Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
 • Content Count

  14,648
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Everything posted by Bogusik

 1. Są Rodziny,które w sposób wyjątkowy kochają adoptowanego psiaka...:) Dzisiaj otrzymałam filmik i wiadomość od tak wyjątkowej Rodziny,jaką jest właśnie Aleksa :):):) Takie domy i takich ludzi można by klonować bez końca! Witam Pani Bogusiu Dokładnie rok temu dzięki Paniom odmieniło się psie życie Aleks opuścił schronisko i rozpoczął nowe życie Dziękujemy w imieniu Aleksa i swoim To wszystko dzięki Paniom :)
 2. Bardzo przykro,że Fabia odeszła ale dożyła pięknego wieku i na pewno pozostawiła Tobie wiele wspaniałych wspomnień.
 3. Wątek Alis i Joszko-Destino :) https://www.dogomania.com/forum/topic/336889-alis-wróciła-z-adopcji-po-półtora-rokujest-już-w-swoim-nowym-domku-od-070618-destino-w-swoim-cudownym-domku/
 4. Zawieruszyła mi się już dawno wysłana przez p.Jolę wiadomość i zdjęcia Joszko,więc dopiero dzisiaj wstawiam.Ależ on jest cudny!:) Dziękujemy Pani Jolu za wsparcie finansowe i duchowe dla psiaków pod naszą opieką :) Dzień dobry Pani Bogusiu, Serdeczne pozdrowienia z Opola dla Pani i wszystkich Dogomaniaków! Śledzimy stronę na bieżąco, cieszymy się z każdej adopcji i trzymamy kciuki za kolejne. Joszko ma się świetnie. Był już w tym sezonie na dwóch wyjazdach wakacyjnych i wypoczął za wszystkie czasy, na dowód czego przesyłamy zdjęcia :) Pozdrawiamy!
 5. Wiem Anulko,że to z troski a nie ze zwykłego czepialstwa :) Właśnie wstawiłam filmik z Alis,zobacz jaki ma teraz dziewczyna raj :)
 6. Dzięki ogromnej cierpliwości i konsekwencji syna p.Magdaleny, Alis może sobie teraz tak swobodnie spacerować :) Pani Magda mi powiedziała,że kocha go na zabój i z wzajemnością:)
 7. Anulko Kessi ma obrożę z adresówką i ją nosi co widać na poprzednich zdjęciach a także po śladzie na szyi.Miała zdjętą u fryzjera i pewnie zapomnieli jej zaraz założyć,a zdjęcia były robione tuż jak od niego wyszła.Raczej nie martwię się,że by gdzieś czmychnęła bo jest bardzo ułożoną,usłuchaną i grzeczną sunią,a do tego wpatrzoną w swoje pańciostwo,jak w obrazek.
 8. Barankowa Kessi na barankowym posłanku...:) Tuż po fryzjerze i w nowo zakupionych szeleczkach.Uprzedzam już ewentualne uwagi, co do zbliżających się chłodów i mrozów i odpowiadam w imieniu rodziny,że ubranko będzie dziewczyna miała :)
 9. Nie Bogduniu,ona tak właśnie spała z tą wyciągniętą niczym maczuga łapką :):)
 10. Przyszedł wynik z badania kału Kessi i jest ujemny :) Na szczęście wszelkie pasożyty zostały skutecznie wytępione.
 11. Kessi przytyła 2kg i waży obecnie 9 Kał z 2 dni został oddany do badania i wyniki mają być wtorek-czwartek.Jest cudowną sunią i Państwo są nią zachwyceni :) Wszystkie napotkane psiaki na spacerze,to przyjaciele....:)
 12. Brak słów na bestialskie traktowanie Kenzo przez swoich właścicieli....:( Jak dobrze,że dzięki interwencji ma już zapewnioną odpowiednią opiekę. Dwa filmiki z Dexem,które wstawiam na prośbę Martuni:
 13. Wiadomość i 2 filmiki z domku Lucky :) Lucky całkiem nieźle się zaadaptowal :) po traumach z samochodami już nie ma śladu, już swobodnie dokazuje na spacerach gdziekolwiek by nie był :) Pozdrawiamy.
 14. Nigdy nie przerażała mnie odległość i kilometry jakie dzielą psiaka od swojej nowej rodziny.Jeżeli jest to TEN DOM, to warto go zaakceptować.Kofi-Sofi i jej rodzina są tego kolejnym przykładem :) Cudowne wiadomości i zdjęcia :)
×
×
 • Create New...