Jump to content
Dogomania

agat21

Members
 • Content Count

  15277
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  52

agat21 last won the day on September 1

agat21 had the most liked content!

Community Reputation

3856 Excellent

7 Followers

About agat21

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.dogomania.pl/forum/f28/zmigrod-dramat-psi-szkielet-ktoremu-sadysta-obcial-ogon-tepym-narz

Converted

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ależ cudna sunia :D Bardzo oryginalna i urocza. Pewnie będzie można w chętnych na adopcję przebierać :)
 2. Nie przepraszaj, no co Ty, na głowie tyle spraw, trudno pamiętać o wszystkim. Kasa może być na to konto, z którego wpłacam na Fado. Dzięki :)
 3. Co za łajdaczysko jakieś ją skrzywdziło! :( Niech mu jaja oberwie. Dobrze, że na Ciebie już lepiej reaguje, że są postępy. Ona pewnie też z ulgą pożegna ten strach, jak już przyjdzie ten moment.
 4. Aha, i to warczenie jest tylko w jednym konkretnym miejscu: w pokoju pani i przy pani. W innych pomieszczeniach nie.
 5. Spokojnie, nie ma co od razu panikować. Pokażcie mi psa, który jak poczuje wiatr w żaglach (dobry bezpieczny dom, dogadzająca opiekunka próbująca przychylić nieba) nie próbuje sobie wyrobić pozycji dominującej w stadzie. Mój pies też jak leżał koło mnie na kanapie warczał na mojego faceta, który próbował się dosiąść. Ewidentnie pokazywał, że to on jest tu ważniejszy. Przeszło. Stanowcze traktowanie i więcej wspólnych posiłków i spacerów z TZ pomogło. Zakumplowali się. Będę z panią jeszcze rozmawiać, zobaczymy jak sytuacja się rozwinie.
 6. Tak, u niego brylantowo. Aż za bardzo powiedziałabym, bo poczuł się zbyt pewnie i zbyt rozpieszczony przez panią i warczy na pana, jak wchodzi do pokoju pani, gdy Grey jej pilnuje. Pani mu dogadza jak może i wybrał ją sobie na "szefową" i jej broni. Prosiłam panią, żeby karciła go słownie jak warczy na męża i żeby mąż też go karmił i podsuwał mu smakołyki, żeby też nawiązał z nim taką więź, jak z panią. Jeszcze dexterka miała z panią rozmawiać. Podpytam co z rozmowy wynikło. Pani oczywiście też zaprasza mnie do siebie nieustannie, ale nie mam jak tam pojechać. Przynajmniej na razie.
 7. Po raz kolejny biorę w obronę chłopaka i jego rodzinę. On nie jest gruby, ma bardzo specyficzną budowę ciała - bardzo masywny korpus i króciutkie łapeczki. On nawet jak był zachudzony po radysach wyglądał na grubego. Tymczasem pod skórą były same kosteczki. Wiem, bo sama go wiozłam do hotelu do Agi. A teraz prowadzi naprawdę intensywne życie i ma dużo długich spacerów. Dba więc i o duszę i o ciało :)
 8. Co za kulturalne życie prowadzi teraz Cukierek! :D Wycieczki, muzea, parki, książki... :D Czekam na zdjęcia z teatru! ;))
×
×
 • Create New...