Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
 • Content Count

  14,680
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Bogusik last won the day on August 3

Bogusik had the most liked content!

About Bogusik

 • Rank
  Marl DE

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Biography
  kobieta
 • Location
  Marl DE

Recent Profile Visitors

9,590 profile views
 1. Myślę Martuniu,że tak będzie najlepiej.Na dzień dzisiejszy nawet nie znamy przybliżonych kosztów,a przecież w zbiórce trzeba podać realną kwotę.
 2. Ja też mocno trzymam kciuki, za jutrzejszą diagnostykę i dobre wyniki!
 3. Dziękujemy Bogduniu,że zaglądnęłaś do Nussi,a także za kciuki,które na pewno się przydadzą.
 4. Uzgodniłam z Martą,że za badania w środę będzie wystawiona całościowo faktura na Fundację Zea.Ponieważ Fundacja przeznacza na badania Nussi 200zł a ta suma będzie przekroczona,to Anula zrobi zwrot nadwyżki bezpośrednio na konto Fundacji. Anula czeka tylko na pw od Jaaga z nr konta, na które ma przelać pieniądze za spa + dowóz oraz 100zł za transport do Bielska.
 5. Witamy serdecznie na wątku Nussi i bardzo dziękujemy :) Dziękujemy bardzo Fundacji Zea za opłacenie badania serca :)
 6. Jaaga dzwoniłam do Ciebie ale nie odebrałaś i zostawiłam wiadomość.Transport załatwiłam z Anecik i Arek będzie mógł zawieść sunię w przyszłym tygodniu oprócz środy i soboty.Kolejny tydzień na razie nie mają nic w planie więc od poniedziałku do piątku.Także jak możesz to zadzwoń do dr Kudła i umów wizytę.Koszt transportu 120zł więc Anula przeleje pieniążki tylko na jakie konto?
 7. Otrzymałam wiadomość od kamma13 że niestety ale na tej trasie nie będzie mogła pomóc,a jedynie do Nowej Soli gdyby była taka potrzeba.Mąż często jeździ w tym kierunku i zgodził się za darmo przewieść Nussi.Z całego serca bardzo dziękujemy!:)
 8. Rozmawiałam właśnie z Martunią i są dosyć niepokojące wiadomości o Nussi.Jaaga była u mamy i potwierdziła,że sunia ma przepuklinę przy ranie po sterylce i w prawej pachwinie jakiegoś guzka.Próbowała go wymacać ale ewidentnie jest bolesny ale miękki.Nie podoba się im także dosyć spory brzuszek i ogólnie zbyt duża masa ciała w stosunku do wielkości Nussi.W takim wypadku będzie trzeba zrobić Echo Serca i pokazać przepuklinę i guzka wetowi.Jaaga proponuje wizytę u specjalisty w Bielsku Białej ponieważ oprócz Echa Serca będzie też mógł coś powiedzieć o całej reszcie.Tyle wiemy,że Jaaga nie będzie mogła zawieść Nissi, więc szukamy transportu na trasie Katowice -Bielsko Biała.Prawdo podobnie mama Jaaga jechała by z sunią aby nie przysparzać jej dodatkowego stresu.Napisałam pw.do kamma13 z zapytaniem o pomoc w transporcie. Bardzo prosimy o pomoc w transporcie bo sprawa jest dosyć pilna!
×
×
 • Create New...