Jump to content
Dogomania

Maleńka dwunóżka/zostaje na zawsze w DT!


Ajula

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

W porównaniu z "tym" co znalazł mój TZ - to naprawdę metamorfoza niesamowita :)

Chociaż głównie w wyglądzie, bo charakter miała dobry od samego początku.

Mnie do tej pory serce boli, jak pomyślę, że taka słodka kochana kruszynka zakołtuniona na maxa mieszkała w szopce i miała na imię "ten drugi Ciapek"   :wallbash:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

wszystko super :) Ostatnio Stelci nie widziałam, ale za to słyszałam, bo jak rozmawiam z Anią przez telefon, to słyszę, jak Stella rządzi :) ciągle ma jakieś życzenia (na rączki, na kolanka, pogłaskać, zegnać inne psiaki z jej fotela itp) i bardzo donośnym szczekiem domaga się spełnienia tych życzeń :D

Ania mówi, że Stella rządzi wszystkimi jak królowa, ludźmi też, i wszyscy się z tego cieszą :loveu:

Jak jutro nie zapomnę, to poszukam filmik na fb, na którym Ania nagrała, jak się Stelcia czegoś tam domaga.

Link to comment
Share on other sites

znalazłam, to jest z grudnia, ale nie szkodzi, cały czas aktualne :)

opis Ani:

"Niektóre małe pieski muszą głośno krzyczeć  Stelka, pierwsza księżniczka wśród innych księżniczek. Stelka "się nosi", chodzi tylko na dworze,czasem się nawet rozpędza na swoich dwóch girkach, w domu to nie ma sensu, po co? Przecież jak pokrzyczy to służba się zjawi i wyniesie na dwór. Stelka nie widzi wiec wysilać się nie bedzie. Słyszy jak widać, dzwonią ale nie wiadomo w którym kościele. Niedawno była Ciapkiem u meneli, mieszkała w starym kredensie. Jak widać, w starych gratach można czasami spotkać księżniczkę"

 

https://www.facebook.com/video.php?v=913534658686857&set=vb.100000909958558&type=2&theater

 

nawet obróżkę ma księżniczkową :D

 

10850101_344549729049777_219984131340765

Link to comment
Share on other sites

Uwaga!!!!!  proszę kto może niech jeszcze wyśle mejla to naprawdę tylko ... minuta! a może uratowane , życie?! 

Doświadczenia na zwierzętach! więcej na wątku http://www.dogomania.com/forum/topic/144675-sos-bez-budy-na-%C5%82a%C5%84cuchu-dom-stoi-w%C5%82a%C5%9Bciciel-jest-pies-umiera-jamnica-podkarpackie/page-31

 

Doprawdy nie mogę uwierzyć, że w 21 wieku coś takiego chcą zrobić w kraju ponoć nowoczesnym, ponoć w Unii Europejskiej, w kraju ponoć ceniącym anjwyżej przykazania dekalogu itp.

 

Można przekopiować całą listę adresów do swojego e-maila (wszystkie razem jak leci), treść przekopiuj lub wpisz własną, podpisz się i wysyłasz.

 

Mam większą listę adresatów:

 

[email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]

 

 

Mam jeszcze inny tekst, krótki gdyż obawiam się, że ten dłuższy może przejść bez czytania:

"Szanowna Pani Senator/Szanowny Panie Senatorze,

Jako wyborca, składam niniejszym sprzeciw próbom wprowadzenia zmian w ustawie o ochronie zwierząt wykorzystywanych do celów naukowych lub edukacyjnych!

Zwracam się do z prośbą o odrzucenie poprawek do ustawy, które obniżą ochronę zwierząt doświadczalnych w Polsce.

Wprowadzenie ich jest nie tylko sprzeczne z Dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2010/63/UE, sprzeczne z wolą narodu, którą wielokrotnie wyrazili Polacy podpisując petycje w tej sprawie, manifestując swą wolę na ulicach i wypowiadając się w internecie, ale i sprzeczne z obowiązującymi w naszym kraju od wieków zasadami miłosierdzia, zakazu zabijania i zadawania cierpienia. Jestem przeciwna wprowadzaniu tylnymi drzwiami, po cichu, za plecami społeczeństwa, zmian narażających nas Polaków na kpinę (i słuszną) na arenie międzynarodowej i tworzących z Polski kraju zaściankowego z przestarzałymi prawami.

Dokonano już tylu eksperymentów, że czas najwyższy, aby w dobie internetu naukowcy, zamiast zadawać znowu nieuzasadniony ból, usiedli przed komputerem i poszukali prac naukowych, w których identyczne eksperymenty są już opisane. W dobie internetu jest to zabawnie proste, wystarczy tylko chcieć.

Z poważaniem,"

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...