Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 08/14/18 in all areas

 1. 2 points
  Dzisiaj z Dogo wpłynęły wpłaty, za które bardzo gorąco dziękuję :). 20zł -Patrycja96 /16.08.2018/jednorazowa 10zł -Nesiowata/16.08.2018/bazarek Nadziejki 20zł -mamamuminka/16.08.2018/bazarek nadziejki 20zł -Nadziejka /16.08.2018 Jutro uzupełnię post finansowy o wpłaty z FB i z Dogo, dzisiaj już padam.
 2. 2 points
  To już DZISIAJ :). Oby wszystko przebiegło bezproblemowo. Dam znać jak sunia już będzie załadowana do auta Patrycji.
 3. 2 points
  U Raficzka wszystko ok.Fajnie się aklimatyzuje w nowej rodzinie,a także w miejscu pracy Państwa.W ogrodzie kopie doły i śmiesznie próbuje łapać wyrzucaną ziemię :) Ewidentnie jest za p.Marcinem bo gdy wrócił z krótkiej delegacji to radości nie było końca :) Pięknie zjada posiłki i na dworze załatwia co trzeba.Był na przeglądzie u weta i uszka są w porządku,jedynie podrażnia je zbyt krótko przycięta sierść.Czip został przerejestrowany,więc wszystkie formalności zostały dopełnione :) Państwo mają w planie wizytę z Rafikiem w Szkole dla psów i skorzystać z kursu posłuszeństwa, aby prawidłowo edukować chłopaka :)
 4. 1 point
  Dziś wieczorem Lala zrehabilitowała się całkowicie - gotowane jedzenie pochłaniała w tempie iście kosmicznym, jak za dawnych dobrych czasów.
 5. 1 point
  Master i Gordon oba piękne w swojej klasie .
 6. 1 point
  Na koncie Tigruni sierpniowa deklaracja os Yoany 15,- Yoanko, bardzo, bardzo serdecznie dziękuję!!!
 7. 1 point
  Piękny banerek.. baaardzo charakterystyczny, rzuca się w oczy superaśny :) gratuluję @Elisabeta ps: Huraaaaaaaaaaaa!!!!!!!! jestem wolna :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 8. 1 point
  fajna dziewczynka
 9. 1 point
  Szagi92, szczeniak gryzie Cię także dlatego, że kiedy zawołasz "ała", to Twój maluch odbiera to jako zachowanie drugiego szczeniaka - szczeniaki miedzy sobą gryzą się w tym wieku bez ograniczeń, jak któryś zaskomli, to braciszek dogryza jeszcze mocniej. Dorosły pies bardzo długo pozwala się obgryzać malcom, nie boli go to, bo ma grubą skórę. Ale jeśli szczeniak użre we wrażliwe miejsce (wnętrze ucha na przykład), to pies skarci już nie warknięciem, ale ryknięciem; suka matka czasem bierze pyszczek nieznośnego szczeniaka karcąco we własny pysk. Nie pozwalaj się obgryzać; ucz delikatności do rąk karmiąc z ręki. Jeśli uczysz hasła "miejsce" to pamiętaj, że musisz zwolnić z pozostawania na miejscu zanim szczeniak zwolni się sam - nie możesz przywoływać z pozostawania na razie - musisz podejść do szczeniaka, nagrodzić w tym miejscu, gdzie ma zostać. A potem pozwolić szczeniakowi iść za sobą. Pamiętaj, że pies, aby skojarzyć Twoje słowo z czynnością, wymaga wielu powtórzeń. Na stronie www.owczarek.pl znajdziesz blog Szczeniak w domu. Nie musisz się logować aby poczytać.
 10. 1 point
  Dzielna Mała Kota! dobrze ,że tak sobie świetnie radzi na trzech łapinkach!... to prawda!.. chorowanie w taki upał... cięęężko wydobrzeć :( Marudziu toż , szpital masz w domu :( wszystkim futerkom jak najszybszego powrotu do zdrówka życzę

Announcements

×