Jump to content
Dogomania

joanka40

Members
 • Content Count

  6,893
 • Joined

 • Last visited

About joanka40

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2,498 profile views
 1. Jaka biedna żabka. Cały czas mam nadzieję, że ten Nivalin w końcu zadziała. Gabrysiu, trzymam mocno kciuki.
 2. Mam nadzieję, że u Misia nastąpiła poprawa. Kciuki mocno zacisnięte.
 3. joanka40

  Kot Wampirek prosi o pomoc

  I tu jeszcze mam trzy zdjęcia:
 4. joanka40

  Kot Wampirek prosi o pomoc

  I jeszcze są dwa kocurki - synkowie :) Biegają za człowiekiem jak psiaki. Będą wykastrowane. Aktualnie - rozrabiaki :)
 5. joanka40

  Kot Wampirek prosi o pomoc

  Dawno nic nie pisałam, no bo w sumie nie ma o czym pisać. Wampek ma się dobrze, waży już ponad 4 kg, śpi na poduszkach, ładnie sisia do miseczki. Ponieważ znowu zaczął trochę kichać podaję mu znowu szczepionkę Fosprenil. Poprawa jest widoczna i to bardzo. Dzięki tej szczepionce Wampcio na chwilę obecną uniknął wziernikowania nosa. W okolicy pojawiły się kotki do adopcji. Na chwilę obecną są zaopiekowane, mają tymczasową opiekę, mieszkają w ocieplonej budzie. Koteczka jest śliczna: srebrno-szara, oswojona z człowiekiem i wysterylizowana. Chętna do spania w łóżka i na kaloryferze.
 6. Takie trzy kociaki szukają domków. To jest dziewczynka, bardzo fajna, już po sterylizacji. Grzeczna, garnie się do człowieka. Na chwilę obecną jest dokarmiana przez tymczasową opiekunkę i mieszka w ocieplonej budzie na dworze. Chętna na kanapę i w domowe pielesze. Może ktoś chciałby taką kocią piękność ? Kolor srebrno - szary.
 7. Niesamowite !!! Wspaniałe wiadomości !!! Bardzo się cieszę :)
 8. Gabrysiu, napisałam przed chwilą do DT - i czekam na odpowiedź. Za hotelowanie uregulowałyśmy opłatę w 100%. Czekam jeszcze na informację odnośnie wyżywienia.
 9. Napisałam do DT przed chwilą.
 10. Serdecznie dziękujemy za pieniążki na kotki :) Dzięki nim kotki mają już całkowicie opłacony hotelik :) Na konto kotków wpłynęło 151 zł.
 11. Gabrysiu, pieniążki - 59 zł, na kotki są oczywiście już na koncie :) Bardzo, bardzo dziękujemy :) Dzięki tym pieniążkom mamy opłacone hotelowanie :) Kłaniam się nisko :)
 12. Z ostatnich dwóch bazarków mamy 210 zł / 59 zł + 151 zł /. Przed chwilą zrobiłam przelew za hotelowanie kotków - II rata ostatniego okresu rozliczeniowego w wysokości 170 zł :) Więc hotelowanie kotków zostało całkowicie opłacone :) Zostało nam 44,50 zł. Musimy się jeszcze skontaktować z DT, czy jeszcze mamy coś zapłacić za jedzonko. Temat hotelowania mamy zamknięty :)
 13. Serdecznie dziękujemy :) Jak pieniażki będą na koncie, to potwierdzę - pewnie jutro przelew będzie :) Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy Gabrysiu :)
 14. Serdecznie dziękujemy za pieniążki a kocią rodzinkę :) Potwierdzam wpływ 236 zł na konto kotków :)
×