Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
 • Content Count

  22536
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Ewa Marta last won the day on September 21

Ewa Marta had the most liked content!

Community Reputation

3073 Excellent

5 Followers

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Warszawa - Ursynów

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Elu, bardzo Cię proszę o zmianę opisu przy wpłacie 100 zł. To wpłata od Małgosi D. nie od nas. Pisalam o tym i zaznaczałam to w przelewie.
 2. Kasiu, nie umiem wyrazić nawet jak bardzo Ci jesteśmy z Elą wdzięczne za tę decyzję. Domyślam się, jak jest trudna dla Ciebie, ale to naprawdę wielka ulga dla nas. Bonus zna już teren, ma swoich przyjaciół, Ciebie też już poznał i polubił. W każdym nowym miejscu też byłby w kojcu, bo nie sądzę, żeby ktoś zaryzykował dołączenie go do stada. Tu będzie miał możliwość wybiegania się. Mam nadzieję, że pozwolisz pobiegać z nim czasem Zorbie. Jeśli jest cokolwiek, co możemy dokupić do kojca, daj znać. Może jakieś gryzaki, którymi Bonus będzie mógł się zająć, jak zostanie sam. Może miękkie posła
 3. Tak naprawdę to nie jest ani wina Kasi, ani wina Bonusa. Nikt nie wie, jakie miał doświadczenia w schronisku i przed nim. Zadziałał instynktownie. Jest mi bardzo przykro z powodu śmierci Bubuczka, bardzo współczuję Kasi tego, co przeżyła i bardzo mi szkoda Bonusa, któremu już szukamy nowego miejsca. To nie będzie łatwe, bo trzeba będzie uważać, żeby nie został z małym psem sam. Prawdopodobnie w grę będzie wchodził tylko kojec, ale w dobrych warunkach. Alaskan wstępnie rozmawiała z Dexterką, ale nie wiem, czy znajdzie się miejsce dla niego. Jesteśmy z Elą załamane, nie winimy nikogo
 4. Elu kochana, razem z Ellig zawsze powtarzamy, że dobrem trzeba się dzielić. Dlatego chciałybyśmy przekazać dla Timusia 100 zł, które wpłaciła nam Małgosia D. dla wybranego psiaczka. My jakoś damy radę, a Tim potrzebuje teraz bardzo wsparcia. Zaraz zrobię przelew i bardzo Cię proszę wpisz tę wpłatę jako wpłatę od Małgosi D.
 5. Byłoby dobrze, gdyby ktoś mógł spróbować wziąć go na spacer poza boks i zobaczyć, czy to w ogóle jest możliwe. Tyle, że ktoś już kiedyś pisał, że powrót takiego psiaka z powrotem do boksu może być niebezpieczny, bo psy rzucą się na niego z zazdrości. Bardzo trudno doradzać nie mając pojęcia o charakterze psa.
 6. Mam nadzieję, że miał jednak pokojowe zamiary w stosunku do kota:) Uwielbiam oglądać go idącego po trawie:) Jaka to musi być dla niego radość:) Kasiu, czy sądzisz, że możemy go powoli zacząć ogłaszać? Może znajdzie się ktoś, kto pokocha takiego mądrego ślepaczka?
×
×
 • Create New...