Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 09/08/2019 in all areas

 1. 3 points
  Dawno nas tu nie było, a są dobre wieści! Szysia pojechała do domku na Tarchomin. Wczoraj była na sterylizacji u naszej dr Magdy i od razu wróciła "do siebie". Jest przeuroczym, grzecznym, cichutkim psem :) Tajga też ma wybrany już dom - niedaleko nas, u miłej pani, znajomej od dawna. Jest jeszcze u nas, bo po sterylizacji ( w piątek, tez u Magdy) - okazało się, ze była w ciąży, aż 8 płodów około 3-tygodniowych.... Od jakiegoś czasu, jak mówią na wsi, od 3 miesięcy, ludzie próbują złapać małego dzikusa. Jak się uda, to trafi do nas.
 2. 2 points
  proszę o dane do przelewu dla Sary.
 3. 1 point
 4. 1 point
 5. 1 point
 6. 1 point
  Pasztet pychota,za mało kupiłam. Decyzję co do zmiany beneficjenta akceptuję zgodnie z sugestią i potrzebami Agat21. Już Ona wie komu i jak dobrze pomagać. I cieszę się zdrowiem Trevora i każdym domem bezdomniaków.
 7. 1 point
  Jeżeli pies na podwórko a nie do domu to nie krótkowłosy, bez podszerstka. Osobiscie uważam, ze każdy pies powinien być z ludźmi w domu, do pilnowania podwórka lepszy alarm. Poza tym odradzam gończego, mam koło siebie takiego i jest agresywny do psów, wprawdzie to wina właścicieli niereformowalnych ale skoro nie bedziecie mieli zbyt dużo czasu na wychowywanie szczeniaka to raczej odradzam. Poza tym to psy myśliwskie a nie stróżujące. Wychowanie szczeniaka wymaga sporo czasu, cierpliwości i umiejętności, w waszej sytuacji może lepiej adoptować psa dorosłego i może nie długowlosego ale z podszerstkiem jak owczarek krótkowlosy. Mam psy ponad 50 lat, oboje zmężem pracowaliśmy ale dawaliśmy radę nie tylko wychowywać swoje psy ale rownież szkolić, wystawiać a były to owczarki niemieckie i rottweilery więc można ale trzeba psy naprawdę kochać bardziej niż siebie.
 8. 1 point
  Pozdrawiam cieeeplutenko lapenki i Panciowo w te zimnosci ... przetrwamy i jeszcze troche slonkiem umiarkownym sie cieszyc bedziemy przed jesienia spokojnej niedzieli
 9. 1 point
  b-b

  Dwie maleńkie sunie Holly i Myszka w DS

  Paszcza sama się śmieje co też mała wyczynia :)))
 10. 1 point

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×