Jump to content
Dogomania

azalia

Members
 • Content Count

  7825
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

117 Excellent

1 Follower

About azalia

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Jelenia Góra

Recent Profile Visitors

3625 profile views
 1. Bardzo,bardzo mi przykro,gdyby nie odległość byłaby duża szansa,że z czasem Łatek spuści z tonu.Można by behawiorystę poprosić o pomoc. Łatuś w stosunku do ludzi jest bardzo przyjazny,może to był dla niego szok,że jego Państwo i obcy pies... Nie spodziewałam się,że Łatek zareaguje aż tak gwałtownie,ale nie przewidzi się niestety reakcji zwierząt. Pozostaje wierzyć,że los jeszcze się uśmiechnie do Lakunia.
 2. Wreszcie jestem,przepraszam,że tak późno,ale zabiegana byłam.Już zdaję relację.Po przywitaniu zadałam Państwu pytanie,dlaczego ich wybór padł właśnie na Lackiego. Odpowiedzieli,że duże i starsze psy mają gorzej,jeśli chodzi o adopcje i dlatego chcą odmienić właśnie jego życie. Pani Kasia i Pan Marcin pomimo młodego wieku są bardzo dojrzali i mają wielkie serce do zwierzat,to bardzo mili i przesympatyczni ludzie.Ich Łatek jest bardzo ładnym,zadbanym i przyjaznym trzylatkiem.Przywitał się ze mną jak dżentelmen i wylizał obie dłonie.Jest pod opieką dobrego weterynarza i zajada karmę be
 3. Dziękuję Tyś(ko).Zajrzę na "miau" i poczytam.Ona jest strasznie biedna,apetyt wprawdzie ma,przytyła pół kilograma w ciągu miesiąca,ale i tak jest przeraźliwie chuda. Pogryziona,z ubytkami sierści.Ten,który ją pogryzł prawdopodobnie poczęstowal ją FIV-em.
 4. Elu on jest bardzo czujny,próbowałam różnymi sposobami,ale zawsze zauważy i reakcja jest natychmiastowa-ucieczka co sił w nogach albo ukrycie się. Nie chcę go stresować bo boję się o te cystę,którą ma przy wątrobie,żeby nie pękła.Szkoda go,trzęsie się niesamowicie,dużo zdrowia go to kosztuje.
 5. Ostatnia zdjęcie to oczy tej wyniszczonej koteczki z FIV-em. CZy ktoś ma może jakieś doświadczenia z kotem chorym na FIV,czyli odpowiednik ludzkiego HIV? Koteczkę przywiozła znajoma,kóra nie chciała jej zatrzymać.Zgarnęła ją z ulicy.Biedulka szła przewracając się bez przerwy. No i w ten sposób zostałam uszczęśliwiona ósmym zwierzakiem.Malutka na szczęście ma apetyt,kupiłam jej lek na odporność. Ale wyadoptowanie jej będzie graniczyło z cudem. Dziękuję Eli za wstawienie zdjęć,niestety jak zawsze nieciekawych,bo Mati trzęsie się,ucieka i najczęściej fotografuję j
 6. Dziękuję serdecznie Elu,jesteś jak zawsze pomocna i życzliwa.
 7. Mati czuje się dobrze,biega po ogrodzie,gania jak zawsze koty.Dostał od Poker prezent-50 złotych za które serdecznie dziękujemy. Zakupiłam mu witaminy z probiotykiem Revitan gastro,odpowiednie na jego przypadłości w cenie 40 zlotych(kupiłam u weta) oraz za resztę mięsne przysmaki,które bardzo lubi. Mam zdjęcia zakupów i spróbuję Matisiowi coś pstryknąć,choć wiadomo,że łatwo nie będzie. Jeśli ktoś będzie tak miły i wstawi to prześlę na telefon.
 8. Dopiero dzisiaj dotarłam do wątku Guciulka,tak bardzo mi smutno. Dil Se przytulam Cię mocno....
 9. Operacji raczej nie zalecała ze względu na bliskość naczyń i możliwość ich uszkodzenia. Ale zapytam jeszcze jednego weta,zobaczymy jaka będzie jego opinia. Wiem Elu,że dramatów i chorób na dogo nie brakuje i rozumiem,że Matiś jest zaopiekowany i nic złego na razie,odpukać się nie dzieje to i zaglądać nie trzeba. Dziękuję,że zajrzałaś.
 10. Ponieważ dużo czasu upynęło od ostatniego wpisu,choć nikt o Matiego nie pyta napiszę parę słów. Mati ma cystę wypełnioną płynem umiejscowioną przy wątrobie.Badanie krwi wykazało wysoką amylazę. Wetka zadecydowała,że trzeba zrobić USG,podejrzewała trzustkę,ale ona jest w porządku. Zapytałam o rokowania,powiedziała że cysta może pęknąć w każdej chwili,a może też długo nic się z nią nie dziać. Jeśli pęknie i uszkodzą się duże naczynia,to niestety śmierć nastąpi w ciągu kilku minut i praktycznie nie da się pieska uratować. Jeżeli natomiast pęknie małe naczynie to będzie cz
 11. Cieszę się,źe Gucio jak na swój wiek jeszcze sobie radzi,oby jak najdłużej.Dil Se życzę Ci zdrowia i pogody ducha.Trzymajcie się dzielnie.Napisz prosimy za jakiś czas co u Was.
 12. Azalia napis do mnie

×
×
 • Create New...