Jump to content
Dogomania

Nutusia

Members
 • Content Count

  43957
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Nutusia last won the day on December 26 2015

Nutusia had the most liked content!

Community Reputation

993 Excellent

6 Followers

About Nutusia

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Biography
  psiarzem i niepoprawną optymistką
 • Location
  mazowieckie/na północ od Wwy
 • Interests
  natura
 • Occupation
  tłumacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Madziu myślę o Tobie :) nie skusisz się czasem na Fejsbuczka ? ja Ciebie strasznie strasznie strasznie mocno ściskam. Brosio w zeszłym roku odszedł za TM :( zostałam z Mijeczką - co kochana u Was ???

 2. Witanko :) W styczniu rozmawiałam z p. Dominiką. U Imciocha wszystko w jak najlepszym porządku. Jest grzeczna, całuśna i przytulaśna. Jej najlepszym przyjacielem jest... kot! Bawią sie fenomenalnie - "polują" na siebie, śpią razem, podgryzają - rewelacja :)
 3. Pokerku, nie szczyp się, bo będziesz miała... czerwone ślady ;) Uwierz bez szczypania :D
 4. Dobry wieczór :) Jolu, Twój wierszyk baaardzo mnie wzruszył, do łez... Cieszę się, że z Poli coraz normalniejszy psiaczek się robi. A Hopci gratuluję wygranej z chartem, bo wygrana to niezaprzeczalna ;) Ściskam Was serdecznie, szczególnie mocno Jędrka :D
 5. O kurczątko, przecież jeszcze "wczoraj" wiozłam Muszkę do Marysi, a dziś ten mały "Ufoczek" ma taki cudowny dom! :) Serce rośnie!!!!!!
 6. O kurczę, ale klops, że się Stefcio zaraził :( Byłam pewna, że domowe, zadbane, silne i szczepione koty są bardziej bezpieczne... Straszna cholera ten kk. W lecznicy u nas jest mały, 2,5 miesięczny kocurek, który z tego powodu będzie w najlepszym razie (!) niedowidzący (jeśli uda się uratować mniej zaatakowane oczko :().
 7. No i pięknie! :) Maryś, ja w tym tygodniu jestem w domu. Gdybyś potrzebowała pomocy w transporcie albo w... pocieszaniu - jestem do dyspozycji ;)
 8. Hura! Hura! Hura!!!!!!! Piękny prezent przyniósł Mikołaj i Musi i... Marysi ;)
 9. Zimą się odchudzać?! Słaby pomysł ;) Zaczekajcie gdzieś tak do... Wielkanocy :D
 10. O kurczę, masa problemów... :( Hasko-labek śliczny. Żeby tylko nie narobił równie ślicznych dzieci :(
 11. Widziałam się z Czetoliną! :) Zmężniała, wyładniała - prawdziwa z niej dama, Europejka :D Przywitała mnie dość chłodno, ale potem przełamałyśmy lody (nie ukrywam, że smaczki pomogły ;)) i były nawet przytulanki! W grudniu Kasia i Czetka wyjeżdżają na egzotyczne wakacje!!! Czetulec jeździ z Kasą wszędzie - nawet na służbowe sympozja. Mieszka w hotelach, zwiedza i jest psem IDEALNYM. Serce rośnie!!!!!!! :)
×
×
 • Create New...