Jump to content
Dogomania

Poker

Members
 • Posts

  71185
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  105

Poker last won the day on August 14 2021

Poker had the most liked content!

6 Followers

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Wrocław

Converted

 • Location
  Wroclove

Recent Profile Visitors

30279 profile views

Poker's Achievements

Veteran

Veteran (13/14)

 • Dedicated Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Reacting Well Rare
 • Very Popular Rare
 • First Post Rare

Recent Badges

8.5k

Reputation

 1. Dzięki za potwierdzenie. Mam nadzieję, że jesteś zadowolona z zakupów.
 2. Dziś spędziłam dużo czasu na telefonach związanych z Oreo. Rozmawiałam z p. Krzysztofem z Hanoweru i jego znajomą Niemką, która chce Oreo. Zmartwił mnie wiek pani, bo ma 68 lat. powiedziałam o tym zarówno panu jak i pani. Pan zrozumiał moje obawy w pełni. Powiedział, że może adoptować Oreo na siebie i w razie potrzeby przejmie opiekę nad nim. Pani jest pełna sił, mieszka w domu z ogrodem, jeździ samochodem. 3 miesiące temu umarł jej 14. letni pies, którego adoptowała z Hiszpanii. Był spory, bo miał 55 cm w kłębie. Pani od 17. roku życia ma cały czas psy. Zgodziła się na wizytę przed adopcyjną. Mogliby wyjechać po Oreo mniej więcej w pół drogi z Hanoweru do Polski. Myślę , że nie ma na razie potrzeby podejmowania decyzji w żadną stronę. Ze względu na problem Oreo z tylnymi łapkami myślę, że należy wyjaśnić sytuację do końca. Jak było widać wcześniej, dla potencjalnych chętnych jednak stanowi to problem. Dlatego też umówiłam Oreo na wizytę u dr Bieżyńskiego na wtorek, 25 stycznia, wieczorem. LILU Tosi już powiadomiona o terminie. Ma przypuszczalnie kogoś znajomego w Hanowerze i mogłaby poprosić o wizytę przedA.
 3. Chyba o Goplanę, opis jej stanu jest zatrważający: Wypadł jej z pochwy ogromny guz, na odbycie pojawił się polip, który krwawi przy załatwianiu się, a w pęcherzu ma kryształki. Wszystko nagle i jednocześnie. Jest nastoletnią suczką, ktora przez jaskrę miala amputowane obie gałki oczne. We wtorek jedzie na operację. Być może w środku jest drugi guz. Goplana zachowuje się normalnie, je jak smok, ale trzeba przeprowadzić operację, bo guz urósł ogromny. Juz wczesniej dostala leki przygotowujące ją do operacji. Też trudno mi ją dać na stół, bo może nie przeżyć. W takim razie życzę powodzeni. Oby nie cierpiała.
 4. Przysłała, ale ja nie cierpię zgrywania z mojej durnej komórki. Spróbuję.
 5. Jaaga, wiem że kochasz psy, ale zastanów się czy jest sens narażać sunię na ogrom cierpienia? Biorąc pod uwagę jej wiek jak długo ma szansę pożyć o ile przeżyje operację. Jestem zdania, że właśnie z miłości trzeba pozwolić odejść psu godnie, bez zbędnego cierpienia.
 6. Xydroxyzyna działa otępiająco. Może feromony i głaskanie mięciutkim, zwiniętym kocykiem?
 7. Jednym słowem na tym etapie wszystko super. Cieszę się elik, że zapytałaś. Kto pyta nie błądzi
 8. Ostatnio miałam kontakt z DS Frotki. Wszystko jest super. Cała rodzina bardzo ją kocha i nie wyobraża sobie życia bez niej. Ona uwielbia dzieci i codziennie rano maja rytuał. Frotka wpada do pokoju chłopców i ich budzi. Potem jest zabawa w łóżkach i dopiero szykowanie się do wyjścia z domu.
 9. Na wizytę się znajdą pieniądze. Tylko jest potrzebna decyzja czy umawiać. Gdyby był ciąg dalszy z Niemiec, to lepiej u nas ocenić stan Oreo, bo w Niemczech koszty są wysokie.
×
×
 • Create New...