Jump to content
Dogomania

joanka40

Members
 • Content Count

  6,886
 • Joined

 • Last visited

About joanka40

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2,396 profile views
 1. Cegiełkę za 15 zł poproszę :)
 2. Kicia jest naprawdę fajna i pewnie wielu z nas chciałoby mieć takiego kotka w domu. Może uda mi się namówić opiekunkę i ogłosimy koteczkę na olx, oczywiście wraz z kocurkami. U mnie limit zwierzaków, kiedy jako tako ogarniam zwierzyniec to trzy koty, jak mam więcej zwierząt to niezbyt sobie radzę.
 3. Kotki są tam fajnie zaopiekowane, grubiutkie są, mają schronienie, ale wiadomo opiekunce marzy się aby kotki znalazły domki. Ja widziałam tylko srebrną mamusię, a chłopaków znam jedynie ze zdjęcia. Kicia jest bardzo fajna, ociera się o nogi, grzecznie się zachowuje :)
 4. joanka40

  Kot Wampirek prosi o pomoc

  Witamy się serdecznie :)
 5. joanka40

  Kot Wampirek prosi o pomoc

  I tu jeszcze mam trzy zdjęcia:
 6. joanka40

  Kot Wampirek prosi o pomoc

  I jeszcze są dwa kocurki - synkowie :) Biegają za człowiekiem jak psiaki. Będą wykastrowane. Aktualnie - rozrabiaki :)
 7. joanka40

  Kot Wampirek prosi o pomoc

  Dawno nic nie pisałam, no bo w sumie nie ma o czym pisać. Wampek ma się dobrze, waży już ponad 4 kg, śpi na poduszkach, ładnie sisia do miseczki. Ponieważ znowu zaczął trochę kichać podaję mu znowu szczepionkę Fosprenil. Poprawa jest widoczna i to bardzo. Dzięki tej szczepionce Wampcio na chwilę obecną uniknął wziernikowania nosa. W okolicy pojawiły się kotki do adopcji. Na chwilę obecną są zaopiekowane, mają tymczasową opiekę, mieszkają w ocieplonej budzie. Koteczka jest śliczna: srebrno-szara, oswojona z człowiekiem i wysterylizowana. Chętna do spania w łóżka i na kaloryferze.
 8. Dajcie mi znać Kochane Dziewczynki, czy widać wklejone przeze mnie zdjęcia. Panią opiekującą się kotkami spróbuję zachęcić do zamieszczenia ogłoszeń na olx. A na razie będę rozsyłać zdjęcia kotków po znajomych.
 9. Chłopaki również mieszkają w ocieplonej budzie. Chętni do adopcji, bardzo zabawowi. Cała trójka chodzi za człowiekiem jak psiaki. Tymczasowa opiekunka miała kocurki wykastrować, dowiem się w listopadzie, czy chłopaki są już po zabiegu.
 10. A tu dzieciaki koteczki - braciszki :)
 11. Takie trzy kociaki szukają domków. To jest dziewczynka, bardzo fajna, już po sterylizacji. Grzeczna, garnie się do człowieka. Na chwilę obecną jest dokarmiana przez tymczasową opiekunkę i mieszka w ocieplonej budzie na dworze. Chętna na kanapę i w domowe pielesze. Może ktoś chciałby taką kocią piękność ? Kolor srebrno - szary.
 12. Wspaniałe zdjęcia :) Ja nie mogę - ale szczęściara z Lusi, naprawdę :) Lusia wygląda cudnie, bardzo się cieszę. Dziękuję Gabrysiu za zamieszczenie zdjęć na wątku :)
 13. Niesamowite !!! Wspaniałe wiadomości !!! Bardzo się cieszę :)
 14. Pieniążki przed chwilą wpłaciłam. Serdecznie pozdrawiam :)
×