Jump to content
Dogomania

Jaaga

Members
 • Posts

  12198
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

Jaaga last won the day on October 12

Jaaga had the most liked content!

2 Followers

Converted

 • Location
  Katowice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Jaaga's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • Dedicated Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

2.6k

Reputation

 1. Chmurka jest prześliczna, ale jej się udało 😀
 2. Bardzo dobry pomysł, może pomoże cos. Swoje do adopcji tez ogłaszam np.z info juz w tytule o sterylce czy cenionych przez ludzi cechach, choć przyznam że ostatnio bez efektu. Niestety, bardzo często ludzie rezygnują i wprost mówią, że wybrali czy juz jadą po szczeniaka którego dostają od ręki. Trudno, tlumacze sobie, że lepiej poczekać. Chlopczyk ten pierwszy czarny jest cudowny i mnie zauroczył, wygląda jak moj Ciapciak. Mam slabosc do takich ciapciaków i od razu widzac jego zdjęcia przypominam sobie jak moja Minia trzymala naszego na rękach , kiedy jeszcze ważyl 25 kg jako szczenior. Ta sama gapowata mina. Myślałam że to są mniejsze szczeniaczki, jakoś nie wylapalam perspektywy na zdjęciach. W weekend poudostepniam je na fb, bo w tygodniu jest małe zainteresowanie.
 3. On ma dosyć dużo zdjęć z sesji, którą robiłam z Oplem i Lonią. nie mam możliwości zrobić kolejnych, bo czasowo nie wyrobię. Te ostatnie zdjecia, jakie mam to takie raczej tu, nie do ogłoszeń. Wyslę je Elik mailem jutro, bo sa za duże i nie potrafię wstawić. Dodam też wszystkie jego zdjecia z poprzedniej sesji. Teraz musze zająć się ogłaszaniem moich szczeniaków, bo mają już ponad 4 mies i nadal siedzą w domu z braku czasu porobienia im zdjeć. Stale kogoś fotografuję i robię ogłoszenia, od kilku miesiecy nie aktualizowałam swojej strony. Tu na wątku są też wczesniej zrobione zdjecia, jest tego w sumie nawet sporo.
 4. Tak przypuszczałam, że to kwestia finansów. Wolałam zapytać, bo wczesniej u nas też były Dino i Sali i szybko poszła ich adopcja mimo konieczności wykonania kastracji i sterylki. Tylko jesli tam jest problem z transportem czy pobytem w domu po zabiegach, to wiadomo, że tak szybko adopcja nie poszłaby. Może chociaż Magnusowi sie poszczęści.
 5. Wszystko po staremu, choć jest jeden postep, mianowicie kiedy robiłam zdjęcia psom, to przyszedł do mnie sam się przytulic i wywalił mi się na kolanach do glaskania. Nawet ma. Zdjęcia. Pewnie byl zazdrosny o uwagę względem innych.
 6. To że nie chce jeść przy człowieku, moze się zmienic, kiedy poczuje się pewniej. Lonia z Ukrainy nie jadła dwa dni, potem tylko jak wyszłam, a teraz po chyba 3 tyg. podskakuje razem z innymi jak widzi puszkę w dłoni. to samo Suvi. Dzięki podarowanym w większych ilościach przez TOZ smaczkom, nauczyła się czekać na jedzonko. wczesniej zmiatała nie tylko z wybiegu, ale i zaszywała się w budzie w kojcu. Tylko do tych zmian potrzeba ludzkiego towarzystwa, żeby się przekonał że ludzka reka nie tylko rozdaje ból. Dobrze byłoby, gdyby udało się przekonać włascicieli posesji, zeby tymczasowo przetrzymali psiaka.
 7. Dziękuję za pozdrowionka i wzajemnie cię pozdrawiamy. Masz Nadziejko mój nr konta? Serdecznie dziękuje za stałą pomoc bazarkami. Dziękuję bardzo. Nastya jest rewelacyjnym kociakiem, mam nadzieję, ze ktoś ja wypatrzy.
 8. Nie dacie rady ich zabrać np. do tego hoteliku, co planowałaś szorstkowłosą? Najgorsze jest to, ze trzeba jednocześnie zabrać oboje.
 9. Czyli to dzieciaki w wieku Loni. Nie wyobrażam sobie jej czy Laimy, jakby mialy tak funkcjonować. Suczka może mieć lub być po cieczce i w ciąży.
 10. Piękne. Czarne w kropki cudniaste, a czekoladowy w adopcyjnym kolorze. Oboje tak się błyszczą, może wyrzucone z jednego domu.
 11. Ogłoś Elu, bo mam tam pana inspektora z tozu , którego mogę poprosić o wizytę dla Toli pieska. Może razem da się go wyadoptować. Dla mnie jest śliczny, ale nie ma wyświetleń.
×
×
 • Create New...