Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
 • Content Count

  19,611
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Ewa Marta last won the day on June 15

Ewa Marta had the most liked content!

About Ewa Marta

 • Rank
  Ewa Marta

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Warszawa - Ursynów

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wpłacam w takim razie 120 zł za badania i 300 zł za pobyt Bezy we wrześniu u Ciebie. Razem 420 zł. Resztę rozliczymy później. Oby kociakom się udało!!!
 2. Utuliłam moje sunie i mogę w końcu usiąść na chwilę przy komputerze. Zaproszę więc na ostatnią zakupową noc na tym bazarku. Zapraszamy!
 3. Jaaga, czy możesz podliczyć mi wszystkie wydartki we wrześniu na Bezę? Pogubiłam się, ile razy jeździłaś do weta i czy coś jeszcze płacimy poza tym? Chcialabym zrobić przelew na calość. Myślę, że również za pobyt we wrześniu, bo sunia na pewno nie będzie w tej chwili ogłaszana.
 4. To jeszcze ja się dołączę i podrzucę.
 5. Moim zdaniem ta druga tabletka ją dobiła. Taka huśtwaka hormonalna, masakra. Oby jak najszybciej udało się ją wysterylizować. Może warto popytać w innych lecznicach, do których mogłabyś dojechać, czy nie mogliby sterylizować już teraz. To nie jest norma, ale można sterylizować w czasie cieczki, trzeba tylko zadbać o leki przeciwkrwotoczne na wszelki wypadek.
 6. Wiedziałam, że się skusisz:) Bardzo dziękujemy, Elunia zapisze rano:)
 7. Ale tu miło :) dolaczam sie do obserwacji, czy Radek zakupi mysz:)
 8. Dzień dobry, za chwilę wyruszam na 2 dni z domu, ale wpadłam podrzucić jeszcze bazarek. Zapraszamy bardzo serdecznie. Ostatnia okazja, żeby kupić wyjątkowy prezent dla kogoś albo dla samego siebie:)
 9. To ja podrzucę dla nocnych Marków:)
 10. Jaaga, wiem, że nie dostałaś. Niezbyt fortunnie sformułowałam zdanie, że nie dostałam. Nie dostałaś też Ty, ale wiemy jakie są wyniki, bo wetka mówiła przez telefon. Bardzo mnie martwi zachowanie Bezy. Coraz bardziej utrudnia to przyszłą adopcję:( Co robić???
 11. Najważniejsze, że już po sterylce i że bezpieczna:) Zobaczcie, nawet nieźle sobie radzi, chociaż jak zauważyła Ellig dotyk jeszcze ja stresuje.
 12. Dzień dobry, zapraszamy serdecznie do nas:)
×
×
 • Create New...