Jump to content
Dogomania

jaguska

Members
 • Content Count

  2,041
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

jaguska last won the day on March 24

jaguska had the most liked content!

3 Followers

About jaguska

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  opolskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jest przekochana i przezabawna, no i niewątpliwie mam wielką przyjemność podziwiać jej ogon w pełnej okazałości, a ma się czym pochwalić, to bardzo solidna część jej ciała ;) Nie wiem dlaczego nie ma głosu w filmikach, coś musiałam sknocić a tak pięknie ptaki śpiewały.
 2. Na razie to jest tylko ostrzeżenie, ale już pierwszy sik był, nie wiem czy Mimi na Psotkę czy odwrotnie, ale diablice już zaczynają. Tysiu, ja nie wyróżniam żadnego ze zwierzaków, chyba jak jest chory to wtedy tak, bo jest pod troskliwszą opieką. Te dwa ancymony tylko tak mają że się organicznie nie lubią i uprawiają wojny podjazdowe, takie słodkie żmijki, niby wszystko ok, otwartej wojny nie ma, ale jak tylko nie widzę to się kopią po kostkach. No bo jak skarcić za znaczenie skoro robią to tak żebym nie zauważyła? A po fakcie to bez sensu karcenie. Pilnuje mnie, oka ze mnie nie spuszcza, brakowało nam wariatki, niestety jej stosunek do Połówka jest niereformowalny, ale spróbujemy nad tym popracować. Idziemy na ostatni spacer i udajemy się na odpoczynek po dniu pełnym emocji, dla Mimi będzie odmiana, z klatki kennelowej na wyrko ;) Dobrej nocy.
 3. Ok, Tysiu, to zrobię zapas puszek. Mimi jest na razie trochę przygaszona, a teraz chyba odpuścił stres, bo padła jak martwa i śpi snem twardym jak kamień. A wracając do dawnej rywalizacji rudzielców, jak zaczną znowu znaczyć po sobie dom to niestety ale..........(i wcale nie żartuję)..........
 4. Aureliusza można zaściskać na śmierć, taki misiowaty z niego przytulas, jest piękny i aż dziw bierze że nikt go jeszcze nie pokochał na wyłączność.
 5. I jeszcze to, może zakończyło by to żywot mordowni. Ustawą nakazać prowadzenie i utrzymywanie schronisk gminom w żadnym wypadku prywatnym firmom, małe gminy mogłyby się łączyć (tak jak u nas 7 gmin) do tego kontrole społeczne i weterynaryjne, zewnętrzne oczywiście. Limit przyjmowanych psów do ilości którą można się skutecznie zaopiekować i zapewnić podstawową opiekę i kontakt z człowiekiem, pozwolenie na wolontariat. W dużych aglomeracjach więcej schronisk, żeby ilość psów nie była przekraczana, tak, tak z naszych podatków, jako ludzie jesteśmy odpowiedzialni za te stworzenia które udomowiliśmy. Temat rzeka.... .....a ja wpadłam tylko przywitać się ze złotkiem, Oro korzystaj z rześkiej pogody, bo podobno mają zaraz wrócić upały.
 6. Witaj skowronku Jest poranek, więc częstuję Po ósmej będę się zbierać w drogę, a z powodów zaistniałych niespodziewanych okoliczności odbiorę rudego szaleńca osobiście z hoteliku. Pogoda na drogę świetna, burza ochłodziła i oczyściła powietrze, przyjemnie i rześko jest na zewnątrz. Miłego dnia wszystkim.
 7. Czy ktoś ma kontakt z Tysią inny niż przez tel. komórkowym? Pilne!
 8. Nesiu, róże są piękne i ten zapach, mam ich troszkę w ogrodzie a te powyżej to: 1- Eden Rose 2-Buff Beauty 3- Laguny, myśleliśmy że będzie po nich bo strasznie zrujnowały je karczowniki, ale jakoś dają radę.
 9. Tak Tysiu, z Anetką rozmawiałam, zostaje niedziela, godzinę Anecik mi poda jutro jak sama wszystko logistycznie ogarnie. Te 210zł przekażę panu Arkowi, poproszę Anetkę żeby tu potwierdziła. Pilnuj Tysiu swoich spraw uczelnianych, bo to Twoja przyszłość. Po wczorajszej burzy znowu 29 i duchota, nic nie jestem w stanie tknąć na ogrodzie. Dla odmiany kfiatecki :)
×