Jump to content
Dogomania

wawer

Members
 • Content Count

  3,645
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

wawer last won the day on March 4 2018

wawer had the most liked content!

Community Reputation

125 Excellent

1 Follower

About wawer

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

1,022 profile views
 1. Mnie się imię Szarik podoba, chociaż to już nie jest kuleczka. Ale może kiedyś była? Może na razie nie zmieniać imienia. Nowy właściciel może zmienić imię albo zostawić, skoro pies żyje z nim już ok. sześciu lat. Piękny jest, ale mam już Lasencję i w tej chwili już na stałe pięć psów w domu. Ale na pewno znajdzie się jakiś chętny... (warszawiak?) Dużo wydajecie psiaków ludziom rodem ze stolicy. Ja też puściłam już wieści, chociaż nie mam wielkich nadziei. Ale nigdy nie wiadomo, ktoś komuś podeśle i łańcuszek dobrych serc doprowadzi do szczęśliwej adopcji. Psiak jest przyjazny.
 2. My lubimy się rozsmakować, podniebienie pomasować, pocmokać, rozkoszować się feerią składników, rozmarzyć... Pomarzyć też dobrze, gdy się ma (jednak) cukrzycę. Więc trzeba oszczędnie, czyli raz (= sztukę), a dobrze, na dzień. Dla tych, co mogą więcej, polecam duże porcje, bo szybko znikną. A pudełeczko w pieska do dalszego użytku polecam, bo wyrzucić szkoda.
 3. Dla porządku, potwierdzam odbiór ze słodkościami.
 4. Ja się zapisałam na trufelki jeszcze na poprzednim "PYSZNYM", a że zakup mój był procentowy, to i zagrycha być musi :). Na sposób wersji do wysyłki mam "pomysła": może nie kręcić kulek, tylko wypełnić pudełeczko pergaminem i ugnieść w nim masę prostokątną lub kwadratową, można także kawałki w różnych smakach. Aby się zmieściło na ścisk. Kawałki tekturki na pergamin i powinno być sztywne. Ja odbieram osobiście razem z poprzednim fantem, więc kulki będą OK. Kawałek pasztetu na próbę też rezerwuję, chociaż ja ze strączkowymi nieszczególnie, bo one mnie nie lubią. Ale spróbuję chętnie, a resztę skonsumuje małż.
 5. Na razie tylko podrzucę, bo mam teraz bardzo gorący okres, niezależnie od upałów ;).
 6. To ja poczekam na trufle bezcukrowe i może wtedy odbiorę razem z likierem, o ile jest opcja jego przechowania ;). Ale poproszę o numer konta, to zapłacę, żeby piesełki mogły skorzystać. I też pytam, w jakich okolicach można odebrać zakupy?
 7. Nie głosowałam, ale wpłaciłam 20 zł, na pokrycie długu u wetów się przyda.
×
×
 • Create New...