Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
 • Content Count

  20,241
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Ewa Marta last won the day on October 19 2019

Ewa Marta had the most liked content!

Community Reputation

1,889 Excellent

About Ewa Marta

 • Rank
  Ewa Marta

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Warszawa - Ursynów

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Weszłam, żeby napisać to samo:( Bardzo się martwię, co on mógł zjeść? Nie chcę myśleć, co on przeżywa w tej klinice, z dala od Kasi:( Oby szybko okazało się, co to jest i żeby mu pomogli:(
 2. Bardzo serdecznie dziękuję za duży zastrzyk finansowy dla Fido! Chłopak dostał od Sharki 50 zł! Z całego serca dziękujemy!!!
 3. Dzisiaj na koncie czekała na mnie niesamowita niespodzianka:) Mimo, że poinformowałam obie dziewczyny wpłacające stałe deklaracje, że Beza ma dom, yucca zdecydowała się wpłacić swoją stałą 20 zł, a Koja sprawdziła jaki jest minus Bezy i wpłaciła 43 zł:) Tak bardzo Wam dziękuję kochane Dziewczyny! Dzięki temu Beza ma mały plusik, który jeśli pozwolicie przekażę na konto Fionki. Fionka lada moment będzie miała sterylkę, a potem szukamy intensywnie domku:)
 4. Będzie ogłaszany, ale obie z Kasią chcemy zaczekać w tej chwili do zakończenia tych izolacji. Teraz sprawdzanie domku jest utrudnione, a tu pewnie zgłosiłaby się jakaś starsza rodzina. Do takich ludzi trudno jechać do domu, a prosić o filmik z domu to też raczej trudna sprawa. Czekał tyle czasu, że miesiąc w tą, czy w tą nie gra różnicy. Kikou postara się porobić jeszcze jakieś zdjęcia w tym czasie. Wiem i odpisałam powyżej kochana:) Mogę podać na PW. Bardzo dziękuję za zainteresowanie staruszeczkiem:)
 5. Dotarła do mnie wpłata 160 zł z bazarku Poker dla Fionki. Bardzo, naprawdę bardzo serdecznie dziękuję za pomoc!
 6. W imieniu Fionki z całego serca dziękuję za wielką pomoc. 160 zł z tego bazarku dotarło do nas:)
 7. Państwo dostali wytyczne co zrobić, żeby jednak nie przejęła rządów:) Bardzo Ci dziękuję! Pisałam wprawdzie do Ciebie i koi na pw, ale zapomniałam tutaj podziękować za stałe wsparcie suni. Generalnie dziękuję z całego serca wszystkim, którzy ją wspierali zarówno finansowo, jak i psychicznie. To było bardzo ważne:) Mam jeszcze sporo pracy przed sobą i nie mogę zgrać zdjęć, ale wierzcie mi na słowo, beza była dzisiaj na spacerze w ośnieżonych górach:) Państwo zabrali ją na 2,5 godzinny spacer. Beza była zadowolona, tarzała się w śniegu. A w nocy spała jak aniołek:) Tak bardzo się cieszę!!!!
 8. Niesamowite, jak jeden pies potrafi zmieniać relacje w stadzie:) Napisałam do Pani i zapytałam, czy mogę zadzwonić wieczorem. Teraz nie mogę zajmować telefonu, bo non stop coś pracowego załatwiam.
 9. Dostalam dwa zdjęcie z DS Bezy. Jeszcze jest troszkę niepewna, ale jestem dobrej myśli. Zadzwonię do Państwa jutro. Dzisiaj nie chciałam męczyć, poza tym miałam sądny dzień w pracy i niedawno skonczyłam sprawy zawodowe. Wrzucam zdjęcia. Zasłoniłam twarz Pana, bo nie pytałam o zdogę na umieszczenie jego zdjęcia:
 10. Kochane, wgram potem zdjęcia. Teraz mam urwanie głowy pracowe:( Najważniejsze, że Beza ma super domek!!! Bardzo dziękuję Jadze i Andrzejowi za opiekę nad nią, pilotowanie adopcji i w ogóle za wszystko!!!
 11. Na moje, bardzo dziękuję. Prześle potem z komputera, bo teraz lecę z suniami na pola pod miasto. To wielka pomoc, z calego serca dziękuję!!! No durni ...
 12. Piękna jest. Właśnie wcielo mi dlugi post o dwóch telefonach w jej sprawie z ogłoszeń schroniskowych:( Nie mam siły pisać ponownie, napiszę więc że to nie te domki. W jednym Pani chce mieć pewność, że sunia nie zaszczeka w czasie 8-godzinnej nieobecności domowników, bo nie chce oddawać psa po miesiacu... Drugi dom zaskoczony, że sunia bez sterylki... Drugi domek odesłałam do wolontariuszek ze schroniska.Pierwszy domek olałam, bo tam jeszcze doszły dyskusje o skakaniu na stół (Snia skacze do 1,5 metra).
 13. Stała się rzecz niesłychana.... Beza ma prawdopodobnie dom!!! Super rodzinka, umiejąca radzić sobie z trudnymi psami, mieli 2 rodezjany. Pani została przemaglowana przez Jagę, jej mąż był na spacerze z Państwem i Bezą i też jest nimi zachwycony. Ja nie mogłam się nagadać z Panią. Wygooglowałam sobie dom, tuż za nim mają piękny las i góry. Lubią spacery, będą uczyli Bezę od początku co może, a czego nie powinna (rzucać się na gości). Mamy obiecane zdjęcia i relacje. Jak już będzie bezpiecznie, zrobimy wizytę poadopcyjną. Nie mogę uwierzyć, że to się dzieje:)
 14. Opłaciłam dzisiaj pobyt Fionki w hotelu w marcu. Okazało się, że ona miala ogłoszenia zrobione jeszcze jak była w schronisku. Odezwali się Państwo chcący ją adoptować do wolontariuszki. Rozmawiałyśmy i zdecydowałam się z Państwem porozmawiać na temat adopcji. Niestety od piątku nie zadzwonili, więc się pewnie rozmyślili:(
×
×
 • Create New...