Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
 • Content Count

  15,277
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

Bogusik last won the day on February 9

Bogusik had the most liked content!

About Bogusik

 • Rank
  Marl DE

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Biography
  kobieta
 • Location
  Marl DE

Recent Profile Visitors

10,453 profile views
 1. Cieszę się,że wszystko dotarło :) [email protected] pisałam,że jak potrzebny, to chętnie podaruję i tego się trzymajmy! Jeżeli w taki sposób mogę pomóc Szagusiowi i innym psiaczkom,to bardzo się cieszę :) Rozkładaj na materac jakiś cienki kocyk,ręcznik i próbuj z małymi wibracjami aby nie wystraszyć na "dzień dobry" psiaka :)
 2. Paczka dzisiaj rano dotarła do Anuli i materac + małe gratisiki dla psiaczków są już w drodze do Ciebie :) Nr przesyłki do śledzenia na PP wysyłam na pw.
 3. Z powodu koronawirusa,niestety ale musiałam zrezygnować z wyjazdu do Polski.Mieszkam w najbardziej zakażonym okręgu Niemiec NRW :( We wtorek kurier odebrał ode mnie paczkę,w której jest obiecana mata do masażu.W związku z opóźnieniami transportu,zapewne trochę to potrwa zanim paczka dotrze do Anuli,ale mam nadzieję,że jakoś dojdzie...
 4. Poker bardzo,bardzo dziękujemy za przeprowadzenie wizyty po/a.Teraz możemy odetchnąć i być spokojne,że Tymi jest kochany i dobrze zaopiekowany :)
 5. Tak Tysiu,to nie była łatwa adopcja ze względu na charakterek Rambusia,za sprawą którego prawdo podobnie wylądował w schronie.Taki się nie urodził ale o to postarał się człowiek,do którego jako szczeniak trafił....:( To właśnie cud,że Rambi wpadł w oko i serce p.Markowi,człowiekowi,który nie boi się wyzwań,jest świetnym obserwatorem i umie z takimi psami pracować.W przeciwnym wypadku był by znowu zwrot z adopcji. Pamiętam jak w którejś z rozmów z p.Markiem zapytał się mnie: A skąd on ma takie imię? Odpowiedziałam,że jak go zobaczyłam za kratami schronu to jakoś mi to imię błyskawicznie wpadło do głowy.A p.Marek zaśmiał się i powiedział: Pani Bogusiu,trafione w samą dziesiątkę bo w 100% pasuje do jego charakteru.... Miał chłopak farta,oj miał!:) Takiego z całego serca życzę też Orionkowi.
 6. Cała rodzina jest wspaniała i właśnie dzięki temu Aleks ma tak cudowny domek :) Pani Agata zagląda na dogo i nie może przejść obojętnie, widząc skrzywdzonego przez los psiaka.Wątek Cyganka znalazła sama i do mnie w tej sprawie napisała :) Bardzo się cieszę,że te psiaczki,które miałyśmy z Anulą pod opieką są bezpieczne,kochane przez swoje nowe rodziny i mam nadzieję,że tak już pozostanie :)
 7. Bardzo się cieszę,że Cyganek już po operacji i teraz tylko czekać na dalsze,dobre wiadomości :) Ja zakupiłam cegiełki na bazarku Havanki ale Cyganek otrzyma także pomoc od Pani Agaty,która adoptowała od nas Aleksa.To cudowna osoba z ogromnymi pokładami miłości dla zwierząt i stara się wspierać dogomaniackie psiaki :) Pani Agata chce wesprzeć Cyganka wpłatą w marcu i kwietniu po 100zł więc poproszę o nr konta na pw i potwierdzenie wpłaty tu na wątku,jak pieniążki dotrą :)
 8. Ja również mocno trzymam kciuki,aby to był właśnie TEN domek dla Feliksa! :)
×
×
 • Create New...