Jump to content
Dogomania

Poker

Members
 • Content Count

  69208
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  105

Poker last won the day on August 14

Poker had the most liked content!

Community Reputation

7967 Excellent

6 Followers

About Poker

 • Rank
  WROCLOVE

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Wroclove

Recent Profile Visitors

28185 profile views
 1. Tu jest link do ogłoszenia Wiwy na OLX. https://www.olx.pl/d/oferta/wiwa-8-miesieczna-pieszczocha-czeka-na-domek-CID103-IDJPAjw.html
 2. Też uwielbiam opowieści Nesiowatej. Mogłaby je spisać i wydać książkę. Ares ma pewnie obcięte pazury, bo na pewno Nesiowata tego dopilnowała i nie z powodu długich trudno mu chodzić po płytkach. Nasz dziadziuś Pokerek , a potem Dolarek też mieli problem z chodzeniem po płytkach. Rozłożyliśmy wykładzinę o szerokości 50 cm uciętą za metra. Wyszło dużo taniej, niż kupno gotowego chodnika.
 3. Super , że DS Lili się za zalogował. Gabi, państwo widzieli na wizycie starszą panią i dlatego nie zwracają się do mnie per ty 🙂 Lili chowa się pod biurkiem , bo się czuje pod nim bezpiecznie. Psy lubią mieć coś nad głową. Czasem śpią pod łóżkiem. Są psy, które mało piją tak jak nasza Sunia. Dlatego właśnie zalewam jej suchą karmę wodą albo zupą. Jak sunia nie chce brać smaczka z ręki, to położyć przed nią mówiąc słowo pochwały. Pomalutku będzie dobrze. Niestety nikt nie jest w stanie do końca przewidzieć jak się zachowa pies po zmianie miejsca pobytu. Czase
 4. Przemykanie pod murem, brak siusiania to typowe dla bezdomniaków ze stresu. Minie z czasem. Zmiana otoczenia to dla niej duży wstrząs. Muszą przetrwać. Jeżeli chodzi o picie, to może niech doleją do wody trochę wywaru z mięsa albo zaleją wodą suchą karmę z godzinę przed podaniem. Na spacerach niech zachęcają ją co parę kroków smaczkiem mówiąc super albo dobrze.
 5. Tysiu, bardzo chętnie. Nie wiem na jakie miasta, może jakieś większe z Dolnego Śląska? Np.Legnica, Świdnica, Jelenia Góra.
 6. Rozmawiałam z Ds Kenii, obecnie Tosi. Mała jest bardzo grzeczną pieszczochą. Ładnie bawi się piłeczką z jorczusią. Większych suń jakby nie zauważa , a one jej też. Pani dała kał do badania, bo Tosia bardzo się drapie. A Wiwa na razie w Dt. Zrobiłam jej ogłoszenie na Wrocław. Był 1. telefon ,ale chętni z 2.letnim dzieckiem. Nie lubi sama być w nocy w pokoju. Płacze, więc p. Monika daje jej coś do gryzienia, żeby miała zajęcie.
×
×
 • Create New...