Jump to content
Dogomania

Bella1

Members
 • Content Count

  1897
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

About Bella1

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Wrocław
 • Interests
  w

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Moje psiątka trzymjcie swoje łapki mocno za Polę , znów jest gorzej przy jej chorobie przyplątało się jeszcze jakieś zatrucie pokarmowe . Bardzo się o Nią boję . O Was pamiętam zbliża się kolejny czerwiec
 2. Moje piesiątka kochane Z Polą jest gorzej dzisiaj miała dziwny atak myślałam że mi ucieknie ale jest wróciła oby jak najdłużej była z nami , wspomagajcie Polinkę z góry
 3. Od 16 lat jestem tu i pamiętam o Was Belluniu i Juleczku
 4. Pamiętam o Was Dzisiaj Walentynki
 5. Ja też zawsze byłam i jestem zdania że ludzie w pewnym wieku nie powinni mieć młodych psów . Jednak w chwili obecnej przekonałam się jak trudno jest szukać psa dla starszych ludzi , w mojej rodzinie małżeństwo 60 + straciło swojego pieska , chcą dać dom potrzebującemu psu i aż trudno uwierzyć masę ludzi zaangażowane jest w szukaniu i dotychczas nic . Nie mają jakiś wygórowanych wymagań ma być mały /4 piętro/ w średnim wieku .
 6. Nadal piesek poszukiwany!!! może jest gdzieś mała bida która pilnie potrzebuje domu w którym będzie żyła jak w bajce bo domek jest wspaniały .
 7. Dom we Wrocławiu , myślę że jeżeli już wybiorą to są w stanie podjechać po pieska . Mały poprzedni ich pies ważył ok 6-7 kg.
 8. Szukam małego pieska lub suczki dla starszego małżeństwa . Niedawno odszedł im piesek ,musi być mały ponieważ mieszkają na 4 piętrze bez windy . Oczywiście nie ma to być młoda psinka .
 9. Minął kolejny rok bez Was , w sylwestra odszedł Misiu piesek Ewy i Jacka Pola na lekach jakoś się trzyma
×
×
 • Create New...