Jump to content
Dogomania

Nutusia

Members
 • Posts

  43957
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Everything posted by Nutusia

 1. Witanko :) W styczniu rozmawiałam z p. Dominiką. U Imciocha wszystko w jak najlepszym porządku. Jest grzeczna, całuśna i przytulaśna. Jej najlepszym przyjacielem jest... kot! Bawią sie fenomenalnie - "polują" na siebie, śpią razem, podgryzają - rewelacja :)
 2. Pokerku, nie szczyp się, bo będziesz miała... czerwone ślady ;) Uwierz bez szczypania :D
 3. Dobry wieczór :) Jolu, Twój wierszyk baaardzo mnie wzruszył, do łez... Cieszę się, że z Poli coraz normalniejszy psiaczek się robi. A Hopci gratuluję wygranej z chartem, bo wygrana to niezaprzeczalna ;) Ściskam Was serdecznie, szczególnie mocno Jędrka :D
 4. O kurczątko, przecież jeszcze "wczoraj" wiozłam Muszkę do Marysi, a dziś ten mały "Ufoczek" ma taki cudowny dom! :) Serce rośnie!!!!!!
 5. O kurczę, ale klops, że się Stefcio zaraził :( Byłam pewna, że domowe, zadbane, silne i szczepione koty są bardziej bezpieczne... Straszna cholera ten kk. W lecznicy u nas jest mały, 2,5 miesięczny kocurek, który z tego powodu będzie w najlepszym razie (!) niedowidzący (jeśli uda się uratować mniej zaatakowane oczko :().
 6. No i pięknie! :) Maryś, ja w tym tygodniu jestem w domu. Gdybyś potrzebowała pomocy w transporcie albo w... pocieszaniu - jestem do dyspozycji ;)
 7. Hura! Hura! Hura!!!!!!! Piękny prezent przyniósł Mikołaj i Musi i... Marysi ;)
 8. Zimą się odchudzać?! Słaby pomysł ;) Zaczekajcie gdzieś tak do... Wielkanocy :D
 9. O kurczę, masa problemów... :( Hasko-labek śliczny. Żeby tylko nie narobił równie ślicznych dzieci :(
 10. Widziałam się z Czetoliną! :) Zmężniała, wyładniała - prawdziwa z niej dama, Europejka :D Przywitała mnie dość chłodno, ale potem przełamałyśmy lody (nie ukrywam, że smaczki pomogły ;)) i były nawet przytulanki! W grudniu Kasia i Czetka wyjeżdżają na egzotyczne wakacje!!! Czetulec jeździ z Kasą wszędzie - nawet na służbowe sympozja. Mieszka w hotelach, zwiedza i jest psem IDEALNYM. Serce rośnie!!!!!!! :)
 11. Z podwózką ja pomogę! Tylko pisz albo dzwoń, bo na dogo raczej z rzadka zaglądam...
 12. I ja już zaczynam trzymać kciuki i mocno wierzę, że.Giga pójdzie W ślady mojej Imki! Giguniu, naprawdę warto!!!!
 13. W ten weekend Czetusia przyfrunie do Warszawy. Niemal dokładnie w rocznicę.dnia, w którym ja opuściła ;) Jest szansa, że się zobaczymy i... poswietujemy!:)
 14. Po.cichu licze, że może w ten weekend uda mi się odwiedzić Imcie. Będę w Wwie zobaczyć się z Czetka, więc może się uda 2 poadopcyjne zgrać?;)
 15. No to ja napisze tylko... "a nie mówiłam"? :) Ze w cuda trzeba wierzyć, bo się zdarzają? ;) Uważajcie tylko bardzo przy transporcie!!!!! Ja bym nie ryzykowala żadnej przesiadki, nawet postoju...
 16. Pochorowalam się, kicham, smarcze i na kontrole iść nie mogę.:('Ale jedno wiem, Niko się nigdzie z naszej wioski nie wybiera! :D
 17. Włosie, witaj, dawno Cię nie było!;) Fakt, przykro gdy zwierzaki odchodzą, ale taka jest kolej rzeczy, choć nie myślimy o tym przyjmując je do naszego domu... Pokerku, pewnie, że nie można tracić nadziei, a tym bardziej wiary w... cuda;) To kudlate za Imka to Chmurka, Imciowa "siostrzyczka", adoptowana 3 tygodnie przed Imciochem.:)
 18. Tytuł zmieniłam :) Pozostałą po tymczasowaniu Imki kwotę 37,70 zł przekazałam na potrzeby zasiedziałej tymczasowiczki Nesi u DoPi, tym samym zerując konto moich tymczasiaków. DoPiaku, potwierdź proszę moją wpłatę. Aha, jeszcze miałam wyjaśnić kto to jest Ares ;) Ares to obecnie Niko - nowy rezydent u mojej Uli. Po odejściu Niteczki Ula adoptowała psiaka - pojechałyśmy po niego do... Murki! Świat jest jednak mikroskopijny! Ula zadzwoniła z ogłoszenia na olx (nic mi o tym nie mówiąc). Okazało się, że dodzwoniła się do... Toli :) Od słowa do słowa na temat wizyty PA i procedur adopcyjnych okazało się, że Tola zna Nutusię, Nutusia Tolę, a pies jest u... Murki :D Nadmienię, że Ness (Ulowa rezydentka od kilku lat) też jest od Murki (za moim pośrednictwem:)). Przy okazji miałam okazję poznać Murkę osobiście :)
×
×
 • Create New...