Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
 • Content Count

  20639
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Ewa Marta last won the day on September 11

Ewa Marta had the most liked content!

Community Reputation

2073 Excellent

6 Followers

About Ewa Marta

 • Rank
  Ewa Marta

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Warszawa - Ursynów

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Potwierdzam radośnie, że obie wpłaty po 100 zł dla każdej suni są już na ich koncie. Bardzo jesteśmy wdzięczne za tę pomoc:)
 2. Doszła do nas wpłata 100 zł i z bazarku dla Tuptusia dla Meli. Z całego serca dziękujemy!!! Bardzo pięknie dziękujemy też mgog za wpłatę stałej deklaracji 20 zł:) Z takimi pomocnikami damy radę utrzymać maleńką aż do szczęśliwego znalezienia jej domku:)
 3. Doszła do nas wpłata 100 zł i z bazarku dla Tuptusia dla Figi. Z całego serca dziękujemy!!!
 4. Przez zawirowania na dogo nie zaprosiłam na wątku Natki do naszych kolejnych podopiecznych. Sunie mieszkają w tym samym hoteliku co Natka: Figa: https://www.dogomania.com/forum/topic/352465-figa-dzielna-maleńka-mamusia-dwóch-szczeniaczków/ i Mela:
 5. Jako opiekunka Meli i Figi bardzo dziękuję za wsparcie suniek! One bardzo tego potrzebują:) Jak tylko dostanę przelew, natychmiast dam znać tu na wątku i u suniek. Dziękuję z całego serca!
 6. O matulu, Figuszka też się załapała na dużą pomoc! Serdecznie dziękujemy! Jak tylko kasa dotrze, zapiszę w rozliczeniach:)
 7. Ile dobra wokół tej małej suńki się gromadzi:) Tak bardzo dziękujemy z Elą za wsparcie. Bardzo Ci kochana dziękujemy! Oczywiście Twojemu deklarowiczowi życzymy super domku nie tylko ze względu na ewentualną deklarację, ale na to, że każde to psie nieszczęście zasługuje na prawdziwy dom i kochająca rodzinę:)
 8. Bardzo Ci kochana dziękuję! Ja w niedzielę oglądałam setki jego zdjęć, wspominałam... Choć kocham moje 3 sunie bardzo, nigdy nie będzie już takiego psa jak Semurek przy mnie. Nie zapomnę go nigdy i chyba już zawsze myśl o nim, o tym, że go nie ma, będzie powodowała ukłucie w sercu:(
×
×
 • Create New...