Jump to content
Dogomania

Felka z Bagien

Members
 • Content Count

  2,733
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Felka z Bagien last won the day on December 20 2012

Felka z Bagien had the most liked content!

3 Followers

About Felka z Bagien

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 01/26/1986

Converted

 • Biography
  kocham zwierzęta
 • Location
  Kraków
 • Interests
  narty
 • Occupation
  still student

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na 2 zdjęciach widać też Mieszka,czy się mylę?Wspaniała gromadka.Dużo zdrowia i siły Tamb!!!!
 2. Jak miło czytać,że Homiś taki szczęśliwy i kochany!
 3. Super wieści :kiss_2: :kiss_2: :kiss_2: :kiss_2: Homciu zwycięzca :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
 4. Skoro tu takie dobre energie,to proszę Was o pomoc dla Brada.To bardzo ciężko chory pies.Nie mogę o nim zapomnieć!Nie bardzo wiadomo co mu jest, a w dodatku bardzo cierpi.Jutro będzie konsultowany przez weta z Wieliczki.Trzymajcie kciuki za powodzenie diagnozy.
 5. A skąd Ty Homciu wiesz,że na Ciebie patrzę?Kochana morduchna!!!Niech ta zima szybko minie,żebyś mógł po zielonej trawce w promyczkach słońca biegać,ku uciesze Agusi i naszej!!!!!!!
 6. AgaG wzięła nie tego psa ze schroniska,to nie może być Homcio!Homcio bał się,gdy do niego zbliżała się ręka! AgaG,po co ci psi terapeuta,skoro ty nim jesteś?
 7. Homcio jest Najrasowszym z Rasowych Lwów i Psów.Nie mogę przestać patrzeć na Wasze zdjęcia.Nie umiem ich przekopiować niestety,bo chętnie patrzyłabym non stop.
 8. Ja śpię pod dwoma kołdrami,a właściwie z dwoma kołdrami,bo i tak mam maleńki rożek,którym mogę się przykryć.Najmniej pożądanym gościem w łóżku jest kot,który z radości i szczęścia drepcze miekkie kołderki,nie dając mi zasnąć.A, i jeszcze muszę tak leżeć, żeby odseparować Lulcię od Florci,bo jak w nocy się spotkają pod kołdrą, to nie patrzą na nic,tylko walkę psów organizują sobie natychmiast.W nogach leży Tobiaszek i to już na tyle.Teraz sypiam tylko z maluchami,a kiedyś z dużymi,ale to już na inny wieczór. I ja częstuję się szampanem w tę noc sylwestrową,życząćc wszystkim udanego i szczęsliwego Nowego Roku 2015!!!!!
 9. Zimno,wilgoć, twarda paleta i nie kończące się ujadanie psów!Taką starość zgotował Pan Bóg naszym braciom mniejszym.
 10. Wszystkim życzę spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i dużo zdrowia!Homerku dużo szczęścia i zdrówka!Aga,Tobie przede wszystkim dużo szczęścia i siły oraz powodzenia!
 11. To ja poproszę o namiary na tego doktora,co by go rozgłaszać!To cenna informacja. Homciu,miłego dnia,choć za oknem mokro i wieje.Ale jak masz taki płaszczyk zimowy,to z pewnością ani wiatr,ani deszcz ci nie straszny! :loveu:
×