Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
 • Content Count

  14,203
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Everything posted by Bogusik

 1. Martuniu, bardzo kochana dziękujemy :) Udostępniłam zbiórkę.
 2. Lemi i Holi wraz ze swoją rodziną, spędzili dzisiejszy świąteczny dzień w Świeradowie Zdroju.Dziewczynki były bardzo grzeczne i nawet jechały Kolejką Gondolową :)
 3. Capri wraz z rodziną świątecznie pozdrawiają :) Uwielbia wypady w góry i po nich wędrować :)
 4. SCHRONISKO NA WSCHODZIE POLSKI,A W NIM DZIESIĄTKI BEZDOMNYCH PSIAKÓW.TEGOROCZNA ZIMA I WIOSNA NIESTETY ALE ICH NIE OSZCZĘDZA.SKAZANE NA MRÓZ,LODOWATY WIATR I ŚNIEG SIEDZĄ SMUTNE I ZREZYGNOWANE, NIE ROZUMIEJĄC DLACZEGO...? CZASAMI, GDY NIEKTÓRE Z NICH ZOBACZĄ CZŁOWIEKA POJAWIA SIĘ W ICH OCZACH ISKIERKA NADZIEI,ŻE SPOTKA JE JESZCZE COŚ LEPSZEGO NIŻ SCHRONISKOWY BOKS.... PRZEDSTAWIAM WAM KOCHANI DWIE SUNIE,KTÓRYM CHCEMY TYM RAZEM POMÓC: MONA I CAPRI.OBIE SUNIE MAJĄ SZANSĘ OPUŚCIĆ SCHRONISKO W ZAMOŚCIU I POJECHAĆ DO HOTELIKU "SZAFIRKA" W NOWEJ SOLI WOJ. LUBUSKIE. MONA: CAPRI: KOSZT HOTELIKU TO 500,00ZŁ ZA OBIE SUNIE + KARMA I WET. WSZELKA POMOC W POSTACI NAWET NAJSKROMNIEJSZYCH WPŁAT,BAZARKÓW ORAZ KIBICOWANIA SUNIOM BARDZO MILE WIDZIANA :) SERDECZNIE ZAPRASZAM DO MONY I CAPRI :)
 5. Wraz z życzeniami świątecznymi otrzymałam zdjęcie Matisia :)Wszystko jest dobrze i już nie kombinuje przy płocie...:)
 6. Mailo wraz z rodziną świątecznie pozdrawiają :)
 7. POLSKA,SCHRONISKOWA RZECZYWISTOŚĆ JAKŻE OKRUTNA I PRZYGNĘBIAJĄCA.TYSIĄCE PSIAKÓW UWIĘZIONYCH ZA KRATAMI,ŻYJĄCYCH ZA NIMI Z DNIA NA DZIEŃ BEZ NADZIEI,ŻE COŚ SIĘ ZMIENI...PEŁNE PRZERAŻENIA,REZYGNACJI I OKROPNEGO SMUTKU...:( WYSTARCZY SPOJRZEĆ W ICH OCZY ABY ZOBACZYĆ TO WSZYSTKO,CO NAPISAŁAM...TO SUNIA KOLIA,WŁAŚNIE JEDNA Z TYCH,W KTÓREJ OCZACH MOŻNA ZOBACZYĆ DRAMAT :) O POMOC DLA NIEJ ZWRÓCIŁA SIĘ DO NAS Sara2011 i NIE POTRAFIŁYŚMY PRZEJŚĆ OBOJĘTNIE.... A TAK NAPISAŁY O NIEJ WOLONTARIUSZKI: KOLIA - bardzo delikatna i bardzo smutna. Nie wiemy, jak dała sobie radę z takim charakterem przez prawie 1,5 roku w schronisku - oraz jak udało jej się przetrwać opuszczenie, bo z takim smutkiem... Ogromnie miła, uległa, bez cienia przebojowości. Uwielbia człowieka i szuka u niego ratunku. Dobra, bardzo skrzywdzona sunia. Kolia ma ok. 3-4 lat. W schronisku przebywa od listopada 2017r Kolia opuściła dzisiaj t. 19.02.2019 Radysy i jest w drodze do hoteliku u szafirki. Koszt to: 12,00zł/doba z karmą + wet. Potrzebne są deklaracje,stałe i jednorazowe, Pomoc w postaci bazarków, Ogłoszenia, Inna wszelka pomoc. BARDZO PROSIMY O POMOC,ZA KTÓRĄ BĘDZIEMY OGROMNIE WDZIĘCZNE!
 8. I garść wiadomości z domku Ajeczki :) Pani Bogusiu, proszę przyjąć od nas życzenia wspaniałych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w gronie najbliższych i dużo błogosławieństwa Bożego. Nasza Ayunia rozrabia. Upodobała sobie wybrane buty i ciągle je gdzieś chowa. A jak wie, że przeskrobała, to później robi taką minę, spuszczając przy tym główkę, że nie sposób się na nią gniewać. Nadrabia szczenięce lata. Na dworzu musi wychodzić z Amikiem, bo bez niego jest jej ciężko. Ale cały czas małymi kroczkami robimy postępy. Pozdrawiam Panią bardzo serdecznie, Ania
 9. ZAPRASZAM SERDECZNIE NA BAZAREK NA POTRZEBY TOFIKA I EMI TOFIK: https://www.dogomania.com/forum/topic/349647-tofik-bardzo-zaniedbany-pekinek-psie-nieszczęście/ EMI: https://www.dogomania.com/forum/topic/349383-parwowiroza-pomocypomóżcie-uratować-malutkie-szczeniaczkijeden-szczeniaczek-melisa-za-tmdrugi-szałwia-za-tmzostała-przy-życiu-minikenyakama-i-emi/ Zasady bazarku: 1. Bazarek trwa od 25.03.19 do 29.03.19 do godziny 20,00 (ostatnia ważna oferta z godz.19,59 ). 2. Bazarek ma formę-LICYTACJI ORAZ OPCJI KUP TERAZ DODAJĄC DO CW LUB JUŻ ZALICYTOWANEJ 50% 3. Licytując podajemy pełną kwotę. 4. Po zakończeniu licytacji wysyłam PW i czekam na wpłatę do 5 dni od daty wysłania PW z danymi do przelewu; jeśli po tym czasie nie wpłynie kwota za wylicytowany przedmiot licytacja jest anulowana. 5. Rzeczy wysyłam najpóźniej następnego dnia po odnotowaniu wpłaty. 6. Koszty wysyłki pokrywa kupujący zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej, ja pokrywam koszt za opakowanie. 7. Przesyłka w postaci listu lub paczki- tylko i wyłącznie rejestrowaną.Koszt - zależnie od wagi przedmiotu. 8. Bardzo proszę o potwierdzenie otrzymania przesyłki na stronie bazarku. UWAGA! PACZKA Z FANTAMI JEST JUŻ U ANULI! BĘDĘ ROBIĆ NIEDŁUGO BAZAREK WIELKANOCNY,WIĘC JEŻELI KTOŚ ZECHCE POCZEKAĆ DO NIEGO,TO FANTY BĘDĄ PRZECHOWANE,ZMNIEJSZY TO KOSZTY PP.
 10. Dzisiaj przyszła ostatnia wpłata z bazarku, więc go rozliczyłam :) ROZLICZENIE KOŃCOWE: WPŁATY ZA FANTY 865,50zł + NADPŁATY 11,00zł = 876,50zł Anulko potwierdź proszę na wątkach https://www.dogomania.com/forum/topic/349731-rozliczam-wielkanocne-różności-zapraszam-do-120419/
 11. USG chyba miało być odnośnie umiejscowienia jądra ale mogę się mylić...
×