Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 05/16/2019 in all areas

 1. 3 points
  Mysia już nie jest mysią, jest szefową. To niesamowite, jak z takiej myszki zmieniła się. teraz ustawia duże psy i o dziwo, chłopaki sie jej słuchają i ma respekt.
 2. 1 point
 3. 1 point
  To już dla mnie za wysokie progi. Ale kłącza mogę oddać, nie ma problemu. I tak muszę się pozbyć tego towaru.
 4. 1 point
  Zapłaciłam za hotel w maju 350 zł Stan konta na dziś 105,54 zł Myślę, że z bazarkami damy rade zapłacić za czerwiec.
 5. 1 point
 6. 1 point
  Basieńko wszystkiego dobrego Wam życzę . Buziaki w cięciunia .
 7. 1 point
 8. 1 point
 9. 1 point
  Dzięki za poradę - trochę póżno przeczytałam - u mnie nałożyło się też uczulenie na pyłki kwitnących już teraz roslinek , ale szczęśliwie wyszłam już z tego:) W sumie przed antybiotykiem brałam takie typowe leki typu ibupron, polopirynka S - ale tym razem nie dalo to spodziewanych rezultatów, więc wszedl antybiotyk. Wczesniej brałam Augmentin więc tym razem dostalam jakiś na "B". Rozmawiałam z Kasią - jakoś się udajei przemycić po trochu tego suplementu, niestety oólnie widać, że z suczynki zrobiła się prawdziwa psia babcia i w takiej sytuacji już za wiele sie nie zrobi .
 10. 1 point
  Tak,tam nie ma wyciągnięcia ręki do osób,które by chciały pomagać psiakom.Wystarczyło by zmienić przez siebie narzucone przepisy i było by okey. Nawet się tu pisze,że nie można robić bazarków i podejrzewam,że też założenia wątku psu to niby jak można go utrzymać w hoteliku czy w PDT? Nikt nie jest z gumy pod względem finansowym i nie weźmie po cichu psa na siebie aby go finansować prywatnie i jeszcze do tego w tajemnicy.

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×