz-weterynarii/firma/2604226
 9. "Oczywiście"? To jest błąd żywieniowy,który moze skutkować problemami (już wspomniałas o wypadaniu włosów). Nie powinno sie także mieszać karmy suchej z mokrą.Poczytaj na temat karmienia psów,także o tym,jak szkodliwe są resztki z ludzkiego obiadu itp.A psie łakocie to nagroda zarezerwowana w szkoleniu,zawsze powinny być nagrodą,o tym też poczytaj.
 10. Sprawdź poziom hormonów tarczycy (poproś weta o wykonanie tego badania).
 11. 5/17 tematów jest w jęz.angielskim,żeby chociaż na temat...Ale to spamy i bzdury.Admini - nie wstyd Wam tak kompletnie nie zaglądać na forum??
 12. Co do meritum - nie wypowiadam się,ale w kwestii agresji po kastracji,to jakieś ogromne nieporozumienie! Po kastracji psy łagodnieją.
 13. Pozostaje Ci szukanie weta dermatologa. (linków nie otworzyłam,jakoś nie mam zaufania do tych adresów...)
 14. bardzo Wam tego życzę...wiesz,przypomniało mi się - wiele lat temnu mialam sunię,żyła 19 lat,w ostatnim roku też miała nieposkromiony apetyt,ciągle mogła jeśc a nie przybierała na wadze.Teraz myslę,że to było tzw.jedzenie kompulsywne. Trzymajcie się,odzywaj się,Kat albo tu,albo na pocztę, trzymam kciuki za babuleńkę i za Ciebie. M.
×
×
 • Create New...