Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Jaaga

Members
 • Content count

  8184
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Jaaga last won the day on February 23

Jaaga had the most liked content!

About Jaaga

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Katowice
 1. Mnóstwo różności dla Jasia, DS, do 03.04.

  poprosze jeszcze za wywoł. nr 15, 25 , 34, 114, 122.
 2. Mnóstwo różności dla Jasia, DS, do 03.04.

  Poproszę spodnie nr 100 w opcji KT. , nr 77 za wywoł. Mam jeszcze pytanie o bluzke nr 122 - jakiego rozmiaru jest "na oko"? Przez marszczenia i krój trudno sugerowac się wymiarami. Potrzebowałabym rozm. M. Jesli będzie pasowac, to tez proszę.
 3. Dziekuje za wstawienie. To ta strona, na której wypatrzyłam Ollika. Ta smutna sunieczka mnie ujęła bardzo.
 4. Moge prosić o adres tej strony?
 5. Jeszcze domowe fotki Ollika. Gdyby ktoś szukał psa nie sprawiającego jakichkolwiek problemów, to pamiętajcie Cioteczki o nim.
 6. Dziękuje za chęć pomocy. To podeslę. Dzis zrobilam olx. Nie, nie chodzi o ta sunię. Chodzi o taka buraskę, o wieloletnim schroniskowym stazu, krórej zdjecia ponownie wstawiła Tola, a którą interesowałam się zanim wypatrzyłam Ollika. Planowałam ją wziać, jak Olly znajdzie dom.
 7. Ma piekne czekoladowe oczy i przenikliwe spojrzenie. Raczej poradzę sobie w ogłaszaniu. Dzis mu zrobię olx i pokazę na fb. Najwyżej potem poprosze o pomoc na inne serwisy, jednak nie wiem, czy ma to sens, bo przynajmniej w rasowych, ludzie dzwonią praktycznie tylko z tego jednego serwisu. Bardzo mnie zmartwiłaś tym, że nie widziałaś suni, która na mnie czekała. Czy ktoś bedzie jeszcze w schronisku, zeby sprawdzić, czy na pewno jej nie ma?
 8. Juz jest o niebo lepiej po założeniu obroży Foresto. Zastanawiam się czy to nie była cheyletiella, skoro pomogła obroza.
 9. Tak w schronisku, przed przyjazdem do mnie. Tola też tu wspominała.
 10. U nas Monika rządzi, wszystkie psy jej się boją. Pierwszą zime była za mała na hibernację, tej zimy zasnęła, ale w grudniu juz się obudziła z powodu wyższych temperatur, więc stale z nami. Na początku tez pomógł mi pan Jerzy.
 11. Jaka biedna. Wzięłabym ją, ale Olly na razie bez ogłoszeń, więc nie mam co liczyć na jego szybką adopcję. Ma cały czas świad, wydrapuje w włosach dziury, testujemy rózne antyalergiczne diety, kupiłam mu tez Foresto na wszelki wypadek. Do tego jeszcze ma zapalenie ucha. Myślałam po przyjeżdzie, że go boli po tym, jak był odratowywany przy zadławieniu się. Jednak okazało się, ze to ucho chore. Ona sobie tam nie poradzi w takim stanie :(
 12. Jeszcze proszę nr 27 1 szt i 31 KT.
 13. Poproszę nr 106, 107 ai b i 111
 14. 1/2 ceny Marcowe różności

  Jesli szmatek jest więcej, to poproszę wszystkie.
×