Jump to content
Dogomania

agat21

Members
 • Content Count

  12,160
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

agat21 last won the day on July 26

agat21 had the most liked content!

About agat21

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.dogomania.pl/forum/f28/zmigrod-dramat-psi-szkielet-ktoremu-sadysta-obcial-ogon-tepym-narz

Converted

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za zaproszenie, nie mam teraz takich maluszków w rodzinie, ale podeślę tu znajomą, co się spodziewa ;))
 2. Wczoraj wieczorem wróciłam do domu, dziś od rana w pracy, przepraszam, że nie miałam czasu na rozpisywanie się, a chciałam dać znać, że u Fado wszystko w porządku. Z Jamorem nie rozmawiałam przez ten czas ostatnich dwóch tygodni tylko smsowałam ze dwa razy, bo z zasięgiem u mnie było fatalnie. Fado na razie najlepiej się czuje sam na wybiegu. Smycz ma przypinaną kiedy wychodzi, aby łatwiej było go zaprowadzić z powrotem do kojca. Jest spokojny, nie wyje i nie szczeka. Na wybiegu sobie trochę pochodzi, coraz lepiej zna teren, ale najchętniej leży w cieniu pod drzewami. Jak słyszy, że ktoś po niego idzie kombinuje gdzie by tu uciec. Ogólnie jest dość strachliwy. Jamor biorąc go uprzedzał mnie, że na razie ma bardzo dużo innych psów (wakacje), i nie będzie mógł poświęcać Fado dużo czasu. Robali nie widać, Jamor pewnie by mi napisał, prosiłam, żeby mi dawał znać, jak będą jakieś kłopoty. Apetyt ma, do niedawna miał jeszcze swoją poprzednią karmę, zapytam, czy już ją skończył.
 3. Bardzo Wam dziękuję za zaglądanie do Fado, za wszystkie posty i dobre życzenia dla psinki :) Chyba się spełniają, bo wieści od Jamora są takie, że u Fado wszystko OK. Dostałam porcję zdjęć na maila, które odzwierciedlają ten stan, ale dogo oczywiście się nie sprawdza znowu ze zdjęciami :( Spróbuję niebawem, może się uda.
 4. Mam prośbę o zaglądanie do Fado, jutro wyjeżdżam na urlop i będę odcięta trochę od cywilizacji ;) Oczywiście, że jak okaże się, że Fado w ciągu najbliższych tygodni nie zmieni się, będzie nadal spokojny, to poszukamy mu innego miejsca. Będzie pewnie łatwiej, jeśli okaże się również na dłuższą metę, że on nie jest zawsze i do wszystkich agresywny, a tylko czasem, w określonych sytuacjach.
 5. Szafirko, przelewam kasę za hotelowanie Szantusi w lipcu. I sprzedałam trochę ciasta po znajomych i uzbierałam 100 złociszy dla Szanty! :))
 6. Wielkie kciuki za Figo! Będzie dobrze :)
 7. Rozmawiałam z Jamorem. U Fadusia bez zmian: dużo odpoczywa (śpi przez pół dnia), ma apetyt, jest spokojny, wychodzi sobie na wybieg, na razie najchętniej samotnie. Raz Jamor puścił go z innymi psami, ale Fado wyraźnie od nich stronił. Pewnie za mało je zna i woli nie ryzykować starcia. Do człowieka spokojny, bez problemu chodzi na smyczy, daje się głaskać, ale nie robi to nim żadnego wrażenia. Raz tylko się zdenerwował jak zaplątał się w smycz i wtedy na odgłos kroków człowieka pokłapał trochę na boki zębami ostrzegawczo, ale nic złego się nie stało. Jamor mówi, że agresja jest u niego tylko i wyłącznie efektem strachu. Został ponownie odrobaczony, innych leków nie dostaje. Faktura za lipiec będzie na fundację Zea.
×