Jump to content
Dogomania

Maleńka dwunóżka/zostaje na zawsze w DT!


Ajula

Recommended Posts

[quote name='Ajula']podrzucę Stelcię :)
taka opowiastka od Ani:
"Stelka jednak jest niereformowalna, musi spać w łóżku i koniec. Moje lęki że spadnie i połamie ostatnie nogi nic jej nie obchodzą, w ogóle ma w de konkretnie. Łaziła wkoło łóżka jak dusza potępiona, więc co było robić, śpimy razem , to znaczy Miś, Stelka, Płatka i ja na szarym końcu. Łóżko poobkładane wkoło kołdrami i śpimy jak u cyganów, na bogato, kołdra na kołdrze "[/QUOTE]


super ma na nasza Stelcia :):) i pomyśleć, że wcześniej była bez opieki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']podrzucę Stelcię :smile:
taka opowiastka od Ani:
"Stelka jednak jest niereformowalna, musi spać w łóżku i koniec. Moje lęki że spadnie i połamie ostatnie nogi nic jej nie obchodzą, w ogóle ma w de konkretnie. Łaziła wkoło łóżka jak dusza potępiona, więc co było robić, śpimy razem , to znaczy Miś, Stelka, Płatka i ja na szarym końcu. Łóżko poobkładane wkoło kołdrami i śpimy jak u cyganów, na bogato, kołdra na kołdrze "[/QUOTE]


Hehehe :D dobre !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='What May NN']wiem od Ani, że inny wet potwierdził amputacje. Ostre cięcie itd. - jest pewien, że nóżki były amputowane...[/QUOTE]
może uda się dowiedzieć co się stało - takie przypadki nie zdarzają się często ....

Link to comment
Share on other sites

Pięknie dziękuję za odwiedzanie, ja mam teraz urwanie głowy w pracy i będę zaglądać tu rzadziej :roll:

Tak jak WMNN napisała, drugi wet także uważa, że łapki są amputowane, chociaż się nie może temu nadziwić.

Na fb są podane nowe wpłaty dla Stelci :) umieściłam w pierwszym poście
Nowe wpłaty dla Stelli :
30zł- Aneta B. ( spadek po Labi )
40zł- Aurelia M-K
50zł- Agnieszka P.

wielkie dzięki! :Rose:

Link to comment
Share on other sites

przepraszam, w takim pośpiechu ostatnio wszystko robię, że nie doczytałam....

[quote name='malagos']No własnie, miał ją objrzeć kolejny wet?.... Wg mnie to wrodzony niedorozwój.[/QUOTE]

[quote name='Doda_']Obejrzalam filmik i zdjecia... straszna bidulka :( co się stalo ze stracila te lapeczki ?[/QUOTE]

[quote name='Mazowszanka2']Czy już wiadomo co było przyczyną utraty łapek ?[/QUOTE]

[quote name='marra']Też niecierpliwie oczekuję wieści co powiedział inny wet.[/QUOTE]

Tak jak już pisałyśmy, dwóch wetów (w tym jeden naprawdę bardzo dobry) są zdania, że to stara amputacja.
Malagos - my też takie mieliśmy wątpliwości, że to może wrodzone.
No ale jak dwóch lekarzy mówi to samo, to nie będziemy się kłócić ;) Zresztą teraz to już pewnie nie ma znaczenia. Ona się nauczyła z tym żyć i widać na filmikach, że nawet nie zauważa, że jest inna :)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam ale mnie to męczy strasznie. Jeśli to stara amputacja to znaczy, że gdzieś u kogoś żyć musiała. Taki pies jest charakterystyczny, domyślam się że nikt jej już nie będzie chciał skoro pozostawił ją w rowie ale szlag mnie trafia! ;/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...