Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
 • Content Count

  14,878
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Bogusik last won the day on November 3

Bogusik had the most liked content!

About Bogusik

 • Rank
  Marl DE

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Biography
  kobieta
 • Location
  Marl DE

Recent Profile Visitors

9,860 profile views
 1. Tak jak Livka napisała dla jednego to jest życie i cieszę się,że malutka właśnie otrzymała taką szansę :)
 2. A no właśnie, gdzie prezenty pod choinkę? Ciocia uxmal musi wyczarować, bo ja chcę dwa po 15zł :)
 3. Dziękuję Martuniu.Strasznie się czuję z tym,że za jednym transportem nie udało się pomóc kolejnej suni....
 4. Pewnie,że dobry pomysł :) Trzeba kombinować aby Alfisiowi było jak najwygodniej i najlepiej pod względem zdrowotnym :) Pamiętam,że Julice też kiedyś kupiłam takie niemowlęce body ale z innego powodu /oczywiście nie zapinałam na dole tylko obcięłam końcówki/ Wtedy byłam w Polsce u Anuli i Julisia została obcięta bardzo króciutko.Nagle przyszły tak chłodne dni,że bidusia trzęsła się z zimna.Ubranko polarowe było za ciepłe, a body właśnie idealnie spełniło swoją rolę :) Trzeba więc próbować....:)
 5. To chyba ta kudłatka,która mignęła na jednym zdjęciu.... Szkoda,że nie udało się i jej tym razem pomóc :( Jeżeli jeszcze będzie w schronisku do kolejnego jakiegoś w miarę okazjonalnego transportu i będzie o niej więcej info. to będziemy chciały jej pomóc.
 6. Uffff....To dobre wiadomości Elu przynosisz :) Niestety ale o probiotyku zapominają nie tylko weci ale i ludzcy lekarze :(Jeżeli chodzi o możliwość odparzenia wewnętrznej strony łapki i brzuszka to niestety ale brak dostępu powietrza temu sprzyja.Może Elu udało by się Tobie, pomiędzy włożyć kawałek tkaniny,przewiewnej i w 100% bawełnianej.Może taka grubsza gaza opatrunkowa? Oczywiście wtedy jak leży czy śpi, o ile sobie da i nie będzie kombinował aby to wyszarpać....
 7. To bardzo fajnie,że dwie dostają szansę :) A jakie to sunie i gdzie będą umieszczone?
 8. To faktycznie młody....:( Nawet nie chcę myśleć co jeszcze może być za kilka lat...:(
 9. Też go sobie sobie parę dni temu poczytałam i zapisałam na wszelki wypadek....Sporo cennych uwag na nim jest i niestety ale psiaków z Cushingiem przybywa...:(
 10. Wierzę Elu,że naprawdę miałaś i masz wiele obaw i troski o zdrowie Alfisia bo kto by ich nie miał...Będzie dobrze tylko na miarę możliwości zadbaj też o siebie aby mieć siły na te 12 tygodni rehabilitacji.Ciepłe myśli przesyłam :)
 11. Ja też wpadłam podnieść bazareczek, mimo nękających nas reklam. Już się tak wycwanili,że walą je w oknie do wpisania posta i tym przesłania opcję "odpowiedz" Już teraz wiem,że jak już ją widzę umiejscowioną w poście do napisania, to muszę najpierw odświeżyć stronę i wtedy mam normalne okno do napisania.
 12. Poczytałam relacje z dzisiejszej wizyty i bardzo się cieszę,że wszystko jest ok :) Teraz jeszcze niełatwa droga rehabilitacji i Alfiś będzie śmigał na czterech łapinkach.Będzie dobrze!:)
×
×
 • Create New...