Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 07/13/2019 in all areas

 1. 3 points
  KONIEC:) SUNIA OTRZYMAŁA IMIĘ MELA :) NIECH DUCH JEJ SIĘ ŻYWI SAMYMI RADOŚCIAMI I DOBRYMI LUDZIAMI :)
 2. 2 points
  27.07 mija rok od adopcji Uli vel Mia Wiadomości z DS: Mia jest coraz bardziej ufna. Jak ktoś jest u nas daje się dotknąć. Usiądzie ,ale tak, żeby mieć drogę ucieczki. Nie pozwalamy dotykać jej w legowisku i wie ze tam jest bezpieczna. Ale za to jak znajdzie Jelenia do rzucania zabawki, to przynosi pod nogi i taki wiatrak ze szczęścia z ogona robi, że prawie odfruwa. Nie niszczy już tak ...a może my nie zauważamy . Jest kochana, zdrowa i przytula się . Nadal boi się poza domem, ale może i dobrze . Widzimy, ze strasznie chce do kogoś podejść i próbuje ale ....strach góruje. Weterynarz mówi, że taka będzie. Bardzo drepta przy Boksi jak ja stawy bolą i nie jest chętna do latania. Przynosi wtedy zabawki do legowiska i pruje z rozpaczy.
 3. 2 points
  Kasja pojechała w poniedziałek na swoje. Pewnie jeszcze trochę potrwa, żeby przełamała swoje lęki, ale wierzę, że będzie dobrze.
 4. 2 points
  też tak uważam...:) Mój ma Tobi, Tobiś, Mimi, mimiś bubu, momo. :)) drugi: Felek, Feluś, Bubu, Misiu, A najlepsze imię to "Proszę bardzo" reagują błyskawicznie:)
 5. 2 points
  Dawno nie pisałam o Monie , mimo że co jakiś czas dostaje mejl ze zdjęciami. Dziś dostałam o takiej treści. Witam serdecznie. Trzymamy kciuki by adopcja Kofi doszla do skutku. Holandia to daleko, ale jesli pokochaja ja bardzo, to wszystko bedzie dobrze. Monusia jedzie z nami za 2 tygodnia nad morze. Juz byłysmy u weterynarza na konsultacji i przed wyjazdem dostanie preparat przeciw kleszczom. Jedziemy do Międzyzdrojów a nocleg mamy tak na obrzeżach gdzie jest cisza i spokoj. Mamy wykupiony domek na terenie ogrodzonym i pelno trawy. Do plazy mamy 20 minut i jest to plaza dla psów. Tam bedziemy chodzic o 7 rano do 9 kiedy nie ma ludzi, na dlugie spacery. Ale bedziemy tez chodzic wsrod ludzi , po molo i promenadzie. Po konsultacjach ze zwierzolubami, zdecydowalismy sie na zakup wózka dla Monusi, aby nie miala stresu i w tych miejscach gdzie jest więcej ludzi bedzie w wozku. Wozek zaakceptowala. Bo juz kupiony i oswajamy ja z nim. Ma w nim zabawki i smaczki. Bedzie z nami wszedzie. Oczywiscie podzielimy sie wrazeniami z wakacji i bedzie fotorelacja. Pozdrawiamy serdecznie!!! Czy domek nie zbzikował przypadkiem? :) Od dawna wiem ,że państwo mają w Monie córeczkę , ale żeby aż tak ?
 6. 1 point
 7. 1 point
 8. 1 point
 9. 1 point
  A ty wierzysz w to co jest napisane na workach z karmą? Czego się nie pisze, żeby sprzedać. Ciekawe czy ty byłbyś zadowolony jakby ci kazano jeść wyłącznie jakąś papkę nawet najzdrowszą przez całe życie. Pies jest po pierwsze mięsożercą a po drugie żywym stworzeniem, któremu też należy się normalne jedzenie czyli mięso wołowe urozmaicane np drobiem, oczywiście z różnymi dodatkami jak warzywa, ryż, makaron a od czasu do czasu jako smakołyk np biały ser czy jajka. Dla mnie pies jest członkiem rodziny i uważam, że należy mu się takie traktowanie.
 10. 1 point
  Rany, Royal Canin to najgorsze co można wybrać. Mój przywoieziony z Francji pies o mało nie zszedł z glodu bo jej nie przyswajał, chyba ziemniaki by mu bardziej służyły. Na szczęście miał dopiero 8 tyg. więc po przywiezieniu go do domu odkarmiłam go normalnym, właściwym dla psa jedzeniem czyli mięsem z dodatkami. Sucha karma jest używana tylko awaryjnie, mam psy 50 lat i cale życie są karmione naturalnie mięsem, jakoś nawet jak pracowaliśmy dawaliśmy radę karmić 4 duże psy naturalnie. Bo psy to nie kury, którym wystarczy sypnąć bobków jak ziarna i mieć spokój z robotą.

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×