Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 11/12/2019 in all areas

 1. 4 points
  Jak juz pisałam na innych watkach otrzymalismy karmę zdpbyczną od zaprzyjaźnionej fundacji, Cebulek także się "załapuje", ostatnia karma była chyba na IX,X, XI, to teraz gdzies do lutego nie trzeba bedzie kupować nowej Na foto Cebulek pierwszy sprawdza ładunek ;-)
 2. 4 points
  Sebuś wykorzystuje każdą możliwą chwilę, żeby przytulać się do Kikou. Jak bardzo musiał być samotny w schronie, jak mu musialo tam być źle. Teraz nadrabia, a jego minka mowi wszystko "Jestem szczęśliwy" :)
 3. 2 points
  To prawda, śliczne są. Lepiej niech się najpierw zrobią miłe:)
 4. 2 points
  Mnie tylko chodziło o to, że pies nie walczy z człowiekiem o władzę, o miejsce w hierarchii stada/ jakkolwiek to nazwać, jedynie z całych sił, na ile potrafi, dostosuje się do sytuacji i do człowieka. Te zasady, które poznał jak szczeniak pewnie czasem próbuje podważać jako podrostek, ale nie uznałabym tego za walkę o dominację. Po prostu sprawdza co mu wolno, a co nie. I tak naprawdę to przewodnik psa, chociaz pewnie często nieświadome, pokazuje psu jak powinien traktować innych domowników, a szczegolnie dzieci Mam na myśli, że ludzie czasem sami uczą psa niektórych zachowań, nagradzając pewne zachowania, a potem takie wyuczone zachowania psa traktują jako złośliwość albo dominację. Często np ludzie drażnią się ze szczeniakiem, a jak warczy -to się cieszą - o jaki groźny pies, i się śmieją. A jak pies urośnie - to sytuacja przestaje byc śmieszna dla ludzi. Jak pies na Ciebie warczał - to powinna sprawę przejąc Twoja mama, i przemyśleć jak to rozwiązać na przyszłość.
 5. 2 points
 6. 2 points
 7. 2 points
  Fionka jest cudowna - tyle w niej delikatności, jest taka cichutka. Dzisiaj delektowała się leżeniem w cieple, w kocykach, ręcznikach i tylko od czasu do czasu wyglądała,czy aby jesteśmy w drugim pomieszczeniu. Nie chciała wychodzić na zewnątrz, zapierała się, trzeba ją było brać na ręce - jakby się bala, że po raz kolejny ktoś ją wyrzuci. Zrobiłam jeszcze parę zdjęć, może da się je wykorzystać do przyszłych ogłoszeń.
 8. 2 points
  Wiem że prawie nic nie widać ale wstawię. Dolarek bawi się zabawkami, normalnie jak szczeniaczek :)
 9. 1 point
  Szkoda :( Jeśli coś się podoba, to warto brać w K.T. bo ceny nie są wysokie. Obrusy, bieżniki i pościel dostałam od znajomej. Zapytam czy może znalazłaby jeszcze jeden taki.
 10. 1 point
 11. 1 point
 12. 1 point
  Dziś nie było kiedy zajrzeć to chociaż na dobranoc podrzucę.
 13. 1 point
 14. 1 point
  Takie informacje z DSów cieszą najbardziej i niech będzie ich jak najwięcej1
 15. 1 point
  Zauważyłam, że powtarza się numer 132.
 16. 1 point
  Pojawiła sie nadzieja.....cały czas o tym myślę.....może w końcu Macius będzie w domu,nie w klatce
 17. 1 point
  Dziewczyna, która opiekowała się w DT Bosmankiem, wstępnie zdecydowała się wziąć na DT Maciusia, kiedy opowiedziałam jego historię. I że tak długo siedzi w klatce. Bo już miała nie brać żadnego białaczkowca. Jedyna jej obawa - czy nie zdominuje jej kotów- jednego białaczkowego Felka, który jest trochę wrażliwy, ale Bosmanka polubił nawet się zaprzyjażnili oraz dwa ślepaczki, zaszczepione na FeLV, które są bardziej wyluzowane. Mogłaby wziąć Maciusia od połowy grudnia, wcześniej musi pozałatwiać zaległe sprawy.
 18. 1 point
 19. 1 point
  Piękne bardzo, potwierdzam :) Nabyłam piękną tunikę z jedwabiu jakiegoś tam......, i mam zapytanie..., jak to prać ???
 20. 1 point
  Biorę :D Tzn. proszę nr 63 - KT. iii... jeszcze pomyślę :)
 21. 1 point
 22. 1 point
 23. 1 point
  Po powrocie, przybiegłam do Fioneczki,witam się ciepło i zaległości nadrabiam ... dziewczynka szybko skradnie czyjeś serducho :)
 24. 1 point
  Biedne sunie. Szkoda, że one zostają na lodzie. Nie powinno tak być.
 25. 1 point
  i jaki wniosek z tego ? nie dajmy się ZWARIOWAĆ :)
 26. 1 point
 27. 1 point
  Sisi44

  Zimowo zapraszam do 22.11

  Dzień dobry
 28. 1 point
  Chyba dość tych choróbsk u Was. Limit na dłuuuuugo wyczerpany. uxmalku , mąż już się nie nauczy zmiany pieluch u Lolka, z różnych względów. togusiu , zalegania czy nie i tak jest to infekcja. A niedawno myślałam o Księciuniu , jak on to robi , że nie ma infekcji. Sądziłam, że do końca wysiusiuje cały mocz, że nie ma zalegania. Jednak okazuje się ,że jest. Mój Dolar ma zawalony pęcherz moczowy żwirem. Po ciężkiej infekcji w lipcu cały czas daję mu na noc Furagin .Dawałam też żurawinę w tabletkach , ale przestałam , bo dostaje karmę przy której nie wolno zakwaszać moczu. I jest dobrze. Na razie . togusiu , Lolusiu ZAKAZ chorób. to ROZKAZ !!!
 29. 1 point
 30. 1 point
 31. 1 point
  Spoko, Tobie zdarza się zapomnieć sporadycznie. Wiele osób stale zapomina lub udaje, że zapomniało. ;-) Ciągle chodzi mi po głowie rezonans. Może wyjaśniłby przyczyny ataków, może udałoby się "naprawić" Frezję. Bez rezonansu wszystko opiera się na przypuszczeniach. Na pewno taka wyprawa np. do Warszawy i badanie byłoby dla Frezji ogromnym stresem. Tym bardziej, że musiałaby pojechać z kimś obcym. Mogłabym w łódzkiej lecznicy dostać skierowanie na rezonans i zrobić konieczne badania. Przelew doleciał. :-) Jaki kurier dostarczy obrożę?
 32. 1 point
  Data konkretnie nie jest znana.Jak dzwoniłam to miało byc do 2 tygodni. Więc jeszcze nie minęło. Poczekam do końca tygodnia i się przypomne. To jest niedaleko od Szczebrzeszyna,ok.60km Hotelik ten zna Tyska i ala123.
 33. 1 point
 34. 1 point
 35. 1 point
  Warto, warto.
 36. 1 point
 37. 1 point
 38. 1 point
 39. 1 point
  Dobrze, że dziś już wtorek ;) Dzień dobry :)
 40. 1 point
  Mnie się zawsze wydawało, że nigdy nowego pieska nie pokocham tak mocno, jak poprzedniego, a jednak jest inaczej. Wszystkie kochałam zawsze najmocniej, jak tylko się da. Fionka jest prześliczna!!!
 41. 1 point
  Na prawdę dziękuję ci za ten wpis, wcześniej chciałam podejść do tego bardziej ofensywnie. Myślę że twój sposób będzie najlepszy tym bardziej że jutro sama zostaje z psiakiem bo współlokator wychodzi i zapytał czy z nim zostanę. Wymyśliłam że następnego dnia zacznę rozmowę pod pretekstem tego czy dobrze się sprawdziłam opiekując się psiakiem. Opowiem co robiliśmy jak wyglądał spacer jak organizowałam mu dzień a na koniec co o tym myśli i jakie ma sugestie. Mam nadzieję że to coś da
 42. 1 point
 43. 1 point
  13. Świeczniczek metalowy na tea light - używany - CW 3,00 14. Filiżanka do kawy - gruba porcelana, stan bdb, pojemność 150 ml , CW 5,00 zł mam 5 szt Jeżeli ktoś kupi minimum dwie filiżanki w opcji KT dokładam talerzyki śniadaniowe ( używane)gratis. Przy zakupie ostatniej filiżanki przewidziana jest niespodzianka. a/ b/ c/ d/ e/ 15. Talerz porcelanowy do sushi - nowy, ręcznie dekorowany, 20x13,5 cm , przywieziony z Japonii, CW 14,00 16. Mlecznik porcelanowy - pojemność .ok 200 ml - CW 5,00 zł 17. Mlecznik porcelanowy - nowy, poj. ok 200 ml - CW 5,00 zł 18. Porcelana polskiej wytwórni Wawel - niektóre elementy użyte raz inne tylko umyte po kupnie . Licytacja kompletu ma pierwszeństwo przed licytacją poszczególnych części. CW kompletu 85,00 a/ zestaw śniadaniowy - filiżanka ze spodeczkiem i talerzyk . CW 17,00 zł mamy 4 takie zestawy. - - - - b/ cukiernica i mlecznik - CW 15,00 c/ solniczka i pieprzniczka - CW 10,00
 44. 1 point
  Ciężko coś doradzić, bo nie znam tej osoby. Wszystko zależy od sytuacji, kontekstu. Samo powiedzenie chyba nie rozwiąże problemu. Chyba zaczęłabym od pytań... Ale w stylu kuzynka cioci szuka psiaka... Zapytalabym jak on się u nich znalazł, na co warto zwrócić uwagę, czy poleca jakieś książki, jaką karmę, zabawki. A potem dalej brnąć... czy pozwalać psu wchodzić na łóżko, jak myśli czego psy nie lubią a co lubią. Jakiej komendy najpierw warto nauczyć itp itd. Spróbowałabym najpierw przypomnieć mu tymi pytaniami jak było.
 45. 1 point
  Na fotki załapał się też Lolek, bo bez zaproszenia władował mi się na plan zdjęciowy:)
 46. 1 point
  Dobre wieści. Super Lolcio. Ale jakoś fotka by się przydała ;)
 47. 1 point
 48. 1 point
  Kilka dni temu Mysza odwiedziła nas ze swoją rodzinką. Wyraźnie widać, że najlepiej się czuje będąc blisko Kulfona. U nas położyła się na posłanku obok, ale w domu kładzie się z nim na jednym posłaniu. Wylizuje mu uszka, oczy, a on znosi to ze stoickim spokojem. Często bawią się razem, ta ich relacja jest naprawdę wspaniała. Wielki 14-letni Kulfon i roczna, maleńka Mysza:) Peruszka i Figa zajęły miejsca na przeciwko gości i też trzymały sie razem. Peruszka nawet w za malym posłanku:) Barsia siedziala na kanapie z gośćmi i z kolejną sunią - Kolą. Mają zdjęcia razem z gośćmi, więc nie wgrywam, bo może nie byliby zadowoleni:) A dzisiaj Kulfon zadziwil nas obie na spacerze. Pod konie długiego, porannego spaceru spotkalyśmy grupę psów. Psiaki wesołe, choć trochę namolne. Mysza się ich przestraszyła i zaczęła szczekać piskliwie. Kulfon natychmiast podszedł i stanął między nimi, oddzielając Myszę od tamtych.Jednak jedna sunia jakoś sie odwinęła i podeszła znowu do Myszy, która znowu zaszczekała piskliwie chcąc uciekać. Wtedy Kulfon ruszył do tamtej suni z awanturą. Pokazał zęby, nie robiąc jej nic, ale wyraźnie dał sygnał, że ma spadać. Interwencja była skutecznai zadowolona Myszka pomaszerowała ze swoim bodyguardem dalej:) Nam szczęki opadły:) Kufcio dostał masę buziaków, nagrodę w postaci gotowanego indyka i dużo pochwał od nas:)
 49. 1 point
 50. 1 point

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...