Jump to content
Dogomania

Mały pradziadek Nestor, Nesti za TM :( ale odszedł godnie , dziękuję Wam. Teraz na pomoc czeka stary Lapi po wypadku :(.


Recommended Posts

8 minut temu, kiyoshi napisał:

Zaglądam z zaproszenia...

Biedny piesek:( mam nadzieje, że jakoś uda mu się pomóc...

 

Z innej beczki- jakkolwiek to zabrzmi- ładne boksy są w tym schronisku. Chciałabym mieć takie u nas....

To są nowe boksy , jest ich tylko kilka, reszta jest inna. Niestety już z niedługo psiaki  nie będą z nich korzystać:(

Link to comment
Share on other sites

Witaj dziadziuniu przecudne serdunko

Widzialam Reniu maluszenka wczoraj na watku psiakow ewu

 calem sercem sciskam za te biedna istotke

 

Znalezione obrazy dla zapytania gfy koniczynka

 jakze cudna przeciez

 w naszym swiecie potwornym - nikt juz prawie nie zwaza

 na innych

 na cierpienia ...

 

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja, i zastanawiam się jak temu staruszkowi pomóc. Chyba najlepiej miałby u kikou, tam prawie same staruszki, a Kasia ma serce do staruszków.

Niestety sama mam trzy starsze sunie w hotelikach, a na dwie z nich nie mam kompletu deklaracji, i kombinuję jak zapłacić za hotel.

Jakby była zbierana na niego kasa, to dajcie konto, wpłacę coś jednorazowo.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, ewu napisał:

Bo schronisko będzie przeniesione obok i tam już budują nowe boksy. Niestety nieduże , takie na 1-2 pieski.

 

to chyba dobrze. Najlepsze są boksy na 1 psa- wtedy wiadomo, że się nie pogryzą. U nas największy boks ma 2 na 3 metry, reszta 2 na 2, a jeden jeszcze mniejszy:(

Chyba się cos w tym schronisku rusza...a to zasługa wolontariuszy i fajnie, że tam jesteście <3

Trzymam kciuki za dziadeczka. Zawsze serce pęka jak taki seniorek trafia za kraty:( im jest najtrudniej się odnaleźć:(

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zaproszenie, straszny biedak,

dorzucę coś dla dziadeczka,

Patrzę na zdjęcia i mogę się mylić, ale wyłysiała nasada noska, brzucha i  kłopoty z sierścią mogą wskazywać na chorą tarczycę.

Link to comment
Share on other sites

Widzę kolejne osoby na wątku dziadeczka, dziękuję że przyszliście do niego.

Jeśli chodzi o miejsce to niestety :( - ani w pdt w Krakowie gdzie jest dwójka moich podopiecznych ani u Anecik nie ma miejsca :(.

Ktoś pisał o kikou i o Moli - rozumiem że to miejsca dobre dla staruszka, tak ? Ja nie miałam u żadnej z nich nigdy psiaczka.

Tylko to tak trochę daleko.

 

Poza tym nie mam żadnych innych pomysłów dla biedaczka,

jak go uratować.

Bo BDT czy dt za karmę i weta to byłby cud.

 

Link to comment
Share on other sites

 

6 godzin temu, MALWA napisał:

To ja pisałam o kikou.

I tak jak wyżej zacytowała mdk8  "moje" suczki Nela i Gwiazdka są w hoteliku u kikou. 

Udało się je dowieźć więc i dziadunia się dowiezie. Tylko żeby było miejsce i fundusze.

Link to comment
Share on other sites

Juz sama odpowiem niepytana ...

Taki biedak moze odrazu do nas przyjeżdżać. (200 zl/mc plus tylko koszty wet)

Przy czy kazdy kto nas zna wie ze ja nie mnożę nigdy niepotrzebnych kosztów. Czesto mamy nawet"zdobyczne" drogie leki i specjalistyczne jedzonko bo kilka miłych aniołów pomaga psinkom.

 

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zaglądam z zaproszenia.

Jako że wszyscy moi deklarowicze są niestety nieadopcyjni, a na więcej nie mogę sobie pozwolić, więc zdecydowałam się podzielić stałą Mimisi na pół, będzie więc 25 stałej dla dziadunia a drugie 25 zostanie dla Mimi. Mimiśce się u mnie krzywda nie dzieje, więc może się podzielić z taką biedą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...