Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
 • Content Count

  14,447
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Bogusik last won the day on April 18

Bogusik had the most liked content!

About Bogusik

 • Rank
  Marl DE

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Biography
  kobieta
 • Location
  Marl DE

Recent Profile Visitors

8,794 profile views
 1. Wczoraj Atila odwiedziła inny,polecony gabinet wet i została gruntownie zbadana.. Miała zrobione jeszcze raz USG oraz badanie moczu.Okazało się,że ma nadal zapalenie cewki moczowej i otrzymała antybiotyk w zastrzyku.Usg wykazało,że ma powiększony trzon macicy,który może uciskać na pęcherz.Wet wyklucza po sterylkowe nietrzymanie moczu i kazał odstawić hormony,które mają wpływ na powiększenie trzonu,a jedynie kazał nadal podawać Propalin.Został pobrany wycinek na cytologię oraz posiew z moczu.Atila miała także badane serduszko i wszystko jest w porządku,nie ma żadnych nieprawidłowości. Jak będą wyniki z badań,to p.Wioletta się ze mną skontaktuje.
 2. Haniu obserwuj kochana Kessi.Ona jest bardzo wychudzona i do tego te lamblie...:( W krótkim czasie przeszła zabieg sterylizacji,tabletkę na robaki,a to przecież trucizna i dzisiaj szczepienie +tabletki na giradię....Miejmy nadzieję,że jakoś to zniesie, ale gdyby coś się działo,to jedź natychmiast do weta
 3. Dobre wiadomości z wizyty u weta, bardzo cieszą :) Dziewczyny cudne,radosne i rozbrykane :)
 4. Ok Haniu.Jeżeli wetka nie widziała przeciw wskazań po wstępnych badaniach,to trzeba przyjąć jej decyzję.
 5. Dziękujemy Haniu za wiadomości.Jeżeli Kessi jest zarobaczona,to czy powinna być szczepiona...? Miejmy nadzieję,że u Czika będzie wszystko dobrze,za co mocno trzymam kciuki!
 6. Piękny Timi, wraz ze swoją nową rodziną pozdrawiają :)
 7. Linki podesłałam i otrzymałam takie info: Witam.Atilka dostaje estrofem mite .Dzisiaj dostała trzecią dawkę 2mg bo tak miała 1 mg .Incurinu udało mi się tylko kupić 4 tabletki, bo nie ma go w hurtowniach.Zobaczymy czy te 2mg poskutkują.... :)
 8. Rozmawiałam z p.Wiolettą i Atila jest na propalinie i hormonach,ale puki co,efektów w poprawie nie ma.Teraz została zwiększona dawka leku i trzeba poczekać.Jeżeli to nie pomoże to pojadą jeszcze do innego weta na konsultację.Boi się nadal obroży i szelek i na ich widok ucieka na legowisko.Państwo nad tym pracują i starają się robić to delikatnie aby jej nie zniechęcać.Jest wspaniałą i bardzo mądrą sunią,zakochaną w swoim Pańciostwie z ogromną wzajemnością :)
 9. Tak Asieńko,zdejmij ogłoszenie.Bardzo dziękuję :)
 10. Bardzo się cieszę,że obie dziewczynki są takie przyjazne i radosne :)
 11. Na wątkach Szafirka napisała,że TZ pojechał jednak do Anecik, aby tam bezpiecznie przepakować psiaki, więc transport będzie droższy o 20zł. Może ktoś jeszcze dorzuci się do paliwka? Bardzo prosimy...:)
 12. Haniu dziękujemy za info :) Może udało by się załatwić wcześniejsze spa chociaż Dla Czika? On też jest w okropnym stanie...Spróbuj podzwonć :)
 13. Dziękujemy za kciuki Renatko :)
×