Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
 • Content Count

  8,329
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Isiak last won the day on October 10 2018

Isiak had the most liked content!

4 Followers

About Isiak

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.donka66.blogspot.com
 • Skype
  dona2212

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Moja sunia brała Euthyrox, i mama też bierze. Niedoczynność tarczycy powoduje senność, taką ospałość, otępienie, i uczucie zimna. Sunia ciągle spała pod kołdrą albo pod kocem, potrafiła mnie w nocy obudzić, żeby ją przykryć. Jak zaczęła brać tabletki, to szukała w domu chłodnego miejsca do leżenia :) Mama też już nie jest zmarzluchem, od kiedy bierze leki :)
 2. Ale cudna ta łaciatka. Nie jest zaniedbana, wychudzona, jest wysterylizowana. Może ktoś jej szuka?
 3. Właśnie to samo chciałam zasugerować. Coś musi być na rzeczy. Moja sunia po operacji biodra miała uczulenie na szwy i też ją bolało przez miesiąc, a mówili, że to niemożliwe. Nie dawała rady funkcjonować bez środków przeciwbólowych. Z góry było fajnie zagojone, a w środku zrobiła się jama wypełniona mazią, stan zapalny, w końcu na podudziu zrobiła się przetoka i przez dziurę zaczęło to wszystko wypływać. Dopiero wtedy operowali drugi raz (w innej już lecznicy), usuwali resztki nici, płukali, czyścili, założyli inne nici i dreny... Ale było już za późno, kość rozmiękła, zaczęła gnić i musieli zrobić dekapitację kości udowej :(
 4. Po operacji mojej suni spałam z nią na podłodze, a wersalkę miałam cały czas podniesioną do góry, aby nawet do głowy jej nie przyszło wskakiwanie na nią. Elik, nie przejmuj się, święta świętami, przyjdą i miną, za rok będą następne, a Alfik jest jedyny i kochany, i najważniejszy, ważniejszy niż idealny porządek. Dom jest dla Was, nie Wy dla domu :)
 5. No i sprawa się wyjaśniła, i tyle w temacie. Poniekąd rozumiem każdą ze stron. A tak od siebie to napiszę, że mam kilka srebrnych rzeczy, i nie noszę ich właśnie przez te naloty. Jedne czernieją, inne dostały żółtych brzydkich plam. Po mozolnym czyszczeniu dość szybko plamy wracają. Kolor podobno zależy to od rodzaju metalu użytego jako dodatku podczas topienia srebra, bo nigdy nie jest to czyste srebro 100 %, podobnie, jak złoto. Dlatego też nie kupuję już srebra, bo mnie te plamy wkurzają.
 6. Zgadza się, a jego "bursztynowe" pochodzenie kojarzy mi się z ciepłem i złocistym blaskiem. Natomiast ambra to wydzielina kaszalota... trochę niesmacznie :(
 7. Spoko :) Widziałam tę książkę u nas na poczcie, w razie czego mogę sobie kupić, jeżeli jeszcze jest :) W takim razie poproszę nr 50a i 51 za wyw.
 8. Gdzież to są tacy fantastyczni weci???
 9. Ja jeszcze rozumiem, jak trzeba przysiąść z powodu pracy, ale żeby z powodu prywatnych zachcianek nie spać... Kalendarza adwentowego dla wnuka mu się zachciało. A za nim zaraz przyleciała szefowa innego działu i też chciała od razu razy dwa, chyba poszaleli... Odmówiłam jej.
 10. Takie kładzenie się na chwilkę to jest najgorsze. Zaśnie się i wtedy śpi się najlepiej, a potem te wyrzuty sumienia, że tyle czasu się straciło. Znam to, jak czasem mi się zdarzy w wolny dzień. Ja z czwartku na piątek siedziałam w nocy do czwartej rano nad zamówieniem szefa i poważnie się zastanawiałam, czy w ogóle mam się kłaść, czy jak się położę i zasnę, to czy dam radę wstać o 6.00 do pracy. Ale jakoś siłą woli zwlokłam się w piątek z łóżka i poleciałam do roboty. Chyba trochę mi w tym pomogły nerwy, bo wkurzona byłam przez tą całą sytuację na maksa. Za to w pracy byłam jak zombie.
×
×
 • Create New...