Jump to content
Dogomania

Maciek777

Members
 • Content Count

  23,111
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Maciek777 last won the day on August 31 2019

Maciek777 had the most liked content!

About Maciek777

 • Rank
  Nowy Tomyśl (Wlkp.)
 • Birthday 10/10/1986

Profile Information

 • Gender
  Male

Converted

 • Location
  Nowy Tomyśl (Wlkp)

Recent Profile Visitors

3,788 profile views
 1. Nic się nie stało:) Przelew poleciał! Mamy ten sam bank więc pewnie już je masz u siebie:) Przesłane pieniądze nie były moje, a stanowią część spadku po, nieżyjących już Klusce i Pandzie >>>KLIK<<< Proszę bardzo:)
 2. I jeszcze sobie herbaty wymagasz??? :O :D Dziękujemy:) Rzeczywiście Bajutek by się ucieszył:) Wiosna idzie, a jeszcze nawet zimy nie było. Ogólnie szkoda, ale dla dobra zwierzaków mieszkających na zewnątrz to się cieszę, że nie było mrozów. Dziękujemy raz jeszcze i przekażę mu:)
 3. Trochę ruda była, ale np na papierach od weta miała wpisane zawsze "umaszczenie: wilcze":)
 4. Maciek proszę pomóż mi:( zginęło mi zdjęcie profilowe mojej Lusi! nie umiem sobie poradzić!

  1. Show previous comments  2 more
  2. Maciek777

   Maciek777

   To może zrobić tylko właściciel konta...

  3. danusia vel danka488

   danusia vel danka488

   kurcze, wszystko mi przestawia

  4. Maciek777

   Maciek777

   Ja przyznam, że nie wiem jak to teraz działa po kliknięciu w ten krajobraz bo ostatnio zmieniałem zdjęcie w starym dogo.

 5. Fajnie, że doszły w całości:) Jeśli o mnie chodzi to nie ma za co, a Twoje podziękowanie podrzuciłem już na wątek suń:)
 6. Tak jak wcześniej było pisane - nikt nie zgłosił innego pomysłu to właśnie kupiłem 4 obroże po Klusce i Pandzie więc na ich konto dokładam 30 zł. Rozliczenie: Stan z 12 lutego: +390 zł 14 lutego: +30 zł - zapłata za obroże Stan na chwilę obecną: +420 zł Do tego ta część spadku, jakim miała pokierować paula_t pójdzie na Klarę >KLIK<. Dlaczego ją wybrałem? Duża, starsza, o przeciętnej urodzie i ujemnym stanie konta:( Leki po suniach dotarły wczoraj do Murki:) >KLIK< Z ciekawostek to muszę Wam coś pokazać! Wczoraj, przeglądając psy na OLXie, w oczy rzuciła mi się ta parówkowa ONka:) Otwieram ogłoszenie i widzę, że ona jest nie tylko podobna do Kluski, ale nazwana jest "kluseczką", a do tego ma taki charakter jak ona, a wisienką na torcie jest fakt, że mieszka w DT u Kasi, gdzie mieszkały Kluska z Pandą... Nawet na ostatnim zdjęciu te psy wyglądają jak takie trochę inne Kluska i Panda:) https://www.olx.pl/oferta/dama-cudowna-sunia-wilczurek-na-krotkich-nozkach-szuka-domu-CID103-IDr8zEt.html#551dc1d595
 7. Jo37, jesteś skarbniczką Klary? Jeśli tak to przelew mogę zrobić na konto, jakie podałaś mi dla Miłki?
 8. Zazdroszczę takiego widoku przytulonych do siebie kotów. U moich to nie do pomyślenia.
 9. Mnie też się podoba:P Przyjechać możesz kiedy chcesz - do wiosennych porządków każda ręka się przyda;)
 10. Od siebie powiem, że nie ma za co:) To już drugi wątek, przez Ciebie wskazany, można odkreślić. Rozliczenie: Stan z 11 lutego: +690 zł 12 lutego: -300 zł - przelew na konto Blekusia >KLIK< Stan na chwilę obecną: +390 zł
×
×
 • Create New...