Jump to content
Dogomania

Jaaga

Members
 • Content Count

  10,232
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

Jaaga last won the day on January 25

Jaaga had the most liked content!

About Jaaga

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Katowice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To jednak małe psiaki, a na wieksze i tak trudno znaleźć kogoś chetnego. Wrocław to do nas 2,5 godz. drogi, a Warszawa bez korków 5. Nie mówiąc o Szczecinie ;)Takie domy, jak piszecie to szczęście, ale jednak ludzie najczęściej szukają psa bliżej. Po ogłaszaniu Bezy i Frey jakoś jestem pesymistką, jesli chodzi o adopcję psów tych rozmiarów. Dziękuję Tolu za ogłoszenie.
 2. Wczoraj poprosiłam Anitę, która "specjalizuje" sie w psach ttb o pokazanie Bezy na FB, trochę jest udostępnień. Jednak napisała mi, że ostatnio bardzo trudno o adopcje i z fb prawie się nie zdarzają.
 3. Tolu, nie chodziło mi o to, żebyś usunęła ogłoszenie, przecież Freya przyjechała tym samym transportem i już po dwóch dniach sama zrobiłam jej ogłoszenie. Wcześniej Myszka po tygodniu miała zaklepany dom. Chodziło bardziej o to, żeby np przedzwonić i poprosić o fotki domowe, które ludziom pomogą na suni "zawiesić oko" i informacje, jakie ludziom mogą sugerowac, że sunia sobie jakoś radzi w domu. Jesli w 80% załatwia się na zewnątrz, to mozna to ująć w ten sposób, że "mimo pobytu w schroniskowym kojcu, sunia dzięki treningowi czystości już prawie zawsze załatwia się na zewnątrz". Freyę ogłaszałam od początku, a jak coś wyszło w trakcie, to po prostu dodałam do tekstu. bo oczywiście każdy psiak potrzebuje czasu na rozpoznanie. Chyba jedno zdjęcie zrobione nawet telefonem, ale w legowisku czy na kanapie też dużo da. Osobiście bardzo lubię buraski, ale trudno je dostrzec wśród tylu ogloszeń na olx. Jestem jak najbardziej za szybkim ogłaszaniem, skoro sunia zdrowa i wysterylizowana.
 4. Nie obraźcie się, ale zaglądnęłam w ogłoszenie i dla odbiorcy to może wyglądać tak, jakby ona mieszkała na zewnątrz np. w budzie, bo nie ma ani jednego zdjecia z domu. W tekście też nie ma informacji sugerujących, ze pies jest w domu i jak sobie w nim radzi. Mogą miec obawy jak się sprawuje w domu, jak z czystością czy zachowaniem, kiedy zostanie sama. Chyba warto to dodać, np. "kiedy zostaje sama w domu, to grzecznie spędza czas, nie niszczy" czy "kiedy ma okazję, to lubi spać na fotelu/kanapie". Albo dodac domowe fotki ;) Ona jest bura, tło typowe na aktualną aurę, nie ma czym skusić potencjalnych adoptujących.
 5. Tak, ale to za pierwszym razem, kiedy ją ogłaszałam i na Ciebie dałam telefon, te kilka mies. temu. Pamiętasz, ten pan co już miał po nią jechać, ale zrezygnował. To miał focha na grupie, że miałby sam płacić za paliwo.
 6. A na Kraków ktoś robił? Warszawa też wątpliwa o odzew, bo to do nas 5 godz. w jedną stronę. Jednak z nad morza pod Cieszyn to już na pewno nikt nie przyjedzie. Nie wiem sama, ale jeśli nic innego to chyba już Warszawa lepsza.
 7. Pan od wilczaków miał jeszcze pretensję, że miałby sam zapłacić za transport, gdyby chciał przyjechać po sukę. Jakoś po kundelki ludzie sami jadą do schronisk i nie robią cyrków. Nikt nie oczekuje, że fundacja im zwróci koszty dojazdu.
 8. To, o czym pisze Sowa, miałam kiedy ogłaszałam Freyę na wilczakowych grupach kilka miesiecy temu, jak była w schronisku.
 9. Nie mam pojęcia. U nas to odzew jest właśnie z Wrocławia i Krakowa. Jeszcze jest Warszawa, ale to chyba za daleko. Gdyby cos się miało dziać, ja tam nie będę mogła jechać.
 10. Ja to wiem, ale chyba wyniki powinny być wtedy inne. Ja niestety nie potrafię ich wstawić. Od wczoraj Bajka jest wesoła, podskakuje, ale nie chce schodzić nawet na parter, nie mówiąc o wychodzeniu na zewnątrz. To najbardziej łóżkolubny pies, jakiego spotkałam ;) Może ma uraz, że to wszystko stało się po opuszczeniu domu?
 11. Basia ma przesłane mailem. Własnie wyszły niezłe, a krew wygląda jak wymieszana z wodą.
 12. Zrobiłam dziś nowe zdjęcia. U mnie jest wyróznione ogłoszenie na Wrocław. Może ktoś jeszcze gdzies zrobi? https://www.olx.pl/oferta/beza-super-kochajaca-opiekunow-wysterylizowana-sunia-adopcja-duzo-info-CID103-IDCw5bR.html
×
×
 • Create New...