Jump to content
Dogomania

Jaaga

Members
 • Posts

  17575
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  90

Jaaga last won the day on April 7

Jaaga had the most liked content!

2 Followers

Converted

 • Location
  Katowice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Jaaga's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

 • Dedicated Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Reacting Well Rare
 • Posting Machine Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

6.1k

Reputation

 1. dziekuję, zapisane. Tolu, podaj prosze kwotę za jaka kupiliście karmę dla Greya, zeby umiesciła w jego rozliczeniu.
 2. Jak wolisz. Chłopakom zrobiłam zawieszki, jutro je dostaną. Mam nadzieję, że przetrwają, nie jak obroże przeciwpchelne u Nemo i Malinki. Ci dwoje sobie wszystko wzajemnie zgryzają.
 3. Tak, ale to przy rozliczeniu razem wszystkich. Tylko zapisuję, co miał robione, żeby nie zapomnieć. To, co na fakturę to nie ma ryzyka zapomnieć, bo wet zapisuje, ale inne rzeczy szkoda przepłacać jeśli można taniej 😉
 4. Dziś zachipowalam Rzepika, za 2 dni czeka go szczepienie p. wsciekliźnie, bo mijają 2 tyg. od podania szczepionki na kk. Koszt chipowania 12 zł, Pneumodog 40 zł, Aniprazol x 2- 10 zł. To robię jak u swojego, bo na fakturę byłoby znacznie drożej. Natomiast flotacja, test Giardia, Metrovis i szczepienie p. wsciekliźnie idą do rozliczenia z jego pieniędzy na koncie Zea.
 5. Oczusiowi kaszel prawie przeszedł po Sumamedzie, ale czasem przy ruchu pokasłuje. Okazało się, że ma też powiększone obie komory serca. Dziś został zaszczepiony p. wsciekliźnie i zachipowany. Jemu kał na początku wyszedł czysty, ale Rzepikowi wyszły lamblie. Za kilka dni więc chyba powtórzymy Oczusiowi badanie, bo byli razem. Oczywiście może mieć akurat taką odporność, że dalej nie ma. Łapią głównie szczeniaki, ale skoro był leczony, to też jest jakieś obciążenie i większe ryzyko.
 6. Poproszę 70 za 15 zł, 73 za wywoł. Czy mogę prosić o zmierzenie sukienki nr 5 w pasie? Sweterek nr 80 jest z dzianiny czy bardziej dresowy materiał?
 7. Przypomniało mi się, że fejbukowa znajoma hodowczyni szpiców przy mojej akcji na szczeniaka pisala, że gdybym miała foremki na breloczki ze szpicem, to poudostepnia na ich grupach. Rzepik zabezpieczony, foremka przyszła, choć znacznie większą, niż się spodziewałam. Spróbuję zrobić kilka i zobaczymy czy będą chętni. Jak coś to mam jeszcze szczeniaka Y.T. i troszkę mniejsze foremki na chihuahua i ON. Do tego czekam na magnesy i mam już na nie foremki oraz kaboszony. Teraz wpadłam na pomysł robienia amuletów. Na pierwszy ogień idzie jemioła. Oczywiście każdy produkt jest skierowany do innej grupy odbiorców. Zobaczymy, czy i co "chwyci" 😉 Jeśli mogę pomóc, to cieszę się. Gdyby ktoś miał gdzie poreklamowac, to byłoby super. Aktualnie robię elementy na letnie breloki. Gdyby ktos miał dostęp do końskich grup zy forów, to mam też foremki końskie i westernowe.
 8. Tak pomyślałam, ze finansowo trudno Wam ogarnąć tak dużego psa. Oczywiście, gdyby byli chętnie, to mogę zrobić z większej ilości i inne wzory. Proste i szybkie jeszcze są takie i mam fajnego buldożka, ale jeszcze nie robiłam. Może też jakieś grupy, jak przy Oczusiu?
 9. Tolu, jeśli miałby kto na fb pokazać mydełka, to mogłabym takie dla niego zrobić. Koszt 15 szt to ok 45-50 zł, a można wystawić po 10 zł. Są proste: baza, pigment, glinka, mika i woreczki -nie wymagają różnorodnych dodatków. Może wolontariuszki z organizacji, u której ma DT są bardziej biegłe i miałyby gdzie wystawić?
×
×
 • Create New...