Jump to content
Dogomania

Jaaga

Members
 • Posts

  16911
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  84

Jaaga last won the day on September 5

Jaaga had the most liked content!

2 Followers

Converted

 • Location
  Katowice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Jaaga's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

 • Dedicated Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Reacting Well Rare
 • Posting Machine Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

5.8k

Reputation

 1. Poprosiłam Tole o dodanie Zewa do wirtualnych adopcji. Może to pomoże pozyskać jakieś dodatkowe fundusze.
 2. Po kilkunastu dniach deszczu, jaki był przed śniegiem, Zew wymaga pilnie kąpieli i rozczesania. Zostały mu włosy w błotnych strąkach na brzuchu i ogonie. Nie mamy możliwości spędzić kilku godzin na wyczesywaniu które i tak nie ma sensu bez kąpieli, a my nie mamy gdzie wykąpać dużego psa. Umówiłam go wstępnie na przyszłą środę.
 3. To może zgłosić wolontariatowi, żeby przekazali schronisku i ją choć oddzielili, a wet zaszył? Ta wilczasto umaszczona na pierwszym planie chuda jak badyl, miednica wystaje pod futrem. Smutne jest to, że Ty tam jedziesz i po chwili wyłuskujesz psy z problemami zdrowotnymi, a ludzie którzy je widują często tego nie widzą, albo nie chcą widzieć.
 4. Podziwiam, że udało mu się utrzymać tą czapkę. To prawda, że chyba ma ADHD😄 Trudno mu zrobić zdjęcie bez języka. Pies tryskający energią 😃.
 5. Ta owczarka siedzi mi w głowie, chciałam pomóc choć poprzez ogłoszenie jej na grupach owczarkowych. Jednak Tola wstępnie dowiedziała się w schronisku, że do ludzi jest przyjazna, ale nie jest zgodna do psów. Nie wiadomo, czy tylko do suk, czy do wszystkich. Ty niestety zła wiadomość, bo na grupach miłośników rasy każdy ma choć jednego psa i nikt nie bedzie ryzykowac konfliktu miedzy dwoma dużymi psami. Nie udało się dowiedzieć, ile ma lat. Osobiście nie mam pomysłu na pomoc 😞
 6. Tolu, a nie można mu zrobić zdjęć w tym legowisku lub z kotem i już ogłaszać? Jest urodziwy, może znalazłby dom i nie musiałby do nas jechać? Pies akceptujacy koty ma ogromne szanse na szybką adopcję.
 7. Parę dni temu wyświetlił mi się w tel artykuł apelujący o totalnym przepełnieniu wrocławskiego schroniska. W tej sytuacji rzeczywiście Nemo ma się dobrze, tylko Jo37 ma cały czas na utrzymaniu u nas 3 psy, a jego wzięła jako dodatkowego i nikt nie spodziewał się, że tak długo się zasiedzi. Trudno jednej osobie utrzymać tyle psów, bo jeszcze przecież ma Pikselka u Szafirki.
 8. Mam info od Toli, że Pani wczoraj adoptowala innego psa. Nemo ma jakiegoś pecha, bo to już chyba trzeci raz, kiedy adopcja była tuż tuż i przepadła.
 9. Dziękuję za ujecie Greya, no i cała resztę, bo połowa psów u nas 😉
 10. Naprawdę perfekcyjnie Martyna wszystko przygotowała. Kwarantanna doskonała. Szkoda, że jak przyznała nie dałaby rady oddać psa, bo byłaby idealnym DT. Co do sytuacji z niewidomym psem, to też mam nadzieję, że jednak dostanie odpowiedzialną pomoc. Szukanie DS dla niego to wyzwanie. Tym bardziej, że brak wzroku w takim wieku prosi się o diagnozowanie, a wiadomo że konsultacje okulistyczne czy ewentualne operacje są sporym wydatkiem i czesto prywatni opiekunowie nie decydują się na to.
 11. No co Ty, życie nie lubi pustki, czekał już Bambosz od Toli. Myślałam, że on malutki, a tu info że ma 20 kg, czyli bardziej na miejsce Artura niż Gabi 😉
 12. Odchudzanie jest koniecznością, miał mieć wprowadzone u nas, ale nie było sensu go oddzielać, skoro miał wyjechać. Wszystkie psy tak poustawiał, że jego miska stała pełna, a on po kolei opróżniał innym psom. Jest bardzo aktywny, ale 4-5 porcji nie spaliłby za nic.
×
×
 • Create New...