Jump to content
Dogomania

gluchypies

Members
 • Content Count

  11,015
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

gluchypies last won the day on June 30 2016

gluchypies had the most liked content!

4 Followers

About gluchypies

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female

Converted

 • Biography
  od listopada 2012 mam głuchą suczkę Czarę z krakowskiego schroniska
 • Location
  Kraków
 • Interests
  szkolenie głuchych psów, języki obce, język polski jako obcy, architektura
 • Occupation
  nauczycielka języka polskiego jako obcego + księgowa :)

Recent Profile Visitors

2,025 profile views
 1. gluchypies

  Rozliczony. O!Volumen do 23.01. godz. 21.00

  Poproszę 20 za 16 zł :)
 2. gluchypies

  Rozliczony. O!Volumen do 23.01. godz. 21.00

  To ja się jeszcze skuszę na 20, 34 i 54 za cw.
 3. No bo nie bardzo bywam, ale jakoś zajrzałam:) a tu akurat hasiorka, a ja miałam huskiego z odzysku. Więc jak nie pomóc? Mam nadzieję, że szybko znajdzie dobry dom. Będę zaglądać na wątek.
 4. gluchypies

  ZAKOŃCZONY ROZLICZAM - BAZAREK ptasi do 30 grudnia 2018

  Ech bez sensu, nawet nie miałabym jak przymocować tego karmnika :/ A gdzieś czytałam, że gołębie nie lubią wszystkich ziaren. Może jakby było coś, czego nie lubią to nie będą przylatywać?
 5. gluchypies

  ZAKOŃCZONY ROZLICZAM - BAZAREK ptasi do 30 grudnia 2018

  No właśnie tego się obawiam:/ a jakby dać do malutkiego karmnika wlasnie? Takiego za małego dla gołębi? ;) Bo powieszenie nic nie da?
 6. Śliczna ta Kropusia! Nie chcecie jej ogłaszać? Może jednak ktoś się w niej zakocha i będzie miała dom stały taki tylko dla siebie... Trzymam kciuki nieustannie.
 7. Zaglądam na wątek Kropeczki, mam nadzieję że jest wesoła i szczęśliwa w swoim DT :)
 8. Żal mi Gai, dalej w hoteliku :( ja też tu już nie zaglądam, nie mam kiedy :( podeślę grosik dla Gai. Pomysł z bdt dobry, tylko jak i gdzie go szukać? Gdybym mogła jakoś pomóc, to pisz.
 9. gluchypies

  Dom Tymczasowy Kasandra

  Przepiękne te fotki Koko, nie rozumiem, jakim cudem jeszcze TEN właściwy telefon nie zadzwonił?!?! Nieustannie trzymam kciuki za Koko, no i oczywiście za Gucia kochanego strachulca także! Oby te ćwiczenia pokazane przez behawiorystę pomogły powolutku krok po kroczku...
 10. gluchypies

  Dom Tymczasowy Kasandra

  Strasznie mało ludzi jest na dogo :( i te bazarki naprawdę bardzo marnie idą, chociaż fanty są fajne. Nie dziwię się, że doły łapiecie, bo jak pomagać z takim minusem...Dojście do 1000 na minusie byłoby super, byle zbyt szybko znowu nie powiększyć długu... Sama nie wiem, jakie wyjście jest z takiej sytuacji. Bo każdy nawet zdrowy pies zabrany ze schronu, wymaga na starcie dobrych paru stówek inwestycji w sterylizację, szczepienia, no i oczywiście karma, dojazdy... Smutno mi się zrobiło, bo jesteście mega tandemem, który wspaniale pomaga tym psiakom, a tu czarna dziura się pojawiła i nie wiadomo, jak pomóc, jak wesprzeć :(
×