Jump to content
Dogomania

GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.


Poker

Recommended Posts

Wasze życzenia i ciepłe myśli pomagają. Dziękuję.

Dałam radę wysiać dziś petunie, portulakę i bardzo interesujące roślinki z bazarku Norel. Zaczęłam troszkę pracować chociaż mam trochę problemów z szybkim myśleniem. Muszę ćwiczyć mózgownicę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochane jesteście ,że tak dbacie o mnie. Ciepłe myśli ciągle potrzebne, bo wczoraj znowu miałam 40. minutowy atak kolki.  Stale mam pogotowie bólowe.

Jeszcze 1 atak i będę przyspieszać  termin zabiegu. Żyję jak na beczce prochu. Boję się ruszyć gdzieś dalej  z domu nie mówiąc o wyjeździe z Wrocławia na 18. wnuczki.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Poker napisał:

Kochane jesteście ,że tak dbacie o mnie. Ciepłe myśli ciągle potrzebne, bo wczoraj znowu miałam 40. minutowy atak kolki.  Stale mam pogotowie bólowe.

Jeszcze 1 atak i będę przyspieszać  termin zabiegu. Żyję jak na beczce prochu. Boję się ruszyć gdzieś dalej  z domu nie mówiąc o wyjeździe z Wrocławia na 18. wnuczki.

przytul.gif   .... może lepiej, nie czekaj na atak,  jeśli tylko, istnieje taka możliwość to przyspieszaj?!...
Link to comment
Share on other sites

Ja też przesyłam ciepłe myśli dla Ciebie Poker i jestem myślami przy Tobie. 5 maj to trochę odległy termin,czy on jest uwarunkowany podleczeniem trzustki,czy przepełnieniem operacyjnym.Może jakieś zioła by pomogły Twojej trzustce np.perz?

Czy masz przepisane enzymy trawienne Pancreatinum? Są skuteczne. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...