Jump to content
Dogomania

bou

Members
 • Content Count

  3,280
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

bou last won the day on June 26 2018

bou had the most liked content!

5 Followers

About bou

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  mazowieckie

Recent Profile Visitors

10,311 profile views
 1. Dragon,Smoku - noga będzie jak nowa!Zobaczysz...cierpliwości.
 2. bou

  Dziwne objawy staruszka

  :( ......................
 3. bou

  Dziwne objawy staruszka

  Tak...przerwij jego cierpienie,pomóż odejść.Bądz dzielny i silny,niech pies czuje w Tobie oparcie i miłość,nie paralizujący strach i rozpacz,On się nie boi,Mateusz. ............
 4. bou

  Dziwne objawy staruszka

  przykro mi.....taki skok do przodu jest bardzo częsty przed końcowym załamaniem....naprawde mi przykro.
 5. SUPER! :) I wielkie dzięki za info.Malina wygląda kwitnąco. p.s - przepraszam,coś mi się nie wkleiło,nie wpisało etc.
 6. SUPER! :) I wielkie dzięki za info.Malina wygląda kwitnąco.
 7. No i tak mozemy gdybać jeszcze długo.A wystarczyłoby jedno zdanie,moze dwa : a) "jest już,po czuje się....",lub b) "jeszcze nie ponieważ itp "... Mało tu chyba niezapracowanych osób tęskniących do monitora,a Ala123 wczoraj zaglądała na Dogo.
 8. A 7 miesięcy temu nie było go szkoda?Córka nie pracowała? Wstyd...tak traktować żywe stworzenie jakby bylo pluszową zabawką.Dzieci nie będą tęsknić?Skoro taki jest idealny,to dlaczego go nie chcecie? Jak pani przejrzy posty na Dogomanii,to dostrzeże pani dłuuuuugą kolejką chętnych na pieska... :]
 9. bou

  Dziwne objawy staruszka

  Biedny,nieszczęsny pies,biedny cierpiący staruszek....piszczał - jak myslisz?Z głodu,czy z bólu?!! Rozmawiałeś o tym z wetem ?
 10. bou

  Dziwne objawy staruszka

  to oznacza,że nie je... a to z kolei oznacza,że czeka go śmierć głodowa.. a to z kolei oznacza,że porozmawiaj z wetem,jak on to widzi i podejmij decyzję najlepszą dla psa - jeśli leczenie nie przynosi poprawy,a pies cierpi (a zapewniam Cię,że jest mocno prawdopodobne,że bardzo cierpi), to pomóż mu odejść. Porozmawiaj z lekarzem o eutanazji,poznaj jego zdanie,i podejmij decyzję, bo kazać,to możesz młodszemu bratu podnieść ogryzek,np.
 11. bou

  Dziwne objawy staruszka

  Przeczytaj dokladnie co napisała dwbem (post wyżej). Pies,kiedy przestaje jeść,to mówi się,że odmawia życia.....Leczenie nie skutkuje,pies cierpi,a śmierć głodowa jest jedną z najstraszniejszych śmierci. Pomóż przyjacielowi odejść z godnością,przerwij jego cierpienie,on na Ciebie liczy,nie zawiedz go...
 12. bou

  Dziwne objawy staruszka

  Czy dobrze rozumiem?Zanim wet stwierdził babeszjozę podał lek p/niej??? Mateusz - wynik morfologii raczej nie wskazuje na babeszjozę,(ale nie mozna jej wykluczyć),za to na pewno na stan zapalny gdzieś w organizmie psa, oraz na załamanie odporności. RTG można zrobić,wiedziałbyś co się z psem dzieje io jak mozna mu pomóc,choć - masz rację - zabieg operacyjny nie wchodzi w grę. Na razie dobrze,że w wyniku leczenia spadła temperatura,dobrze,ze pije,moze po troszku zacznie jeść.Dawaj mu gotowane mięsko,kilka razy dziennie w małych ilościach.Poczekaj kilka dni,może psisko wydobrzeje.Oby!
 13. Ja mam umysł ścisły - dla mnie "na pewno" oznacza dokładnie to,co oznacza.I również bardzo gorąco kibicuję Czesi. :)
×