Jump to content
Dogomania

Jaaga

Members
 • Content Count

  11908
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

Jaaga last won the day on July 5

Jaaga had the most liked content!

Community Reputation

2438 Excellent

2 Followers

About Jaaga

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Katowice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mari, bardzo dziękuję, bo wiem ze masz sporo psiaków pod opieką. Limonka80 zadeklarowała opłacenie suchej karmy Amely. ślicznie Wam dziękuję. tolu, dzięki że wstawiłaś fakturę, bo moje skany jakoś znikają w picassie.
 2. Dziękuję, zaraz dopisuję na pierwszej. Anula ma konto ZEA, wiec tam wpłaca swoje deklaracje, a Pani Anna na moje. To są dwie osoby, więc nie ma problemu z rozliczeniem.
 3. Czy to jest druga wpłata? Bo podałaś datę sprzed 2 tyg, a ja już mam zapisaną wpłatę na tą kwotę na pierwszej stronie w rozliczeniu.
 4. Dziękuję, zaraz dopisuję na pierwszej stronie. Slicznie dziękuję, a dziś akurat Kado zrobiła wizytę PA i Matti jutro zamieszka w Opolu. Możesz zamienić jego ogloszenie na Margo? O nią niestety nikt nie dzwoni nawet. Wstawię swój tekst, to trzebaby troszę go zmienić: Nowego kochającego domu poszukuje 4,5 miesięczna suczka MARGO. Będzie średniej wielkości psiakiem, jest maluchem po przejściach, przyjechała ze schroniska na Ukrainie. Musiała pokonać niesamowicie długą drogę, żeby dostać szansę na nowe życie. Aktualnie przebywa w Domu Tymczasowym. jest zadbana, wykąpana
 5. Wstawiam zdjeciazakupówj karmy i adaptilu. Niestety, jest droższy, bo tańszy był z płatna wysyłką, więc nie opłacało się. Fakturę może już Tola wstawi, jak dostanę i przeslę do fundacji.
 6. Raczej nie liczę na to. Nie mają żadnych ograniczeń, więc pewnie będą protestować, na taką niesprawiedliwosć losu. Jedynie york Joki byłby zadowolony, bo móglby bez przerwy ja oszczekiwać, a tak pilnuję na spacerach i wyganiam go z jej kojca. Tylko z kolei to jej nie posłuzyłoby. Wczoraj dotarło ogrodzenie, ale niestety od wczorajszego ranka u nas pada. Mąż próbuje zrobić wylewkę pod elementy, ale nie wiem, kiedy ona wyschnie na tyle, że bedzie mozna montować.
 7. Dziękuję Ci bardzo. Potwierdzam, że wpłata jest na koncie, zaraz ją dodam w rozliczeniu na pierwszej stronie. Kupiłam dla niej 10 kg diety Hepatic za 254 zł. Fakturę wstawię, jak karma dojdzie. Dr Olender powiedziała, że nic się jej nie stanie, jesli nie bedzie chciała jej jeść. Mamy czekac, aż się przełamie. Zobaczymy. Jesli nie będzie jej chciała, to wtedy potrzebne byłyby puszki. Z tego, co wiem to 400g kosztuje ok 12-13 zł. Jesli możesz zrobić bazarek, to byłoby super, bo mam do zapłacenia jeszcze fakturę za to pierwsze badanie (gdzie krew poszła za późno), to na pewno bedzie koszt
 8. Nie zakładam, żeby była tak zdesperowana i sprawna. Jest masywna i ciężka, na krótszych łapach. Z dwóch stron jest 2 m betonowe ogrodzenie, z trzeciej mur budynku, a z przodu właśnie bedzie to metalowe, wysokie ogrodzenie. Nawet, gdyby pies jakimś cudem się wydostał, to i tak pozostaje na terenie ogrodu, który mamy już cały ogrodzony betonowym murem. Nigdy nie zostawiam luzem żadnego psa, gdyby nikogo nie było w domu, mam na tym punkcie obsesję. Nawet gdyby miała naturę łazika ogrodzeniowego, to mamy zawsze w zapasie gęstą ptasią siatkę do nałożenia na ogrodzenie, bo przerabialiśmy już wspinan
 9. Amely jutro jedzie na wizytę do Tychów do dr Olender. Niestety, wyniki z badania krwi są niezmiennie złe. Większosć parametrów jest w którąś stronę poza normą. Nie wiem, co dalej, bo była konsultowała w kilku przychodniach i nikt nie miał pomysłów na jej objawy. Miała robionych tyle badań i nikt nie dopatrzy l się niczego szczególnie niepokojącego. Do tego teraz nie wykonano części badań krwi z braku materiału. Ogólnie byłam bardzo zła, bo odsiedzieliśmy w przychodni w czwartek 2 godz rano, żeby pobrac krew i wysłać ją do Idexxu. Na drugi dzień popołudniu lekarka dzwoni, że lekarz który p
 10. Wypatrzyłam jeszcze takiego cudaka i Marina przysłała Oli jego zdjecia. Niestety, chyba tylko jedno miejsce będzie wolne w bezpłatnym transporcie Amelii.
 11. Dzis byliśmy w Obi kupić furtkę i panele, mają przywieźć w czwartek. Wzięliśmy na wszelki wypadek najwyższe, na 1,72 cm.
×
×
 • Create New...