Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
 • Content Count

  15,629
 • Joined

 • Last visited

About Ajula

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Poznań

Recent Profile Visitors

2,749 profile views
 1. Zostało mi po mojej zmarłej Hexi 9 tabletek Cardisure 5 mg, termin ważności październik 2019, czyli jeszcze można podawać. Jakby się przydały te tabletki, to poproszę o adres, w poniedziałek wyślę.
 2. zrobiłam przelew nie wiedząc, że to już na nową sunię, ale oczywiście moje 15 zł zostaje dla niej :)
 3. o nie :( kolejny piesek ze"starej gwardii" odszedł :( Smutno mi :( płakać się chce... Dropku kochany, Pan będzie strasznie tęsknił za Tobą i nigdy Cię nie zapomni.... Poszukaj moją Hexunię, czasami łobuz z niej, ale do biegania i szaleństw pierwsza, biegajcie razem. I czekajcie na nas <3
 4. 10 lat, kto by pomyślał :) A Ty się Dropku wcale nie zmieniasz... Życzę Ci dużo dużo zdrowia, jak najdłużej sprawnych łapek i dobrego apetytu :)
 5. Nie zaglądałam dawno na dogo, dopiero dziś zobaczyłam na koncie zwrot mojej składki na Lisia :( Oczy zrobiły mi się mokre, tyle lat towarzyszyłam mu wirtualnie, pamiętam, jak był biedny i jak odżył u Kikou..... miał kilka lat dobrego życia, mam nadzieję, że zapomniał co było wcześniej. Wielkie dzięki Kasiu za opiekę nad Liskiem <3 my coś tam wpłacamy, ale to Ty dałaś mu opiekę i dom. W gruncie rzeczy to szczęściarz był z tego naszego Lisia. Żegnaj Lisiu [*]
 6. potwierdzam, że moja przesyłka doszła, dziękuję!
 7. przepraszam, ale nie widzę nigdzie informacji ile mam wpłacić i na jakie konto?
 8. Po długiej nieobecności na dogo zaglądam, a tu taka smutna wiadomość :( serdecznie współczuję :(
 9. Poproszę książkę nr 32 za cenę wywoławczą
 10. wpłata już jest, bardzo dziękuję cieszę się, że polar pasuje, też mi się podobał, ale za duży na mnie...
 11. dziękuję dziewczyny za potwierdzenie :) Livka cieszę się, że polar pasuje, dostałam go od teściowej, ale na mnie za duży. Chciałam, żeby poszedł w dobre ręce :)
 12. jest wpłata od mika31 - dziękuję! Dziękuję moim trzem klientkom za zakupy na bazarku :)
×
×
 • Create New...