Jump to content
Dogomania

wawer

Members
 • Content Count

  3,644
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

wawer last won the day on March 4 2018

wawer had the most liked content!

1 Follower

About wawer

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

887 profile views
 1. My lubimy się rozsmakować, podniebienie pomasować, pocmokać, rozkoszować się feerią składników, rozmarzyć... Pomarzyć też dobrze, gdy się ma (jednak) cukrzycę. Więc trzeba oszczędnie, czyli raz (= sztukę), a dobrze, na dzień. Dla tych, co mogą więcej, polecam duże porcje, bo szybko znikną. A pudełeczko w pieska do dalszego użytku polecam, bo wyrzucić szkoda.
 2. wawer

  SMACZNY - dla piesów i ludzi :))) ZAPRASZAM!

  Dla porządku, potwierdzam odbiór ze słodkościami.
 3. Ja się zapisałam na trufelki jeszcze na poprzednim "PYSZNYM", a że zakup mój był procentowy, to i zagrycha być musi :). Na sposób wersji do wysyłki mam "pomysła": może nie kręcić kulek, tylko wypełnić pudełeczko pergaminem i ugnieść w nim masę prostokątną lub kwadratową, można także kawałki w różnych smakach. Aby się zmieściło na ścisk. Kawałki tekturki na pergamin i powinno być sztywne. Ja odbieram osobiście razem z poprzednim fantem, więc kulki będą OK. Kawałek pasztetu na próbę też rezerwuję, chociaż ja ze strączkowymi nieszczególnie, bo one mnie nie lubią. Ale spróbuję chętnie, a resztę skonsumuje małż.
 4. Na razie tylko podrzucę, bo mam teraz bardzo gorący okres, niezależnie od upałów ;).
 5. wawer

  SMACZNY - dla piesów i ludzi :))) ZAPRASZAM!

  To ja poczekam na trufle bezcukrowe i może wtedy odbiorę razem z likierem, o ile jest opcja jego przechowania ;). Ale poproszę o numer konta, to zapłacę, żeby piesełki mogły skorzystać. I też pytam, w jakich okolicach można odebrać zakupy?
 6. wawer

  SMACZNY - dla piesów i ludzi :))) ZAPRASZAM!

  Poproszę Sheridana za 35 zł.
 7. Nie głosowałam, ale wpłaciłam 20 zł, na pokrycie długu u wetów się przyda.
 8. Ciociom Krook i Olena84 dziękuję za wpłatę 50 i 10 zł :). Mamy 174 zł. Ponieważ wyjeżdżam na dwa tygodnie, to już dzisiaj zrobię przelewy do malagos i Kwiaciarenki (uzgodnione, że na konto kejciu w celu zakupu karmy). Dołożymy trochę pieniążków z Karusiowem, żeby była równa sumka po 100 zł. Po otrzymaniu proszę o potwierdzenie na wątku bazarku. Jeszcze raz dziękujemy i nadal zapraszamy do lektury :).
 9. Bardzo dziękuję za wytrwałe podrzucanie i za cegiełkę :)> Konto wysłane.
 10. Jeszcze tylko dziś i jutro otwarta karusiowa biblioteka i sklepik z cegiełkami-opowieściami kochanego kundelka - zapraszamy!
 11. A można odebrać w Warszawie pod koniec miesiąca? Bo bym się skusiła na 19,20, 59 i 60 za CW.
×