Jump to content
Dogomania

GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.


Poker

Recommended Posts

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, oby nie był gorszy od mijającego :)

o gorszy chyba trudno będzie, przynajmniej u mnie ;)

 

Oby ten 2016 rok był dla Was wspaniały, dużo, dużo lepszy od mijającego!

Spełnienia marzeń wszystkich, a w szczególności tych o wspaniałych domkach dla psiaków !!!

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję na prędce za życzenia, bo znalazłam Yorczka. Mam numer czipa ,ale nie ma go w bazie Safe animal. i d.... blada. Muszę robić ogłoszenia. Do schronu zgłosiłam.

 

To pies ludzi z domu  kilka ulic dalej. Nagadałam im do słuchu ,ale są mało edukowalni. Jak jeszcze raz go znajdę, to już nie oddam.

to dobrze, że są właściciele (juz chciałam na FB wstawiać wśród zgubione-znalezione)

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za życzenia.

U nas była straszna kanonada. Strzelali raz za razem. Biedny Dolar mało zawału nie dostał. oczka boi się mniej, Giga też się bała. Nawet kota była niespokojna.Włączyliśmy na cały regulator telewizor,żeby zagłuszyć wystrzały. Ze spaceru uciekaliśmy, Dolar nawet siusiu nie chciał zrobić. Przeklinamy tych strzelających, bezmózgich  prymitywów.

Niezależnie od cierpienia zwierząt, to niszczą środowisko. Do gleby przenika ogromna ilość metali ciężkich ,a potem jemy to i dziwić się ,że ludzie coraz bardziej chorują.

Link to comment
Share on other sites

U nas ziąb i śnieg. ok.-12 st. Oczywiście sypią sól na jezdnie i giga z Loczką podnoszą łapki, nie chcą iść.Wycieramy im , wykruszamy to cholerstwo spomiędzy opuszek.

Dziś odważyłam się i poszłam na krótki spacer sama z całą trójką.Daliśmy radę całkiem nieźle.

Giga miała przez 20 godzin paskudną biegunkę, wydalała z siebie czekoladę w tym raz na dywan. Na szczęście nie wymiotowała i nie miała gorączki.Przegłodziłam ją ,dałam lek homeopatyczny i już jest OK.

Jeżeli chodzi o zachowanie, to znaczących zmian nie ma. Teraz byle do maja.

Poznikały podpisy, posty nie są numerowane.Wszystko ,żeby ułatwić nam życie.Nie mam poijęcia jak wklejać zdjęcia.EHHH

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...