Jump to content
Dogomania

Gusiaczek

Members
 • Content Count

  34,492
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

Gusiaczek last won the day on January 31 2017

Gusiaczek had the most liked content!

About Gusiaczek

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Biography
  nadal jestem dzieckiem, które wyjadało żarcie z psich misek
 • Location
  Bemowo
 • Interests
  poza czytaniem jeszcze wiele innych
 • Occupation
  kilka, ale od jakiegoś czasu bibliotekara:)

Recent Profile Visitors

6,218 profile views
 1. Witajcie kochani ! Tym razem pieniążki zebrane z bazarku zostaną przeznaczone na zakup blachy, słupków, siatki ewentualnie na gotowe kojce/boksy, które bardzo przydadzą się zwierzakom przebywającym w izolatkach czyli psiaki chore, powypadkowe, po zabiegach, w wewnątrz budynku. Fajnie jeśli miałyby możliwość siedzenia sobie na świeżym powietrzu, w zadaszonym kojczyku. No, ale niestety a to potrzebujemy funduszy. A nas jest po prostu nie stać :( Na bazarku mamy buciki, troszkę ciuszków i cegiełka dla osób, które nic nie wypatrzyły dla siebie. Cena co łaska, bazarek jest w formie licytacji, potrwa do 14 lipca do godz. 20:00. Dokładne wymiary podam zainteresowanym. Zapraszam w imieniu zwierzaków do licytacji a tym samym pomocy !

  Osoby, które nic nie wypatrzyły, a chciałyby wesrzeć  - mogą kupić wirtualną cegiełkę !

   

   

   

 2. Uwielbiam zaglądać do Was, a kiedy są relacje roztoczańskie tym bardziej :) wiem, głosu nie daję zbyt często, ale nie oznacza to, że nie inwigiluję ;) Co do kamienia nazębnego - lat temu ponad 30 (!) trafiłam z Aresem, jamniorem szorpatym, do weta, który zalecił dosypywanie do karmy surowych płatków owsianych w celu czyszczenia zębiszczy. W wieku prawie 10 lat Ares miał jedynie lekkie przebarwienia i śladu kamienia. Ovo była już "wyznaczona" na zabieg, ale na szczęście, przypomniałam sobie o płatkach. Wprowadziłam płatki i po kilku tygodniach był efekt. Wetka, z latarką oglądała zęby ovczyne i nie mogła uwierzyć, co też jej opowiadam o domowym sposobie ;) :)
 3. Na konto Bandy poleciało 300.00 zł z bazarku O!Volumen. Pozdrawiamy :)
 4. Agatko, póki Mili Goście chcą czytać i być z nami, Ogoniaste w potrzebie dziurawe skarpety będą miały podłatane :) Nie płacz, a za serduszko z całego serca dziękujemy :) :) Dziękujemy :) Za tzw. "chwilę" u mnie po sprawie, a w latach liczyć!? :( , bo ino nie komary tam som. Nie ma co gadać - klimaty nie dla mnie i nie dlatego, że nie lubię ....
 5. Dochód z bazarku podzieliliśmy następująco: Banda 300.00 zł Szanta, która jest na dużym minusie, otrzyma 454.00 zł Przelew do Bandy poleci jutro rano, do Szanty, gdy Agatka wróci i ujawni nr konta ;) Dziękujemy Kochani za piękny wynik! :)
 6. Dziękuję za potwierdzenia. Do wysłania pozostały dwie paczki - czekam na jedną wpłatę i jeden adres. Mam nadzieję, że w poniedziałek będziemy mogli zakończyć bazarek i wysłać pieniądze beneficjentom. Miłego łikendu Kochani! :)
 7. Dziękuję :) Współczuję listonoszom :( Dziękuję :) Nim sprzedałam, przeczytałam i podzielam zachwyt ;) Dziękujemy za potwierdzenie i roztoczańskie pozdrowienia :) Sercem jestem nad Stawami Echo i Rudce ;)
 8. Dziękuję za potwierdzenia :) Wyobraźcie sobie, że na poczcie nie ma fromularzy na paczki! Mam nadzieję, że dzisiaj będą i Siwy jednak coś przyniesie, bo zostało nam 6 przesyłek.
×
×
 • Create New...