Jump to content
Dogomania

agat21

Members
 • Content Count

  12,283
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

agat21 last won the day on July 26

agat21 had the most liked content!

About agat21

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.dogomania.pl/forum/f28/zmigrod-dramat-psi-szkielet-ktoremu-sadysta-obcial-ogon-tepym-narz

Converted

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Funiu, nie zamierzam nikogo linczować, komu na sercu leży dobro tego skrzywdzonego psa. Wiem, że to, co napisałaś płynie właśnie z troski o niego. Jego sytuacja jest wyjątkowo trudna - to prawda. Nigdy nie miałam pod opieką tak trudnego psa. Wyciągając Fado ze schronu nikt z całego grona ludzi dobrej woli, którzy w tym uczestniczyli, nie zdawał sobie sprawy, jakiego psa przyszło nam ratować. Mnóstwo ludzi zaangażowało się w jego sprawę, poświęciło czas, energię, pieniądze, kibicowało całej sprawie. Myślę, że wszyscy mamy jednak nadzieję, że zdarzy się jakiś cud i znajdzie się miejsce najlepsze z możliwych dla niego i znajdzie się człowiek, który spróbuje go do siebie przekonać. Na razie Fado jest w miejscu, gdzie ma spokój, ma swój kąt, który jest jego azylem, jeśli tego potrzebuje, ma miejsce do pochodzenia, pobiegania nawet, zna już to miejsce, zna innych domowników, ma pełną miskę. Wiem, że nie wiadomo co się dzieje w jego głowie, w jego duszy, czy nie cierpi fizycznie. Ale trzeba dać mu szansę. Póki nie będzie oznak, że on może cierpieć, póki dam radę, póki będą osoby, które tak wspaniale w tym pomagają, będę szukać tego najlepszego dla niego miejsca na ziemi i jego człowieka. Jeśli jego stan pogorszy się - wiadomo, trzeba będzie pomyśleć co dalej. Na razie niech ma chociaż taki swój kawałek spokojnego świata, wierzę, że on też czuje różnicę między schronem i tym miejscem, i jest choć trochę szczęśliwszy.
 2. Bardzo się cieszę, że Rolci się udało. Oby już zawsze w życiu miała z górki :)
 3. U Jamora Fado mieszka w kojcu z budą. Nie jest szkolony, bo Fado nie nadaje się do "szkolenia". On może zacząć być przyzwyczajany do tolerowania człowieka, ale jednego i docelowego człowieka, z którym już zostanie. Jeśli znajdzie się hotel, który zgodzi się przyjąć Fado już na stałe, mimo problemów, jakie się z tym wiążą - można Fado tam przenieść. Nie chciałabym skazywać go na kolejny potworny stres związany ze zmianą miejsca i ludzi tak na próbę. Czy hotel ZuziM przyjmuje psy trudne i agresywne?
 4. Przeprwszam za milczenie, ale bylam dziś w drodze i nie miałam jak Wam dac znać, że około południa pan od Szanty zadzwonił jeszcze raz i powiedział, ze przeprasza za wczorajszy telefon pod wpływem emocji, ze na spokojnie jeszcze raz wszystko przemysleli i Szanta z nimi zostaje. Kochają ją i bardzo się do niej przywiazali i nie chcą jej robic krzywdy zwrotem z adopcji. Będą jednak szukać pomocy behawiorysty i zrobią wszystko, żeby się sprawy ułożyły. Podziekowałam mu za wiadomość, zadzwonilam do szafirki, zeby powiedziec, ze pan z Szanta nie przyjedzie. I bardzo chcę wierzyć w szczerość słów pana Szanty. Ale bede sie starała znaleźć jakiś cel podróży słuzbowej w tamte okolice i odwiedzic ich. Wtedy odetchnę dopiero. Dziekuję Wam za obecnosc i troskę o Szantę, a także podnoszenie mnie na duchu :) ♡
 5. Nie Elu, bazarki byly latem, teraz tylko takie ostatnie podrygi, jak gdzieś jadę i mogę trufle zawieźć przy okazji, bo nie wysylałam ich pocztą. Byłaby z nich miazga :D
 6. Szanta dziś wraca do hotelu do szafirki :( Oczywiście poiformował mnie o tym pan. Wszystkie zapewnienia próbie pracy z behawiorystą biorą w łeb, bo "pies jest agresywny do dzieci". Dobrze, że szafirka zgodziła się przyjąć sunię, bo nie wiem gdzie bym ją zabrała :( Mści się pewnie również brak pa, ale nikt nie chciał tam zrobić wizyty, a ode mnie to prawie 500 km :( Echh...
 7. Kochane, nie obiecuję. Ja w razie czego nie mam gdzie Fado zabrać. Po prostu. Cena jest niższa już i tak, bo ceny u Jamora zaczynają się od 30 zł za dobę. Jeśli znajdziecie mi gdzieś taniej miejsce dla takiego psa, który gryzie przy próbie zrobienia przy nim czegokolwiek bliżej niż odległość smyczy - będę bardzo wdzięczna. Mnie się na razie nie udało.
 8. Przepiękne dzięki za wszystkie wpłaty dla Fado! ♡♡♡ Niskie ukłony dla Nesiowatej, Funi i jankimałpy:)) Kiyoshi, dzięki ogromne ♡♡♡, choć trufle miały być w prezencie!
 9. Olena, sukienka nr 2 jak jest długa? Tak w praktyce? Dokąd sięga u kogoś takiego jak ja?
 10. Piękna sunieczka, poszczęściło się biedulce, że zabrałyście ją. U mnie teraz cienizna z finansami, ale coś kapnę, bo jak tu nie pomóc? Na jakie konto?
×
×
 • Create New...