Jump to content
Dogomania

Maleńka dwunóżka/zostaje na zawsze w DT!


Ajula

Recommended Posts

[quote name='Ajula']

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/LWkCnfsyv3_I9eCEEp16y4cjFuyMk_v2b8OcxVFUUDY=w550-h495-no[/IMG]

[/QUOTE]

zaglądam z rana co u małej. I tak sobie myślę, że Ci co wyrzucili Maleńką wyświadczyli jej przysługę, w innych okolicznościach jej los by się nie odmienił. A tak pannica wytulona, na kocyku w słoneczku sobie leży :loveu: o zdrowie też dobrzy ludzie zadbają :)

Link to comment
Share on other sites

Dziś nie ma żadnych ciekawych wieści, chyba tylko taka, że byliśmy dziś z naszmi psiakami u doktora i przy okazji kupiliśmy dla Stelci preparat na kleszcze , taki nowej generacji, w tabletce. Podobno bardzo dobry i ma działać 3 miesiące. TZ pojedzie w odwiedziny, to zawiezie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzyna Starkiewicz']Stella, będzie do adopcji czy zostanie w dt?[/QUOTE]
Jak się znajdzie dobry dom, to do adopcji :)
Ktoś się już nawet poważnie pytał, ale trzeba to dobrze rozważyć, żeby to nie było tylko z porywu serca, a z pełną świadomością, jakie mogą być problemy w opiekowaniu się taką kaleką psinką. Tym bardziej, że nie wiadomo co z tą śledzioną, może będzie za jakiś czas konieczna operacja.

Stelcia pojechała dziś do fryzjera, mam nadzieję, że wieczorem będą fotki naszej gwiazdki :)

Ps. Czy mamy kogoś zaufanego w okolicach Radomia? Kogoś kto umie zrobić dobrą wizytę PA?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wawer']Z Radomia jest red.[/QUOTE]
Nie znam red, ale poszukałam w wyszukiwarce i widzę, że chyba już rzadko zagląda na dogo. Ostatnio w połowie kwietnia, a ogólnie w 2014 ma tylko 4 czy 5 postów.
Może ktoś jeszcze?
Chociaż na razie tak tylko się rozglądam, bo tak czy owak Stelcia musi mieć jeszcze diagnostykę, ale dopiero jak minie odpowiedni czas od szczepienia.

[quote name='Nutusia']
Ajulo, możesz napisać jak się ten tabletkowy preparat p/kleszczowy nazywa?...[/QUOTE]
[U]Ten preparat nazywa się Bravecto. [/U]Nasz wet uważa, że będzie lepszy niż inne. Chociaż jest drogi, ale czas działania na kleszcze ma wynosić 3 miesiące. Działa też -bójczo na pchły. Sposób podawania jest fajny, bo jest to tabletka, która wygląda i pewnie smakuje jak ciastko - dobre prze psach, które sobie nie dają nic w kark wcierać. Mój Gacek łyknął i się oblizywał, chciał jeszcze. Dobre też przy psach kudłatych, którym trudno coś wetrzeć w skórę pokrytą grubą sierścią.
[I]Tableta dla Gacka (34 kg) kosztowała 80 zł.
Tabletka dla Stelli (4 kg) kosztowała 75 zł.[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dreag']Trafiłam tu zupełnie przez przypadek, kibicuję dzielnej maleńkiej od dziś :).[/QUOTE]
kibicowanie bardzo potrzebne :)

[quote name='haliza']Jakie biedactwo[/QUOTE]
na szczęście już zaopiekowane, mam nadzieję, że teraz będzie tylko lepiej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...