Jump to content
Dogomania

agat21

Members
 • Content Count

  10,591
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

agat21 last won the day on January 19

agat21 had the most liked content!

About agat21

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.dogomania.pl/forum/f28/zmigrod-dramat-psi-szkielet-ktoremu-sadysta-obcial-ogon-tepym-narz

Converted

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. I jeszcze taka historyjka, która rozczuliła mnie maksymalnie: "(Mąż) pracował z drewnem w sobote, a mały asystował, M cos tam zaznaczał ołówkiem jak deski przycinał, nagle rozglada sie i szuka - gdzie ołowek ??? a Zefirzysko siedzi przed nim a ołówek w pysku trzyma :-) i patrzy .... M poprosił o oddanie ołowka - dostał, zaznaczył co chciał, ołowek odłozył i za chwile Zefir siedzi z ołowkiem w pysku patrzy i czeka :-) ..taki asystent! :-) "
 2. A teraz parę cytatów z pani, u której w hoteliku jest Zefirek "mam jeszcze takie uwagi co do charakteru - TO JEST BARDZO ZROWNOWAZONY PIES, wybitnie zrownowazony, lezał przy działajacej pile, nie uciekał, ja dzis przenosiłam te 2m witki, grabiami obok niego zbierał resztaki - siedział spokojnie i patrzył, nie odskawił, nie uciekał spłoszony. W kojcu - jak wychodze czy wchodze do domu siedzi cichutko, albo lezy i patrzy - nie ma nawoływania szczekiem i szaleństw w boksie" "jedyny minus jaki zauwazyłam to skoki .... to mozna skorygować oczywiscie bez wiekszego problemu, nie jest to dyskwalifikacja :-) ale uciazliwosc :-)" "schylic sie nie da, ukucnac, pacha sie łapami na człowieka :-) do twarzy z całusami, głowe pod pache wciska i cału pod reke sie łąduje :-) tylko te skoki sa do skorygowania - reszta super, spokój, opanowanie, nie podnieca sie byle czym, nie jest szczekliwy i pilnuje sie cały czas człowieka, Bela i Budrys go nie interesują"
 3. Wkładki są grube, ocieplane, są mocno przyklejone. Wyrywając je zniszczę buty :( i nie będą już ocieplane :(
 4. No, niestety, dzień pracowy intensywny i nie miałam czasu tu wejść. Zefirek coraz śmielszy i szczęśliwszy, lata po ogrodzie, asystuje przy pracach ogrodowych, nauczył się pięknie przeskakiwać płotek oddzielający strefę przed domem od ogrodu z tyłu domu. Jest bardzo grzeczny i karny, przybiega na każde gwizdnięcie, uwielbia głaski i miziana. No - ideał po prostu. Tylko do dzieci pani podszedł na razie z rezerwą - tak, jak do męża. Zaraz powysyłam filmiki, które dziś dostałam do Kiyoshi A - i jeszcze bardzo bardzo dziękuję za kolejne wpłaty - od Christo-fair i od Zacharego :* :* :*
 5. No to chyba mamy imię dla psinka :) Ale oficjalnie i uroczyście niech ogłosi to założycielka bazarku Aldrumka :)
 6. A czy jest miejsce, gdzie można go umieścić aż spokojnie wydobrzeje?
 7. Zatem kciuki za dobry dom w Krakowie :)
 8. Psinek szybko się przyzwyczaja do ludzi, bardzo do nich lgnie. Myślę, że jak poczuje, że ktoś jest już tylko dla niego na dobre i złe, oczy zmienią się diametralnie :))
 9. Przed godizną odebrałam od Madie worek karmy dla psiula. Bardzo bardzo Ci dziękuję kochana! <3 <3 <3
 10. Przepraszam za milczenie, ale cały dzień byłam poza domem. Hoteli podsyłał mi cały dzień i zdjęcia i filmiki z cudownym kochanym psiaczkiem :) Dzisiaj w hoteliku była znajoma wolontariszka kocia, i chyba bardzo z naszym chłopakiem przypadli sobie do gustu :) Zaraz jakiejś "ofierze" (może tym razem Tyśkę dopadnę ;))) podeślę zdjęcia i filimiki do wstawienia. Po ich obojrzeniu aż się spytałam, czy nie chce takiego słodkiego psiaka.. no ale jak to w życiu bywa, dobry człowiek to i zapsiony już i zakocony na maksa ;)
×