Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
 • Content Count

  18,853
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Ewa Marta last won the day on November 4 2018

Ewa Marta had the most liked content!

About Ewa Marta

 • Rank
  Ewa Marta

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Warszawa - Ursynów

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale fajnie:) Czyli dwa psiaki dostają szansę na dom:) My musiałyśmy wziąć sunię, bo Teoś Anecik nie wpuściłby do domu samca.
 2. Ewa Marta

  Imienny dla 5 z worka - do 24 lutego do godz. 21:00

  Dzien dobry, zapraszamy serdecznie do wymyślania nowych imion i głosowania na już istniejące:)
 3. Jestem w kontakcie z dziewczyną która odpowiadała za adopcję suni. Jest szansa, że znajdzie nowy dom, ale okaże się to w sobotę. Jest kilka warunków, które musiałyby zostać spełnione, żeby została tam na stałe. Jeśli to się nie uda, weźmiemy ją z Ellig pod opiekę. We wtorek pojechałaby do Anecik. Sunia jest tylko zaszczepiona przeciw wściekliźnie i raz odrobaczona. Trzeba zaszczepić przeciw wirusówkom, wysterylizować. Wcześniej pewie z uwagi na wiek zrobić echo serca. A potem będziemy szukać domku.
 4. Maluszki są cały czas pod kontrolą weta. Na wszelki wypadek zostały im zrobione testy i póki co są zdrwe. Kciuki nadal są potrzebne bardzo!
 5. Ewa Marta

  Imienny dla 5 z worka - do 24 lutego do godz. 21:00

  Ja zapraszałam dobre duszki, które brały udzial w bazarku imiennym dwóch naszych suniek kiedyś:) Bardzo dziękujemy za odwiedziny!
 6. Maluszki dostały cudowny prezent od Wioli, której jakiś czas temu pomogłyśmy znaleźć domek dla suni, kora przybłąkała się do jej rodziców. Adoptowała ja Pitusia, która jest tu na wątku. A Wiola co jakiś czas wspiera nasze psiaczki:) Bardzo serdecznie dziękujemy za aż 200 złotych dla maleństw!!!
 7. Figuszek rozrabia jak pijany zając. Tak naprawde odbija sobie chyba nieudane szczenięctwo. Na spacerach włącza jej się jakieś turbo doładowanie. Gania jak wariatuńcio. Po powrocie do domu robi kipisz w skrzynce z zabawkami, roznosi je po całym domu, w końcu wybiera sobie którąś i bawi się powarkując na zabawkę. Po chwili rusza do mnie, wskakuje na kanapę i zaczyna bawić się moją ręką. Z Jackiem też bardzo lubi się bawić, niczego się nie boi. Coraz lepiej idzie nam nauka słyszenia wołania na spacerze, choć czasem jeszcze zastyga w bezruchu wypatrując wiewiórek i wtedy nie ma szans, żeby usłyszała wołanie. Nie nadużywam wtedy autorytetu i czekam spokojnie, aż sie napatrzy i oderwie wzrok od drzewa:) Są też chwile, kiedy śpi słodko jak mały dzieciak:) Czasami zwija się w cudny kłębuszek, czasami przytula sie do pluszaka. Jest wspaniała!
 8. Ewa Marta

  Imienny dla 5 z worka - do 24 lutego do godz. 21:00

  Ale Was tu dużo! Dziękujemy bardzo! Ja podłaczę się do głosowania po jednym głosie na: 1. Lunka 2. Lola 3. Lara 4. Finka 5. Loluś
 9. Ewa Marta

  Imienny dla 5 z worka - do 24 lutego do godz. 21:00

  A ja się jeszcze przyglądam i podrzucam bazarek:) Bardzo dziękuję, że jesteście:)
 10. Moje kochane, zajrzyjcie proszę na bazarek imienny dla 5 szczeniąt uratowanych przez Basię:) Można licytować jedno imię, można też 5, w zależności od fantazji:) Zaproście prosze jakieś znajome osoby:) https://www.dogomania.com/forum/topic/349485-imienny-dla-5-z-worka-do-24-lutego-do-godz-2100/
 11. Aldrumko, wielkie podzięowania za bazarek. Kochane Dziewzcyny, pomóżcie rozreklamować :)
 12. Ewa Marta

  Imienny dla 5 z worka - do 24 lutego do godz. 21:00

  Aldrumko, pięknie dziękuję za bazarek:) muszę pomyśleć nad imionami:)
 13. Cudownie jest widzieć, jak się garną do głaskania. bezpieczne, nakarmione i szczęśliwe:)
×