Jump to content
Dogomania

GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.


Poker

Recommended Posts

Bardzo nam miło że nas odwiedzacie. Odpowiem zbiorczo.

Giga przekonuje się do nas coraz bardziej.W pańcia patrzy jak w obrazek natomiast za mną chodzi prawie jak cień. Nie wiem czy to nie przypadakiem hormony podczas cieczki nie sprawiły ,że ona cieplejsza się do nas zrobił , więcej się cieszy , szuka kontaktu.

Dziś rano znowu powitanie  łapkami na materacu.Udało mi się nawet ją na moment przytulić.

A wczoraj na spacerze postanowiłam zaryzykować i wzięłam ją pod paszki , tak od tyłu, i niosłam chyba z 10metrów. Gigę bolała łapka od cholernej soli tym bardziej ,że kilka dni temu  w niej pazur . Myślałam ,że będzie się wyrywać albo dziabać ,a tu nic.Spokój.

Cieszymy się z najmniejszego postępu u panienki.

Jeżeli chodzi o szukanie domku, to ona jeszcze nie będzie się nadawał parę miesięcy. Chyba ,ze przypadkiem trafi się taka pańcia jak Toli.

I sobie też jej nie zostawimy, bo wtedy koniec z deteowaniem. A póki mamy siły , to chcemy to robić.

A tak przy okazji, to napiszę ,ze dzisiaj mija pierwsza rocznica jak zabraliśmy ze schronu Loczkę,. 27 stycznie będzie z kolei 9 lat jak adoptowaliśmy Dolarka ze schronu w Jeleniej Górze.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

 .

A tak przy okazji, to napiszę ,ze dzisiaj mija pierwsza rocznica jak zabraliśmy ze schronu Loczkę,.  

odnalazłam wątek, bo znów coś namieszali w zapisanych ustawieniach

 

 Ferie niedługo może znów sie wybierzemy do schroniska

Link to comment
Share on other sites

Giga robi teraz  malutkie postępy co nas cieszy ,ale tak kiedyś pisałam , to właśnie teraz jest drążenie w skale , a nawet w diamencie.

Coraz częściej wita się ze mną rano stawiając łapki na materacu. Zawołana czasem podchodzi. Dziś nawet wąchała smaczek w mojej ręce,ale jeszcze nie wzięła I tak sukces,że zaczęła jeść smaczki.

Zaczniemy myśleć o adopcji, gdy będziemy bardziej pewni ,że nie będzie gryzła. Spróbujemy  brać ją na ręce. Przy wszelkich manipulacjach przy niej jest bardzo nieufna.

I tak cud ,że po  spacerach mogę wycierać jej wszystkie łapki. Niemniej jednak patrzy na mnie wtedy krzywym okiem.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Muszę się podzielić  wiadomościami o postępach Gigi. Poranne witanie ze stawianiem łapek na materacu już się stało  rytuałem. Dziś nawet dostałam buziaki po rękach.

Od wczoraj myję Gidze łapki po spacerach, bo takie u nas błoto w parku ,że nawet ona ma je okropnie brudne .

Z jedzeniem różnie. Obcych nadal boi się panicznie.

Coraz bardziej widzę ile drzemie w niej energii, zaczyna zaczepiać nasze futrzaki do zabawy, dziś przeskoczyła Loczkę. Mam nadzieję ,że jak będzie mniej błota na ogródku i ją puszczę bez smyczy, to się w końcu wybiega.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Lubię tu do Was zaglądać,bo wiem,że jednak zawsze jakąś wspaniałą wiadomość o następnym "kroczku" Giguni przeczytam :) Nie zawsze piszę,ale staram się jakoś dotrzeć na wątek.

Teraz, to już dla mnie jest masakryczne dotarcie  i odszukanie wątków,odpisywanie na bieżące posty,bo przestała działać mi od jakiegoś czasu opcja  "aktywność"...Takie to efekty cudo-stworu nowego dogo! :(

Link to comment
Share on other sites

O 29.01.2016o20:00, ALMA2 napisał:

i ja się przywitam :)

Cieszę się z postępów Gigi, oby tak dalej,:)

Aktywność - i u mnie nie działa. Zapisałam wątek Giguni tzw: obserwuj zawartość  i jak wchodzę w mój Nick to tam jest "obserwowana zawartość" i  jest wątek Gigi. 

i ja się witam, choć zdołowana bardzo kolejnym psim nieszczęściem. Postępy Giguni bardzo cieszą, chyba najtrudniejszy czas już ma za sobą :)

Podobnie mam z odszukiwaniem wątków, przez "obserwowaną zawartość" mogę wejść na te, które w google odnalazłam i kliknęłam "obserwuj", ale nie wszystkie odnalazłam,bo nie pamiętam dokładnie tytułów wątków

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...