Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 02/16/2019 in all areas

 1. 7 points
  Maluszki wyciągnęłam do przedsionka budki, Maminka bardzo je ogarniała, lizała, była niespokojna. Ale szybko zrobiłam zdjęcia i wsadziłam z powrotem w głąb budki. Małe są wielkie! i takie kluchy z nich :) Najmniejsza jest sunia, taka ślicznie ruda, jak matka, ale też największa z niej krzykaczka! Chłopaki są podobni do siebie, jeden ciemniejszy, ale nie czarny, jak na początku się wydawało. Posapywały tylko i spokojnie poddały się zdjęciom i dłoniom Tomka :)
 2. 2 points
 3. 2 points
  Napiszę to jeszcze raz! Bardzo się cieszę ,że dziewczyny dostały szansę na wspólny domek :)
 4. 1 point
  Też trzymam za to kciuki bo nie ma jak dobra atmosfera w pracy. Kochać się nie musimy ale dobrze,że choć życzliwi dla siebie jesteśmy:) No to ja zrobię drugiego i mam nadzieję,że Gabi się nie pogniewa :* Witam i ja Nowego na dobo.:) Do tego o podobnym nicku. Dobrze ,że nie takim samym
 5. 1 point
 6. 1 point
  Ponieważ Jaga reaguje ekstatycznie na informacje o spacerach, to do ostatniej chwili jej nie informujemy. Generuje to pełne napięcia sytuacje, gdy wszyscy się ubieramy, a ona biedulka stoi, patrzy i się trzęsie. Ale wystarczy jedno słowo, a jakby ją z procy wystrzeliło :) Po wczorajszym spacerze wróciła skonana ciągłym bieganiem w górę i w dół. Widać było, że marzy tylko o drzemce... A tu jak na złość: Pan pojechał na zakupy, pani w kuchni gotuje... Jaga dosłownie błagała, żebyśmy w końcu usiedli spokojnie, żeby nie musiała za nami chodzić (pod tym względem się nie zmieniła od początku), tylko przytulić i spać. W końcu usiadłam, natychmiast padła tuż przy mnie. A jaka była wdzięczna, jak dziękowała za ten spacer :)
 7. 1 point
 8. 1 point
 9. 1 point
  Dzięki wielkie :) Woda już się gotuje, woda morska rozpylona w nosie :) Idę robić inhalacje i zmykam do łóżka.
 10. 1 point

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×