Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
 • Content Count

  7,642
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Isiak last won the day on October 10 2018

Isiak had the most liked content!

4 Followers

About Isiak

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.donka66.blogspot.com
 • Skype
  dona2212

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wyszły dziś przesyłki do Figuni i Livki. Też od siebie dopłaciłam za priorytety, coby przesyłki nie obijały się za długo po pocztowych kątach :) Cioteczki, które kupiły hafty: jak dojdą, to mogą być nieco zmiętolone przez podróż, wystarczy przeprasować. UWAGA! Haft prasuje się z lewej strony i na miękkim podkładzie, wtedy krzyżyki ładnie się uwypuklają.
 2. Nadziejko, to ja już wpłacę należność, a wyślesz, kiedy będzie Ci pasować :) Adres podam do koleżanki, bo tam bez problemu zawsze ktoś odbierze paczkę, a u mnie w domu to ciężko... Podaję adres na PW :)
 3. Wyszły przesyłki do Poker, ona03 i uxmal. Z własnej kieszeni dopłaciłam za priorytety, bo chcę, byście mogły dostać Wasze fanty jak najszybciej :)
 4. No normalnie CBŚ, CBA, CIA, INTERPOL i co tam jeszcze :)))))))
 5. Ja z kolei nie przepadam za herbatkami, ale od kiedy kot zaczął parzyć mi herbatę, to powoli się do niej przekonuję i też pijam - no przecież nie zrobię kotkowi przykrości...
 6. Ale na emeryturce będę mieć czas na haftowanie na bazarki :)
 7. No dzisiaj już kawę do torby spakowałam, żeby znowu nie zapomnieć :))) Bo jak tu żyć bez tego eliksiru życia :))))
 8. No właśnie - trudny przypadek :) Ze zdrowiem na szczęście lepiej, krwawienie ustało, ożywiła się po kroplówkach. Ale z pamięcią kiepsko i to jest strasznie uciążliwe dla mnie. Dzisiaj wciąż powtarzała, że jutro już wychodzi, choć to nieprawda, że codziennie na kolację dają ciastka (były dziś kanapki z szynką), a w ogóle to ona już tam miesiąc leży a jej nie chcę zabrać do domu. Ech...
 9. Dziękuję :) Staram się wybierać dobrze zaprojektowane wzory, nie cierpię hafciarskiego badziewia w stylu "wieś tańczy i śpiewa".
×