Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
 • Content Count

  20,056
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Ewa Marta last won the day on October 19 2019

Ewa Marta had the most liked content!

About Ewa Marta

 • Rank
  Ewa Marta

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Warszawa - Ursynów

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kulka ma znowu problemy z chodzeniem, ze stawami. To się powtarza co roku w czasie zimy. Warunki, w których żyje są dalekie od ideału, ale kiedyś stała na łańcuchu przy budzie, teraz mieszka w środku baraku z ludźmi. Dobre i to:( Wiadomości o niej mam głównie od Janusza, który mimo rozstania z Gośką zagląda tam czasem do Kulki. Cały czas się odgraża, że odda mi za wszystkie leki Kulki, ale póki co tak się nie dzieje. Ciężko jest tam w tej chwili dojść, bo dookoła trwa budowa. Wszędzie błoto straszne, a w środku oni. Nie mam nawet jak podejść do nich. Podjęłam decyzję że Kulka dostanie doraźnie lek przeciwzapalny i przeciwbólowy, który znam i wiem, że daje super efekty. Dodatkowo kupiłam Hepatiale forte osłonowo na wątrobę. Leki miałam oddać w piątek, ale niestety nie udało mi się spotkać nikogo z dołu. Jutro przekażę dla niej 20 tabletek Previcoxu i opakowanie Hepatiale. Wgrywam paragon, ale na nim są też leki Barsiczki. Ta część Kulki to 80 zł Previcox i 40 zł Hepatiale. Ten ostatni lek kosztował chyba drożej, ale nie pamiętam dokładnie, czy 43, czy 45, więc zaokrągliłam w dół.
 2. Kochane, nie mogę znaleźć ogłoszęń na Kraków. Widze te wroclawskie, ale z Krakowa nie ma. Podesłałybyście link? Jutro wtyyróżniłabym to ogłoszenie. Beza nie ma właściwie żadnego wesołego zdjęcia, pytałam nawet kiedyś Jagę, czy ona zawsze taka smutna. Okazuje się, że normalnie jest wesoła. Może to aparat tak ją poważnie nastraja.
 3. Tak, oczywiście, że wyróznić, bardzo poproszę. Czy ja jakos mogę wejść w to ogłoszenie i sama je wyróżnić? Wydaje mi się że kiedyś tak robilam, ale nie pamiętam:(
 4. Pani Ania przekazała super wiadomość, że Usia biega w ogródku z Tposią, szczeka i świruje, ale zawsze ładnie wraca zawołana do domu. Jeszcze troszeczkę się boi, ale robi duże postępy. Po takim bieganiu wraca do domu i odsypia swoje szaleństwa:)
 5. Na prośbę Basi wklejem kolejnego bidusia i informację o nim:( Maly, chudziutki Ptys. Inne psy go dominuja Mlodziutki ma ok roku. Poprosze o ogloszenia. Na zdjeciach nie widac jaki jest chudziutki
 6. Bardzo serdecznie dziękuję za wpłatę 127 zł z bazarku elik dla Bezy! Serdecznie dziękuję również za wpłatę 100 zł Małgosi D. Tyle lat minęło od adopcji Vikuni, a Ty ciągle z nami:)
 7. Z całego serca dziękuję za wpłatę 127 zł dla Bezy z tego bazarku. Kaska już na koncie:)
 8. Fiduś z całego serca dziękuje za pamięć i wpłatę 40 zł Agnieszce - znajomej Elik:) Kikou, co słychać u naszego staruszka? Jak się czuje?
 9. Bardzo dziękuję za niespodziewaną wpłatę 30 zl dla Bezy od Agnieszki - znajomej Elik:) Dostałyśmy również wpłatę dla Fidusia, zaraz wszystko pozapisuję i z całego serca dziękujemy!!!
 10. Po konsultacji z Jaagą zamaówiłam dla Marty pierwszą karmę. Sfinansuję ją z pieniędzy otrzymanych od moich dobrych Duszków Małgosi i Rafała. Mogę to zrobić między innymi dzięki temu, że elik uwzględniła Bezę w swoim bazarku i potrzebuję mniej pieniędzy na jej utrzymanie w styczniu:) Jeśli okaże się, że mam jeszcze w domu puszki Intestinala (a prawdopodobnie mam), to wyślę je dla Marty. Poker kochana, gdybyś Ty mogła swoją stówę przeznaczyć na opłacenie badań Marty, byłoby cudownie. Twój numer zamówienia: 156553002 Sposoby płatności Opłata z góry Artykuł Suma z VAT Royal Canin Veterinary Diet - Gastro Intestinal GI 25 - 14 kg 1 x 249,80 zł 249,80 zł 3% zniżki-7,48 zł Standardowa dostawa gratis Cena razem z VAT242,32 zł
×
×
 • Create New...