Jump to content
Dogomania

jaguska

Members
 • Posts

  2593
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

jaguska last won the day on March 24 2019

jaguska had the most liked content!

1 Follower

Converted

 • Location
  opolskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

jaguska's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Dedicated Rare
 • Reacting Well Rare
 • Very Popular Rare
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

1.5k

Reputation

 1. Kochani, wszystkim dogomaniakom życzymy zdrowych i spokojnych świąt 💚💚💚 A zwierzaczkom jak najwięcej dobrych, kochających domów 💚💚💚
 2. Przesyłka już u mnie 🙂 Niespodziewanie i do mnie przyszedł Mikołaj :), dziękuję.
 3. Dziękujemy za pamięć. Mimi ma się dobrze, charakterek się nie zmienił, nadal nie toleruje nikogo oprócz mnie. Na eMa ciągle szczeka jak tylko ruszy nogą z fotela, w bezruchu jest akceptowalny, a nawet śpi u niego na kolanach, ale niech tylko wstanie..., a do tego nauczyła Psotkę obszczekiwać eMa i szczekają razem. Przy próbie wyprowadzenia przez kogoś innego niż ja smycz zamienia się w dyszel. Za to jest piekielnie inteligentna. I tak sobie żyjemy. Pozdrawiamy serdecznie.
 4. Niestety, wczasy nie wypaliły i ciężko będzie w przyszłości. Mama nie jest już w stanie zaopiekować się pozostałym stadem, zostają nam wycieczki jednodniowe, niedzielne. Tylko kamper by ratował sytuację, ale nie mogę trafić szóstki w totka 🙃
 5. Dziękujemy pięknie 💚 U nas wszystko ok, nic złego się nie dzieje, Mimisia constans, tylko ja mogę ją obsłużyć, inni służą tylko i wyłącznie do wyżebrania jedzenia a później można ich obszczekiwać i trzymać na dystans. Po niedzieli szczepienie Mimisię czeka, więc stresisko ogromne będzie. Z moim seniorkiem Yoshim mam tylko kłopot, największy z AZS, na stałe ma też wprowadzony suplement Pronefrę, a w poniedziałek powtórka badań na tarczycę i kontrolne na nerki. Tysiu, niech pogoda Wam sprzyja, łykajcie jodu jak najwięcej i odpoczywajcie, pozdrawiam serdecznie.
 6. I do Miłka też zaglądam, z opisu wnoszę że na drugie imię powinien mieć Ciapulek 🙂
 7. Zgodnie z obietnicą meldujemy się w sobotnie popołudnie. Spojrzałam na pierwszą stronę wątku i wychodzi mi że Mimi jest już w szóstym roku życia 🙂 Zwierz z Mimisi niereformowalny, na całym świecie tylko ja się dla niej liczę. Z nikim na spacer nie wyjdzie, domowników toleruje, ale obszczekuje. Psotki nadal nie lubi, z wzajemnością zresztą, nigdy same nie zostają. W lipcu jedzie z nami na kilka dni nad morze, reszta będzie miała chwilę oddechu od rozdarciucha. A jako że Yoshi i Psotka to już seniorzy, Mimi dostarcza nam wrażeń i rozrywki 😉 Obiecane zdjęcia, niestety Mimi nie lubi się fotografować, więc ciężko zrobić jakieś sensowne fotki.
×
×
 • Create New...