Jump to content
Dogomania

dreag

Members
 • Content Count

  6705
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

59 Excellent

About dreag

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tyśka, Bakusiowa, dzięki za ogłoszenia. Piękna ta Julka, piękna <3 . W niedzielę dzwonił gość z żoną i małym dzieckiem, kiedy może odebrać Julkę. Niestety na starcie musiałam odmówić, nawet nie zapytałam skąd są. Nie ma opcji dania jej do dziecka, strach. Może jakoś w ogłoszeniach zamieszczać informację, że pies dla samotnej osoby - nie ukrywając, ona toleruje tylko jednego opiekuna. Oczywiście najlepiej jeśli jest nim [email protected] ;) .
 2. Znaczy pies wybrał sobie Mami - i weź :) , a tak serio, to nie ma się z czego cieszyć... A swoją drogą, jak ten czas leci... pamiętam małego śmierdziucha za giełdą, taki wypłosz był....
 3. No właśnie z jej charakterem, to przypomina jednak kaukaza, miła to ona do obcych nie jest u siebie raczej... I trudna właśnie, przynajmniej jak dla mnie. Najlepiej do jednej osoby (oczywiście [email protected] się najlepiej nadaje ;), to jej niekwestionowana mamuśka ), nie przyjmuje innych członków rodziny, więc trzeba by było chyba jednak to dopisać, bo to nie taki "prosty" pies jak się wydaje. Nie sztuka puścić w świat i bać się, że coś wywinie, a zdolna z niej bestia ;). Co sądzisz [email protected] ? Ostatnio dzwonił Pan w jej sprawie, a raczej w sprawie "tego psa podobnego do border coli" :)
 4. Właśnie dzis dowiedziałam się od [email protected] o problemie :( . Oby udało się wyprowadzić łobuza na prostą. Bardzo Ci dziękuję mar.gajko za szybkie działanie, umówienie behawiorysty i chęć pokrycia kosztów. Gdyby trzeba było jakoś wspomóc, dawaj znać, coś będę kombinować...
 5. Mela zwiedza swoje nowe miejsce. Na pierwszym zdjęciu Henio wygląda jakby miał dwoje oczu normalnych...
 6. [email protected] wysyłam kasę, która poszła na Melę, pani Ania zaszalała i zabezpieczyła finansowo aż zanadto :) <3, rozliczę się potem z nią na koniec.
 7. Od Pani Ani, która nie może zalogować się na dogomanię: "Melciu, komitet powitalny czeka!!!! Kot trochę zrezygnowany, ale Henio w siódmym niebie"
 8. Już poustalane różności, z transportem KTOŚ tam się zadeklarowal za 2 tygodnie ;) . Byłoby to najlepsze wyjscie, obie z panią Anią jesteśmy za :)
 9. Poszło za pipetę. Wieści od Henia: "Witamy i pozdrawiamy wszystkich. Henio to NAJKOCHAŃSZY SUPER pies !!!!!!"
×
×
 • Create New...