Jump to content
Dogomania

bou

Members
 • Posts

  4510
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

bou last won the day on June 26 2018

bou had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  mazowieckie

Recent Profile Visitors

16288 profile views

bou's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • Very Popular Rare
 • First Post Rare

Recent Badges

912

Reputation

 1. Nie da się zapewnić "wysokiego komfortu" pacjentowi,który umiera na raka...Możecie dla niej zrobić jedno - bacznie obserwować i nie przegapić momentu,kiedy sunia sie podda...przestanie jeść,będzie niespokojna etc.Przerzut na wątrobie jest bardzo bolesny... Andzeliko...najważniejszy jest pies,nie Wasze samopoczucie,czy chęc zatrzymania jej przy sobie kosztem jej cierpienia, pamietaj o tym...To są bardzo trudne decyzje,ale kto kocha, ten bierze na siebie odpowiedzialność za ulgę w cierpieniu, pies Wam ufa,nie zawiedź jej,nie pozwól na cierpienie............
 2. Cena jest taka jaką zapłaciłaś (w różnych pkt.może być różnie),działa w ciągu doby,powtarzać w zależności od stopnia zarobaczenia (konsultuj z wetem) - dobrze jest zrobić badanie kału na obecność pasozytów przed kolejną dawką.
 3. https://imeds.pl/paratex-palatable-50-mg-144-mg-tabletki-dla-psow-144mg-50mg https://www.scanvet.pl/oferta/lekarze-weterynarii/produkty-lecznicze/pies/rid,53.html https://sklep.hovet.pl/pgwet_kato/beta/www/?akc=kp&id=15472
 4. Pisanie na portalu internetowym nie uzdrowi sytuacji,samo żalenie się - nic nie daje.Są odpowiednie organy,gdzie można złożyć skargę na działalność placówki,wreszcie - jest sąd. Ale takich krokow podejmować się nikomu nie chce,wygodniej,choć niekonstruktywnie - jest wygadać się na forum internetowym I tak to trwa od lat...Więc albo to konkurencja,albo ściema,albo nieprawdopodobna ignorancja... (taki wybór pisania,czarne tło - jest koszmarnie męczące dla czytającego.)
 5. To jedyna sensowna rada.Trzymajcie się.
 6. Jeżeli je, mimo problemów z językiem,to nie ma tragedii.Natomiast ,czy pije,czy nie - przekonasz się dopiero po zupełnym odstawieniu kroplówek.Jeśli nadal będzie problem z "pobieraniem' płynów - niezbędna będzie wizyta u psiego neurologa.mogło się zdarzyć,że nastąpiła jakaś "awaria" w przebiegu podawania znieczulenia.Pamietaj,że pies musi być nawodniony - albo sam pije,albo dostaje wlewy dożylne,lub podskórne.Być może wszystko wróci do normy,skoro - jak piszesz- sytuacja sie poprawia.Oby.Daj znać jak się sytuacja rozwija.Pozdrawiam.
 7. Nie jestem 'z tamtych lat',ale również,przed 2 miesiącami, odeszła moja miłość.Po 10 latach.Także rozumiem i bardzo wspolczuję...Trzymaj się.
 8. Myślę,że im młodsza sunia,tym lepiej się zsocjalizuje,a sterylka nie ma tu nic do rzeczy.Powodzenia!
 9. Teraz doczytałam....ogromnie mi przykro... :((
 10. prosimy o interwencję.(jeszcze w tym roku) :]
 11. A ona tak od 3 lat siusia,czy od niedawna? Badanie krwi i moczu należałoby zrobić na początek.
 12. A tutaj masz odpowiedzi... https://www.psy.pl/zanim-kupisz-bernenskiego-psa-pasterskiego/
 13. Hej,Aniu.A czy nie byłoby fajniej,gdybys jednak kupiła najmniejsze opakowania (Pedigree kosztuje bardzeo niewiele,to kiepska karma),a potem przekazała jakiemuś psiarzowi,lub oddała do schronu?
 14. Nie ma zdecydowanej odpowiedzi na to pytanie,większość epidemiologów uważa,że psy i koty nie choruja na Covid,ale są też przeciwnicy tej teorii.Natomiast prawie pewne jest,że nie ma sytuacji odwrotnej - zwierzęta nie mogą zakażać ludzi. Poproście kogoś,żeby zabrał psa do weta,to schorowany senior,trzeba mu pomóc, cokolwiek mu dolega. Zdrowia Wam wszystkim zyczę.
 15. Byłoby bestialstwem - nie pomóc mu odejść.Bardzo cierpiał,przecież to wiesz.Podjęłas najlepszą dla niego decyzję. p.s współczuję straty Przyjaciela...
×
×
 • Create New...