Jump to content
Dogomania

jaguska

Members
 • Content Count

  2557
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

jaguska last won the day on March 24 2019

jaguska had the most liked content!

Community Reputation

1407 Excellent

1 Follower

About jaguska

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  opolskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kochani, nawet nie wiecie jak to podbudowuje człowieka gdy ktoś o nim pamięta. Ten rok jest dla mnie okropny, psychicznie, umarło tak wielu moich znajomych, że wpadłam w depresyjną dziurę. Leki mam już dobrane, ale one i tak nie przesłaniają tego koszmaru. Moją radością są zwierzaki i rośliny, kwiaty. Niestety koncentruję się już na doniczkowych, bo do pracy w ogrodzie brakuje już sił. Liczebność futerek jest niezmienna, nic nie ubyło, nic nie przybyło :) Pies gończy bojowy lubelski użytkowy ma się dobrze, codziennie wychodzimy na polowanie, polujemy na karczowniki, Mimi rozkopuje kopce a ja z
 2. Dziękuję za życzenia. I my życzymy wszystkim przede wszystkim zdrowi, zdrowia i jeszcze raz zdrowia, oraz spokojnych świąt. Niech każdy kolejny dzień będzie lepszy od poprzedniego, a nadzieja nigdy nie gaśnie nam w sercach.
 3. Nesiu, nawet nie wiesz jak dobrze że jesteś, dla mnie stały punkt odniesienia na dogo. Nie potrafię się odnaleźć w tej rzeczywistości, bardzo opornie mi to idzie. Pozdrawiamy wszystkich serdecznie, pokazujemy że Mimisia jeszcze żyje....hmmm...nie wygląda? ;) Ściskamy, pozdrawiamy, bądźcie wszyscy zdrowi i dbajcie o siebie.
 4. Kochamy Was mocno. Żyjemy, nie chorujemy na razie. Dużo znajomych chorowało, wielu ciężko, niestety niektórych wirus zabił. W czwartek mamy pogrzeb naszego przyjaciela :( Postaram się niebawem skrobnąć coś więcej. Szykujcie się na prawdziwą zimę, Mimi pierwszy raz odkąd jest u mnie futrzy się jak Malamut na zimę i zjada wszystko co się da, co znajdzie, co ukradnie i wszystkim wyjada z misek, zamienia się w Yetti ;) Ma w grafiku dodatkowy spacer i staram się jej pilnować z jedzeniem. Yoshi i Psotka to kanapowe psy i po nich nic nie widać, Mimi w odróżnieniu od nich ma cechy prawdziwe
 5. Paka na miejscu, sikory i inna drobnica zadowolona, dzięki.
 6. Hihi na zdjęciu i owszem, Mimiśka rządzicielka i prezeska, nos w każdy kąt musi wepchnąć i ciągle kombinuje. Psota też chce rządzić i się nie daje, ale jest dużo mniejsza. A ja jestem arbiter. Same face to face nigdy nie zostają w domu.
 7. Zdecydowanie ofutrzyła się solidnie, może w końcu będzie prawdziwa zima? Taka biała, czysta, z mrozikiem niewielkim i kopnym śniegiem, tęsknię za taką.
 8. Mam problem, nie potrafię znaleźć na allegrooo tych ciasteczek :(, jest sto stron z ciastkami, czy mogę prosić o namiary gdzie je można zamawiać? :)
 9. Maseczki super, już u mnie, za gratisik serdecznie dziękują futrzaki i domagają się więcej :). Dziękuję i pozdrawiam.
 10. Poproszę nr7 - 2szt, nr10 - 1szt i nr8 - 2szt.
 11. Za wcześnie, za ciepło, czekam na kolejną odsłonę bazarku w listopadzie, wtedy kupię na pewno :)
×
×
 • Create New...