Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
 • Content Count

  15,238
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

Bogusik last won the day on February 9

Bogusik had the most liked content!

About Bogusik

 • Rank
  Marl DE

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Biography
  kobieta
 • Location
  Marl DE

Recent Profile Visitors

10,283 profile views
 1. Trochę o Atilce.... Staplery już ma ściągnięte ,kropel żadnych nie ma ,czasami jest cewka lekko mokra ale to jeszcze potrzebny jest czas bo sikanie tez jest strumieniem kropelkowym i dosyć często. :) Dziękujemy bardzo za kciuki i trzymamy się myśli, że to już koniec kłopotów z posikiwaniem .Nie raz zastanawiałam się jak ona dawała sobie radę kiedyś, bo przecież jest taka delikatna ale chyba nie chcemy tego wiedzieć.....Teraz już chętnie się ubiera na spacer i nie boi się smyczy ale w nocy jeszcze męczą ją jakieś koszmary i wręcz płacze, więc schodzę do niej i ją budzę.Mamy nadzieję, że to też minie bo to chyba wspomnienia ją męczą..... W takiej pozycji nasza kruszynka lubi spać :)
 2. Wiadomości i zdjęcia od p.Hani :) Dobry wieczór .Mija właśnie rocznica jak znalazłem domek i uszczęśliwiłem moja Panią i siebie .Jestem bardzo grzeczny ,nie sprawiam żadnych problemów i jestem gościnny, jak czasem wpada na ferie mój kolega .Nie na darmo dostałem imię Lucky.Pozdrawiamy :)
 3. Ponieważ była "burzliwa" dyskusja nad 3 imionami od Pań,więc stanęło na tym,że imię Fanni będzie najlepszym rozwiązaniem tego sporu...:)
 4. Wiadomości i zdjęcia z domku Effi/Dolli Kilka zdjęć :) U nas wszystko super- byłyśmy w salonie więc teraz nie ma żadnych kłaków i ma piękną sierść, Pani jej nawet położyła odżywkę :) Ale podczas kąpieli nie była zadowolona.... Do lekarza nas umówiłam na przyszły tydzień dopiero, chyba że się zwolni miejsce w czwartek :)
 5. Znalazłam tą matę :) Ona jest wprawdzie dla ludzi ale myślę,że to nie ma znaczenia,jest po prostu długa.Na całości śmiało zmieszczą się 2 nieduże psiaki.Jest również możliwość nastawienia masażu tylko na którąś część maty.Przy okazji Wy możecie również z niej skorzystać i się pomasować :) W pełni działa i jest w stanie jak nowa. Jadę do Polski w połowie marca więc ją zabiorę ze sobą i wyślę od Anuli.Zawsze to taniej niż ode mnie. Wygląda tak:
 6. [email protected] jesteście cudownym DT i robicie z własnej woli wszystko co możliwe aby pomóc Jogusiowi i innym psiakom pod Waszą opieką! :) Dbacie jak o swoje,a nawet może lepiej!:) Mam matę do masażu " na sucho" o różnym nastawieniu wibracji, ale muszę sprawdzić jej stan i jeżeli będzie przydatna, to chętnie podeślę......
 7. Widzę,że ogłoszenia ruszyły,więc mocno zaciskam kciuki! :) Czy one są wyróżnione? Jeżeli nie, to spadły nie wiadomo jak daleko i wątpię aby się ktoś do nich dokopał....Jeżeli jest brak funduszy, to mogę jakieś wyróżnić na miesiąc tylko proszę o info. które?
 8. Bardzo dziękuję,breloczki dotarły do Anuli :)
 9. U fanni też wszystko bardzo dobrze.Jest spokojna i sporo uczy się od rudego psiaka.Bidulka pierwszy raz na otwartej przestrzeni nawet nie umiała biegnąć tylko podskakiwała jak sarenka.Ale po obserwacji innych psiaków szybko załapała w czym rzecz :) Pomału poznaje gryzaki i zabawki ale to jeszcze potrwa zanim i tego się nauczy.Pani Marta mi powiedziała,że nie pojmuje,jak można było tak kochanego i bezproblemowego psa oddać do schroniska...Fanni już się zaaklimatyzowała i czuje się w swojej rodzinie bardzo dobrze, bezpiecznie :) Była też u weta i otrzymała tabletki na zewnętrzne i wewnętrzne robaki.Czip zarejestrowany.
 10. Ja też zaglądam i tekst jest ok.Dopisałabym jeszcze ile ma w kłębie, bo sama waga to jednak za mało.Te zdjęcia,które tu są nie nadają się do ogłoszeń, no może trzecie i według mnie szkoda ruszać,ponieważ ileś osób zobaczy i na "dzień dobry" odrzuci.Lepiej jeszcze trochę poczekać na fajne i ogłoszeniowe zdjęcia. To jedno trochę poprawiłam,także będzie w 2 wersjach do wyboru.
×
×
 • Create New...