Jump to content
Dogomania

agat21

Members
 • Content Count

  11,300
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

agat21 last won the day on April 2

agat21 had the most liked content!

About agat21

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.dogomania.pl/forum/f28/zmigrod-dramat-psi-szkielet-ktoremu-sadysta-obcial-ogon-tepym-narz

Converted

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z najnowszych wieści z Tosiowego domu: sunia jest bardzo mądra, bardzo grzeczna i kulturalna - w nocy nie rozpycha się zanadto na łóżku i zostawia panu wystarczająco dużo miejsca, żeby też mógł spać ;))) Apetyt jej dopisuje, ale chyba stara się sprawiać wrażenie kobiety przebywającej na diecie, bo najchętniej podjada w nocy. Zeskakuje z łóżka, bierze z miseczki parę suchych chrupków, wraca na łóżku i po kryjomu tam je chrupie. Sytuacja może się powtórzyć kilkakrotnie w ciągu nocy :)) Bardzo ładnie pilnuje się na spacerach, grzecznie jeździ autobusem - słowem światowa i miejska kobieta z niej się zrobiła :D Po świętach spróbuję podjechać z jakimś jedzonkiem dla niej, to zrobię aktualne zdjęcia. A tymczasem życzymy dobrych słonecznych pięknych świąt :)
 2. Maleńka, jak przykro strasznie czytać, że jesteś chora :( Dopiero co wiozłam Cię do Kajtek, to było przecież tak niedawno. Jeszcze tyle przed tobą życia, a tu paskudne choróbsko cię capnęło. Bardzo współczuję Wam. Mam nadzieję, że jeszcze wiele pięknych słonecznych dni przed Wami.
 3. Serdeczne dzięki uxmal! Bazarek był šwietny, pomysłowy i oryginalny :) Ogromnie się cieszę, że sunia już "u siebie", a tu dzięki wspaniałej uxmal i wspaniałym dogomaniaczkom dostała piękne imię. Muszę ją zawiadomić. I jej nową rodzinę :)
×