Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
 • Content Count

  20832
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Ewa Marta last won the day on September 23

Ewa Marta had the most liked content!

Community Reputation

2184 Excellent

5 Followers

About Ewa Marta

 • Rank
  Ewa Marta

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Warszawa - Ursynów

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Poza stała wpłatą dla Meli, Dorcia01 wpłaciła dzisiaj 20 zł dla Natki:) Bardzo pięknie dziękujemy!!!
 2. Mela dostała dzisiaj dwie wpłaty stałych deklaracji:) Mgog wpłaciła 20 zł i Dorcia01 wpłacila 20 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy:)
 3. Nie mamy złudzeń, Natka na swoją adopcję poczeka. Na szczęście mieszka w domu, śpi na kanapach i nie ma pojęcia, że nie ma domu.
 4. Poker, bardzo dziekuję za chęci, ale wolałabym znaleźć jej młodszy domek. Ona bardzo lubi biegać po dworze, jest robiegana i potrzebuje dużo ruchu. Obawiam się, że Państwo nie będą mieli siły zwłaszcza zimą na takie spacery.
 5. Nikt jeszcze nie mial szans. Natka nadal nie chodzi na smyczy. Każdą nałożoną przegryza w minutę:( Jeszcze jej nie ogłaszamy.
 6. Coś w tym Elu jest. Niemniej te dobre Anioły wiecznie mnie zaskakują. Jestem im wdzięczna za zaufanie, że ich dary zostaną spożytkowane właściwie:)
 7. Pisałam już na wątku Meli, że tegoroczny listopad jest miesiącem niespotykanej dobroci Ludzi o cudownych sercach. Nasze podopieczne otrzymały stałe wsparcie od Małgosi i Rafała i moich kolegów z pracy, ale dostałyśmy też dwie niezależne wpłaty od osób chcących pozostać anonimowymi. Gucio z tej puli otrzymał takie wpłaty: 400 zł dostał od Anonimowego Darczyńcy 150 zl dostal od Małgosi i Rafała Nie umiem opisać, jak bardzo nam ulżyło, że możemy wszystko popłacić i nie zadłużać żadnego psiaka:) Napiszę jeszcze, że Gucia zazwyczaj wspierała moja Przyjaciółka Ania, ale w tym
 8. Tegoroczny listopad okazał się być miesiącem wielkich niespodzianek i niespodziewanego wsparcia od Ludzi, którzy na oczy nie widzieli naszych podopiecznych, a jednak postanowili im pomóc:) Z tej puli wpłat Fiduś dostał dwie wpłaty: 100 zł od Małgosi Rafała i moich kolegów z pracy:) 150 zł od Anonimowego darczyńcy jako ofiara z natchnienia św. Franciszka:) Nie mamy słów wdzięczności za tak wielką pomoc:)
 9. Tegoroczny listopad okazał się być miesiącem wielkich niespodzianek i niespodziewanego wsparcia od Ludzi, którzy na oczy nie widzieli Natki, a jednak postanowili jej pomagać:) Ta dzika sunia dostała dwie wpłaty: 150 zł od Małgosi Rafała i moich kolegów z pracy:) 300 zł od Anonimowego darczyńcy jako ofiara z natchnienia św. Franciszka:) Nie mamy słów wdzięczności za tak wielką pomoc:)
×
×
 • Create New...