Jump to content
Dogomania

Arkadia_

Members
 • Content Count

  2,970
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Arkadia_

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Miasto Aniołów

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Uprzejmie donoszę, że kurtka i kalendarz mam u siebie. ( Koleżanka rzeczywiście odebrała, ale to kolega schował paczkę dla mnie, żeby nikt nie ruszył...tylko zapomniał mi o tym powiedzieć :/ nawet nie mam sumienia się na nich gniewać :)) Fanty są świetne!! dziękuję
 2. zaglądam na zaproszenie Ewy ;) trzymam kciuki za maluszka
 3. Olena84, mnie się udało w moim mieście za lasery i magnetoterapię zapłacić 150zł, może warto zorientować się czy, tam gdzie przebywa Szarik, też są przystępne ceny laserków. Różnica niewielka, a na pewno skuteczniejsza w likwidowaniu dolegliwości. Tylko nie wiem czy na jego niedomagania laser pomoże no i czy nie ma przeciwwskazań..ale to już wet decyduje.  (mój miał lasery i magnesy mimo, że na zdjęciach kręgosłup i stawy biodrowe w stanie bdb, odruchy neurologiczne też,  a miał problemy ze wstawaniem i chodzeniem)     ps.zdjęcia cudne :D
 4. spytałam jedną dogomaniaczkę czy widzi poprawę u swojego psa po Inflamexie, odpisała, że nie :( no niestety czasem coś działa na danego zwierzaka a na innego nie. Spektakularną poprawę widziałam po laserach i magnetoterapii.. w Toruniu rozrzut cenowy między osobami zajmującymi się takimi zabiegami jest znaczny. 10 zabiegów u niektórych psiaków starcza na pół roku i dłużej.  Niestety innych pomysłów jak pomóc Szarikowi nie mam.
 5. AgaG, czytam wątek Homisia, wcześniej Fenomenka i Zahira też podglądam..raczej się nie udzielam, ale w kwestii siadania tyłu napiszę co pomogło mojemu. Był już czas, że podtrzymywałam go przy siuśkaniu i qpkaniu. A teraz sam wchodzi pod górkę i łapę do sikania podnosi. Pomogły mu lasery i magnetoterapia, dokładnie 10 zabiegów. Za jakiś czas powtórzymy serię. Niestety inne ćwiczenia u niego nie wchodzą w grę, bo jest niewidomy i zwyczajnie boi się niewiadomego. Plus cały czas dostaje Inflamex-też widziałam różnicę, zaczął go dostawać jeszcze przed laserami. Weterynarz za nic w świecie nie poda mojemu sterydów ;) raz, że inne choroby ma (pies nie wet), podejrzenie choroby genetycznej collie i właśnie mutacja genu jaką ma ta rasa (i psy w typie ;)) Słyszałam też o IRAP, ale to akurat mój wet i rehabilitantka Cezara odradzają. 
 6. też zaglądam..a tu zero informacji- nie lubię takiej ciszy 
 7. to się cieszę, że wygrał Wasz. Ale to pięknie wygląda..jakoś wcześniej nie wyobrażałam sobie w taki sposób Kociętnika  :loveu:
 8. i ja się melduję na wątku Homerka, pewnie rzadko będę pisać, ale wiernie będę kibicować całej wiekowej gromadce 
 9. wczorajszy wpis Agi był inny niż poprzednie..dało się wyczuć pewne emocje. Jakiś smutek połączony z bezsilnością i tym co nieuchronne. Zawsze wierzymy do końca, że będzie dobrze..bo przecież musi być dobrze. Mimo, że rozum mówi nam co innego, serce nie dopuszcza myśli, że ukochany psiaczek może od nas odejść. Dlatego bałam się dziś zajrzeć na wątek Fenomenka. Zajrzałam zaraz rano..ale nie wiedziałam co napisać. Cały dzień myślałam o Grzybciu.  Na pewno w mojej pamięci zostanie i Fenomenek i Wasza wspaniała rodzina.  Bardzo Wam współczuję..
×
×
 • Create New...