Jump to content
Dogomania

Poker

Members
 • Content Count

  67223
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  103

Poker last won the day on April 7

Poker had the most liked content!

Community Reputation

7370 Excellent

6 Followers

About Poker

 • Rank
  WROCLOVE

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Wroclove

Recent Profile Visitors

26064 profile views
 1. Ten ostatni filmik jest z dzisiaj? Piernatów jest za dużo. On siedzie na górze i ma wszystkich pod sobą. Na dzień bym zabierała część , a na noc z powrotem kładła, żeby mu było ciepło. Kiedyś Sowa radziła, żeby wkładać między palce skórkę od chleba i dawać psu do obgryzania. W ten sposób ma bliższy kontakt z dobra ręką. Czy są jakieś cofnięcia w jego zachowaniu ?
 2. Na prośbę Toli mam przekazać 200 zł na potrzeby suni. Mam je zdeponowane po Tyci. Proszę o nr konta.
 3. Zmniejszenie ilości piernatów , lekkie przegłodzenie, żeby chciał próbować podejść do Wiosny w żadnej mierze nie jest agresywne. W moim odczuciu, tak jak pisałam, on nie może się czuć panem sytuacji i dyktować warunków nawet w sposób pokojowy. Delikatnie, ale zdecydowanie powinien poczuć kto rządzi. Nie mówię o zakładaniu obroży, bo z tym bym poczekała i nie stosowała żadnych środków farmakologicznych. Wydaje mi się , że metoda powinna być dostosowana do psychiki psa. Na pewno są zasady podstawowe, a reszta zależy od psa i sytuacji.
 4. Może ma burzę hormonalną i ma poczucie zagrożenia. Przestanie warczeć jak zrozumie, że nic jej nie grozi.
 5. Zastanawiam się czy nie zmniejszyć mu ilości piernatów. On leży na nich jak król , a Ty jesteś paziem, który próbuje zdobyć względy króla. Czy próbowałaś zachęcić go , by ruszył doopkę po smaczek? Ale to po lekkim przegłodzeniu jak proponowała Sowa. Widać , że na obrożę źle reaguję. Jak miałam tymczasy, które miały uraz po chwytaku, to lepsze były szelki. Ale u Marcelka chyba jeszcze za wcześnie.
 6. Widocznie dosłownie odgryzł się , a właściwie pogryzł to co trzymała w rękach behawiorystka. Coś mi się zdaje, że ta pani nie przypadła Marcelkowi do gustu. Obym się myliła. On ma prawi poszczekać czy popiszczeć jak widzi psy, to zupełnie normalne. Pewnie chętnie by pobiegał z nimi.
×
×
 • Create New...