Jump to content
Dogomania

Jaaga

Members
 • Posts

  17880
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  93

Jaaga last won the day on May 28

Jaaga had the most liked content!

3 Followers

Converted

 • Location
  Katowice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Jaaga's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

 • Dedicated Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Reacting Well Rare
 • Posting Machine Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

6.3k

Reputation

 1. Trochę umaszczenie podobny do naszej Malinki. A jak trzustka, nerki, choroby odkleszczowe? Coś z tego może być powodem problemów. Tanie obroże kupowałam w pepco, warto zaglądnąć.
 2. Szare pola oznaczają, że jest wyroznione. Będą aktywne, jak poprzednie wyróżnienie skończy się. Jeśli jest wyróżnione np na tydzień to wtedy opcje krótsze są nieaktywne, szare a działa tylko opcja na 30 dni. Na pewno już bedzie po 20 zł dodatkowo do każdego psa, ale to nie dla nas, tylko to cześć na pokrycie faktur za droższy o 55%prąd, bo liczą tak od czerwca. nie wiedziałam jakiego rzędu to była podwyżka-do pierwszej faktury. Normalnie też musielibyśmy coś podnieść, bo co miesiąc za wszystko płace drożej. Jestem już bezradna. Wyjściem byłoby wyadoptowanie choć 2-3 psów, wtedy na ich miejsce mogłyby trafić nowe w aktualnej cenie i coś już wyrównałoby się. Większością przyjęć też nie wyrównamy, bo nie miałabym gdzie ich dać i jak się nimi zajmować. Już i tak Rzepik i Aria przyjechały nadprogramowo. Mam nadzieję, że Rzepik rownież jednak trafi do nowego domu. Wieczorem wróciłam na wieś, ale od wczoraj źle się czuję, coś chyba zalapalam biegajac po przychodniach,a mamy rozgrzebany cały parter, przez zamówienie za dużej nowej kanapy. Muszę mieć trochę czasu, żeby siąść i jakoś rozplanować finanse.
 3. Dziękuję. Tel. do Toli, jak wcześniej. Może akurat ktoś go wypatrzy. Zrobię mu kilka nowych zdjęć, bo wieczorem jadę na wieś. Tylko nie wiem na jakim jest etapie linienia. On nienawidzi czesania i trzeba robić to we dwoje, żeby nie pogryzł. Normalnie więc czekam, aż sam zmieni. Przez te upały część psów drugi raz od wiosny zmienia całą sierść. Dam znać na whatsapp Bożence, która jest jego skarbnikiem, żeby później zaglądnęłam wyróżnić ogłoszenie, gdybyś dala rade zrobić drugie.
 4. Dostałam od pani wiadomość, że musimy wstrzymać się z adopcją Rzepika do przyszłego tygodnia ze względu na problem zdrowotny jej ojca.
 5. Dostałam od pani wiadomość, że musimy wstrzymać się z adopcją Rzepika do przyszłego tygodnia ze względu na problem zdrowotny jej ojca. Pomyliłam wątki, myślałam że to rzepikowy.
 6. Tak, pisałam o tym na watku i nawet wyroznilam kilka dni przed końcem poprzedniego wyrożnienia, bo nie wiedziałam, że było wyróznione, a po adopcji pisałam, żebyście z Tolą zmieniły na inne psy, bo oba Wasze ogłoszenia były przeze mnie wyróżnione jeszcze dość długo. Wszystkie ogłoszenia od całej trójki na bieżąco wyróżniałam. Teraz obu chłopaków, jak tylko dostane info, że komuś się skończyło, a moje od razu.
 7. To jest suczka, którą wypatrzyłam miesiące temu i jest dotąd jedynym takim wypatrzonym psem, którgo nie zdołałam zabrać 😞 Co odwiedziny Toli w schronisku sprawdzam tylko czy żyje, bo wiadomo że nikt jej nie adoptuje. Niestety w obecnej sytuacji nie mam jej jak pomóc.
 8. Dziękuję bardzo. Szymek nie jest szczekliwy, nie niszczy, zgadza się z innymi psami, niezależnie od płci i wielkości. Jest regularnie szczepiony, odrobaczony, Wykastrowany, z książeczką zdrowia, zachipowany. Jest całkowicie zdrowy. Potrafi chodzić na smyczy, ale zdecydowanie chciałby mieszkać w domu z ogrodem, bo lubi wychodzić , czasem dłużej siedzieć w słoneczku, posprawdzać wszystkie kąty. Czasem zajmuje mu to kilka godzin. Daje znać, kiedy chce wyjść. Szymek jest psem wzorowym dopóki nie chce robić się czegoś wbrew niemu. Największy problem to czesanie, bo klapie zębami i trzeba go utrzymywać za obrożę, żeby nie dosięgnął. Dopóki daje mu się spokój, to jest fajnym, bardzo spokojnym i zrównoważonym towarzyszem. Ze względu na to nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. Najbardziej nadaje się na towarzysza dla spokojnej, starszej osoby.
 9. Licytacja, która zrobiłam na fb na wyróżnienia ogłoszeń mlodzieży przyniosła dom Arii i mam nadzieję, że pojutrze i Rzepikowi. To jest podstawa.
 10. Stał się jakiś cud i Rzepik być może będzie miał super dom. Trzymajcie mocno kciuki. On jest bardzo z nami związany, nieufny do obcych i mam nadzieję, że uda się, bo dom dla niego zapowiada sie w sam raz. Jesteśmy z Tolą po rozmowie z panią, mamy ankietę, teraz trzeba tam jechać.
 11. Ślicznie dziękuję, jeśli można to prosiłabym dla Szymka. Byłoby np na wyróżnianie ogłoszeń.
×
×
 • Create New...