Jump to content
Dogomania

Nutusia

Members
 • Content Count

  43,957
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Nutusia last won the day on December 26 2015

Nutusia had the most liked content!

About Nutusia

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Biography
  psiarzem i niepoprawną optymistką
 • Location
  mazowieckie/na północ od Wwy
 • Interests
  natura
 • Occupation
  tłumacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Madziu myślę o Tobie :) nie skusisz się czasem na Fejsbuczka ? ja Ciebie strasznie strasznie strasznie mocno ściskam. Brosio w zeszłym roku odszedł za TM :( zostałam z Mijeczką - co kochana u Was ???

 2. O kurczątko, przecież jeszcze "wczoraj" wiozłam Muszkę do Marysi, a dziś ten mały "Ufoczek" ma taki cudowny dom! :) Serce rośnie!!!!!!
 3. Rewelacja!!! Wersja eksportowa - to jest TO! :)
 4. Nutusia

  Dom Tymczasowy Kasandra

  O kurczę, ale klops, że się Stefcio zaraził :( Byłam pewna, że domowe, zadbane, silne i szczepione koty są bardziej bezpieczne... Straszna cholera ten kk. W lecznicy u nas jest mały, 2,5 miesięczny kocurek, który z tego powodu będzie w najlepszym razie (!) niedowidzący (jeśli uda się uratować mniej zaatakowane oczko :().
 5. No i pięknie! :) Maryś, ja w tym tygodniu jestem w domu. Gdybyś potrzebowała pomocy w transporcie albo w... pocieszaniu - jestem do dyspozycji ;)
 6. Nutusia

  Dom Tymczasowy Kasandra

  Z podwózką ja pomogę! Tylko pisz albo dzwoń, bo na dogo raczej z rzadka zaglądam...
 7. I ja już zaczynam trzymać kciuki i mocno wierzę, że.Giga pójdzie W ślady mojej Imki! Giguniu, naprawdę warto!!!!
 8. W ten weekend Czetusia przyfrunie do Warszawy. Niemal dokładnie w rocznicę.dnia, w którym ja opuściła ;) Jest szansa, że się zobaczymy i... poswietujemy!:)
 9. Po.cichu licze, że może w ten weekend uda mi się odwiedzić Imcie. Będę w Wwie zobaczyć się z Czetka, więc może się uda 2 poadopcyjne zgrać?;)
 10. Pewnie wozi ze sobą psie rozmówki :D
 11. Tytuł zmieniłam :) Pozostałą po tymczasowaniu Imki kwotę 37,70 zł przekazałam na potrzeby zasiedziałej tymczasowiczki Nesi u DoPi, tym samym zerując konto moich tymczasiaków. DoPiaku, potwierdź proszę moją wpłatę. Aha, jeszcze miałam wyjaśnić kto to jest Ares ;) Ares to obecnie Niko - nowy rezydent u mojej Uli. Po odejściu Niteczki Ula adoptowała psiaka - pojechałyśmy po niego do... Murki! Świat jest jednak mikroskopijny! Ula zadzwoniła z ogłoszenia na olx (nic mi o tym nie mówiąc). Okazało się, że dodzwoniła się do... Toli :) Od słowa do słowa na temat wizyty PA i procedur adopcyjnych okazało się, że Tola zna Nutusię, Nutusia Tolę, a pies jest u... Murki :D Nadmienię, że Ness (Ulowa rezydentka od kilku lat) też jest od Murki (za moim pośrednictwem:)). Przy okazji miałam okazję poznać Murkę osobiście :)
 12. Prześliczny jest Bari! Rzeczywiście aż dziw, że się ludziska o niego nie biją :( Mattilu, bardzo było miło Cię usłyszeć :) Mam nadzieję, że w grudniu uda nam się wreszcie zobaczyć! ;)
×