Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Kejciu

Members
 • Content count

  20318
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Kejciu last won the day on April 25 2016

Kejciu had the most liked content!

About Kejciu

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 11/11/1985

Converted

 • Location
  NOWY DWÓR MAZOWIECKI

Recent Profile Visitors

5305 profile views
 1. Ciocia Kasia już nie może się doczekać weekendu i naszego wspólnego spacerku :) Ciasteczka w kształcie serduszek będą się dzisiaj piekły dla naszego bohatera :)
 2. Książki dla podopiecznych Fundacji Znajdki

  też chyba nie zrozumiałam.... :)
 3. Tobiś jest mega mądrym pieskiem :-) napewno będzie doskonałym kompanem dla kogoś kto otworzy dla niego swoje serce :)
 4. Książki dla podopiecznych Fundacji Znajdki

  ja też ledwo dzisiaj zipie....
 5. Szerlok pocieszyciel

  powiem szczerze że wogóle bardzo mało osób przychodzi ze zwierzakami które są na Barf - przynajmniej do lecznic w których ja miałam praktyki więc ciężko mi się wypowiedzieć ale nie przypominam sobie abyśmy mieli w lecznicy nerkowca z tym sposobem żywienia.
 6. Książki dla podopiecznych Fundacji Znajdki

  SERIO SERIO ???? hehehehe
 7. Książki dla podopiecznych Fundacji Znajdki

  mi się dzisiaj mega dłuży....i tak chce mi się spaćććććć
 8. Szerlok pocieszyciel

  Niestety koci katar jest taki perfidny że nawet jeśli Rudolf poczuje się lepiej, całkiem duże prawdopodobieństwo że mimo przeleczenia złapie od Koloratki ponownie :( Ja miałam na tymczasie Brysia z zamurowanej kamienicy, totalnego dzikuska - przyjechał z kk, mój Cici się zaraził mimo że był szczepiony i nie miały fizycznie kontaktu bo były w oddzielnych pomieszczeniach ale widocznie ja przeniosłam ( a przebierałam się za każdym razem jak wchodziłam i wychodziłam do pokoju ) ale o zarażenie nie trudno. Mój Cici bardzo słabo to przeszedł, Bryś po kilku zastrzykach poczuł się lepiej - a Ewcia kichnęła tylko kilka razy. Także nawet te szczepionki o czym pewnie wszyscy wiemy nie chronią ale powinny powodować łagodniejszy przebieg choroby - co u nas akurat nie miało miejsca. Jeszcze tylko podpowiem bo są koty które bardzo dużo śpią z natury :P ale jeśli to by było niepokojące to proponuję sprawdzić nerki ( kreatynina, mocznik... ) z praktycznego doświadczenia w lecznicach jest to najczęstszy objaw choroby nerek a w dzisiejszych czasach nawet sobie nie zdajecie dziewczyny sprawy ile kotów na nerki choruje :( co 2-3 kot w lecznicy ma ten problem :( masakra....a wszystko głównie przez żywienie.
×