Jump to content
Dogomania

Maciek777

Members
 • Content Count

  23,149
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Maciek777 last won the day on August 31 2019

Maciek777 had the most liked content!

Community Reputation

1,438 Excellent

About Maciek777

 • Rank
  Nowy Tomyśl (Wlkp.)
 • Birthday 10/10/1986

Profile Information

 • Gender
  Male

Converted

 • Location
  Nowy Tomyśl (Wlkp)

Recent Profile Visitors

3,849 profile views
 1. Słuszna zmiana imienia:) Co za ludzie:/ Słów brakuje. Niestety tutaj też nie brakuje tego typu osobników:( Taboret ma swoje plusy, np nie zaśnie się na nim ze zmęczenia;) Dobrze dla otoczenia, że mały już znalazł swoje miejsce na Ziemi:) Baster nie reagował na psy bo może już tego dnia było mu wszystko jedno:D W każdym razie bardzo fotogeniczny:) 12 psów??? Co by nie mówić to zazdroszczę:) Myślałem, że tylko ja tak mam... Gratuluję domu! Szczęście się do Soni uśmiechnęło:) Może jednak pani się odezwie, a jeśli nie to nawet lepiej bo żaden pies nie powinien iść do niesłownych ludzi;) W czasach "siedzenia w domu" czy ogólnie?
 2. Bardzo mi przykro. Nie spodziewałem się takiej informacji. 13 lat razem bardzo zbliża do siebie. Dobrze, że zareagowaliście w porę i uchroniliście go przed cierpieniem. Norek pewnie nie mógł wymarzyć sobie lepszego domu i rodziny. W swoim czasie jeszcze się z nim spotkacie.
 3. Jak sytuacja? Baj (większy pies) był chory 3 tygodnie temu. Objawy jak na niegroźną chorobę lub te bardzo groźne. Na szczęście leki pomogły i od tego czasu jest OK. Alfredowi trochę oczy ropieją i to w zasadzie wszystkie zwierzęce zmartwienia:) Niestety dostęp do weta jest utrudniony w tych dniach i trzeba się wcześniej umawiać. Generalnie jednak jest dobrze:) A u Was?
 4. Może to nie miejsce na takie linki, ale wcale nie musi być tak źle jak mówią media i politycy bo oni muszą robić sensację bo z tego żyją. Właściwie to może wcale nie jest źle.Zabawne, że tak mało osób wierzy mediom i politykom w sprawach błahych, a w sprawach poważnych to już prawie wszyscy:) Polecam obejrzeć ten krótki filmik: https://www.youtube.com/watch?v=1lIuYPHSE9Q A później poczytać trochę na bieżąco aktualizowanych informacji i statystyk wg których nie dzieje się nic niezwykłego: https://swprs.org/szwajcarski-lekarz-o-covid-19/ Od razu mówię. Nie mam zamiaru się z nikim spierać, ani nikogo przekonywać. Tylko to tu zostawię i zapominam o tym:) I na taka informację czekałem! I to w takich dniach podwójnie cieszy:)
 5. Muszę przyznać, że nie spodziewałem się, że ona jeszcze nie adoptowana! Dokładnie:)
 6. Długopisy dotarły do mnie już w piątek! Wszystko OK, dziękuję:)
 7. Ale Telma na tych zdjęciach jest spokojna i pewna siebie:) Na pewno w domu jest szczęśliwa. Nie wiem czy na jego rzecz chciałaby już zrezygnować z dworu, ale ciepło, sucho i miękko na pewno jej odpowiada:)
 8. Baj jest już sobą lub ewentualnie minimalnie mu brakuje:) Dzisiaj na spacerze już wyrywał do przodu. Do tego (zazdrośnik) podkładał głowę pod rękę bym to jego więcej głaskał niż Alfreda, a przed chwilą tradycyjnie pędził pierwszy do kojca gdy niosłem im kolację, a ostatnie dni były takie, że po prostu szedł za mną. Jeszcze jutro ostatnia porcja tabletek i oby ten efekt już się utrzymał:)
×
×
 • Create New...